Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
1158. tijatija
2017. máj. 5. 21:33
Uuuhhh hát én nem voltam ilyen szerencsés,nekem ma van a tizedik nap de még nem birok rendesen ülni,csak hátradölve,terpeszben...irigyelek...hétfőn kezdek dolgozni és ülö munkát végzek,én elégé kétségbe vagyol esve,de ugy látszik van ilyen is...remélem marta19,a szerencsések közé tartozol majd...kitartás
1157. marta19 (válaszként erre: 1156. - Anonymus963963)
2017. máj. 5. 20:39
Köszönöm szépen, hogy írtál! És a másnapi iskolai óráról mi a véleményed? Elvileg csak 45 percet kell kibírnom, végül is te ennél hosszabb ideig ültél a kocsiban, míg hazaértél.
1156. anonymus963963 (válaszként erre: 1155. - Marta19)
2017. máj. 5. 16:30
Szia! Én aznap Pesten maradtam és nem vezettem a klinikától haza, bár szerintem tudtam volna. Másnap délután 230km-t vezettem haza, igazából nem volt kellemes, de annyira borzaszto sem volt. Algopirin és mehet is a vezetés. Én második naptól vezettem ujra, ráadásul elég sokat megyek egy héten. Én ma voltam 10 napos kontrollon, minden rendben van azt mondta. Három hónap mulva kell mennem megint. Néha még nem kényelmes a kocsiba ki be ülés, de kibirhato. Meg nálunk bárszék van itthon, na azon művészet eltalálni a poziciot. :D Szerintem nem a vezetés lesz a legrosszabb része. Mondjuk én elég könnyen megúsztam az egészet. Nem is nagyon lilult és duzzadt se volt annyira. Kb 4szer ha jegeltem magam, de szerintem ez is egyén függő, hogy kinek mit csinál. Nekem ez a személyes tapasztalatom :) Talán jobb aznap levezetned, mint másnap, mert ha nagyon beduzzad másnapra, akkor lehet már nem birnád ki az utat úgy ülve.
1155. marta19 (válaszként erre: 1154. - Tijatija)
2017. máj. 5. 14:59
Köszönöm szépen a válaszod. Esetleg ha valakinek még van tapasztalata, megköszönném, ha írna. Illetve most derült ki, hogy kedden reggel a kisfiam iskolájában nyílt nap lesz, arra muszáj lenne mennem. És hétfőn délután van a műtét. :( Ha befajdalomcsillapítózom magam, el tudok menni? Köszönöm szépen!
1154. tijatija
2017. máj. 5. 11:40
Szia,szerintem tudsz mert még hat az érzéstelenítő,de én nem tenném,mert nem érzed és ne h tul bátor legyél és szétnyíljon a varrás,de hátha ir akinek ebben volt tapasztalata... én másnap vezetem,és meg is bántam mert jobban fájt útánna...:(
1153. marta19
2017. máj. 5. 10:34
Sziasztok! Hétfőn lesz a műtétem a Sikos dokinál. Azt szeretném kérdezni, hogy azt mondták, kísérővel menjek, mert jobb nem vezetni utána. Kb. 40 perc alatt érnék haza kocsival, en úgy terveztem, hogy megoldom magam. Aki mar túl van a műtéten, szerintetek tudok utána vezetni? Köszi szépen!
1152. tijatija
2017. máj. 4. 10:05
Szegeden,dr bajusz huba,monta h bármikor be mehetek megnéze,de fájni nem fáj,csak nekem ez a csukja résza ahogy megvan duzadva a cerna huza,és emiat enyire fájó. Nem tudom aggogyak e...ök azt monták h nem kell...de a munkán mem fogják tolerálni h nem megyek dolgozni
1151. regisztracioo01 (válaszként erre: 1150. - Tijatija)
2017. máj. 4. 09:50
Teged ki mutott??
1150. tijatija
2017. máj. 4. 09:04
Hát én türelmes lennék és nem idegeslednék ha hétfön nem kellene munkába mennem,de ülni nem birok 10 percet sem,és ülö munkám van.esetleg szerdáig kibirom h nem megyek,de utána már nem tehetem meg,én csak ezért vagyol ideges.amugy semmi bajom noncs a semmit tevéssel :) birnám még két hétig is :) sajnos nekem noncs cerna várgás-kiszedés,mert mahátol kell h felszivogyon v kipotyogjon de az tovabb tart,nem? Ezért vagyok kétségbe esve...tényleg csak itthon vagyok semmi bugyi,semmi mászkálás...fe semmi :(
2017. máj. 3. 23:56

Lanyok, nyugalom. Legyetek turelmesek, es hagyjatok idot magatoknak a gyogyulas. A sebszetnyilat mindenkepp nezesd meg es szerintem ha szukseges akkor oltesd is ujra. Bar igy latatlanban nem tudom megmondani, h mi is a helyes lepes, igy azt javaslom, h tenyleg kerdezz ra.

Tijatija, en most vagyok pont egy honapos, a duzzanat, feszules meg minden egyeb ilyen erzes kb a csomoatvagasig meglesz, nekem meg utana is volt h be-beduzzadt. Sot meg a mai napig erzekeny. Rendesen kitorolni fajdalom nelkul meg mindig nem tudom, valamint maga a varrat menten meg a bor mindig kemeny. Ezeknek a gyogyulasa tenyleg hosszabb folyamat.

Lattam h vmelyikotok kenegeti vmivel. Sztem hagyj fel vele, a mutet elott, utan is elmondtak h nincs ertelme, a szervezeted sajat maga megbirkozik a gyogyulassal. Plusz, ha kened nem is szellozik annyira a seb. A rutin napi mosakodasokat ha betartjatok es minden wc utan alaposan lezuhanyozzatok nagy baj nem lehet. Az ido teszi a dolgat. Tudom, h kellemetlen erzes hozzaerni, de gyozzetek ezt le es probaljatok minel alaposabban megmosni. Tovabbi jobbulast kivanok nektek.

1148. anonymus963963 (válaszként erre: 1147. - Tijatija)
2017. máj. 3. 21:42
lent a csomónál szétjött a varrat. gondolom feszült és emiatt. ezért az egyik oldal szetnyilt és tök máshogy gyógyul mint a másik. szivem szerint ujra varratnám ott, mert huzodik is meg kellemtlen érzés, kb nyilt seb van ott, mert minden más már szinte begyógyult, de ott még mintha gennyes is lenne. nehéz igy leirni, hogy milyen, de nem tetszik. péntek reggel megyek, kivancsi leszek mit fog mondani. kicsit félek h szexnél is fájni fog ott később, mert elég furán gyógyul a bőr. szerintem várd ki a csomóátvágást, akkor többet fog látni és elmondja h van-e okod aggodalomra. én is ezt várom már nagyon. kicsit félek most h csunya lesz...
1147. tijatija
2017. máj. 3. 20:19
Az h nem gyogyul szépen mit jelent?
1146. tijatija
2017. máj. 3. 20:15
Hát nekem még mindig duzzadt,és hétfön meló...mindig várom h holnap jobb lesz,de semmi sem változik...én is irtam nekik,azt monták h ez okés..de kétségeim vannak...valakine ilyen tapasztalata? Pont egy hete mütötek...
2017. máj. 3. 17:09
Ki hogy van lányok? Én ma vagyok 8 napos. Pénteken csomó átvágás. nem hiszem hogy fájni fog, mert alul szétjött a varrat és egy centire eláll a hústól. Viszont irtam nekik, meg lefotóztam és azt mondták, hogy nem kell vele semmit csinálni, jó ez így. Szerintem az egyik oldal lent elég csúnyán gyógyul, vagyis inkább úgy mondom, hogy gyógyulhatna szebben, de remélem nem lesz csúnya... veletek minden okés már?
1144. kinguci22
2017. máj. 1. 16:43
Engem az erdekelne, hogy Sikoson kivul kit tudnatok ajanlani? Olvastam par elrettento kommentet rola, plusz azt, hogy sokat kell varni, mire idopontot kapsz. Viczian Csaba es Novoth Bela nevet emlitettek nekem, roluk tudtok valamit, vagy van mas orvos, akihez mentetek? Koszonom. :)
1143. tijatija
2017. máj. 1. 15:24
Hát én el követem azt a hibát h sokáig jegeltem,öszintén én még soha nem voltam sem beteg sem huzodot meg bármim h jegelni kellene és nem tudtam h csak 10 percet szabad rajta hagyni,igy szerintem ez miat van h akorrára duzat h nem birom össze teni a lábam,csak ha fexem akor ok..de ne h valami hozá érjen az nagyon fáj...igy szörnyü.látványra is meg az a fájdalom is... minden nap remélem hszép holnap jobb lesz de egyenöre csak rosszabb,már félek majd kezd vérezni ha továb duzad és a cerna nem engedi...probálok nem pánikolni de elég nehéz.. azt hittem h csak a mütéten kell tulleni,de nálam ez is kész szenvedés...remélem majd minden rendbe jön és monthatom h megéri...egynelöre akora h azt sem tudom kinézni mi lesz ebböl...
2017. máj. 1. 14:24

Nekem is nagyon fajt az elso idoszakban, probaljatok meg tenyleg a bugyi nelkul lenni, laza naci, vagy teljesen meztelenul lenni ott lent. Az elso heten vegig fajdalomcsillapitokon eltem, duzzadt, feszulo erzessel egyutt, csak algo pirinnel es cataflamal tudtam elaludni, olykor meg advil is elfert melle. A jegelessel vigyazzatok max 10-15 percet hagyjatok rajta 20 perc piheno aztan ujra. Ez max egymas utan haromszor csinlajtok, mert ha veletlen felfaztok meg melle akkor biztos, hogy elviselhetetlen lesz.


Ddalma a csomonal valo fajdalom nekem is volt, jobb alul nagyon feszult es viszketett. En porul is jartam mert nekem a csomoatvagasnal a seb benotte a csomot es ki kellett huzni. Ott a konnyem is kicsordult, h a husom alul huzza ki a damilt. De utana jobb lesz, birjatok ki csajok a csomoatvagasig, utana ezerszer konnyebb. Biztod h holnap menned kell mar igy dolgozni? Ha ennyire nehezrn viseled nem biztos h sok ertelme lesz.

Tijatija miert irod h szornyu? Mi a szornyu vele?

1141. tijatija
2017. máj. 1. 14:23
Huuu de jó neked,jajj igen,napok óta bugyi nélkül vagyok,nem is birnák vele,igy szo szerint egész nap fekszem...csak körömvirággal kenem,de ma már kamila borogatást is teszek majd,holnaptól meg majd én is beszerzem ezeket a krémeket..egy biztos,most kipihenem magam erre az évre :)
2017. máj. 1. 13:22
Szerintem ha nem verzik probaljatok meg bugyi nelkul lenni, aludni, valami laza nadragban lenni nappal. Sokkal jobban gyogyul altalaban minden seb, hogyha nincsen bebugyolalva es nagy melegben. En bioptron lampazom reggel este. Kenem betadinnal es neogranormonnal is. En is 6 napos vagyok es az utobbi ket napban sokat javult. Nekem mar szerencsere duzzanat sincs es jovok megyek.
1139. tijatija
2017. máj. 1. 10:54
Hát szerinten én tul jegeltem...és ettöl rosszab let..vigyázon mindenki h meddig jegeli...szerencsére e héten én még nem dolhozom...de olyan szörnyü a szitu h félek jövö héten sem birok még :(
1138. Ddalma (válaszként erre: 1137. - Tijatija)
2017. máj. 1. 10:11
Sziasztok, engem hat napja műtöttek, nekem is nagyon nehéz ez az időszak. Amikor kiment az érzéstelenítő, nagyon fájt, a falat le bírtam volna kaparni, pedig tudtommal magas a fájdalomküszöböm.Azóta fekszek, nem nagyon bírok fellenni, bár a jegeléssel szépen lohad. Viszont amint felállok, nagyon húzódik, úgy érzem a lenti csomónál fáj nagyon. Remélem ha átvágják jobb lesz. Egyelőre fogalmam sincs hogy megyek holnap dolgozni.
1137. tijatija
2017. máj. 1. 07:17
sziasztok,engem 5 napja mutodtek,es meg mindig nem birok sem menni,sem ulni, a bugyi hordas is elviselhetettlen,sot nagyon megvan duzadva mindehol...ez normalis? van valakinek ilyen tapasztalata...?
2017. ápr. 29. 17:56
Igazabol egy ido utan tok mrgpuhuly vagyis legalbbis nekem nagyon konnyen lejott, szoval mikor ugy volt h pisiltem vagy csak eppen mosakodtam akkor mindig megprobaltam leszedni es igazabol egesz konnyen le is jott. Annyit javaslok h ha egyelore nem jon le, szerintem ne piszkald, majd mikor mar nem leszel annyira erzekeny akkor tudod jobban "babralni" a dolgokat es akkor majd lejon. :)
1135. anonymus963963 (válaszként erre: 1133. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 29. 11:23
Annyi kérdésem lenne meg, hogy te megprobaltad lemosni vagy eltavolitani ezt a reteget? Mert nekem nem nagon jon le sima zuhanyzassal, mosakodo gellel. Elöre is köszi
1134. anonymus963963 (válaszként erre: 1133. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 28. 17:53
Köszi a valaszt!!
2017. ápr. 28. 17:19
Az genny lesz hidd el, es normalis, nalam is volt ilyen, de Z szepen fokozatosan el fog tunni. Amugy a betadinos kenes felesleges tenyleg. Ketlem h kenned kene. En semmivel nem kentem es tok szepen gyogyult igy is.
2017. ápr. 28. 15:28

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem, ma vagyok három napos. És mindig tisztitom mosom, pisilesek utan, ahogy mondtak. Plusz betadinnal is kenem, bar ezt nem mondtak, de gondoltam elég sok ott a baci forrás, szoval nem árthat. Viszont egy ilyen sargas reteg alakult ki a sebnel. Ez ugy tunik nekem, hogy nem genny, hanem hamreteg. Normalis ez, masnal is jelentkezett ez? Ma kellett kepet kuldenem Kontrollra, ok annyit irtak vissza h minden rendben van. De kicsit megis nyugtalanit.

Előre is köszi lányok :)

1131. Mona123
2017. ápr. 26. 19:07

Hekta voltak jóval előrébb tapasztalatok(érdemes picit visszaolvasni pár oldallal),de a klinika oldalán is azt írják, hogy: Sportolás, nemi élet, szauna, szolárium a kisajak műtét után 3-4 héttel folyamatosan, illetve a páciens toleranciája szerint kezdhető el.

Nekem a lassan 4 hét telik le, de úgy èrzem még egy helyen érzékeny! Így még pihentetem, de ahogy emlékszem volt olyan aki 1 hónap után már bátorkodott bevetni az újdonsült szépségét! :D

Szóval majd ahogy gyógyulsz ès te jónak látod! Sok sikert péntekre! :)

Tintin08 nálam is kádas sztori volt,szóval lépegettem! Óvatosan, egyik lábbal lábujjhegyen álltam, másikkal behajlítva át és hupp már bent is voltam! Első nap tény, hogy picit huzott a belépés, de én pöttöm vagyok és picit emeltebb is a kád széle! Szóval nyugi semmi probléma nem lesz a lépkedéssel! :)

Anonymus963963 nekem is minden így zajlott, kitartást a lábadozáshoz! :)

2017. ápr. 26. 15:08

Sziasztok!

Tegnapi nap Sikos doktor Úr műtött meg engem is! Elmondanám friss tapasztalataimat.

Igazából egyáltalán nem izgultam előtte, de időm se nagyon volt rágondolni. Bementem kifizettem a maradék összeget. Le kellett vetkőzni, melltarto, zokni maradhat. A nővérke kedves volt, mindent elmondott, ami történni fog. Befújt lidocain spray-el, hogy a szuri ne legyen nagyon vészes. Na ez tényleg nem volt kellemes része. Aztán kiment, tiz percet feküdtem, vártam amig hatott. Utána visszajött és bekisért a műtős szobába. Ott várt a doktor Úr és még egy nővér. Sikos tényleg tárgyilagos, ha kérdés van válaszol, de feleslegesen nem fecseg, viszont mosolygós. Lefotóztak, majd fel kellett feküdni az asztalra. Itt berajzoltuk, hogy mit szeretnék eltüntetni. Majd letakartak, elvették a kilátást előlem. Innentől nincs ficegés és mozgás. Mindent mondanak, hogy mi történik épp. Az első szurinál megijedtem és felcsúsztam, ekkor rám szólt a doki, hogy ezt nem kéne. :D persze nem direkt volt, de szerintem senki nincs ehhez hozzászokva ilyen területen. Onnantól csendben tűrtem a kellemetlenséget. Aztán ez rögtön hat és már nem lesz semmi érezhető. Rögtön neki is látott, inenntől kb 20 perc múlva már kész is lett. Ha bármi érzékenység van még, akkor szólni kell és kapsz plusz szurit. Összevarrta a doktor Úr, aztán elköszönt. Mondta, hogy ügyes voltam. A nővérkék még elláttak pár tanáccsal, tudnivalóval. Bekötöztek, kaptam egy pelenka szerű kötést, ami az első pisilésig fent kell h legyen. Én ezt probáltam minél jobban kihúzni. Az érzéstelenítő ha kimegy nem kellemes. Én azért rendesen éreztem, hogy csináltak valamit odalent. Pisilés zuhany alatt, napi kétszer mosás. Én vettem intim mosakodo gélt, ezzel alaposan le kell mosni a területet. Nekünk kád van, szóval én simán tudok be ki lépkedni, nekem ez nem okoz gondot, de fürdeni nem szabad, csak zuhany. Algopirint szedek be, ha már nagyon kellemetlen. Alváshoz például. Egyébként az első éjszaka nem volt vészes, azt hittem rosszabb lesz. Persze éjszaka felkeltem pisilni és muszáj volt zuhanyozni. Mára kissé bedagadt, de egyelőre nem lilultam be. A varrat gyönyörű és tényleg mindent eltávolitott, amit kértem és gyönyörűre varrta meg. Remélem a gyógyulás is simán fog menni. Mozgás lassan, de ma már vezettem is és vásárolni is el kellett menni. Cipekedés azért nem volt. Szerintem abszolut tűrhető a dolog, persze a következő két hét saccolom, hogy nem lesz még egyszerű. Szerintem, hogy minden műtétnél itt is az a fontos, hogy mennyire vigyázunk magunkra utána. Pont annyira múlik a dokin, mint rajtunk is. Ha kérdés van, nyugodtan irjatok! :)

1129. tintin08
2017. ápr. 26. 11:19

Lááányok:)

még egy kérdésem van. írtátok hogy legalábbis az első napokban minden pisi után zuhany.. igenám de mi van a fürdőkáddal? kérdésem arra irányul hogy tudok én akkorát lépni hogy beálljak a kádba egy nap többször? :D

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook