Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkereső fórum

Internetes társkereső (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
266. tashadow (válaszként erre: 264. - Pieta4)
2015. jún. 2. 12:54

Na, akkor egyre gondoltunk. :)

Látom én a facebook-on is például hogy mi megy. Nem akartam beállni a sorba. Lehet ez a baj.

265. tashadow (válaszként erre: 262. - Pieta4)
2015. jún. 2. 12:53

Tehát ilyen rövid, meglepő üzenetekre előfordul hogy 30-ból egyszer kapok egy kérdőjelet, de hosszabb üzenet írásánál nincs reakció.


Az lehet a gond, hogy nem méltatom valamelyik testrészüket, mint a többi férfi csinálja. Én nem vagyok ilyen, nem bólogatni akarok, mint a birkák, hanem valami beszélgetést kezdeményezni.

264. pieta4 (válaszként erre: 263. - Tashadow)
2015. jún. 2. 12:48

A ' szabad a gazda' válasz legalább hosszabb volt:)

Szerintem a legjobban azt bírják a lányok, ha dícsérik őket, s azt valamilyen átlagostól eltérő módon írják le nekik.

263. tashadow (válaszként erre: 262. - Pieta4)
2015. jún. 2. 12:41

Sokáig azt küldözgettem például hogy:

"Mi az? Sok száz ikertestvére van, és egy kalap alá vesz mindenkit."


Ezért egy "???", és egy "szabad a gazda" volt a jutalmam olyan 60 levél magasságában. Egyiknél se jutottam tovább ennél az egy válasznál, hiába írtam nekik.


Megfejtés egyébként: Sablon levél

262. pieta4
2015. jún. 2. 12:30

Társkeresős egyértelmű a cél, de a cél nem mindig a komoly társtalálás. A nagy merítés pedig előny és hátrány is.

Én nem tartom rossznak az ismerkedés ilyen formáját. A mai világban pedig egyenesen trendi, ha mondhatom ezt.

A nehezen nyíló, visszahúzódó vagy épp elszigeteltebb településeken élőknek nagyon jó eszköz.


Szerinted értelmes, okos, kreatív, vicces szövegre nem figyelnek fel a lányok?

261. tashadow (válaszként erre: 260. - Pieta4)
2015. jún. 2. 12:22

"Az előnye abban áll, hogy ott egyértelmű a cél, nyitottak az emberek az ismerkedésre."


Én is ezt gondoltam, igen, szinte szó szerint. De a tapasztalat nem ezt mutatja. :(


Inkább csak egy eszköz arra, hogy az emberek az ilyen-olyan perverzióikra felhasználják. Bizonyos szélsőséges ritka esetekben, még pénzért is ajánlgatják magukat. :(


Hát igen, nem könnyű.

260. pieta4 (válaszként erre: 258. - Tashadow)
2015. jún. 2. 11:39

Az internetes társkeresés biztos ilyen, sosem próbáltam.

Az előnye abban áll, hogy ott egyértelmű a cél, nyitottak az emberek az ismerkedésre.

Ha a konkrét társkeresős oldalak nem működnek Nálad, akkor valami olyan oldalt kellene keresned, ahol közös érdeklődés kapcsán lehet beszélgetni, barátkozni.

259. tashadow (válaszként erre: 258. - Tashadow)
2015. jún. 2. 11:32
Sőt még ennél is rosszabb a helyzet. Azok akik naponta 50-60 cuccosokat kapnak függővé válnak, és már nem is a keresés érdekli őket, hanem a puszta rivaldafény mámora. Ezt a tendenciát látom a közvetett megfigyeléseim alapján. Pontos számokat nem tudok, de megdöbbentően sok lehet azoknak a száma, akik már találtak valami kapcsolat félét, de mégsem tudják abbahagyni a magamutogatást, és a figyelemfelkeltés különböző formáit. Egyszerűen ez az életstílusukká vált. Na, ilyenekkel van tele a rendszer.
258. tashadow (válaszként erre: 257. - Pieta4)
2015. jún. 2. 11:23

Akik naponta 50-60 üzenetet, bökést, csillámpónit kapnak, azoknak igen, a külső számít, mert azzal lehet könnyen megrostálni a jelentkezőket. Már ha bele is képzelem magam ebbe a helyzetbe, szerintem én is ezt tenném. Nem mondhatom hogy különb vagyok náluk.

Megszoksz vagy megszöksz. Vagy alkalmazkodom ehhez, és megpróbálok jobban kinézni, vagy máshol, máshogy próbálok keresgélni.

257. pieta4 (válaszként erre: 256. - Tashadow)
2015. jún. 2. 10:33

Hm. A külső..

Elismerem, hogy a legtöbb embernek, főleg fiatalabb korban a külső a meghatározó...sajnos:(

Ha nem tetszik a srác/csaj, akkor már meg sem akarják ismerni...Itt reked meg a dolog.

De akadnak olyanok, akik máshogy gondolkodnak! S velük érdemesebb is foglalkozni!

256. tashadow (válaszként erre: 255. - Pieta4)
2015. jún. 2. 10:20

"értelmesebb, visszafogottabb, mélyebb érzésű, komolyabb"


Szerinted is lenne mit fejlesztenem a kondimon, mi? :)


Ez az egy ötletem maradt egyébként, erre akarok kilyukadni. Emberek vagyunk, ha szép ha nem, ez bizony meghatározó.

255. pieta4 (válaszként erre: 254. - Tashadow)
2015. jún. 2. 09:10
Az értelmesebb, visszafogottabb, mélyebb érzésű, komolyabb embereknek gyakran nehezebben megy a pártalálás.
254. tashadow (válaszként erre: 253. - András András)
2015. jún. 2. 07:56

Oké, azt mondod ennek ellenére mégsem sikerült már egy éve. Akkor milyen gyakran válaszolnak? Szerinted milyen az az üzenet ami pont azt szólítja meg akit kell? Akik válaszolnak az hol akad el akkor?

Én már többféle üzenet típussal próbálkoztam, semmi. Nem azt kérem hogy mond meg mit csináljak, de mivel teljesen tanácstalan vagyok, jó lenne egy viszonyítási pont hogy mit csinálok rosszul.

253. András András (válaszként erre: 251. - Tashadow)
2015. jún. 2. 00:44

Ezzel egyetértek, hogy én is szeretem ha legalább visszaköszönnek ha köszönök valakinek, legyen az akár lány akár fiú, ez nálam is általános.

No de visszatérve az alpkérdésre, az a véleményem, hoyg azért is érdemes megválogatni a lányokat (és válogatják ők magukat, hiszen nem válaszol mindenki, és aki nem válaszol mindegy miért akár csak azért is mert a külsőre megy és nem tetszik neki az ember, mint mondtam szerintem nem is baj, hoyg kiesik), tehát a lényeg, hoyg ha megtalálod az igazit, nagy esélyed van, hoyg az tényleg egy különleges lány lesz a sok közül, és talán egy életre szól, nem úgy mint annak aki gyorsan talál, de lehet, hoyg gyorsan el is veszíti (és mindig tisztelet a kivételnek :))

252. tashadow (válaszként erre: 251. - Tashadow)
2015. jún. 1. 09:25
Most! :)
251. tashadow (válaszként erre: 250. - András András)
2015. jún. 1. 09:19

Tisztelem a türelmedet. Nekem nincs ennyi. :)

Nem is értem hogy mit várnak tőlem tulajdonképpen. Két oldalú kommunikációt nem. Akkor meg miről beszélünk? Nem is a sikerről van szó, egyszerűen nekem alap, hogyha valakit megtisztelek a figyelmemmel, akkor ő is megtisztel engem. Ebből nem tudok lejjebb engedni. Nem érdekel a sztár kultusz, a rajongás. Nem akarok rajongani senkikért, pláne netes kamus fotókért nem. Én valódi emberekkel akarok beszélni.

250. András András (válaszként erre: 249. - Tashadow)
2015. máj. 30. 23:33
Most beszélgettünk barátokkal, hogy tulajdonképpen nem szabad az olyan lányokkal foglalkozni akiknek a "menő csávó" tetszik, inkább keresnünk kell olyat, akinek nem. Bár én tulajdonképpen már egy éve ezt csinálom sikertelenül, de egyszer történik meg ami még sosem volt :)
249. tashadow (válaszként erre: 245. - András András)
2015. máj. 29. 15:24

"általában nem szoktak ismerkedni velem"

Nem vagy egyedül ezzel. De azt biztosan tudom, hogy ez nem a mi hibánk, tehát semmi köze az önbizalomhoz. Az csak abból derül ki ha az arcodra van írva. De neten? Ha nem mutatod ki direkt honnan derülne ki?

248. 92d4e621ea (válaszként erre: 247. - András András)
2015. máj. 14. 22:22
Nem értjük egymást. :)
247. András András (válaszként erre: 246. - 92d4e621ea)
2015. máj. 14. 22:10
Egy egyszerű srác vagyok, aki nem szereti a vagány sármos menő stílust :)
246. 92d4e621ea (válaszként erre: 245. - András András)
2015. máj. 14. 22:03
Ha tudod, hogy jó pasi vagy, és tudsz jókat mondani, van sármod, abból nem sül ki semmi beképzeltség szerintem. Csak bátran!
245. András András (válaszként erre: 244. - 92d4e621ea)
2015. máj. 14. 21:43

Az biztos, hogy jobban hangzik, csak nem szeretek öntelt lenni :)


Ez csak egy ténymegállapítás volt, mert általában nem szoktak ismerkedni velem, akkor nyilván örülök, ha valaki mégis, szerintem ezzel mindenki így lenne :)


Egyébként tényleg nem szeretem a dicsekvést :)

244. 92d4e621ea (válaszként erre: 242. - András András)
2015. máj. 14. 21:41

Keresesnel nem árt, ha önmagukkal tisztában vagyunk. Önbizalom hiányában nem fogunk pozitív benyomást kelteni, sőt!

Mi az, hogy örülsz, ha Veled ismerkedik. Olvasd vissza ezt!

Helyesen :

Olyan stílusom van, hogy attól csak velem ismerkedik. Vicces vagyok, jofej, engem akar!

Mennyivel jobban hangzik ez egy leirt üzenetben, nem igaz? :)

243. András András (válaszként erre: 241. - Pieta4)
2015. máj. 14. 21:37
Mellesleg máshol az életben is ugyan úgy tud mással is ismerkedni.
242. András András (válaszként erre: 241. - Pieta4)
2015. máj. 14. 21:36
én már annak is örülök ha egyáltalán velem ismerkedik :)
241. pieta4
2015. máj. 14. 21:34
A társkereső oldalakon nem zavaró az, hogy ha beszélgetsz egy lánnyal, akkor ő párhuzamosan mással is ismerkedik?
240. András András (válaszként erre: 239. - Pieta4)
2015. máj. 14. 21:31
Hát ja, az biztos :)
239. pieta4 (válaszként erre: 238. - András András)
2015. máj. 14. 21:21
Ha ott, akkor ott:)
238. András András (válaszként erre: 237. - Pieta4)
2015. máj. 14. 21:17
Talán épp Erdélyben :)
237. pieta4 (válaszként erre: 236. - András András)
2015. máj. 14. 21:16

Igen, lenne mit beszélni erről is...

Te is meg fogod találni, csak talán nehezebben.

Én azt hittem, hogy a külsőddel van baj, azért utasítanak vissza:) De látom, nem ez az oka.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook