Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes társkereső fórum

Internetes társkereső (beszélgetős fórum)


116. 8122eadc5b (válaszként erre: 112. - 2852b57e45)
2015. márc. 12. 08:40
Mi a véleményed arról, hogy hasonló hasonlót vonz? :)
115. András András (válaszként erre: 113. - Pieta4)
2015. márc. 12. 08:39

Nem hiszi azt magáról, hogy ő az Isten.

Ezt nagymamám fogalmazta meg szépen:

"A mai lányok nagyon fennhordják az orrukat."

114. András András (válaszként erre: 113. - Pieta4)
2015. márc. 12. 08:37
Aki nem akar szétesni a lazaságtól, nem kőbunkó, hanem inkább olyan "régimódi" kis aranyos lány :)
113. pieta4 (válaszként erre: 111. - András András)
2015. márc. 12. 08:26
Egyszerű alatt mit értesz?:)
2015. márc. 12. 08:16
á nincs azzal semmi, lényeg az, ne legyen romlott az a valaki.ha romlott akkor pedig kukába kell dobni
111. András András (válaszként erre: 110. - 2852b57e45)
2015. márc. 12. 07:47
Mér' mi baj azzal, hogy egyszerű?
2015. márc. 12. 06:35
egyszerű lányt kívánsz,átpasszolom a barátnőmet sokszor az agyamra megy. jó lesz így?
109. András András (válaszként erre: 106. - Kriszta773)
2015. márc. 12. 00:19

Köszi a biztatást. :)

Kicsit bennem van az is, hogy a külsőt is nézem ami alapvetően egy baromság, mert a legcsinosabb csajok a legnagyobb bunkók a tapasztalataim szerint, már elnézést a kifejezésért. és a bunkóság amúgy meg szerintem még egy férfinak is rosszul áll nem még egy nőnek..., de negatív vagyok már megint! Csak ténymegállapítok, hogy mi az ami leginkább nem szimpatikus a mai lányok többségében.

Mindemellett most épp úgy érzem, hogy talán van egy kettő, de inkább csak egy leányzó aki nagyon normálisnak tűnik, lehet, hogy nem "atombombázó", de talán nem is ez a lényeg :) (Mellesleg az atombombázó is egyszer megöregszik, aztán csak a belső értékei maradnak, ha vannak egyáltalán)

108. András András (válaszként erre: 105. - 2c5f60da64)
2015. márc. 12. 00:13
Mivel egyszerű ember vagyok ezért alapvetően egyszerűen ismerkedem. Tudom a mai lányok a "cifrázást" szeretik, és nyilván ezért nem én vagyok az esetük, de remélem azért még vannak "egyszerű" lányok is a földön :)
107. pieta4
2015. márc. 11. 14:46

Szerintem nincs baj az internetes társkereséssel. Ez egy plusz lehetőség.

Vannak ott is komoly szándékúak és csak szórakozást keresők, ugyanúgy mint bárhol másutt.

106. kriszta773 (válaszként erre: 104. - András András)
2015. márc. 11. 14:14

ha neten sikerült már így ismerkedned, kapcsolatot kialakítanod, akkor ne add fel :)


bocsi, hogy látatlanban ezt írom, de klasszisokkal jobb nőknél lehet próbálkozni, de nem kell csodálkozni, ha nem felelnek. és inkább ne feleljen egy nő, mint azt írja, marhára nem jössz be. a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb a horgodra akad olyan, akivel kölcsönös szimpátia lesz :)

105. 2c5f60da64 (válaszként erre: 104. - András András)
2015. márc. 11. 14:07

Nekem mindenki megpróbált hazudozni a netes társkeresőn, és ez volt, hogy személyesen derült ki.

Miért nem állnak Hozzád kedvesen? Hogyan próbálkozol náluk?

Nem tudom a titkot, nagyon sok ott a link hazug alak.

Az egyik ismerősöm alkoholista fickó... életében egyszer futott, amikor lefotózta magát és azt a képet rakta fel. Erről ennyit.

104. András András (válaszként erre: 103. - 2c5f60da64)
2015. márc. 10. 00:41

Nekem mint férfinak szintén rosszak a tapasztalataim.

Nem válaszolnak (mint ahogy a kettővel előttem hozzászóló is írta, két évvel korábban, merthogy idén csak mi ketten írtunk eddig :) )

De a lényeg, hogy én az utcán, buszon akárhol (buliba nem járok nem szeretem és egy lány kedvéért sem fogok, pedig sok mindenre képes lennék hölgyekért), tehát mindenhol az abszolút elzárkózást látom. Nekem eddig csak társkeresőn sikerült megismerkednem valakivel, de összesenjében sem volt lehetőségem sok párkapcsolatra egész életem során és csak későn tudtam kezdeni, mert a hölgyek nem álltak hozzám valami "kedvesen"

Úgyhogy sajnos pozitívat nem tudok mondani az ismerkedésről, de ha valaki meg tudná mondani, hogy mi a nagy titok az valami nagy csoda lenne.

2015. márc. 2. 09:48
Nagyon sok ott a furcsa fazon. Akikkel valami nincs rendben. Akik hazudoznak, a csajozásból szinte sportot űzve próbálnak egy kis önbizalomra szert tenni. Akik rugalmatlanok. Bizonytalanok. Én még onnan normális fickóval nem találkoztam soha.
2013. ápr. 20. 14:16

Sziasztok! Pár hete regisztráltam egy társkereső oldalra, gondoltam kipróbálom, veszíteni valóm nincs vele(26 éves vagyok). De hogy őszinte legyek, elég kiábrándító.

Alig lehet valakivel normálisan beszélgetni, kb az első levél azzal kezdődik, hogy mikor találkozunk? Okés, nem kellenek hetekig tartó levelezések, de azért szerintem alap, hogy egy személyes találkozóra csak akkor kerül sor, ha írásban is megvan az összhang, felkelti annyira az érdeklődésemet, hogy személyesen is meg akarjam ismerni és előtte nem árt ha van egy telefonbeszélgetés is.

Úgy tapasztaltam, nagyon kevesen vannak fent, akik tényleg komolyabb kapcsolatra vágynának, és ne egyből szexet akarnának.

Persze nagy reményeket nem fűztem a dologhoz és kell türelem hozzá.

2013. márc. 26. 15:05

A nőknek, mint ilyen szempontból mindig, itt is könnyebb /mint leírtam, sokszor bunkó módon szanálnak, én azért ha valakivel akarok talizni, nem így állok hozzá, bár állítólag a nők 90%-a csak dumapartnert keres itt, meg a kis ego-ját kívánja növelni itt/, van egy haver barátnőm aki épp egy ilyen sráccal van együtt akit úgy kukázott össze társkeresőn, bár a múlt heti találkozónkon már csak panaszkodott róla, amit elmesélt, az alapján a gyerek egy nagyképű rátarti (és pénzes, bár tegyük hozzá eléggé sz*rrágó ha a párjáról van szó, már ha tényleg úgy történtek a dolgok ahogy ő mesélte) kőbunkó lehet, bár mikor most felhívtam hétvégén, épp nála volt, szóval nem nagyon értem, amiket elmesélt hogy miket művelt vele a srác, az alapján én már rég kivágtam volna.


Haverom 2 éve társkeresőzik, ő eddig kivétel nélkül csak pofára esett. Volt csaj akinél úgy nézett ki hogy minden révbe ér, pár hónapja, aztán egy sikertelen összebújás (haverom kicsit parázott és nem úgy sikerült az első ahogy a nő akarta) után a csaj már aznap kivágta és küldte volna pszichomókushoz mert hogy biztos lelki baja van hogy 10 perc próbálkozás után nem jött össze a szex (haverom még nem volt így nővel, neki ez volt az első ilyen "élmény" és ezt a nő is tudta)..


Engem is keresett fel tőlem 50 km-re élő nő, aki találkozott ovlna velem, de sem kinézetben, sem műveltségben, sem "távolságban" nem jött be.. erre húgom tegnap egy órán keresztül osztott hogy ne legyek válogatós.. nem vagyok csúnyább a jelenlegi párjánál, a sógoromnál, sőőőőt.... :) A húgom meg csinos nő, szóval..

2013. márc. 26. 14:47

Én pár hete regeltem háromra. Eddig teljes kudarc, igen vettem VIP tagságot is, mondván nem elég 1-2 levél, jó lenne minél több hölggyel felvenni a kapcsolatot, hisz valaki csak reagál valamit.


Eddig úgy néz ki hogy 3 nő jelzett vissza, sokból, amiben az egyik megmondta hogy épp alakulóban van neki talán egy kapcsolat, a másik kettővel több levélváltás volt, az egyik azt írta szimpatikus vagyok neki, de aztán pár levél után kámforrá vált, a másik meg lerázott, hogy nem kíván tovább ismerkeni velem, mikor már megbeszéltük hogy más úton módon, szabadabban is megpróbálunk egymással beszélgetni.


A legtöbb arra sem méltat hogy egy nemleges választ küldjön, megnézik a leveled és kampo lasszó. Pedig én normális kitölött adatlappal vagyok fent, valós adatokkal, gondoltam a korrektség fontos.

Képeim sem rosszak, legalább is egyik nőismerősöm szerint (aki miután felmentem hozzá és megnézte őket, órákig "elvolt" velem szóval azért annyira gáz nem lehetek :) ), a bemutatkozásom sem... szóval nem tudom. Vagy még ott is a fehér herceg kell sok sok pénzzel? Azokat embereket bunkónak tartom akik az arcukat sem vállalják fel és annyira nem képesek hogyha ennek ellenére érdeklődnek felőlük akkor még rá sem hederítenek,l egalább egy NEM jöhetne vissza.

99. 3f2a864951 (válaszként erre: 98. - Maja 38)
2013. márc. 18. 16:06
Ez nem teljesen igaz. Én is társkeresőn találtam a páromat. Aztán az, hogyan végződik a dolog, már más lapra tartozik.
2013. márc. 18. 12:40
Sajnos en folyamatosan keresm ,de nemtalalom talan tul akarom vagy velem van a baj.Azt hiszem azert nincs mert van 3 nagy gyermekem bar en koromhoz kepest fiatalabbnak nezzek ki es meg is csak a szexre kellenek normalis komoly kapcsolat a mai pasikban fel se merül .vagy szeretönek akarnak .Igy kell leelnem az eletemet?
2012. máj. 10. 12:59

nekem volt több társkeresős barátnőm, egész pontosan három, leszoktam róla. nézegetsz egy képet, beszélgetsz valakivel többször, elképzelsz dolgokat, ilyen lehet, olyan lehet aztán egyszer csak találkoztok és... barátom mondta erre, sok igazságban van benne "ott ülsz valakivel és érzed hogy érezni kellene valamit" :-) hát igen, ez így nekem nem nagyon ment, erőltetett valahol. mindhárom lánnyal jártam, egyikükbe szerelmes is lettem ha nem is nagyon de hamar kiszerettem belőle, sőt a másikat meg feleségül vettem szerelem nélkül és egy évig voltunk együtt, nem vagyok rá büszke különösebben de ez van. a harmadik meg a legrendesebb csaj volt akivel valaha jártam, ma is beszélünk néha, de egyszerűen ott nem volt meg a tűz, csak jó volt, egyszerű volt és biztonságos volt vele lenni.

számomra a legnagyobb tanulsága az volt az egésznek hogy én igazán elsöprően szerelmes csak úgy tudok lenni ha meglátom valahol a lányt, egy tök ismeretlen lányt. máshogy nem nagyon, szervezett randik sem működnek nálam.

96. b74f6e5cdd (válaszként erre: 83. - 31c1daa9fa)
2012. máj. 10. 12:47
:-))))))))
95. b74f6e5cdd (válaszként erre: 94. - Timky)
2012. máj. 10. 12:46
Nagyon szép történet. Én is neten ismertem meg a Párom:-)
94. Timky
2012. máj. 10. 12:39
Van pozítiv negatív tapasztalatom egyaránt. Egy válás után 5 évvel regisztráltam be ,itt megismertem az egykori barátom akivel kb 4hónapot voltam együtt ,elmondtam mindent neki,hogy megviselt,hogy a férjem megcsalt stb. Erre ő más,ő is csalódott stb. De fura módon mikor együtt voltunk sem törölte magát a társkeresőről,ez gyanús lett kis nyomózás után kiderült,hogy ő is két vasat tart a tűzbe! Ez már nekem sok volt,bosszút forraltam. Idegen szép csaj képével regisztráltam a társkeresőn,amire az én kedvesem hamar rákattant. Erre a képre mindenki írogatott,de én nem foglalkoztam másokkal! Volt azonban egy kedves fiú,aki minden szépet írogatott és vele elkezdtem beszélgetni,ekkor megszólalt a lelkiismeretem,hogy nem csinálhatok hülyét senkiből sem,és elárultam neki a titkomat,hogy a képen nem én vagyok,hanem más,és tulajdonképpen csak azért regisztráltam,hogy a páromat megleckéztessem. A vége a párom a lapátra került,és több mint 3éve vagyok eggyütt azzal a fiúval akivel,csak véletlen keveredtem szóba a neten.
2012. máj. 10. 10:56
Én a férjemet pedig a randivonalon!Esélyünk nem lett volna másképp összefutni szegeden!
2012. ápr. 22. 09:40
De jó, hogy ilyen siker sztorykat olvasni csak :) Velem csupa "furcsa" dolgok történnek az internetes társkeresőn :) hogy finoman fogalmazzak... :)
91. Babeck (válaszként erre: 88. - 3436656412)
2012. ápr. 19. 16:40
Mi is lovebox 6 éve, 2,5 hónapos a kisfiunk :)
2012. ápr. 19. 16:37
párom.hu-n találtuk meg egymást,három éve házasok vagyunk.
2012. ápr. 19. 16:32
love.hu-n találtam merg én életem párját nyáron lesz az esküvőnk és már van egy 1.5 éves kislányunk. :)
2012. ápr. 19. 16:28
lovebox-on ismertük meg egymást a párommal:) már 5éve és van egy 1.5éves kislányunk:)
2012. ápr. 19. 16:21
Társkereső honlapokat keresek,illetve azok közül is a legjobbakat.Ha nem lehet megírni, mert a rendszer nem engedi,mert így a honlap reklámozva lesz,akkor légyszíves írd meg privátban.Köszike!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook