Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Imádom, amikor tíz évvel fiatalabbnak néznek. fórum

Imádom, amikor tíz évvel fiatalabbnak néznek. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 14. 06:52
ki nem?
jan. 7. 13:48
Boldog szülinapot előre is! :) Az anyukám 64 éves, de 40-nek nézik :D Ezt a jó genetikának köszönhetjük :))
20. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Srcrss)
jan. 7. 12:01
Ez csak rajtad múlik, hogy beszélnek veled. ;)
19. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 12:00

Tök jó! Áterzem!😀


Én szerdán leszek 41 és kb 28-nak néznek, ami azért vicces, mert van egy 21.5 éves lányom..😁


Így szoktak ránk nézni: 😲😱😯


Nemrég elkísértem egy egyetemi díjátadóra és az egyik prof mondta jelentkezzek én is a programra, mert úgy nézek ki, mint egy másodéves egyetemista, es senki meg nem mondaná, hogy csak egy mami kísérő vagyok 😆😆😆😃

18. LBO
jan. 7. 08:09

Férjemnek szokják mondani, milyen fiatal felesége van.

Ő mindjárt 47, én mindjárt 43. Na most vagy őt nézik idősebbnek, vagy engem fiatalabbnak? 🤷🏻‍♀️🤣 Mindegy is, neki jól esik és nekem is. 😊

jan. 7. 00:41
es ki nem?
16. sanyinak (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
jan. 6. 21:23
Feketében meg már észre sem vesznek.
15. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 19:44

Nem olyan rég engem is 20-as éveim elejére tippeltek, ami kellőképpen meglepett. Nemrég múltam 31, és én ezt is látom vissza a tükörben.

Egy rózsaszín szövetkabát volt rajtam, az a szín pedig fiatalít.

14. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - L.luiselotte)
jan. 6. 18:49

Az óidokben 16 evesen en vettem a piat meg a cigit mindenkinek. 35 korul meg még mindig kertek a szemelyit. En a tukorben minding annyinwk lattam magam, anennyi vagyok.

Amig a kis sajat uzletem csinaltam, altalaban meglepodtek, ha szemelyesen talalkoztunk, mert az altomra es fellepesemre egy 40-es not vartak, nem egy 20 alig mult "csitrit'.

jan. 6. 16:50

Nekem is tökmindegy hogy 50 vagy 35 . Ez már a B oldal.De a 32 é fiam még most sem kap igazolvány nélkül piát vagy cigit.

különben 30 éveim elején a mozikban sűrűn igazoltattak engem is.

Nem örültem neki, inkább a terhemre volt. Sose volt fiatalabb pasim, társat soha nem kerestem, munka szempontjából meg teljesen mindegy, inkább jobb is ha az embert érettebnek tartják.

12. globus (válaszként erre: 11. - Srcrss)
jan. 6. 16:43
Tudom, fiatalok kedvenc színe szürke és fekete, amíg ki nem forr az egyéni izlésük.
11. srcrss (válaszként erre: 8. - Globus)
jan. 6. 16:37
Én nem azért jártam feketében. Nem tudom, miért. Volt egy ilyen időszakom húszas éveim elején. A ruhatáram 90%-ban fekete volt. Hiába ajánlgatták pl. a rózsaszínt. 🤮 Most élénk színekben járok, és tényleg jobban állnak. Jobban is érzem magam bennük.
10. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 14:24
17 évesen imádtad?
9. Utolsó betyár (válaszként erre: 7. - Flóra76)
jan. 6. 13:54
Néha előfordul. Igaz, nem tudom egy 60 évesnek hogyan kell éreznie magát.
8. globus (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
jan. 6. 13:51

Így van. Mosásban volt a fehér sapkám. Felvettem a sötétkéket, azonnal mondta egy ismerősöm, hogy plusz tízes.

Pedig hányan járnak feketében, mert "slankít".

7. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Utolsó betyár)
jan. 6. 13:40
A lényeg, hogy csak hatvannak érzed magad...:)
6. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 13:32
Fehér ruhában 30-nak saccoltalak, a sötétkékben pedig 41-nek.
jan. 6. 13:28
Én is. Örülök, hogy csak hatvan évesnek néznek és nem hetvennek. :))
jan. 6. 12:45
Én nem örülök, hogy még mindig úgy beszélnek velem, mint egy csitrivel.
jan. 6. 12:21
Én is.
jan. 6. 12:18
Jövő héten leszek 35 éves, de még mindig 20-nak néznek :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook