Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen helyzetben lehet jól dönteni? fórum

Ilyen helyzetben lehet jól dönteni? (beszélgetős fórum)


1 2
11. a.manus (válaszként erre: 1. - D8c85d28ad)
2017. márc. 12. 11:47
Érzelmi kérdésekben vadidegenek tanácsát majdnem felesleges még meghallgatni is. A te érzelmi életed a te oldaladról nézve a te magánügyed. Másokra hallgatni pedig a felelősség hárítása másra, rádásul az itt elhangzó vélemények szubjektív módon gyakorolnak hatást rád. A véleményem, hogy tudod mi a baj közted és a párod között, te vagy az aki tudja mit tettél vagy nem tettél, hogy idáig jutott az életed. Nem azt kell tenned amit mások mondanak vagy sugallnak hanem amit te a legjobbnak gondolsz és ha te nem tudod mi lenne az, mások még annyira sem tudhatják. Tehát tedd amit gondolsz, és ha működik akkor az a te utad...
2017. márc. 12. 08:31

Hány éves vagy? Nem értem. Minek vele élni, ha nem szereted úgy, és máshoz vonzódsz?

A pasik többségének a barátság sokkal fontosabb, mint bármilyen nő, sosem fognak összejönni a barátjuk nőjével. Lépj ki, legyél egyedül. Hagyd élni a "párodat", találja meg ő is az igaz szerelmet, ezzel csak rabolod az idejét.

2017. márc. 12. 08:28

Amíg valaki nem kötelezte el magát hivatalosan, nincs közös hitelük, gyermekük, az ember szabad.

Ha már nincs érzelem, lehet lezárni és lépni.

De a kettôs játék becstelenség önmagaddal es másokkal szemben is.

8. töprengő (válaszként erre: 6. - 9c485f67e8)
2017. márc. 12. 08:27
Rövid, és tömör válasz...
2017. márc. 12. 07:38
sokat nem kell agyalni ezen a helyzeten, részedről nem működik ki kell lépni ennyi. persze csak akkor ha nem arra vársz hogy a másik bepróbálkozik e és csak akkor lépsz ha igen, ha meg nem akkor jó lesz ez is hogy ne legyen üresjárat.
2017. márc. 12. 00:45

Persze, hogy lehet dönteni helyesen.

1. akivel együtt élsz, már nem szereted;

2. ôszinte leszel magadhoz, aztán a társadhoz;

3. élj egyedül egy ideig és ne kavarj senkivel;

4. ne költözz össze senkivel.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - D8c85d28ad)
2017. márc. 11. 23:53
Tusolj le, aztán gondolkodj!
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - D8c85d28ad)
2017. márc. 11. 22:52
légy korrekt a pároddal szemben
3. d8c85d28ad (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. márc. 11. 22:49
Igen, így is fel lehet fogni, ahogy te mondtad. Lehet, hogy nem számít, de borzalmasan bánt az egész, és tanácstalan vagyok, hiszen olyan erős vágyat (nem szerelmet) érzek a srác iránt, hogy már én is szégyellem, hogy közben barátom van.
2017. márc. 11. 22:47

azt el sem tudod képzelni, hogy kilépsz ebből a kapcsolatból és egy ideig nem lesz senkid?



miért csak akkor akarod elengedni az előző f*szt, amikor a másikat már markolod?


bocsánat ....

2017. márc. 11. 22:43

Párommal lassan két éve leszünk együtt. Nekem ő az első „igazi“ az életemben, neki én már a sokadik lány. Viszonylag hamar költöztünk össze, és bár egyikőnk sem mondható „könnyű esetnek“, nagyon szeretjük egymást, és a kisebb nagyobb vitákat-nézeteltéréseket leszámítva jól megvagyunk. Viszont én hónapok óta úgy érzem, hogy tényleg csak megvagyunk, már nem vagyok szerelmes, nem vonzódom hozzá. Emberileg szeretem és tisztelem őt, de már nem szerelemmel. Ezt volt, hogy finomabban említettem neki, de erre csak sértődés volt a válasza, nem lehetett beszélni vele, csak azt mondta, hogyha nekem ez nem tetszik, hagyjam el. Persze máskor azt mondja, hogy nem tudna nélkülem élni, és a sok (futó) kapcsolata után most boldog igazán először.

Van egy barátja, helyesebben mondva inkább csak ismerősök. Egy közös ügy kapcsán kezdtem el beszélgetni ezzel a sráccal, és bár természetesen mindig csak az adott témáról beszéltünk, másról nem, én mégis elkezdtem hozzá vonzódni, és akárhányszor találkoztam vele, késztetést éreztem rá hogy megcsókoljam. Bár ő nem él kapcsolatban, azon kívül, hogy egy közös ismerősünknek azt mondta, szép lánynak tart, és sokszor „ugrat“ is, mikor találkozunk, nem kezdeményezett soha, tiszteletben tartja gondolom, hogy együtt vagyunk. Borzalmas a lelkiismeretem hónapok óta, rengeteget fáj a fejem azóta, mióta elkezdtem érezni valami vonzódást ehhez a sráchoz, és nem tudom mitévő legyek.

Nem tudom, hogy maradjak-e ebben az inkább (részemről) baráti, de szeretetteljes kapcsolatban, vagy ugorjak ki, nem tudva a biztosat, hogy ez a srác egyáltalán akarna-e tőlem valamit, vagy jobb lenne-e vele?

Tudom, nem ide kellene írnom, de annyira tanácstalan vagyok. A barátnőimnek, senkinek nem szeretnék erről beszélni, inkább megőrizve a személytelenséget, a Ti véleményetekre lennék kíváncsi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook