Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1153. Nimrod08
2011. nov. 29. 14:29
Ha zsíros és közben hámlik, száraz a felszíne, akkor ugyanolyan a bőrünk...korpás szeborreás. Utálom! :D Erre fontos a szappan, mert leoldja a felső, elhalt szaruréteget, ami miatt nem tud a felszínre törni a nedvesség és a krémeket sem szívja be rendesen. Ezt muszáj folyton koptatni. A fekete szappant én nem ajánlom továbbra sem minden napra, mert engem szárít. Sztem 1 héten 2x érdemes használni. Én még ennél is ritkábban szoktam...csak mikor épp eszembe jut. Amúgy Zöld vagy Kámforos szappant szoktam használni. A Zöld pl. kicsit sem szárít sztem. Mindennapos használatra megfelel. De amúgy én van amikor csak vízzel mosom vagy arctejjel (citromos arctej) és tonikkal áttörlöm az arcom. A szappan 1 nap 1x elég...mondjuk este, az alaposabb tisztításért, mert estére elég sok koszt összeszedünk. Reggel meg a zsírt kell eltávolítani...Krémnek a csipkebogyót használd sztem. Kezdésnek minden fiatalabb, pattanásos bőrű ezt szokta kapni.
2011. nov. 29. 13:06

sziasztok..

A fekete szappan nem szárítja ki a bőrt túlzottan..?

már megrendeltem a kozmetikusnál de még nem érkezett meg..

Elég problémás a bőrőm.Miteszerre,pattanásra hajlamos és azt vettem észre hogy most a hidegben még hámlik is főleg homlokom,orrom részen..de eközben zsíros is...

Melyik Ilcsi krém lenne jó erre? mert kellene valami krémet is rendelnem majd

1151. Nimrod08
2011. nov. 29. 12:46
Júj, remélem minden rendben lesz akkor. 100%, h azért vannak a pattik azon a részen. A tonikos áttörlés mehetne napközben is 1x, de sztem nem fontos...nem kell folyton tisztítani a bőrt, mert az ami kiül a bőrödre, az ápol is, védi a bőrt a hidegtől, kiszáradástól...sztem reggel-este elég tisztítani. Persze ha zavar a napközbeni kizsírosodás, akkor a komfortérzetet megadja ha áttörlöd egy kis tonikkal. De ha zsíros a bőrtípusod, akkor el kell, h keserítselek, h mindig is ki fogsz fényesedni vmennyire....ezt nem tudod eltüntetni. :D
1150. Kicsivihar (válaszként erre: 1149. - Nimrod08)
2011. nov. 29. 10:05

Azért nem akartam egyelőre írni, ugyanis van egy kis gubanc az arcommal. Kb 2 hónappal ezelőtt kiderült, hogy van egy ciszta az arccsontom alsó részén. Az elmúlt másfél hónapban nem zavart sok vizet, viszont nemrég elkezdett gyűlni, és szerintem emiatt néz ki úgy az bőröm, ahogy… Azért gondolom, hogy emiatt, mert csak azon a részén jönnek ki a nagy pattanások:( Ha minden jól megy, akkor holnap a fogorvosom kiszedi, „szerencsére” az ínyem felől simán megközelíthető, sokáig azt hittük, hogy a fogam van gyulladásban.

Ettől függetlenül úgy veszem észre, hogy kevesebb mitesszer van az arcomon.

Szóval idáig úgy csináltam, hogy reggel fekete szappan és almás citromos habkrém. Este pedig csipkebogyó tonikkal letisztítottam az arcom. De lehet, hogy napközbe is be kéne iktatni egy tonikos áttörlést, mert sajnos a bőröm délutánra eléggé fényes lesz, és azt nem kifejezetten szeretem:(

1149. Nimrod08
2011. nov. 27. 11:01
Kicsivihar! Mostmár eltelt egy kis idő....mik a tapasztalataid? :)
1148. kiskakaska (válaszként erre: 1145. - Nimrod08)
2011. nov. 18. 13:07
Nagyon köszönöm.
1147. kiskakaska (válaszként erre: 1146. - Kicsivihar)
2011. nov. 18. 13:06
Nagyon köszönöm. : )
2011. nov. 18. 13:04

Száva Katalin (Újpest) Tungsram u. 51

(30)924-5859


Én hozzá járok évek óta, előtte elég sok kozmetikust megjártam. Kedves, alapos, és a kozmetikája nagyon nyugodt légkörű. Jó szívvel ajánlom:)

1145. Nimrod08
2011. nov. 18. 11:07

Kovács Kinga, Budapest, VI. kerület

Oktogon tér 4.

1. emelet 64-es kapucsengő

Úgy tudom, ő nagyon jó.

2011. nov. 17. 14:06
Sziasztok! Nem teljesen ide tartozik, de néhány topic olyan régi úgyhogy itt kérdezem. Olyan ilcsi kozmetikust keresek, aki szépen csinál tisztító nagy kezelést. Ajándékba szeretném, így fontos lenne, hogy tényleg kedves, és nagyon alapos legyen. (első alkalom lenne kozmetikusnál) Budapesten, lehetőleg metróval jól elérhető helyen. Nagyon nagyon köszönöm.
1143. ear
2011. nov. 16. 15:32
Sziasztok! Nekem is zsíros bőröm van. Mit lehet rá használni, és hol szerezhető be?
1142. Nikike1988 (válaszként erre: 1141. - Nikike1988)
2011. nov. 16. 14:58
*szinten
1141. Nikike1988 (válaszként erre: 1139. - Homern)
2011. nov. 16. 14:57
a fekete szappant napi szinte lehet hazsnálni? ugyan úgy reggel és este?Nem szárít?
1140. Nikike1988 (válaszként erre: 1139. - Homern)
2011. nov. 16. 14:53

szia

és neked is zsíros-mitesszeres bőröd van?

1139. homern
2011. nov. 16. 14:49
Én igen :) arcomat csak fekete szappannal mosom.most kaptam paprikás + egy másik fajta krémet,csak még nem vettem rá magam a pakoláskészítésre.hidratálónak mintha nekem a kövirózsát mondta volna unokatesóm (kozmetikus,ilcsi termékekkel dolgozik,tőle kapom az ellátmányt ),de ezt is biztos tud személyre szabottan ajánlani a kozmetikusod.
2011. nov. 16. 14:46

sziasztok


Érdeklődnék hogy használ e valaki Ilcsi termékeket..?


Ma voltam kozmetikusnál és mondta hogy nála lehet rendelni..A fekete szappant mondta mert zsíros,mitesszeres bőröm van és néha hámlik..Valaki használ ilyet?

Hidratáló krémet is szeretnék de nem tudom melyiket ..

Tapasztalatok?:D

1137. Nimrod08
2011. nov. 14. 16:19
Ja és légyszi írd már meg a későbbi tapasztalataid, úgy pár nap múlva, h van-e vmi amit észrevettél, akár pozitív, akár negatív. Kíváncsi vagyok. :)
1136. Nimrod08
2011. nov. 14. 16:14

Ha megfelelően használja az ember és tényleg csak azt használja, ami neki való akkor nagyon szép eredményeket lehet elérni vele. Ne ess abba a hibába, h "agyonra kened magad" (mint ahogy én szoktam...xD) Minél egyszerűbb vmi, annál jobb. Remélem tényleg beválik hosszú távon is. Öcséd pedig borotválkozzon a fekete szappannal és rendes pengés borotvával, ne géppel, meg ne borotvahabbal. Majd meglátja, h nem nő be a szőr és nem pattog ki. Aztán arcvíznek utána a csipketonikot használhatja, mert fertőtlenít és nyugtat. Persze csak ha adsz neki belőle...:D

A krémből meg tényleg keveset használj, mert elég koncentrált a növényi beltartalom ami vkinél erős lehet. Nem vesz fel többet a bőr, mint amennyi kell neki. Egy kevés kis borsónyi bőven elég és ha ragacsosnak érzed, akkor kis zongorázó, nyomkodó mozdulatokkal dolgozd be...de ez a ragacsos érzés a növényi levek miatt van. Bár az almás-citromos úgy emlékszem nem ragad.

A fekete szappant azért mégis azt mondom ritkázd egy kicsit, mert eleinte tényleg nagyon jó, de később sztem észre fogod venni, h "sok". De majd kitapasztalod. :)

2011. nov. 14. 15:23

Szia Nimrod!


Köszi a választ, sokat segítettél vele:)

Sikerült beszereznem néhány Ilcsi terméket, és egyelőre teljesen meg vagyok elégedve.

Vettem fekete szappant, csipkebogyó tonikot, és almás citromos habkrémet. Úgy használom, hogy reggelente a szappannal arcot mosok, és bekenem a krémmel. Este pedig a smink eltávolítás után áttörlöm az arcom a tonikkal.

Nem érzem, hogy kiszárítaná a szappan a bőröm, főleg így, hogy utána bekrémezem.

Szóval nagyon meg vagyok elégedve, azt hiszem nem csak bebeszélem magamnak, hanem tényleg látszik a bőrömön (így 5 nap elteltével) hogy jók ezek a termékek.

Majd mást is szeretnék kipróbálni, csak elsőre nem akartam túl sok mindent összevásárolni, mert hallottam olyat is, hogy valakinek nem bírta a bőre ezeket az összetevőket.

Ma reggel már az öcsém is kipróbálta a fekete szappant, mert amikor levágta géppel a szakállát, eléggé kipattogott tőle, és olvastam, hogy arra is jó. Meg neki is bekrémeztem utána:) Szóval nem fog ránk száradni, ez egészen biztos:)


Egyébként csütörtökön elmentem a kozmetikusomhoz, és mivel rámtört az Ilcsi mánia, így kipróbáltam az aha peelinget is. Sokkal rosszabbra számítottam, egy kicsit csípett, de utána nagyon tisztának éreztem a bőrömet.

És lehet, hogy hülyeséget írtam azzal, hogy a saját kozmetikusom drágán adja, csak mivel (név nélkül) a licitálós és apróhirdetéses oldalakon nagy eltérések vannak, ezért gondoltam.

A 125 ml-es fekete szappant pl. láttam 6200-ért, és 4300-ért is.

1134. Nimrod08
2011. nov. 9. 16:29

Én megértem, h nem tőle akarsz tanácsot kérni, de ő ismeri már a bőröd sztem. Egyébként nem értem, h h adhatja drágábban, mert pl. a kozmetikusoknak meg van adva egy papíron, h mennyi a krém ml-erenként. Na persze szoktak néhányan rátenni az árra, de az nem szép. Az elég kevés infó, h eléggé zsírosodik és néha pattis a bőröd. Tudni kéne, h teljesen olajos-szeborea vagy korpás-szeborea esetleg...tehát szokott-e a bőröd felszíne hámlani, kiszáradni, mialatt pedig zsíros is, tehát vannak-e mitesszerek, komedók is. Érzékeny-e, szokott-e a bőröd allergiás reakciókkal válaszolni gyakran a krémekre, piros foltokkal, viszketéssel stb...? A kozmetikus azért jó, mert gondolom egy ideje jársz hozzá és tudja mit kellene adnia. Amiért még jó, és ezt már párszor leírtam itt, az az, h ha pl radírt szeretnél venni vagy hámlasztót, pakolást, akkor ki tud neked mérni kicsiben, h kipróbáld...de ha te neten megveszed illegálisan (mert ilcsit nem lehet árulni) akkor kénytelen vagy nagy kiszerelésben megvenni, ami hatalmas mennyiség és ezek könnyen romlanak, mert nincsenek olyan erélyesen tartósítva, tehát megromlanak. Meg beruházol egy egész komplett termékcsaládod nagy kiszerelésben és ha nem válik be? Ezért jó kozmitól venni. Keress akkor egy másikat, aki olcsóbban adja és először mindenből kérj csak pici tégelyekben, h kipróbáld.


Amit én ajánlhatok nagyvonalakban: a fekete szappanból vegyél kicsit és csak 1 héten 2x használd, mondjuk hétfőn és csütörtökön, vagy ahogy jól esik. Azért, mert eléggé szárít, de mértékkel használva nagyon szépen visszahúzza a pattikat és nyugtat. De mindennapos használatra sztem sok. Amit minden nap ajánlok tisztításra, az a citromos arctej (ha sminkelsz), egy tonik a bőröd állapotától függően (ha tágporusú, pattis akkor almás-citromos vagy a kökény, ha érzékeny, irritált-pattanásos akkor csipkebogyó).

A fekete szappan heti 2x-i használata mellett, mindennapos használatra nagyon jó a kámforos szappan. Az eukaliptusz, menta és kámfor tartalma nagyon jó a zsíros bőrnek és nem szárít. Én jobban szeretem, mint a zöld szappant. Engem az vmiért irritál egy kicsit, vhogy piros leszek tőle. De vkinek meg az válik be...ezért nehéz így látatlanban tanácsot adni.

Ha tényleg zsíros a bőröd, akkor éjszakára mehetne a kénes krém, ez szabályozza a fagyúmirigyeket. Nappalra meg az almás-citromos habkrém (ez enyhe ráncsimító is az aha-tartalma miatt) vagy a csipkebogyó habkrém lenne jó. De ha nem vészesen pattis a bőröd akkor nem kell a kénes. Bár sztem nagyon jó kis krém. Meg azért is jó még ha kozmetikában veszed, mert ő tud még a krémbe keverni liposzómás géleket meg egyéb dolgokat és így nem kell külön megvenni, mert pl. a pattis bőrre nagyon jó a GEPA liposzómás gél ami összehúzó és faggyúmirigyműködést csökkentő.

Na most hirtelen ennyi, amit elöljáróban tudtam neked írni. Remélem vmennyire segítettem.

2011. nov. 8. 14:43

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek. 26 éves vagyok, és az arcbőröm eléggé zsírosodik, és sűrűn előjönnek pattanások is.

Úgy döntöttem kipróbálom az Ilcsi termékeket. A kozmetikusom azzal szokta tisztítani az arcom, de úgy látom otthoni kezelésre is szorul. Viszont azért nem tőle kérek tanácsot, mert ő elég drágán adja a készítményeket, és ha már kikérem a tanácsát, akkor hülye dolog lenne utána nem megrendelni tőle:)

Szóval a fekete és a zöld szappanról sok jót hallottam, de szeretnék mindent megvenni, ami egy komplett otthoni esti és reggeli tisztításhoz szükséges. Lemosó, tonik, krém, stb.

Tudtok tanácsot adni, hogy mit próbálhatnék ki? Előre is köszönöm a válaszokat:)

1132. Klimpírozi (válaszként erre: 1131. - Nimrod08)
2011. okt. 23. 10:18
köszi!
1131. Nimrod08
2011. okt. 23. 09:36
A berkenye zselét nem használja, csak a krémet és olvastam anya jegyzeteit icsi konfetrenciákról és ilcsi néni mondta, h a habkrémek közül a maximális hidratáló a berkenye habkrém, a szorbit és szorbintartalma miatt. Minden bőrre jó, még a szeborreásra is.
1130. michelle.r (válaszként erre: 1129. - Klimpírozi)
2011. okt. 22. 16:47
Nem is ertettem, mi ez a tiszteletlenseg ;)))))
1129. Klimpírozi (válaszként erre: 1122. - Michelle.r)
2011. okt. 22. 13:17

lenne, ha valaki fogná a popóját is kirobbanna vele, m int annyifelé a világban.... bocs az előbb, nem figyelve válaszoltam..

:)

1128. Klimpírozi (válaszként erre: 1122. - Michelle.r)
2011. okt. 22. 13:13

lilalibaaaa..

:)

1127. e32d76b828 (válaszként erre: 1126. - E16fe97baf)
2011. okt. 22. 12:40
szint-úgy lányom szint-úgy...
1126. e16fe97baf (válaszként erre: 1125. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 12:35
Ne akard a halálom! De a kedvedért azt is megeszem! Puszi...emlékeztetsz valakire ki a szívemnek nagyon kedves volt :) imádlak!
1125. e32d76b828 (válaszként erre: 1124. - E16fe97baf)
2011. okt. 22. 12:32

Szép jónapot galambom...éppen menőben vagyok de küttem Neked 1 kosár piros almát...

szépem harapjad...örülök Neked mert melengeted öreg szívemet

1124. e16fe97baf (válaszként erre: 1123. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 12:29
Szeretelek... modtam már! Akaratlanul is olvaslak! :)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook