Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. jan. 30. 09:35

Tegnap kipróbáltam a pakolásokat.

Először föltettem az esemény előttit, és beborítottam gézzel, kb 30 perc után szépen le lehetett húzni, nagyon tetszik az eredmény.

Utána föltettem a ParadiC-Vit pakolást, azzal is meg vagyok elégedve:)

A másik kérdésem, hogy pakolásokat milyen sűrűn lehet föltenni? Mert az ichtiolos gyógyfüves, fitoösztrogénes, és a 7 gyógyfüves is nagyon szimpatikus. Ha heti 2 alkalommal teszek föl pakolást, az nem sok? Úgy, hogy váltogatom őket.

Persze nem tennék föl előtte mindig esemény előttit, mert gondolom azt nem jó olyan sűrűn használni. (tényleg, azt milyen időközönként használjátok, és Ti mennyi ideig hagyjátok az arcotokon?)

2012. jan. 30. 07:15

Nimród, teee, elbeszéltük egymás mellett..

:))

1241. Nimrod08
2012. jan. 29. 21:41
Jaa....hogy a vénusz maszkot nem adja oda a kozmi? Azt megértem...:D Azt úgy lehet ha megveszed tőle. Amugy nem tudom, h kell használni. :D
1240. Klimpírozi (válaszként erre: 1239. - Nimrod08)
2012. jan. 29. 21:02
a vénusz maszkot, én folymatosan arról kérdezlek..:)
1239. Nimrod08
2012. jan. 29. 20:33
mármint mit hogyan kell használni pakolásnak? a berkenye zselét?
2012. jan. 29. 18:05
ja, én is rendszeresen küldöm Londonban élő lányomnak a kencéket..:)
2012. jan. 29. 18:04
édesem,szalonárban jobban megy, akkor műsor is van hozzá, de most kinyomom belőle...pakolásnak hogyan kell használni?
1236. Nimrod08
2012. jan. 29. 18:00
Anyánál a legkelendőbb a 7 gyógyfüves egyébként. Volt egy vendége aki külföldre költözött és küldenie kellett neki egy egészet, mert annyira szerette.
1235. Nimrod08
2012. jan. 29. 17:58
Szokott pakolást adni annak aki kér. Ugyanúgy, mint a krémet, kiméri tégelybe. Annyit amennyit a vendég kér. Pakolásból azért többet szoktak mérni, mert abból többet használunk egy alkalommal. De nem is értem, h a te kozmetikusod miért nem akar adni?! :S
2012. jan. 29. 17:37
Nimród..anyukád ad az ápoltjainak maszk alapanyagokat, hogyan és mennyit egy-egy otthoni kezeléshez?
1233. Nimrod08
2012. jan. 29. 17:01
Ja, és ha csináltatsz kúrát, akkor csak a végén csinálnak nagy kezelést. De kúra közben is elvileg kellene járni párszor gépes kezelésre, elektromos masszázsra, mert ez védi a bőrt és regenerálja.
1232. Nimrod08
2012. jan. 29. 16:58
Én is imádom az illatát...nekem fura mikor valakinek büdös. :D Sztem kiérződik nagyon a levendula illata belőle. Akkor nem használod az egész arcodra, csak a pattis részt mosod vele? Egyébként nem kell fennt hagyni sokáig. Ne akard, h szárítson, így jó. Amúgy én nagyon sok szappant kipróbáltam már, de az Ilcsi nem szárít sztem...vagy legalábbis legkevésbé szárít, mint a többi szappan. Ha ésszel használod akkor nem fog szárítani. Sőt....szépen leoldja a száraz szarut és a finom olajok és a puhító nedvesség a felszínre tud törni. Ezért fontos a szarukoptatás. Én ezt tapasztalom is. Ha nem radírozok, vagy olyan termékeket használok amik felvastagítják a szarurétegem, akkor viszket, hámlik, irritált. Főleg edzésnél veszem észre, h ha nincs leoldva a száraz réteg, akkor alig izzad meg a homlokom....de mikor használom a szappant és radírozok is, akkor minden edzésnél csöpög az arcomról a verejték...és ez nekem nagyon nagy visszaigazolás, h mi tesz jót a bőrnek, mert azt mondják, a legjobb hidratáló a bőrünk saját maga által termelt nedvessége, olaja és így minden izzasztó fizikai munka ápolja a bőrt. A szappan segíti a bőr öntisztulását. A tapasztalat mutatja meg, h mi tesz jót a bőrnek és ezt mindenkinek ki kell tapasztalni.
1231. yogin01
2012. jan. 29. 11:28
Még valami. Nemrég rendeltem fekete szappant, lehet, hogy érdekes, de nekem nagyon bejön az illata, és felkenve is kellemes. Eddig ugyan még nem tapasztaltam számottevő változást, de az is igaz, hogy még csak 1 hete használom, és nagyon bízom benne. Azt nem tudom, hogy jól alkalmazom-e, mert sokan írták, hogy mennyire szárít, az én bőrömet viszont - legalábbis eddig még - érdekes módon nem. Lehet, hogy tovább kellene fent hagynom? Persze nem azt akarom, hogy a bőröm száradjon ki, hanem a patik száradjanak le. Nem az egész arcomon szoktam szétkenni, hanem csak a patikra.
1230. yogin01 (válaszként erre: 1228. - Nimrod08)
2012. jan. 29. 11:22
Nimród, köszönöm szépen a választ! Akkor nagykezelést szerinted a kúra után érdemes végeztetni? Mert van most pár darab pati az arcomon, nem olyan feltűnőek, de persze azokat is jó lenne lekezelni. Gondolkodtam is rajta, hogy előbb nagykezelés, és utána AHA, vagy fordítva. Nagyon szuper, hogy a pirosság gyorsan elmúlik, köszi a megnyugtatást! A csípést meg szerintem jól fogom bírni, a szépségért mindent! ;)
1229. Nimrod08
2012. jan. 28. 20:11
Ja azt még elfelejtettem mondani, h sokan azt hiszik, h azért csíp, mert az AHA sav marja éppen a bőrt.....de ez nem így van. Ha csak simán az AHA maszkot raknád fel, annál semmit se éreznél. Ami csíp benne, az az esemény előtti pakolás, amiben erős paprika van és ezzel borítják be az AHA-s maszkot.
1228. Nimrod08
2012. jan. 28. 20:09
Yogin, nagyon jó az AHA, de a végére több patti kijöhet, amit a kúra végén a kozmetikus szépen kitisztít és utána szép lesz a bőröd. Amúgy szépen megújítja a bőrt, szép sima és puha lesz. De én azt mondom, h ha nem nagy a gond, tehát nincs sok pattid, akkor ne kúrázz, csak hébe-hóba rakasd fel, mondjuk havonta egyszer. Bár sztem kipróbálhatod a kúrát is....semmi bajod nem lesz tőle, sőt, csak mindenkinek másképp reagál a bőre. Amúgy a pirosság elég gyorsan elmúlik. Nekem már mikor lehúzom, 20 percen belül alig látszik, de nekem ilyen a bőröm. Neked lehet, h tovább tartana, de 1-2 óránál többre ne gondolj. Annyi idő alatt tuti megnyugszik. De ez a pirosság is nem olyan, h lángvörös lesz a fejed, hanem jóval lightosabb. Viszont azt kalkuláld bele, h az első alkalommal iszonyatosan kellemetlen lesz a csípés, ami a további alkalmakkor egyre csökken. A végén már meg se kottyan. Én kicsit morbid vagyok ezen a téren, mert nekem jó érzés, h csíp. Olyan, h nem tudod eldönteni, h ég vagy jéghideg. Nekem bizsergő, lüktető érzés. Nekem nem gáz.
1227. Nimrod08
2012. jan. 28. 20:02
ParadiC-vit pakolást úgy is használhatod az esemény előttivel, h összekevered a kezedben vagy egy kis edényben és úgy kened fel. Az ilcsi pakolásokat és krémeket össze lehet keverni egymással. De külön is jó, csak akkor fontos, h mindig az esemény előtti legyen az első. Mindig a keringésfokozás legyen az első. Ez bemelegíti a bőrt és a későbbi krémek, pakolások erőteljesebben dolgoznak majd. Tehát előbb esemény előtti, ha kész lehúzod, aztán jöhet a paradic-vit pakolás.
2012. jan. 28. 18:16

2 kérdés:

Valaki tapasztalt már olyat, hogy az Ilcsi termékek használata alatt a pattanások sokkal lassabban halványodtak el? Mióta használom, kevesebb pati jön ki, de azok nagyon nehezen tűnnek el, van olyan, ami 2 hónapja nem tűnt el rendesen.

Más: paravitC pakolást, és esemény előttit hogy használjak együtt?

1225. yogin01
2012. jan. 28. 13:19

Sziasztok! AHA-kúrát szeretnék végeztetni, és úgy látom, itt azért vannak hozzáértő emberkék. Szóval a kérdésem az lenne, hogy meddig tart a kezelés utáni pirosság? Mivel ugye az első héten háromszor is el kell végeztetni a kezelést, én pedig dolgozni járok. Csak úgy tudom megoldani, hogy munka után (tehát valamikor késő délután) elmegyek a kozmetikushoz, másnap reggel meg újra munka, és remélhetőleg addigra már nem fog égni az arcom.


Azon is gondolkodtam, hogy annak milyen hatása lenne, ha nem kúrát csináltatnék, hanem időnként 1-1 egyalkalmas kezelést? Korábban kérdeztem az itteni Ilcsi-kozmetikust az AHA-pakolásról, azt mondta, hogy havonta egyszer ajánlja elvégeztetni. Tehát a 3 hetes kúrát magától nem is mondta! Kisvárosban lakom, és itt nincs Ilcsi-referencia kozmetika, hanem csak egy Ilcsi-kozmetikumokkal foglalkozó kozmetikus. Ezt azért írom, mert igaziból nem tudom, hogy van-e olyan szakértelme hozzá, mint a komolyabb szalonokban. A legközelebbi referencia kozmetika Zalaegerszegen van, oda pedig utaznom kellene (kb. 1 órás út, de ezt a munka miatt nehéz lenne megoldani).


A problémám egyébként az, hogy sokat és sokáig kínlódtam a pattanásokkal, és még most, felnőttkoromban is előfordul, bár szerencsére kezd mérséklődni. Viszont vannak az arcomon a nyomkodásból visszamaradt hegek, ezeket szeretném halványítani. Ha jól tudom, erre is jó az AHA-kezelés?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!

1224. Klimpírozi (válaszként erre: 1223. - Nimrod08)
2012. jan. 27. 18:04
misztifikálja a prioritását, de nem adom fel, köszi a tippet Nimród!!!Leírnád, hogyan kevercselhetnék belőle maszkot?
1223. Nimrod08
2012. jan. 27. 13:54
Nem ad a maszkból? De miért? Lehet otthoni pakolásnak adni.
1222. Klimpírozi (válaszként erre: 1220. - Frue)
2012. jan. 27. 11:22
érzékeny bőröm van, és a habkrémet említettem..a maszk kozmetikusnál kenődik, bár próbáltam rávenni az enyémet, adjon el belőle, eddig nem tette..sokan rászoktak mióta az arcom látták..:)
1221. Nimrod08
2012. jan. 26. 20:25
Anyukám is nagyon szereti a berkenyét. Ő a habkrémet szokta használni. A berkenye az ami nagyon jó hidratálást nyújt, mert szorbit és szorbin tartalmú.
1220. frue (válaszként erre: 1219. - Klimpírozi)
2012. jan. 26. 19:55

Milyen típusú a bőröd?

A berkenye zselét vagy habkrémet???

Kerestem az Ilcsi oldalán a Vénusz maszkot, de nem találtam ilyet. Vagy ezt kozmetikustól "lehet" kérni, ő állítja össze kezelésnél?

1219. Klimpírozi (válaszként erre: 1218. - Frue)
2012. jan. 26. 19:15
jóóóóóó, mindenképp próbáld ki...a maszk alá a flavonoid családból szoktam kérni komplexen, de arcra szeretem a berkenyét is, utána gyönyörűségesnek ,tónusban lévőnek, teljességben érzem az arcom..olyan más, olyan sugárzóan ragyogó és vibráló, szóval szeretem!!!!!
1218. frue (válaszként erre: 1215. - Klimpírozi)
2012. jan. 26. 16:12
Megnézem ezt a Maszkot. Jaaaaj, akkor lehet legközelebb rendelek egy ilyen szemránckrémet is. Annyi mindent kinéztem már...:-)))
1217. frue (válaszként erre: 1214. - Nimrod08)
2012. jan. 26. 16:10

Köszi a felvilágosítást. Annyit kerestem, hogy mi lehet, de sehol nem találtam.:-(

Jajaj, akkor lehet nekem is jobb lenne a kukoricás radír.

Most amúgy használom a csengőlinkás szemránckrémet, amit kaptam a kozmitól próbának. Nem tudom, lehet csak bebeszélem magamnak, de nekem úgy tűnik, hogy használ! Mintha simább, ápoltabb lenne a szem körül a bőr, a kis ráncocskák is kezdenek simulni, és ami a legjobban tetszik: nyitja a tekintetet, nem tudom máshogy mondani.

Lehet, csak bebeszélem, bár nem szoktam ilyeneket.:-))))

1216. Klimpírozi (válaszként erre: 1204. - Frue)
2012. jan. 26. 06:14
korábban az anti ageinget kentem,istenítettem..de valamiért egy idő után egyáltalán már nem éreztem a hatását és a flavonoidra tértem..
1215. Klimpírozi (válaszként erre: 1207. - Frue)
2012. jan. 26. 06:11
próbáld is ki, mióta megjelent a palettán, használom és nagyon szeretem..alápötyögtetek egy kis flavonoid gélt,és isteni a hatás..amit még nagyon szeretek, a Vénusz maszk...ajánlanám minden nőnek..:)
1214. Nimrod08
2012. jan. 25. 23:52
Ja, és láttam a krémmánián, h kérdezted mi az az ammonium caseinate az ichtiolos korrektorban. Ha jól tudom, akkor egy fehérjeféle, ami egyrészt sebgyógyító, másrészt emiatt nem kenődik el a korrektor, szinte azonnal megköt a bőrön, tehát kötőanyagként funkcionál elsősorban. Teljesen veszélytelen anyag...nyugi. :D
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook