Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikres anyukák! Hányadik héten kezdtetek hízni, és vizesedni? fórum

Ikres anyukák! Hányadik héten kezdtetek hízni, és vizesedni? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. reniceee (válaszként erre: 2. - ST 007)
2015. dec. 28. 13:51

Nagyon szépen köszönöm a hosszú választ, egy kicsit félek az egésztől, még csak most vagyok a 13. hétben és senki nincs az ismerőseim körében akik ikrekkel lettek volna várandósok.

Én 54 kilóval kezdtem és most is 54 kiló vagyok, nem tenne jót nekem ha sokat híznék, mert gerincsérvem van.

Most egy kicsit megnyugtattál :)

2015. dec. 28. 13:28

Szia!

Szinte egyatalan nem vizesedtem. Juliusban szultem, es nagyon meleg volt junius (2013), igy siman lecsuszott napi 3-4 liter viz is. Vszeg ez is kozrejatszott a dologban.

Osszesen 15 kg-t hiztam, de eleg lentrol kezdtem (47kg) es nem hanytam vegig az elso trimesztert. (En nemi hanyingerrel megusztam a dolgot). A terhesseg masodik feleben hiztam tobbet.

Betoltott 37. heten csaszaroztak (a dokim addig engedi az ikerterhesseget). A fiuk 2550 illetve 2360g-mal szulettek. Mivel az egyikuk nem erte el a 2500g-t, ezert 6 napot voltak Koraszulott osztalyon. Akkor elegge kiborultam attol, hogy nincsenek mellettem, de utolag nagyon sokat koszonhetek annak a 6 napnak.

Jo babavarast!!!

2015. dec. 28. 12:07

Én most vagyok a 13. héten, s fél kg-t híztam, s érdekelni kinél hogy alakultak a kilók, és a vizesedés témája :D

Hányadik héten szültetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook