Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ikrek jegyben szulettek.... fórum

Ikrek jegyben szulettek.... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2008. jún. 3. 07:31
Sziasztok ikrek! Én ma születtem!
2008. jún. 1. 18:33
Sziasztok ikrek!
2008. máj. 31. 15:35

sziasztok ikrek! :)


nem született vki júni 16án? eddig senkit sem ismerek, aki velem egy napon született volna :)

19. Inesse
2008. máj. 31. 15:32

Sziasztok!

Nekem sok ikrek ismerősöm van, de ez a külső jellemzés egyátalán nem igaz. Meg szerintem amúgysem a csillagok határozzák meg hogyan nézünk ki, hanem a genetika.

18. acci
2008. máj. 31. 15:20

Udvozlet mindenkinek!

Ikrek jegyben szulottek, ilyen kevesen lennenk?

17. Maruszja (válaszként erre: 16. - Acci)
2008. máj. 17. 13:01

Szia Acci!

Nagyon örülök Neked, hogy benéztél! Én itt vagyok állandóan, mert amióta nyugdíjas lettem (az elmúlt évben) azóta több időm van. Persze ezt úgy értsd, hogy nekem is van dolgom, csak nem annyira. Napközben is itthon vagyok többnyire.

Most vagy kint, hogy készülődsz haza? Várunk szeretettel! Visszamész még? Ott dolgozol?

Tudom vannak kérdéseim, de megírtam, hogy érdeklődő vagyok! Puszi Neked!

16. acci (válaszként erre: 15. - Maruszja)
2008. máj. 17. 12:57
Kedves Maruszja Igazad van reszben. De az a helyzet, hogy elegge elfoglalt vagyok maz utobbi idoben. Keszulunk haza es rettenetes sok dolog van amit el kell intezni.Es persze itthon is sok a teendo.Azert szakitok idot masra is ezentul. Gyere maskor is , szeretettel varlak.Legyen szep napod
2008. máj. 16. 22:18

Kedves ikrek!

Nem vagytok valami aktívak. Vagy mindenki pihen, hiszen hétvége lesz. Igaz én könnyen vagyok, mert nem dolgozok már, csak itthon a házimunkát csinálom, de az is munka igaz?


Nos, jó éjszakát kívánok mindenkinek! Néha azért benézhetnétek a fórumra!

2008. máj. 16. 11:37

Sziasztok kedves ikertársaim!


Magamról:

A kettős jellem nagyon vonatkozik rám. Soha nem tudok dönteni, sokszor totojázok. A végén mindig úgy döntök, ahogy először gondoltam.


A sok beszéd nem jellemző rám, annál inkább a kíváncsiság. Mindent szeretek tudni, ha nem is az egészet, de nagyjából. Amit tudni akarok, annak utána járok, vagy bátran megkérdezem. Se perc alatt bárkiről szinte mindent megtudok.


Amihez értek azt 100 %-ban szeretem csinálni, amihez nem értek, nem is érdekel. Sokszor félek az új dolgoktól. Szerem, ha a dolgok a megszokottak szerint működnek.


Nagyon megértő vagyok, tudok az emberekkel bánni. Mindig tudom kivel hogy beszéljek, hogy hassak rá.


Utálom a hazug embereket. Ha valami rossz van, inkább elviselem az őszintességet, csak ne hazudjanak nekem.


Nagyon kíváncsi vagyok.


Nem szeretem a szerelemben sem a változatosságot, elkötelezem magam a partnerom mellett. Viszont szeretek flörtölni és jókat kacagok rajta.


Néha irigy vagyok.


Nagyon játékos alkat vagyok, mindenféle játékot, sőt a szerencsejátékot is nagyon szeretem.


Humoros vagyok, minden szónak két értelme van, én bátran nézem a szó "fonákját" is. Szívesen humorizálok bárkivel.



Amit Lilla24 írt, hogy az ascendensre is vonatkozóan nézzük magunkat, nos ezt kikerestem és átemeltem:


IKREK ASCENDENS


Érzékeny testrésze, szerve

karok, vállak, kezek, légzőszervek, idegrendszer


Külső megjelenése

Magas, vékony, gyors, fiatalos mozgás, a keze mindig matat valamivel, soha nem áll meg, élénken gesztikulál. Általában kék szemű, vékonyszálú, inkább szőkés hajú. Hosszúkás arc, magas homlok, hosszú vékony végtagok. Élénk, értelmes tekintet. A nők gyakran fiús alkatúak.


Az egész személyiségét a fizikai és szellemi mozgékonyság, frissesség jellemzi, ez idősebb korában is jelen van. Kíváncsi, kommunikatív, kapcsolatteremtő, minden újra nyitott. Fontos számára az információ, melynek szabad áramlást biztosít. Nagyon könnyen teremt kontaktust bárkivel. Racionális, szellemi lény. Született tehetség a kommunikáció terén, nagyon jól zsonglőrködik a szavakkal, bár az írás mellett inkább a beszéd áll közelebb hozzá. Képes párhuzamos tevékenységre.


Amennyiben az ascndenst, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, állhatatlan, pletykás, felületes lehet.


A fejlődésben bejárandó út

A kotnyeles felületességtől az elmélyült valódi tudásig.


Ezekből amilyen vagyok:

- magas nem vagyok vagyok

- vékony nem vagyok vékony

- gyors igaz

- fiatalos mozgás igaz

- keze mindig matat igaz

- élénken gesztikulál igaz

- fiús alkat nem igaz

- fizikai és szellemi mozgékonyság, frissesség

igen jellemző rám

- kíváncsiság igen nagyon jellemző

- nyitott az új dolgokra nem jellemző rám

- kapsolatteremtő igen jellemző rám

- fontos számára az informáci: NAGYON IGAZ rám

- született tehetség a kommunikáció terén: NAGYON IGAZ rám


Hát ennyi! Ilyen vagyok! Puszi minden ikernek!

13. 724b289414 (válaszként erre: 11. - Acci)
2008. máj. 16. 00:46

Sokszor ezeket a tulajdonságokat ajándéknak veszem!!

Örülök a kettős énemnek, hogy mindennek látom a 2 oldalát! Talán a dötéshozatalt ez befolyásolja annyira, nem tudom. De minden esetre nagyon jól érzem magam ikreknek és sokszor gondolok arra, hogy ez jó!!

Mert nincs még egy olyan jegy ahol a kettősség így érvényesülhet!

Az egyik énem akár egy álarc ami mögé el is bújhatok!!

2008. máj. 16. 00:39
Sziasztok! én ugyan nem ikrek vagyok, hanem szűz, és nem is sokáig akarom rontani a levegőt, de azért a személyiségetek elemzésénél azt is a figyelmetekbe ajánlom, hogy figyeljetek az ascendensre is, az is nagyban befolyásolja énetek milyenségét :)
11. acci (válaszként erre: 10. - 724b289414)
2008. máj. 16. 00:36
De sajnos igen. Gondoltam mar arra, hogy valtoztatok ezen, de nem megy.De amikor egy bizonyos dontes elott allok, akkor valoban ott van a kisangyal, es az ordog.Sokszor meg inogtam mar emiatt.
10. 724b289414 (válaszként erre: 9. - Acci)
2008. máj. 16. 00:29

Pont így!!

Sokszor nehéz dolgom van magammal, olyan vicces erről írni...

Olyan mint a mesében, mikor a válladom a kisangyal és az ördög.

Igyekszem mindig ésszerű döntést hozni. Nehéz, de leküzdhető!

Talán egy kicsit határozatlan is vagyok ez miatt!

Te nem vagy az?

9. acci (válaszként erre: 8. - 724b289414)
2008. máj. 16. 00:21

Szia!

Olvasom, hogy nalad is a kettosseg a jellemzobb. Sajnos ez nalam is meg van. Ket Enem van, es sokszor hadakozik egymassal. Egyik ezt akarja, a masik azt, es a donteseimet is neheziti.Ennek nem igazan orulok. Te hogy vagy ezzel?

2008. máj. 15. 23:11

Sziasztok!!

Én is ikrek vagyok, május 21-én születtem.

Rám leginkább a kettősség a jellemzőbb, 2 énem van, általában ellentétben egymással!

Kreatív vagyok, nem szeretek beszélgetni, általában csak akkor beszélek, ha kérdeznek.

Nagyon érdeklődő, megbízható vagyok.

Ami még jellemző, hogy 'lopok' másoktól tulajdonságokat.

Jellemző ez még valakire?

7. acci (válaszként erre: 6. - Maruszja)
2008. máj. 15. 22:26

Szia Maruszja Orulunk, hogy irtal, varunk vissza.

Legyen kellemes a napod.

2008. máj. 15. 22:11

Szisztok kedves ikrek!

Én is iker vagyok, június 3-án születtem.

Lexikéhez hasonlóan én sem szeretek sokat beszélni szóban, ellenben írni annál többet tudok. Most ugyan nagyon szűkszavú leszek, de ígérem legközelebb többet írok magamról.


Szép estét Nektek és jó éjszakát!

2008. máj. 8. 14:54

Sziasztok!

Én is május 28-án születtem, mint Huncutpanna.De kicsit más vagyok. Engem nem zavar ha itthon kell ülnöm és nem tudok kimozdulni. Nem vagyok én sem a beszédek bajnoka de néha túl őszinte vagyok és így megbántok másokat. Sokszor kisebb dolgokban meggondolom magam mintha az előző gondolat nem is tőlem lett volna, de a komoly dolgokban mindig határozott vagyok. vagy még sem? Lehet rám számítani mert megbízható vagyok.

4. acci
2008. máj. 8. 14:38
Sziasztok lanyok. En majus 31-en szulettem. Termesztesen a horoszkopok csak altalanossagban irjak a jellemzest. Igaz Nekem 80%-ban igazak a leirtak . Huncutpannaval elegge elterunk egymastol, az En jellemzesem inkabb donytaeval egyezik.De ezenkivul, letelemem a beszed, szeretek tarsasagban lenni, es szeretem a valtozast,az uj dolgokat. Segitokesz vagyok,es sajnos azonnal szeretnem azt a bizonyos dolgot, amit kigondoltam.Azt vegkepp nem hagyom, hogy az akaratat valaki ram eroltesse, sot [sajnos nem mindig jo] En szeretek vezenyelni.De En is sokszor erzem azt, hogy 2 enem van, es tenyleg, az egyik ezt gondolja, a masik azt.Sokszor nem a legjobb mert nehezit bizonyos dontesekben.Baratsagos vagyok, es jol kommunikalok mindenkivel.Hat ilyen vagyok En!Termeszetesen nem lehet a leirtak alapjan velemenyt mondani senkirol.Ahhoz szemelyes beszelgetesekre, es megismeresre van szukseg.
2008. máj. 8. 12:49

Sziasztok!

Én is ikrek vagyok, május 28.

Én csak néhány egyezőséget találok az általános jellemzésekben.Ami igaz rám, szeretem a természetet, nem bírom a bezártságot, nagyon alkalmazkodó vagyok. Viszont nem vagyok az a nagy dumás típus, sőt! Sajnos nehezen mondok ki dolgokat.Rám nagyon nem igaz, hogy ami a szívemen az a számon! Ezen nagyon szeretnék változtani! Nem szeretek a középpontban lenni, sőt zavarban vagyok, ha beszélnem kell, ha rám figyelnek.

Sokszor érzem úgy, hogy két énem van, akik néha vitatkoznak egymással.Egyik ezt gondolja, másik azt.

2008. máj. 6. 11:54

Szia Acci!

Ikrek vagyok, máj 29.

Rám nagyon jellemzőek a horoszkópban leírtak, kis különbséggel. Nem jellemző rám a csapodárság, de kacérkodni szoktam. Ezenkívűl eléggé kreatív személyiség vagyok, jól kommunikálok és minden amiben megmutathatom a képességeimet jól mükszik! Alapból vidám vagyok és fiatalos, szeretek néha középpontban lenni, de nem feszítem túl a húrt. Az ujdonságok vonzanak és én is kész vagyok mindenre amiből képes vagyok varázsolni valami jobbat! Nm etudom erre gondoltál-e vagy másra?

1. acci
2008. máj. 1. 00:39
Ikrek jegyben szulettem, es szeretnek olyan emberekkel beszelgetni akik szinten ikrek jegyuek. Megoszthatnank egymassal, hogy mennyire jellemzo rank a horoszkopban leirtak. Ki milyen is valojaban? Mit gondolnak, es mire kepesek az ikrek? Udvozlettel Acci
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook