Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ikerláng szerelem fórum

Ikerláng szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. nov. 5. 06:41
57. EmmaMorley (válaszként erre: 56. - _Berry_)
2022. okt. 18. 19:53
Nem érzem, hogy ezt nekem kellene kezdeményeznem. Azt hiszem, elég egyértelműen jeleztem a múltban, hogy nyitott lennék a közeledésére. Bár mostanában menekülők előle megint, az igaz. Gondolhatja azt, hogy boldog vagyok a családommal, mert a közösségi médiában ott van egy csomó szép fotó, utazásokról, kirándulásokról, frissek is. Amúgy meg, az ő oldaláról nézve, ott a pici gyerek, és a külföldi nej, aki nélküle itt tehetetlen, meg a tekintélye, jó híre. Ő egy nagyon udvarias, finom modorú ember, éppen ezt az érzékenységet értékelem benne annyira. A legutolsó amire szüksége van szerintem, hogy esetlegesen megvádolják munkahelyi szexuális zaklatással, mert mi van (az ő fejével gondolkozva), ha félreértette a jeleket és közeledik egy házas beosztotthoz? Bárcsak visszatekerhetném az idő kerekét és függetlenek lennénk mindketten. Akkor sem lenne egyszerű a munkahelyi alá-felé rendeltségi viszony miatt, de valamivel könnyebb lenne.
2022. okt. 18. 17:16
Ez nem ikerlángság, hanem gyávaság. Unatkoztok a házasságotokban, jó lenne valami új, de jó a biztonságban és szerintem csak a munkatársi viszony tart vissza titeket, (Az, hogy kiderülhet mások számára, bár ne gondold, hogy az emberek vakok. Ha valóban így viselkedtek, úgyis látják, csak neked nem mondják, hogy mit gondolnak rólatok, de a hátatok mögött valószínűleg már így is kibeszélnek.) miközben ha testileg nem is, de lelkileg naponta 1000x megcsaljátok a párjaitokat. Felnőtt emberek vagytok, ne egymást bámuljátok meg zavartan udvariaskodjatok, hanem beszéljétek meg az érzéseiteket. Ha pedig ez valóban több, akkor borítsatok otthon és adjatok lehetőséget a párjaitoknak is, hogy megtalálják a saját ikerlángjukat vagy mit. Ha meg nem akartok egymástól semmit, akkor kerüljétek egymást, vagy keress új munkát, mert ez a reménytelen álmodozás előbb-utóbb a házasságodra is rá fogja nyomni a bélyegét.
55. EmmaMorley (válaszként erre: 54. - Perzsacica)
2022. okt. 18. 17:02
Nem gondolom, hogy fél méterrel a föld felett járnék. Sőt, azt hiszem, a történtekhez képest eléggé észnél vagyok. Ha végig olvastad a topikom, írtam is, hogy igyekszem továbblépni. Az, hogy mire volt/van lehetőségünk ebben a helyzetben az egy nagyon összetett kérdés. Nem hiszem, hogy az akarás hiányáról van szó, sokkal inkább a felelősségtudatról. Amikor a családod, a karriered, a szakmai és emberi megítélésed forog kockán, akkor azért alaposan mérlegelsz, mielőtt visszafordíthatatlan dolgokat csinálnál. Ennyi.
2022. okt. 18. 13:52

Fél méterrel a föld felett vagy.

Egy férfi egy év alatt lépett volna ha többet akar. De nem lépett, mert annyira nem akar. Játéknak jó. Ezt fogadd el, hogy színezed az életedet és ő is az övét de ennyi.

Ha spicces állapotban sem oldódtak fel a gátlások, mindketten tudtátok a határt akkor az a határ ott is van és ott is marad. De ez azt is jelenti, hogy a jelenlegi élet helyzetetek megfelel annyira, hogy nem érdemes megbolygatni. Manapság ez értékelendő pozitívum.

Örülj annak, ha van ilyen "ikerláng" munkatárs de lépkedj a földön tovább, ott tovább juthatsz.

53. EmmaMorley (válaszként erre: 47. - Gigi>)
2022. okt. 18. 13:31
Köszönöm!:-)
52. EmmaMorley (válaszként erre: 51. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 13:16
Mármint rengeteg férfi kolléga volt a buszon, de ő jött segíteni egyedül. Így talán érthetőbb. :-)
51. EmmaMorley (válaszként erre: 49. - Manifesztrálj)
2022. okt. 18. 13:00

Szia,

én azért vigyázok az ilyen fura jelekkel, mint pl. rendszám és egyebek, mert ezek nem feltétlenül azt jelentik, hogy ő gondol rám, hanem azt igazolják vissza, hogy én sokat gondolok őrá. Ugye amire fókuszálunk, azt tükrözi vissza a világ. Egy időben mindenhol az ő neve jelent meg, az összes hasonló nevű ismerősöm előkerült pl. a Facebook-on és spam e-maileket kaptam a nevével. Ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, mert amennyit gondoltam rá, csoda, hogy nem testesült meg az ajtóm előtt. :-) Na, az jobban tetszett volna. :-)


Ami még adalék a történetemhez és a szűnni nem tudó érzéseimet táplálja, azok talán a következők:

Megtudtam, hogy ugyanúgy hívják a gyerekét, mint amit én adtam volna a gyerekemnek, ha olyan neműnek születik.

Ösztönösen érzem, hogy milyen öltözködés jön be neki egy nőn, visszafogott, egyszerű, de nagyon nőies. Ezért sokkal gyakrabban hordok szoknyát és kevésbé mintás, virágos holmikat, az egyszerű, légies viseletekre törekszem, és mindig örömmel konstatálom, amikor megfeledkezve magáról, tágra nyílt szemekkel néz végig rajtam, mint egy kisgyerek.

Ha egy anyagot átküldök, mindig szinte csont nélkül fogadja el a javaslataimat, ha valamit kommentál, akkor az mindig fontos és segítség (ellentétben nála sokkal alacsonyabb pozíciójú kollégákkal, akik vele ellentétben előfordul, hogy "szétokoskodják-kritizálják" a munkámat.)

Ha meglát a folyosón mindig megáll és kinyitja nekem az ajtót. Ha messze vagyok, akkor is. Megvár.

Céges ünnepléskor, ha pezsgőt bont, az elsők között vagyok, akit megkínál.

Amikor nemrég csapatépítőn szólnom kellett a buszsofőrnek, hogy csináljon vmit, mert hátul nagyon meleg van, meghallotta és egyedüli férfiként rögtön felpattant, hátrajött és kinyomta a tetőablakot.

Tavasszal tettem rá egy vicces, de kritikus megjegyzést, amit azt hittem, hogy elengedett a füle mellett, mert nem reagált rá, de hónapok múlva szóba hozta és korrigálta magát, vagyis mégis megjegyezte és emlékezett rá.

Soha nem hallottam, hogy felemelte volna a hangját, és stresszes helyzetben is képes megőrizni a nyugalmát és megtalálni azokat a szavakat, amik megnyugtatnak mindenkit. Erre pl. a férjem képtelen. Ő simán bestresszel és tovább ront a helyzeten, míg végül én nyugtatom meg. Mindig.


Na kábé ezek a jeleim...

50. EmmaMorley (válaszként erre: 48. - Manifesztrálj)
2022. okt. 18. 12:44
Nem, nekem nincs ilyen erőm - hála Istennek. :-) Ki is lenne borulva a férjem rendesen. :-DDD
2022. okt. 18. 10:51

És az univerzum küld jeleket? Szoval mondjuk el akarod felejteni de az autok rendszàma a neve monogrammja vagy angyali szàmok zenék..pl.hogy ő mindog ott àllt melletted..

Keresed a miértekre a vàlaszt?miért pont veled történt ez?

[link]


Nekem hiànyzik a màsik felem de én nem hiànyoztam magamra hagyott.. pedig azt mondta minden kivànsàgod igy teljesüljön.. de nem teljesitette.. fél?jàtszik?sosem tudom meg.. de nekem a teiki segit hogy ujbol a fényt làtom és nem a sötétet ..


"Eltűnt a fény

Magadra hagy

Hogy a nagy sötétben megtaláld ki vagy

Bár nélküled

Nem sejthetem

Van-e visszaút az árnyékból nekem"


Nagyon érzem a zenéket amit küld az univerzum random..

Bàr elötte betudtam hogy a szàmitogépzseni ismije segit mikor milyen jelet kapjak..

De mikor a lakàsomba voltak jelek belàtam segit az univerzum..


De aki itt ezeket okvassa hülyének néz..mondta a kineziologus ha a jeleket véletleneket elmondod valakinek ràdhuzzàk hogy skizofrén vagy üldözési màniàval..


Azt mondta fogjam fel egy képességnek ha megàlmodok megérzek dolgokat vagy a környezetemből hallom ki azt amiben élek..és csak annak mondjam el akknek jok az ado vevőjük..

48. manifesztrálj (válaszként erre: 45. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 10:38
Könnyen előfordulhat ha rendelkezel olyan erővel ami az elektromos dolgokat tönkreteszi..én ebben régen nagyon profi voltam :P
47. gigi> (válaszként erre: 45. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 08:30
Tiszta szívből kívánom nektek 😁😂😀
46. gigi> (válaszként erre: 44. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 08:30
Igen,a reményhal 🤭😀
45. EmmaMorley (válaszként erre: 43. - Gigi>)
2022. okt. 18. 08:07
Még beszorulhatunk egy liftbe néhány órára. 😀😀
44. EmmaMorley (válaszként erre: 43. - Gigi>)
2022. okt. 18. 07:50
Azért még nincs vége, és a remény hal meg utoljára. 😀
43. gigi> (válaszként erre: 41. - EmmaMorley)
2022. okt. 18. 06:16
Ez egy szép történet. Végig olvastam. Kár,hogy nem teljesedett be. De,talán majd egy másik életben!
42. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 36. - Halao12)
2022. okt. 17. 23:08
na, rátapintottál a probléma lényegére..-))))
41. EmmaMorley (válaszként erre: 8. - Birebora)
2022. okt. 17. 22:27
Nem, nem jöttünk össze. De a lelkemben él és ha meglátom, minden alkalommal zakatolni kezd a szívem. Valószínűleg ezzel már együtt kell élnem. Közben meg úgy teszek, mint aki észre sem veszi. Tragédia, de ez van. Life is a bitch. 😀 THE END
40. EmmaMorley (válaszként erre: 33. - Manifesztrálj)
2022. okt. 17. 22:03
Minden attól függ, hogy hogyan éled meg. Igyekszem pozitívan megélni és csak a jóra koncentrálni. Kívánom neki, hogy boldog legyen és igyekszem én is megtalálni az örömöket a saját életemben. Ez az egyetlen út. Hálás vagyok azért, hogy a Jóisten, az Univerzum, vagy bármilyen Teremtő Erő megmutatta nekem ezt a szerelmet és hogy rajta keresztül végre megláttam milyen értékes vagyok. Erre koncentrálok. Különben belebetegednék. Sokáig az alvás se ment, de most már haladok. Ha még ritkábban látnám, könnyebb lenne. De ez egy annyira jó cég, végre, a sok szar után, hogy nem áldozhatom fel.
39. EmmaMorley (válaszként erre: 35. - Ági0830)
2022. okt. 17. 21:43
Igen. A férjem hálószoba szekrényén pedig egy a szélerőművek működéséről és hatékonyságáról szóló könyv hever hónapok óta, de abba sem lapoz bele soha. 😀
2022. okt. 17. 21:22
Na ettol a maradem agysejtem is kiegett
37. 8d00a82c06 (válaszként erre: 36. - Halao12)
2022. okt. 17. 21:17
🤣🤣🤣
36. halao12 (válaszként erre: 34. - EmmaMorley)
2022. okt. 17. 21:15
Egyenlőre a véleményem annyi hogy : hú baszki, hogy tudsz ennyire gyorsan gépelni??!!
35. Ági0830 (válaszként erre: 34. - EmmaMorley)
2022. okt. 17. 21:10
Szerelem kolera idején?
34. EmmaMorley (válaszként erre: 12. - Bichi)
2022. okt. 17. 20:59
Igen, alapvetően én is azt gondolom, hogy az, hogy tiltott sokkal izgalmasabbá teszi az egészet. De ugyanakkor ott az a sok hasonlóság és a sok véletlen. Beült a kocsimba és az egyik kedvenc CD-m ment. Nem egy ismert előadó, de ő kèt taktus után rávágta, hogy melyik album és hogy mennyit hallgatta, amikor kijött. Annyi ilyen volt egy időben, hogy folyton olvadoztam. Mekkora az esélye, hogy találsz valakit, aki olyan, mint te? Ici-pici. Évekig kerestem a párom a neten és mindenhol, de csupa lúzerbe botlottam bele. Az egyik dal, amit megosztott velem egyébként éppen erről szól. Hogy egész életben kereste mindenütt, de ő sem találta. Egy szeretős kapcsolat viszont annyira tönkre tenné ennek az egésznek az ártatlanságát és szépséget (mert az és ez baromi ritka), hogy abba nem mehetek bele. És ő sem menne bele. A könyv, amit ajánlott nekem elolvasásra arról szól, hogy egy férfi egy életen át reménytelenül szeret egy nőt és végül idős korukban jönnek össze, miután a nő férje meghal.
33. manifesztrálj (válaszként erre: 32. - EmmaMorley)
2022. okt. 17. 20:56

Változtass mhelyet akkor..

"A kesztyű majd segit..Elrejted felejted nem feded fel" a fura képességek elfedésében


[link]


Amugy meg az elfytott dolgok beteggé tesznek..


Van amit 8évig magamban hordam mire eltudtam mondani sajàt csalàdomnak..hogy mit tettem..a lelkifurka öl..

De eleget büntettem magam elég volt az önostorozásbol ha akkor nem teszek meg dolgokat akkor mindenemet elvette volna a férjem..mert a lelkitàrs ikerlàng csak az én fejemben létezett..

32. EmmaMorley (válaszként erre: 25. - Manifesztrálj)
2022. okt. 17. 20:43
Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy elválok. Volt időszak, amikor annyira eltávolodtam a férjemtől, hogy ez is szóba került. Beszéltünk róla, de nem tudtuk megtenni. Annyira sokat voltam egyedül és annyira sok nullánál is kevesebb férfit ismertem meg (mert a többség sajnos az), hogy annál az èn férjem és az én házasságom százszor különb. Úgyhogy a semmire nem válok el. Sőt, nemrég új alapokra helyeztük a kapcsolatunkat és új projektbe fogtunk (nem gyerek). Talán segít helyre rázni a fejem és a szívem.
31. 8d00a82c06 (válaszként erre: 30. - EmmaMorley)
2022. okt. 17. 20:39
Azt teszem 22 ève.
30. EmmaMorley (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2022. okt. 17. 20:37
Nagyon-nagyon szerencsés vagy, becsüld meg!!
29. manifesztrálj (válaszként erre: 27. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 17. 20:36

Hidd el a pasik is irnak ilyet ..sok àlnévvel van itt és gyikon is..

A padiknak még nagyobb a képzelőerejük..


A legjobb sztorik a szuperképességek ha egy rovarcsipéstől szuperejük lesz vagy szàrnyaik nőlnek :)


[link]

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook