Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz lehet, hogy csak ebben az évben lehet a start plussz kártyát kiváltani? fórum

Igaz lehet, hogy csak ebben az évben lehet a start plussz kártyát kiváltani? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 11. 20:17
Feketén dolgoztam valahol.Gondoltam kiváltom a kártyát,hátha így nagyobb az esélyem.Így se jelentett be.Azt mondták a tavalyi év az utolsó,hogy kilehetet váltani,gondoltam nem hagyom elveszni.Mindegy már, igyse, ugyse.
9. 23a0e7dac5 (válaszként erre: 8. - Xfaktor)
2012. júl. 11. 11:58
Szia,a start kártyát akkor érdemes kiváltani,ha már van egy munkahely ajánlatod.Bementél elbeszélgetésre,és megállapodtatok hogy felvesznek.Utána bemész a munkaügyibe,megkapod a papírokat,és azzal bemész az apeh-hoz,és megkapod.Előre nem érdemes kiváltani, mert eltelik a két év,anélkül hogy használtad volna.Ezt a munkaügyön mondaniuk kellett volna.
2012. júl. 11. 11:45
Nekem már tavaly is azt mondták,hogy az idén lehet csak kiváltani, 2011 ben .Tavaly kiváltottam,két évig érvényes a kedvezmény.Egy év mindjárt letelik belőle,munkát azóta se kaptam.Egyáltalán nem érdekli a vállalkozókat ha megemlítem a start kártyát.
2012. júl. 10. 20:16
Igen,igazatok van start bónusz.Holnap felhívom a munkaügyi központot,majd megírom mit tudtam meg.Köszönöm a hozzászólásokat.
6. 23a0e7dac5 (válaszként erre: 5. - Wanda8)
2012. júl. 10. 19:44
Szia. Ez így igaz.Sok munkáltató kifejezetten előnyben részesíti a start kártyásokat a kedvezményért.
2012. júl. 10. 19:40
Szia!Én idén áprilisban kaptam a start plusz kártyát...adnak egy igazolást hozzá a munkaügyiben azzal kell menni az Apeh-hoz...és nekem is valami olyasmit mondott a munkaügyben a hölgy hogy már csak idén lehet kiváltani...de nem biztos de valami ilyesmi rémlik...érdemes vele bibelődni mert a munkáltatódnak sok költséget spórolhatsz...
2012. júl. 10. 19:40
Start pályakezdő kártya van még, meg Start Bónusz, tartós munkanélkülieknek. 1,5 hónapra nem váltanám ki, jó lesz az az állandó munkakörre, egy másik munkáltatónál.
3. 23a0e7dac5 (válaszként erre: 1. - Bobcsi2)
2012. júl. 10. 19:37
Szia.Nem tudom, szerintem az illetékes munkaügyi központ személyre szabottan ad neked felvilágosítást akár telefonon is adategyeztetés után.
2012. júl. 10. 19:35
Szerintem már csak Start Bónusz van.... Munkaügyi KP fog adni neked felvilágíytást
2012. júl. 10. 19:21
Igaz lehet hogy csak ebben az évben lehet csak a start plussz kártyát kiváltani?Ha tud valaki erről valamit írjon legyen szives.Nemtudom mitévő legyek 1,5-2 hónapra lenne helyem ,azért érdemes vele foglalkoznom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook