Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Igaz, hogy ha az ún. negatív kalóriás (Norbi U1-es) ételeket eszed jobban fogysz mintha nem ennél semmit? fórum

Igaz, hogy ha az ún. negatív kalóriás (Norbi U1-es) ételeket eszed jobban fogysz mintha nem ennél semmit? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. 6bdce19b3c (válaszként erre: 4. - 1e8f358d6a)
2010. jún. 4. 13:42

így igaz:)


abszolút nem nulla kalóriásak..ugyanúgy figyelni, számolni kell ha ezeket esszük..csak ezek nem nyomják fel az inzulint, mint a sima fehérlisztes, cukros társai..így nem leszünk éhesek utána..egészségesebb!

8. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - Ariadna)
2010. jún. 4. 13:41
Te most ezeken szeretnél "élni"?
7. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Sitecom)
2010. jún. 4. 13:39
Gratulálok!
2010. jún. 4. 13:38

Csak az nem hízlal, amit nem eszel meg.-milyen igaz.

Én mindent eszem,csak nagyon keveset naponta 6-7 alkalommal...és lefogytam..igaz nem két hónap alatt de sikerült:)

2010. jún. 4. 13:36
Hát én nem nagyon ismerem ezt az új kódot.Nem tudom pontosan milyen étlelek tartoznak ide,de azt mondjuk elképzelhetőnek tartom,hogy van olyan étel ami nem tartalmaz annyi kalóriát mint amennyit a szervezet felhasznál a megemésztéséhez.
4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 1. - Ariadna)
2010. jún. 4. 13:36

én úgy tudom, hogy van néhány zöldség és gyümölcs, ami nevezhető null-kalóriásnak, mert a megemésztésük több energiát használ fel, mint amennyit bevittél velük a szervezetedbe.


No de hogy a Norbi update 1-es kaják is ilyenek lennének, ez baromi nagy hülyeség.

2010. jún. 4. 13:35
Azt hallottam ,hogy ezeknek az ételeknek a megemésztése több energiát vesz el a szervezettől mint amennyit beviszel velük. Ez mind szép és jó, de ki tudja betartani? Én már kipróbáltam párszor, néhány napig működött is, de a 4. naptól kezdve bármennyi zöldséget gyümölcsöt ettem, csak még éhesebb lettem...
2010. jún. 4. 13:34
Negatív kalória??? Ne viccelj! Csak az nem hízlal, amit nem eszel meg. Bár én még nem hallottam, hogy a Norbi bármelyik kajájáról azt állította volna, hogy ezek "negatív kalóriájúak".
2010. jún. 4. 13:32
Igaz, hogy ha az ún. negatív kalóriás (Norbi U1-es) ételeket eszed jobban fogysz mintha nem ennél semmit?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook