Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Idős vs. fiatal szülők. Mi a jobb? Tapasztalatok? fórum

Idős vs. fiatal szülők. Mi a jobb? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 184481d874 (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. máj. 2. 20:11
Egyetértek.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 20:02
20 évesen szültem. Nem volt korai. Sokkal lazábban vettem, mint a 7 évvel későbbi második szülésemet.
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 19:52

Szerintem van, a fiatal szülőségnek is meg vannak az előnyei és a +10 évvel későbbieknek is, ahogyan a hátrányai is. Különbséget nem szabad tenni senkinek.

Sem idős, sem fiatal szülők nincsenek.

Igen, lehet egy fiatal anyuka is jó anya, ahogyan lehet egy idősebb is rossz.

Igen, egy idősebb anya is lehet baráti viszonyban a gyermekével, ahogyan fiatalos nagymamák is vannak baráti viszonyban unokáikkal.

2021. máj. 2. 19:51

Nagyon nagyon sok mindentől függ, ki mikor vállal gyereket.

Mi fiatalok voltunk, 24 és 26 évesen szültem. Most 40 vagyok, férjem 44 éves. Fiatal anyuka és apuka vagyunk még mindig 🙃 bár épp ma magázták le a férjem, nekem sziát köszöntek, neki jó napotot. 🤦‍♀️🤣 Úgy vettem észre, egy ici picit nem esett jól neki 🙃

Férjem kései gyerek volt, őt 33 évesen szülte az anyukája, és valljuk be őszintén, 44 éve, tényleg már kicsit későnek számított, független attól, hogy 3. gyerek volt. Most viszont a 40 sem késő.

Hogy ki a jobb szülő, idős vagy a fiatal? Ez nem kor függő.

A gyerekeinktől mindig pozitív visszajelzést kapunk a neveltetésükkel kapcsolatban, és ennyi elég is nekünk! ❤️😊

2021. máj. 2. 19:44
Szültem 25 évesen és 35 évesen is. Talán 35 évesen felkészültebb, érettebb voltam, nem görcsöltem semmin, pedig ikrek lettek.
2. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 19:30
Szerintem ez nem kor kérdése. Én 31 évesen szültem.Nem volt korai az biztos.
2021. máj. 2. 19:28
Szerintetek egy idősebb, vagy fiatalabb szülő pár jobb a gyerek számára? Saját tapasztalatok? Idős/fiatal szülőkkel milyen a kapcsolatotok? Mikor szültetek? Lehet egy fiatal anyuka is jó anya? Egy idős anya is lehet baráti viszonyban a gyerekével?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook