Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idét Lenke esetei - avagy konyhai balesetek fórum

Idét Lenke esetei - avagy konyhai balesetek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 31. 07:20

anno főzéssel kisérletező tini koromban be is habartam életem első kelkáposzta-főzelékét.

Iszonyú volt! :-)

32. Katinkaboszi (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2010. okt. 30. 22:03

Nah Neked legalább van mire fogni, hogy elesel, de nekem? :(

csak megyek és puff :( törtem már emiatt két kezem, lábujjam, bordáim :(


ami a konyhát illeti, most van a kezemen kötés, délelőtt húsvágás közben elnyiszáltam :(


ami az ütéseket illeti, sokszor csupa kék zöld vagyok, de hogy mitőL?:( már arra sem emlékszem, hogy mibe sétáltam bele :(

31. Basset (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2010. okt. 30. 21:37

Te Magyarországon laksz...? :) Csak vicceltem, néha olyan furák az emberek...


Nem baj, ha offolok kicsit? Milyen gerincműtét? Mert a barátnőmnek is volt... Nem akarom, hogy ő is gyalogbéka legyen... :(

2010. okt. 30. 21:33
De ezek kevésbé látványosak! A gerincműtétem óta egyensúlyzavar gondjaim vannak néha. Sétálok az utcán, főtéren stb., aztán egy sikítás, egy csatanás, és a földön vagyok, mint a gyalogbéka. Ezután szétnézek, próbálok négykézlábra állni. Odajönnek hozzám és megkérdezik: jól van?? És olyan aranyosan teszik mindezt...
29. godvin (válaszként erre: 26. - Badgirl77)
2010. okt. 30. 21:19
Juuuuuuuuuuuuuuujjjjj,de durva!!!És mi lett az ujjaddal??Megmaradt?
28. Kriszti0711 (válaszként erre: 26. - Badgirl77)
2010. okt. 30. 21:13
Jézusom, de az ujjad megmaradt ugye!? Ettől én nagyon parázok, meg az aprítótól:S
27. Basset (válaszként erre: 26. - Badgirl77)
2010. okt. 30. 21:13
Hú, ezt még olvasni is rossz volt...! Szegény...
2010. okt. 30. 21:08
Botmixerrel pürésítettem valamit,ami kicsit sűrűbb volt a kelleténél.Egyik kezemben a botmixer,nyomógombon a kezem,a másik kezem mutatóujjával pedig szépen elkezdtem kipiszkálgatni,ami fennakadt...Naná,hogy közben ráfogtam az indítógombra....Csontig vágtam az ujjam...Azóta nem ettünk krémlevest,és még a mixer dobozának is két méterről köszönök:)))
25. godvin (válaszként erre: 24. - Basset)
2010. okt. 30. 21:07
nekem is csak kicsi koromban a kis ujjam,de már nem is emlékszem hogy,mennyire fájt?!De ez a köröm dolog tényleg hasonló lehet....
24. Basset (válaszként erre: 23. - Godvin)
2010. okt. 30. 21:05
Hát, nekem még nem tört el semmim, de lehet, fáj annyira... :S
23. godvin (válaszként erre: 20. - Basset)
2010. okt. 30. 21:02
Huuu ismerős a körmös sztori!Nekem már évek óta van műkörmöm,de még igy is előfordul velem hogy,ugy letörik hogy csillagokat látok!:(Kb.2hete jártam igy,aztán mikor mentem a gyerekért az oviba,elhűlve néztek rám az óvónők,mert a fiam azt mondta hogy,eltörtem az ujjamat,és keresték a gipszet a kezemen!:))Hát el lehet képzelni,mennyire jajgattam,ha ezt hitte a gyerek...!:))))
22. Basset (válaszként erre: 19. - Godvin)
2010. okt. 30. 21:00
Igen, gondoltam, jön majd egy-két vicces sztori, de úgy látszik, eléggé este van már ehhez... :)
21. Basset (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2010. okt. 30. 20:59
Ezt én is hallottam, hogy nyomkodjam ki a vért, de az amúgy lehetséges? Hát, nekem az van a fejemben, hogy nyomkodhatom, míg ki nem folyik az összes, nem? Inkább el kell szorítani...
20. Basset
2010. okt. 30. 20:58

Nem rég csináltattam műkörmöt... Elég jól indult, az első nap úgy megütöttem, hogy berepedt a körmöm 8az igazi) középen, szélen. Azon felül, hogy háromszorosára dagadt, utána, míg le nem szedtem a műkörmöt, ott volt rajta egy nagy törés... :S

Egyébként a körmöm amúgy is olyan csúcsminőség, hogy nem emlékszem, mikor volt az, hogy az összes ép volt, egyik se volt éppen a közepéig beszakadva... :( Pedig kétpofára szedem a vitaminokat... Igazából a műköröm is ezért volt, de csak ártott neki, mint használt.


Aztán volt ilyen, hogy beleakadtam a kondérba (ez nem nagy körömmel, csak úgy), és magamra rántottam a vizet... Huh... Hát, hála Istennek, még éppenhogy csak meleg volt a víz, mert ha forrt volna, tuti, ott haltam volna meg... :(


És persze elég gyakori az elcsúszás a fürdőszobában (minek nekem papucs, ugyebár)...

19. godvin
2010. okt. 30. 20:57
Ja,érdekes... Hát szerintem ide minden fórumozó irhatna,mert mindenkivel történnek hasonló dolgok!Nekem van hogy,egy héten szinte minden nap beverem valahová a fejem,aztán kb.egy hónapig semmi,utána megint kopogtatok a fejemmel!
18. a14deb9047 (válaszként erre: 14. - Basset)
2010. okt. 30. 20:57
Az is lehetséges... Arra tanítottak, hogy amikor elvágtam az ujjamat, jól nyomkodjam ki a vért és utána vegyem a számba... a nyál vékony védőréteget képez rajta és hamarabb el áll a vérzés... Komoly!!
17. Basset (válaszként erre: 16. - Godvin)
2010. okt. 30. 20:53

Az nem tudom, hogy volt, valahogy idétlenül szállt le/ült fel/állt mellette és a forró tank ? vagy motor? vagy kipufogó vagy nem tudom, megsütötte a lábaszárát hátul. És a barátnőmnek tényleg van ott egy folt.

Furcsa...

16. godvin (válaszként erre: 15. - Basset)
2010. okt. 30. 20:49
Neeem,szerencsére minden oké vele!:)) De az a motoros sztori se lehetett egyszerű...!:))
15. Basset (válaszként erre: 13. - Godvin)
2010. okt. 30. 20:47

Legurultál terhesen? Huh, az nem kispálya...

És lett valami baja a gyereknek ezektől? Mert azt hallottam, hogy például ha az anya megégeti magát valamelyik testrészén, akkor ott foltos lesz a gyerek. Mondjuk, az én gyerekem foltos a nyakán, de nem égettem meg a nyakam. Viszont a barátnőm lábán van egy nagy folt és az anyja állítólag megsütötte ott a motorral... :O

14. Basset (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2010. okt. 30. 20:44

Hát, miután kiordítottad magad, gondolom, egy kis sót kell rá szórni és bekötözni...:D

És aznap fel vagy mentve a főzés alól... :P

13. godvin
2010. okt. 30. 20:42
8hónapos terhesen legurultam egy lépcsőfordulót,valamitől elfertőződött a mutató ujjam,fel kellett vágni,leforráztam magam;hát mit ne mondjak nem volt eseménytelen a terhesség!:)A hab a tortán hogy,ismét babát várok..!:)Remélem balesetmentesebben?!:)))
2010. okt. 30. 20:41
És ha elvágod az ujjat, mit kell tenni????
11. Kriszti0711 (válaszként erre: 5. - Basset)
2010. okt. 30. 20:39
Na ez is előfordult már velem jó párszor. Remélem nem szakítja le az ujjunkat egyszer:S
10. Kriszti0711 (válaszként erre: 4. - Basset)
2010. okt. 30. 20:38
Nekem is előszeretettel jönnek nekem a tárgyak, ajtófélfák:D Én is úgy nézek ki sokszor, mint akit jól megvertek:D
2010. okt. 30. 20:36
Égésekre az aloe vera segit!Nekem mindig beválik,éppen most kellett befujnom vele 2ujjamat is,mert elégettem hús sütés közben!:(Sajna velem is előfordulnak ilyenek,az első terhességemkor nagyon leforráztam a combomat,akkor is segített,szinte percek alatt szebbé és fájdalommentessé varázsolta a bőrömet!
8. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - Basset)
2010. okt. 30. 20:36

Igen. A fülcimpában van egy fájdalomcsökkentő pont. Volt már benne néhányszor szerencsém.

És jobb a cimpazsibbadás, mint az égés fájdalma.

7. Basset (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2010. okt. 30. 20:34

Jóhogy csökken, mikor az agy a nagyobb fájdalomra reagál inkább.... :)

De ez amúgy komoly?? Kipróbáltad?

2010. okt. 30. 20:33
Ha valaminket megégetjük, a fülcimpánkat kell nagyon-nagyon megszorítani egészen addig, amíg el nem zsibbad szinte a kezünk a fülünkkel együtt. Jelentősen csökken az égési fájdalom. Persze közben azért jöhet még egy kis hidegvizes borogatás.
2010. okt. 30. 20:32
Ja, és a kedvencem, mikor megyek, és a gyűrűm (!!!!!) beleakad a kilincsbe... :O
4. Basset (válaszként erre: 2. - Kriszti0711)
2010. okt. 30. 20:31

Á, igen!

Nekem egyszer úgy elvágta a kezem a kés az ujjam, hogy még hánytam is, úgy elszédültem... :(


Most éppen az ujjam fáj piszkosul, mert odacsuktam valamivel...

Hogy a foltos lábamról meg kezemről már ne is beszéljek... De gőzöm sincs ám, mikor minek megyek neki... Csak fürdéskor látom, hogy hopsz, megint zsiráf vagyok...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook