Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? fórum

Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?

1 2 3 4 5 6 7
43. Binky
2009. márc. 6. 19:54

Meg se néztem az adatlapját...

"Szeretek utazni, és a bújós lányokat kedvelem max 26-ig."

Cöhh és itt sír a szád, hogy bánik veled a barátnőd??? Válogatsz, feltételeket szabsz, gondolom testi hibával szóba se jöhetnek egyesek, ha 'túl' idősek, akkor nem foglalkozol velük.

Minden pasi ilyen válogatós avagy a hímeknek semmi se(m elég) jó?

42. bared (válaszként erre: 37. - 4ca460d3e8)
2009. márc. 6. 19:48
ja bocsi, ennyire nem adatlapoztam)))
41. bared (válaszként erre: 39. - 40163fd81d)
2009. márc. 6. 19:46
természetesen...és egyet is értek valamilyen szinten...
2009. márc. 6. 19:45
Én nem hiszem hogy ez a lány téged eléggé szeret.nem értem hogx hogyan lehet egy kapcsolatban olyan hogy enyém-tied.Úgy gondolom hogy ha 2 ember együtt él akkor nincs ilyen mert mind a ketten haza keresnek.Neked sem kellene mondanod hogy kölcsön pénz és a párodnak sem hogy ő tart el.Mert ki tudja mikor fordul a kocka.De ha ez a lány nem tart ki melletted a rosszban és a nehezebb anyagi körülmények között akkor nem is szeret igazán.Mert a szerelem nem a pénztárcán múlik szerintem.Biztos hogy veszekedések kiinduló pontja lehet de ezt is meg lehet oldani.Én úgy gondolom hogy jobb is ha most látod hogy mennyit jelent neki a pénz, minthogy 2 gyerek mellett.Engedd el ha a pénzesebb pasi kell neki aki elviszi minden flancos helyre.Te meg biztos találsz magadnak olyan lányt akinek az anyagiak és a járkálás nem olyan fontos.Egyébként szerintem nincs annál jobb mikor otthon lehetsz a pároddal és együtt lehettek,nem 20 emberrel mellettetek.Sok sikert.
2009. márc. 6. 19:37

..."avagy a nőknek semmi sem jó?"


Annyira bírom,amikor valakinek hazudik a pasija,jön egy fórumcím:"Miért hazudnak a pasik?


Remélem érted kedves fórum nyitó mire akarok kilyukadni?

38. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 37. - 4ca460d3e8)
2009. márc. 6. 19:35
bűjós=bújós bocsi!:)
37. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 36. - Bared)
2009. márc. 6. 19:34
A cikk írójának az adatlapján az áll, szereti a bűjós lányokat, de csak 26 éves korig! Erre írtam! Na persze tudom, hogy nem párt keres, poénnak szántam!! Amúgy nem értem a barátnőjét, biztos nem őszinték az érzelmei, a lánynak csak a pénz számít! Már nem tudja Gábor Gábor elvinni Őt egzotikus helyre, új jómódú pasi után néz! Én az ilyet nem sajnálnám, örülnék, hogy még időben megszabadúltam Tőle! Már a pasi helyében! Hmm, de jó lenne egy megértő szerető társ!!!
36. bared (válaszként erre: 35. - 4ca460d3e8)
2009. márc. 6. 19:30
???????????????????
2009. márc. 6. 19:27
De kár, hogy nem vagyok 26 év alatti! Vagy nem is kár? :)))
34. correct (válaszként erre: 29. - Bared)
2009. márc. 6. 19:10
én is voltam hasonlóan...megtapasztaltam az egyik oldalt és meg is gyűlöltem...várom a BÁRMIT/BÁRKIT, csak normális legyen és boldog kapcsolat.
2009. márc. 6. 19:08

Ezzel a nővel a helyedben azonnal szakítanék.

Egyébként volt egy párom, fél évig csak az én pénzemből éltünk, dolgozott ő, csak a korábbi adósságait rendezte belőle és a maradékból a kocsitörlesztést fizette, meg horgászás, sörözés, stb. Aztán szakítottunk, de egy fillért sem kértem tőle vissza pedig megtehettem volna hivatalos úton is. De nekem így is kellett akkor. Ha a barátnődnek ez nem felel meg, akkor költözz el tőle és keress egy normálisat, mert ez nem szeretet.

32. agis
2009. márc. 6. 19:06
Sok lúd disznót győz, szokták mondani, és ez így is van. A nők nagy része igenis igényli a biztos anyagi hátteret, a támogatást...ezek a lányok-nők nem társat, hanem szponzort keresnek....ahol ha van pénz van funny, no money, no funny (van pénz van móka, nincs pénz, nincs móka)
31. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Manduli)
2009. márc. 6. 18:59

Azért látod így, mert csak magadhoz hasonlókat ismersz. Én sokat beszélgettem mostanában szingli pasikkal a nőkről, és elhiheted hogy a helyzet még sokkal rosszabb, mint ahogy Oxygen itt leírta.

Én az abszolut normális, szerető és lojális tábort gyarapítom, és égnek áll a hajam a történetektől, amiket rendes, becsületes, megbízható srácok mesélnek nekem a nőkkel kapcsolatos tapasztalataikról. Nem csoda, ha nem tisztelik már a nőket, a tiszteletet ugyanis ki kell érdemelni. Sajnos nem vagyok túl jó véleménnyel arról, hová jutott a női nem mostanság...

30. ELEN (válaszként erre: 26. - Alexandracska83)
2009. márc. 6. 18:58
Velem is ilyesmi történt,a többivel meg teljesen egyetértek.
29. bared (válaszként erre: 23. - E6a07f094b)
2009. márc. 6. 18:56
ellenpélda: 9 éves kapcsolatból egy gyerekkel ki, lett egy kapcsolatom idővel, ami jól működött,viszonylag ritkán találkoztunk, de rendszeresen...diploma, lakás, autó, és biztos egzisztencia... majd találkoztam valakivel, szerelem volt első látásra, egyetemre járt, se pénz, se autó, se egzisztencia, se lófüle.... ennek 6 éve... decemberben ünnepeltük a 4 éves házassági évfordulónkat)) és nem érdekelt a pénz, a szerelmet választottam az anyagi stabilitás helyett...
28. Binky (válaszként erre: 25. - Binky)
2009. márc. 6. 18:56
természetesen a pénz szóra gondoltam, elnézést az elírásért:))
2009. márc. 6. 18:56

Sziasztok!

Sajna az én véleményem sem más a barátnőddel kapcsolatban. Szerintem nem érdemes arra, hogy magaddal vidd és küzdj érte.

Azonban egy-két eset miatt nem szabad általánosítani. Én például egy igencsak tehetős férfi helyett a páromat választottam, azóta is boldogok vagyunk, pedig vannak anyagi problémáink. Ha megtalálod a másik feled, akkor nem a pénz számít.

2009. márc. 6. 18:56
Volt egy pasim aki nem szeret dolgozni és így pénze sem igazán volt.Kérdem én az mellett milyen jövőt tudsz elképzelni?Mert én nem tudok.Nem azt mondom hogy legyen dúsgazdag de ha úgy van egy tábla csokit azért tudjon venni.Vagy ha szülinapom van akkor fel tudjon köszönteni.Volt egy olyan pasim akinek mindig elfogyott a pénze a hónap végére de engem nem zavart.Én pedig büszke vagyok rá hogy tudok félretenni.Úgyhogy ez szerintem sem igaz hogy a nők anyagiasak.Inkább úgy mondanám hogy előrelátóak!!!!!!!!!!!
25. Binky (válaszként erre: 23. - E6a07f094b)
2009. márc. 6. 18:55

pánz= anyagi biztonság

a nőknek pedig kell a biztonság

ha más nem, hát ezen fajta. ha valaki mindvégig képes férfi maradni, függetlenül az anyagiaktól, akkor természesen a pénz kit érdekel


de ha valaki csak a pénze miatt szereti a másikat, akkor mindkét félt hibásnak tartom, hisz úgy látszika a férfi nem elég férfi ahhoz, hogy megtartsa a nőt anélkül is maga mellett

2009. márc. 6. 18:52

Sajnos az olvasottak alapján elég nagy az esély arra, hogy a barátnőd igazából nem szeret téged.

Mert aki szeret, az kitart a nehéz időkben is, és nem fut rögtön máshoz. Aki szeret, az megértő, és nincs rá szüksége hogy napjában ezerszer mondja, hogy szeret, mert szavak nélkül is érzed. De sajnos itt nem ezt olvastam.

23. e6a07f094b (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 18:51

Igazad lehet; a nok szeretik a penzes palikat. Engem a felesegem karacsony napjan hagyott el, mint kiderult, egy olyanert, akinek tobb penze van, mint nekem.

Hogy boldog-e azt nem tudom, de ha ez megtortenik haromszor 17 ev alatt, egy ferfi hajlando arra, hogy altalanositson.

De azert remelem, nem minden no ilyen. Biztos, hogy a tobbseguk nem a penzre utazik.

Megertem, mit erzel, mert azt erzem en is.

Remelem, az uj baratnodben nem fogsz csalodni! Kivanok minden jot.

22. bared
2009. márc. 6. 18:51
szerencsére tavaszodik, biztos találsz útilapút az utak szélén...nincs más teendőd, szakítsd le, kösd a talpára, és egy nagy billentéssel a hátsóján segíts neki nagy lendületet venni ahhoz az utolsó úthoz, amelyet közted, és a jövendőbeli helye között tesz meg.....persze ezt most képletesen írtam,tudom, te laksz a lakásában, de a lényeget meg fogod érteni!
21. ELEN (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 18:41

"Sajnos a mai vilag a penzrol szol. hozzateszem a nok viszik a palmat.

az anglia jol hangzott a hirdetesben doge kaptam az emailokat felmeztelen plazaicicak kuldtek kepet magugrol azt remelve szorhatjak a penzem. "


Az első mondatra reagálva:Azért,mert Te pont ilyeneket fogtál ki?

Én is fogtam ki ilyen "férfit" sőt,a barátnőm is és mások is...mégsem általánosíthatunk.


Másodikra:gondolod,ha én tennék fel ilyen hirdetést,nem kapnék rengeteg levelet,képet,szintén "férfiaktól"?

Jaj dehogynem!

Ha a másik oldalt nem ismered,ne mondj ilyen véleményt.

Szerintem.

20. Binky (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 18:21

Valóban én nem szeretem a pasikat, csak a FÉRFIAKAT.

De sajnos ők számukban megfogyatkoztak:(

Van még egyátalán férfi ezen a világon?

19. winny
2009. márc. 6. 18:21

Tudod csak egy tanácsom van.Fogadd el,még nem késő.

Gyorsan szabadulj meg ettől a lánytól.

18. Rea69 (válaszként erre: 12. - A7a90ace89)
2009. márc. 6. 18:19

Ebben teljesen egyetértek veled :-(

Az én tanácsom, inkább egyedül menj külföldre,és nagyon gondold át addig ezt a kapcsolatot, mert a cikkedből nekem az jött le, hogy ennek semmi jövője nincs.

Az én első házasságom szintén emiatt ment tönkre, csak éppen forditva volt a dolog.

Az exnek sajnos semmi nem volt elég jó.....

Csak addig voltam neki fontos, amig támogattam a saját kis dolgait.

Természetes mikor ettől eláltam, jött a következő áldozat,majd a 3.4....

De én azóta boldog párkapcsolatban élek, és megszületett életem értelme.

Szóval ne add fel!!!!!!!

17. Binky
2009. márc. 6. 18:19

No hello. Mielőtt a férfiak a nőkre bizonyítják, hogy pénzéhesek, tisztázzunk egy dolgot:

sosem az a baj, ha nincs tűzpiros Ferrari stb.

A gond, hogy nem érzi, hogy te lennél a férfi, hogy úgy érzi, szerepet cseréltetek.

A szerencsétlen dolgok miatt persze, hogy innen elvágyik, valami mást akar. Ha te folyamatosan udvarolsz és apró gesztusokkal megőrzöd a férfi szerepet, akkor később nem lesz ilyen gond.

Mellesleg már az eszméletlenül romantikus, ha a férfi vacsorával várja haza a nőt. És nem is túl költséges elfoglaltság...


Oxygeen te vagy a hülye már megbocsáss, hogy nem tudtál jól barátnőt választani magadnak. Valószínűleg a barátnőidet inkább külső alapján választottad(bár csak tippelek). Ne gondoljuk már, hogy a nők minden balsors okozói...Én a sok megcsalásos történetet olvasva már most kiábrándultam cakkumpakk az összes létező hímegyedből.

2009. márc. 6. 18:18
"Ha nem vagy az egyenlőség híve, hát légy férfi Te! " és azonnal rúgd ki azt a pénzéhes, érzéketlen macát !!! Nő annyi van mint a tenger, és őnála sokkal jobbak is!!
15. Brilliantgirl (válaszként erre: 10. - A7a90ace89)
2009. márc. 6. 18:14
hááát, az a hapi, aki hagyja magát kizsebelni és nem látja a fától az erdőt + is érdemli...némelyik tényleg olyan "kisszerencsétlenflótás"
2009. márc. 6. 18:09

...én is a kivétel közé tartozom ;)

...de visszatérve a cikkedre: a helyedben tutira egyedül mennék külföldre, barátnő nélkül...és mivel az ő utazására nem kell pénz, élj addig abból (ha lehetséges)Abban sem vagyok biztos, hogy az "előkerült" barátnő csak a tisztességes dolgokhoz asszisztál. Komolyabban a körmére kellene nézni a barátnődnek azért, hogy tisztán láss és tudj dönteni...Akár rá is kérdezhetnél a dolgokra :) vagy nyomozz ha nincs más +oldás ;)

Sajnálom de így gondolom...kívánom, ne legyen igazam...és éljetek boldogan (bár nem sok esélyét látom)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook