Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőmet szinte tálcán felkínáltam a pasimnak. Teljesen... fórum

A barátnőmet szinte tálcán felkínáltam a pasimnak. Teljesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - C85d1d200b)
2022. máj. 13. 11:33

Huhh.. majdnem szótár kellett ahhoz, amit írtál :) :) de azért átrágtam magam rajta...


Telnek a napok azóta, úgyhogy lassan ez kezd feledésbe merülni... ezer és más dolgom van...


Néha megmosolygom magam, h miken nem tudok parázni... de itt hagyom ezt... tanulságnak jó.. nekem...

2022. máj. 12. 03:30

Nekem mar nem is kell mashol lenni, mert iratjuk at a berleti szerzodewt, kikoltozik, lofax...

Attol meg nem kirok itt a hetvegen, ha nem soprodik el.


Egy reszeg bnk mellett milyen elmebqjos kefelne?


Tenyleg engedd el!

2022. máj. 12. 03:26
A ffinbatrataimmal sem volt gond, mert ismerte oket. Osszehaberkodtak aztan meg ha nalunk logtunk, barmikor kijott, ultunk a karosszekekben, es pofaztunk.
67. c85d1d200b (válaszként erre: 66. - C85d1d200b)
2022. máj. 12. 03:24

Es tervben sem volt egy pillanatra sem.

A ferjem meg nem parazott. Szerintem azert nem, mert mindig nalunk logtunk egy egyszovas lakasban. Akarmikor kijohetett, de soha semmi 'rosszat£ nem csinaltuk. Max. Csak tul sokat beszeltunk.

66. c85d1d200b (válaszként erre: 59. - Channa*)
2022. máj. 12. 03:21

Tessek, igy kell ezt csinalni! ;)


En amugy egy baromi feltekeny ferjjel voltam kB. 10 evig. Volt sokszor, hogy ax ex-ferjem kidont, mi meg mindennek telefolva meg mindig gyors beszedben beszelgettunk hajnalban. Nem volt soha semmi koztunk, es tersem vol

65. c85d1d200b (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 03:14

Ha most mar meg megsem "ajanlottad fel", mindek fosni ezen? Reszlegen talan rosszul esett egy eset, ahogy mashogy irtek.

Ha 2 mp valakit elvesziteni, akkor ez nem egy nagy kotodes. En a basszo-tarsaimat tobbre tartottam mindig az eletben, nemhogy egy parkapcsolatot. Egy kosza kufircot csakpok ki az utcara ennyi ido alatt, ha kocsog. De meg azt sem, ha messze lakok.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Channa*)
2022. máj. 7. 16:16
Csak reagálok a kommentekre
63. Channa* (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 13:45

Nem kérkedek, te viszont túltolod.


A sajnálatért?

62. Ágio8405 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 12:27
Még mindig nem értem ebben mi a felkinàlás??? 🤔
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Channa*)
2022. máj. 7. 10:26
Lehet, te viszont szerencsés vagy, ha így gondolod vagy ha topon vagy önbizalommal, ezzel viszont talán nem illik kérkedni.
60. semleges (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 08:49
Megértjük:)
59. Channa* (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 08:45

Én még mindig nem értem a problémádat!


A férjemet az elmúlt 33 év alatt rengeteg nővel láttam táncolni, illetve volt olyan is, hogy az ő céges partiján láttam, hogy a kolléganői flőrtölnek vele (nem tudták, hogy ott vagyok;)). Soha eszembe sem jut, hogy azért mert kialakul ilyen szituáció, ezzel én tálcán kínálom fel valakinek.


Volt olyan kolléganője, aki direkt meghívatta magát hozzánk, hogy találkozzon velem. Sosem érdekelt, hogy ezt miért akarta. Felmérte a terepet?


Volt olyan kolléganő is, aki velem beszélte meg, hogy jól néz ki a férjem. Mondtam, hogy szerintem is jó pasi, ezért a férjem:DDDDDD


Ha mást akar, akkor tegye. Nem fogok a kardomba dőlni.

És ez esetben, akkor sem változna a helyzet, ha rosszul érezném magam.


Neked az önbizalmaddal vannak gondok. Nekem soha eszembe sem jutna, hogy lecserélhető vagyok. Ez így volt 33 évvel ezelőtt is, és most is.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - 37e1ff8723)
2022. máj. 6. 09:02

Bevallom őszintén, hogy józan állapotában egyáltalán nem... de azt nem tudom, h mennyi használná ki az alkalmat, ha lenne még egy ilyen... (de nem lesz)

Igazából ez talán a bajom, hogy úgy éreztem, h egy jelre vár... mármint a páromtól, és nem állt volna ellen... de a jel nem jött a párom irányából (halleluja)


Tudom - tudom, mi lett volna ha és társai...

igazából ennyit értsetek meg, hogy szar volt látni a párom egy ilyen szituban... ennyi a történet... és talán abban a pillanatban tudatosult, hogy nem játszunk a tűzzel, mert 2p alatt elveszíthetsz vkit... vagy én sérülök úgy, h utána már nem lesz ugyanaz...

57. 37e1ff8723 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 08:55
Tartasz a barátnődtől?
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. máj. 6. 08:53

Nem akartam érdekes lenni, csak ki szerettem volna írni magamból...

Nekem ez a sztori semmiképp nem érdekes, inkább szánalmas :) saját magamra nézve...

55. Channa* (válaszként erre: 51. - Semleges)
2022. máj. 6. 08:31

Túltolja.

Nem kínálta fel, csak látta táncolni a párját a barátnővel, amiben nincs semmi, csak ő lát bele dolgokat. Úgy állítja be, mintha ő mondta volna nekik azt, hogy kezdjenek ki egymással, mert beleegyezik.


Ha az történt volna, hogy elhív valakit és azt mondja a párjának, hogy neked hoztam, akkor lett volna felkínálás, így viszont nem az.;)


Nekem is mindegy, csak annyira nem szeretem, ha valaki nem a konkrét igazságot írja le, hanem ködösít, mert azt gondolja, hogy érdekesebb, sajnálatra méltóbb, stb.

54. semleges (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 08:24

Nincs tökéletes ember.


Ha nagyobb baj ért sajnálom. Kitartást és minden jót kívánok neked.

2022. máj. 6. 08:03
Illetve nem szerencsére, m elég baj ami van, de eltörpült az én kis szarságom.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Semleges)
2022. máj. 6. 08:02

A lényeg, h te biztosan tökéletes vagy.


Sajnos én nem. 10évben 1x csinálok baromságot, de akkor nagyot.


Azért óráról órára jobb,meg csitul a dolog. Nyilván én is felfújtam, m akkor ott drámaian éreztem, nekem ennyi kellett, h kiírjam magamból, tudtam jobb lesz és tényleg jobb. Ráadásul azóta az élet más területén történtek nagyobb bajok, így az most elvitte szerencsére a fókuszt.

Ennyi...

51. semleges (válaszként erre: 49. - Channa*)
2022. máj. 6. 07:39

"felkínáltam"


Ott a szó a címben. Hátha valaki h.lyén fogalmaz és seggrészegen nem tudja mit csinál és mit mond az az ő baja. 40+ felnőtt nő. Vagy nem.


Akkor minek rinyál? Még most is nyomja a lelkét. Mert ha ezt egy butácska még érzelmileg, morálisan nem kiforrott kamasz csinálja, megértem.


"Sokat beszélünk a párommal azóta is róla, m sajnos nem tudom a gondolatokat feledni..."


Valami csak volt. De nekem egyébként tökmindegy mit csinál:)

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - New(l))
2022. máj. 5. 21:29

:) nem bevállalós akartam lenni, ezt a bulit én is akartam "volna", csak túllőttem a célon...majd rájöttem, h ezt megsem szeretném vagy nem így...


Sokat beszélünk a párommal azóta is róla, m sajnos nem tudom a gondolatokat feledni...


A barátnőmnek ráadásul nemsokára szülinapi bulija lesz.

49. Channa* (válaszként erre: 45. - Semleges)
2022. máj. 5. 17:30

Nem volt felajánlás!


Vallomást író, félre vezet minket.

Meghívta a barátnőjét, ő lerészegedett és látta táncolni a párját és a barátnőt. Ő nem tudott, mert piás volt.


Elvileg semmi nem utalt arra, hogy van köztük valami, csak VI most körbekeríti.

2022. máj. 5. 16:05
Ne hari de 40 felett lehetne több eszed.
47. New(l)
2022. máj. 5. 13:08
De mit akartál ezzel voltaképp elérni? Bevállalósnak szerettél volna tűnni a barátod előtt? Vagy a barátnődnek jótékonysági felajánlás, mert írod, nincs senkije?
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Semleges)
2022. máj. 5. 10:20
Igen, sajnos igen, sokat... :/
45. semleges (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 10:15
Teljesen megértelek. Lesz még szarabb is. Máskor ne ajánld fel a szeretett férfit senkinek. Csak tanultál az esetből.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Semleges)
2022. máj. 5. 10:11
Hát ez az, jött... és ez szar most...
43. semleges (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 08:40
Hát ez nagyon nem így működik, nem elhatározás kérdése. Az érzés jön és kész, nem tudsz mit tenni. Ez van:)
2022. máj. 5. 07:42
Ha nem lennél féltékeny ez a vallomás sem lenne! Azonban nekem aztán mindegy is, te tudod, köztük lesz-e folytatás!
2022. máj. 5. 07:41
Valóban baromság volt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook