Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjünk, kiránduljunk hétvégén? - Hétvégi programok, tippek fórum

Hova menjünk, kiránduljunk hétvégén? - Hétvégi programok, tippek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
23. agis
2009. márc. 11. 19:34
Itt van lassan a jó idő, a nap első sugarai már érezhetően melegítenek... Irány ki a szabadba :)
2009. febr. 20. 19:38
Tanyaőrzés:(
21. hoana (válaszként erre: 18. - Kismóki 2)
2009. febr. 20. 19:15
kismóki jobbulást!
20. hoana
2009. febr. 20. 19:13

A kocsonyafesztivál nagyon érdekelne,de a lusta kisfiam megint negativ:(

Imádom a kocsonyát!!! :D

2009. febr. 20. 19:08
Kocsonyafesztivál!!!!!!! :D:D
2009. febr. 20. 19:07
Gyulán Reneszánsz Farsang, Mohácson Busójárás, Miskolcon Kocsonyafesztivál. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Mi egyikre sem megyünk, mert meg vagyok fázva sajnos. Mohácson voltunk pár éve, nagyon klassz volt. Egyszer legalább mindenkinek el kéne menni a Busójárásra.
17. hoana
2009. febr. 20. 18:58
Valami jó hétvégi program?
16. mugli (válaszként erre: 1. - Diary)
2009. jan. 15. 12:31

Nálunk télen elég gyakran előkerül a römi, a sakk, a kártya. A konyhában is elég gyakran kotyvasztunk valamit, és általában van a közelben egy-két gyerek, aki gondoskodik a szórakozásunkról.

..de pl.ha alkalom adódik rá, egy jó mozit sosem hagynék ki.

2009. jan. 15. 11:50

Jó ötlet! :)

Az eredeti terv szerint Nyíregyre mentünk volna babázni,de sajna közbe jött bátyáméknak vmi, így nem tudunk menni. Az élményfürdő meg a gyógyfürdő jó ötlet. Remélem páromnak is tetszeni fog az ötlet. Köszi!

14. 10d89b51ea (válaszként erre: 13. - E5f926c705)
2009. jan. 15. 11:46
Szia lizi! menjetek el egy élményfürdőbe!
2009. jan. 15. 10:14
Debrecenben lakunk.
12. survivor3 (válaszként erre: 1. - Diary)
2009. jan. 15. 09:58
Munka?
11. d58b988bee (válaszként erre: 8. - E5f926c705)
2009. jan. 15. 09:57
Merre laktok?
2009. jan. 15. 09:56
Mi korizni meg szánkózni megyünk.
2009. jan. 15. 09:52
én itthon leszek a párommal. Valami újdonságot főzök, mosok mint minden hétvégén, és pihizünk, meg netezünk.
2009. jan. 14. 12:06
A pihenés is nagyon jó,de most mi éppen ki akarunk mozdulni,mert mindig itthon vagyunk. Vmi ötlet?
2009. jan. 14. 12:04
pihenjünk!
2009. jan. 14. 11:45
Sziasztok! Kellene nekem valami program ajánlat,h mit csináljunk a hétvégén a párommal. Nem jut eszembe semmi.
2008. aug. 30. 05:19

a csillagászati kp-ot el is felejtettem, az is egy élmény

én kislányként voltam és nagyon megmaradt bennem :))

2008. aug. 30. 05:07

[link]

Kiskunfélegyháza


[link]

Tihany


van még: Diósgyőri vár, Eger, Ópusztaszer, Szilvásvárad, Esztergom, Visegrád, Nyíregyháza, a budapesti állatkert, sőt már szinte minden történelmi helyen


ajánlom ezt az oldalt, ahol az ország több részéről is lehet válogatni


[link]


ajánlom még a barlangfürdőt is, ha szeretitek :))


az evős szórakozás nekem sem az az igazi, de ha összejövök a barátnőimmel, megiszunk egy kávét, sétálunk egyet a korzón és talán veszünk is ezt-azt, az néha kikapcsolódó lehet (nekem biztosan, mivel 2 gyerekkel vagyok itthon)

2008. aug. 30. 01:40

Giggio köszönöm a listát! Aranyos vagy hogy válaszoltál és egy kettőnek utána is fogok járni, mert vannak jó ötleteid! :) thx

Bár idén már megvolt az állatkert, a cirkuszt nem szeretem, moziban nem játszanak semmi jót, ami van azt már láttuk, színház jegyet jóval előbbre meg kell venni, meg most szerintem amúgy is nyári szünet van még, vagy mi... Kajálni-inni-kávézni nem az az igazi "szórakozás" amire gondolok...


Panoptikum hol van?


Múzeumokat már ami érdekelt bejártuk... tanulni amúgy is tanulunk (meló mellett) így az annyira nem fekszik pluszba :D

sajnos társasházban lakunk, így a szabadtéri progik nagyjából ki vannak lőve...

de holnap talán elmegyünk barlangászni ha sikerül rábeszélni a páromat! :)


Amúgy te nem érzed elcsépeltnek hogy Margitsziget, Városliget, Népliget, Vár, Citadella, Visegrád, Esztergom, Szentendre, Római part, Duna part és társai....? én náha már úgy unom itt a környéket... biztos bennem van a hiba?! :D

2008. aug. 30. 01:21

állatkert

cirkusz

mozi

színház

kávéház

mcdonalds

éttermek

tánciskola

uszoda

panoptikum

múzeumok

szakkörök

tanfolyamok

Pl. szobrászkodás, üvegfestés, nyelvtanulás, rajzolás, festés, tornaklubb ... a fantáziádra bízom

koncertek - ez lehet komolyzenei is, nem csak bulis

szabadtéri előadások - vannak rögtönzöttek, bábos, zenés ...

panelban vagy kertesházban laktok?

kertben lehet grillezni, szalonnát sütni, tollasozni, vagy csak feküdni a fűben - bár valószínűleg ezért jártok parkba és panelban laktok

barlangászás

vár

.....

2008. aug. 30. 01:09

Sziasztok!


Csak én szenvedek ettől a problémától?

Nem tudom mit csináljunk a hétvégén... bulizni nem szeretünk, a környező kiránduló helyeket, és parkokat már unásig bejártuk, bicajozni sem lehet mindig... adjatok már ötleteket, hogy mit lehet csinálni itt Bp-en? Ti mivel töltitek a hétvégeket?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook