Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjünk, kiránduljunk hétvégén? - Hétvégi programok, tippek fórum

Hova menjünk, kiránduljunk hétvégén? - Hétvégi programok, tippek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. Szaffi4 (válaszként erre: 51. - C15e5af7b8)
2009. dec. 18. 23:35
pont most olvastam itt, h jégpálya van az europarknál is, bár rövid lesz a hétvége, de mi tuti ott leszünk
2009. dec. 9. 16:22

MINDENKINEK csak ajánlani tudom!

Őrületes Karácsonyi Party Pirner Almával! Ismerkedj meg Te is a Pole-Dance mozgásformával!

2009.december 19. Vörösmarty tér-Átrium Café, este 20 óra!

Lepd meg barátodat, barátnődet ezzel a különleges eseménnyel. Gyertek és szórakozzatok egy igazán jót! Kivételes fellépők, remek nyeremények várnak rátok!

51. c15e5af7b8 (válaszként erre: 36. - Marcsykaa)
2009. dec. 8. 14:50

Szia!


Javaslom neked, hogyha tudtok a pároddal jégkorizni és van a környéketeken pálya, mindenképp próbáljátok ki. Jó program, romantikus időtöltés és nem utolsó sorban jó testmozgás is!

2009. dec. 3. 16:14
Aki szeret jégkorcsolyázni, érdemes elmennie az Europarkba, mert megnyílt újra a pálya!!
2009. nov. 19. 14:40
ötletből van elég
48. Heppi
2009. okt. 26. 19:24

Premier előadás: 2009.11.07-én 15 órakor

Következő előadás: 2009.11.08-án 10.30 kor

Helyszín: Pataky Művelődési Központ

( X.ker Szt László tér 7 )


BABAKALAMAJKA


Lakner Bácsi Babalakodalom című műve nyomán a történetet írta:

Kállai István és Aczél András


Szövegkönyv: Baráthy György és Zöldi Gergely

Dalszövegek: Zöldi Gergely

További dalszövegek: Kal-Pintér Mihály

Zene: Zezula Tibor

Rendező:

Aczél András

A történet egy budai villában játszódik, de történhetne bárhol a világon. A tulajdonos elkényeztetett kislánya, Lili, mostohán bánik a játékaival, számára semminek nincs értéke, hiszen úgyis megkap mindent. A szuterént bérlő szegény család hasonló korú gyermekének, Rozinak, csak egy rongybabája van. Őt óvja, félti, babusgatja, mígnem egy szörnyű délutánon Rongybaba el nem vész. Rozi és nővére fent takarítják Liliék lakását, amikor a kislány hirtelen szeszélytől vezetve elkergeti őket. Rongybaba egyedül marad egy vadidegen, csillogóan gazdag, számára mégis ijesztő környezetben, és nem tudja, mitévő legyen, hogyan jusson haza. Ekkor sietnek segítségére Lili összetört, félredobott és menekülni vágyó babái, akik sajnálják is az elkeseredett jövevényt, de a megmentőjüket, új vezetőjüket is látják benne. Itt kezdődik valójában a mese. Kalandok, félreértések sorozata, a Babák között szövődő új barátságok, sőt szerelmek története. Végül természetesen minden jóra fordul. A Babák segítségével még a két kislány is kibékül. Rozi sokat tanul a világról, Lili pedig megtanulja becsülni az emberi értékeket, megérti, hogy a gazdagság a lélekben lakik, a pénz nem minden.



[link]

47. Pajola (válaszként erre: 35. - Emagdi)
2009. okt. 24. 22:26

Szia emagdi!

Regisztrálj az Elevengyerek.hu oldalra és minden héten küldik majd a programokat.

Szia Paula

46. d3c6e89fee (válaszként erre: 45. - S4mur4i)
2009. okt. 12. 18:03

Sportmax? Az meg mi?


És itt konkrétan mik lesznek?

2009. okt. 12. 14:09

Sziasztok!


Ajánlani tudok egy jó programot a hétvégere. Tavaly is részt vettem, idén jön a folytatás.


Sportversenyek és egészséges életmód kiállítás 2 napon át több helyszínen, a család minden tagja számára 2009. október 17-18-án a Budapest Sportmaxban kerül megrendezésre.


Érdemes kinézni elhiheted nekem. Ha kérdésed van nyugodtan irjal nekem, szivesen valaszolok.

44. d3c6e89fee (válaszként erre: 40. - Marcsykaa)
2009. szept. 19. 17:15
Pesten pl az új filmeket is adják és itt 550 max egy jegy. Jó tudom, nem itt laktok. Kirándulás valamerre?
43. e28ddc7c9b (válaszként erre: 40. - Marcsykaa)
2009. szept. 19. 13:32

Próbáljátok ki: bringára fel és "Ismerd meg hazád" keretében nézzetek szét a környéken.

Ne a főutakon, ha nem föld utakon, lehet olyan állatokat láthatsz közelről amit eddig csak fényképen. Hidd el csodálatos dologokat lehet látni.

Egy fontos dologról ne feledkezzél meg, vizet vigyetek magatokkal!

42. lexi018 (válaszként erre: 40. - Marcsykaa)
2009. szept. 19. 13:24
tavaly azt hiszem ugy volt,hogy megvetted a jegyet és akkor több filmet is megnézhettél.A gettómilliomos nagyon jó film,és a made in hungaria is :)Persze,ilyenkor tudod,nem az a lényeg,hogy a legujabbakat vetítsék,abban mi lenne az üzlet?levetítik a régebbieket,sztem igy is nagyon jó:)
2009. szept. 19. 13:23
Tök jó idő van... menjetek bobozni v gokartozni:)
40. Marcsykaa (válaszként erre: 38. - Lexi018)
2009. szept. 19. 13:14
Szia! Legközelebb Kaposvár van, álltalában oda szoktunk menni moziba! De ma szerintem a Moziünnep miatt, olyan gyagyi filmeket adnak. Pl. ma a Végső állomást nem is adják (igaz már láttam) Olyanok vannak ma , h Getto milliomos, Made in Hungaria.. ezek a filmek nem réges régen lementek már?.. Nem tudjátok mennyi ma a jegy a moziünnep miatt?
2009. szept. 19. 13:09

Szia!

Mi itthon szoktunk vacsizni, ezért néha jólesik hétvégén kiruccanni egy távolabbi étterembe. Vagy barátokkal összegyűlni valahol.

Vagy szoktunk olyat is nagyritkán, hogy elindulunk céltalanul, aztán útközben általában találunk valami jó progit. Ha meg nem, akkor egy romantikus séta a vége.

38. lexi018 (válaszként erre: 37. - Marcsykaa)
2009. szept. 19. 13:08

szia!Most a hétvégén van a moziünnep.Nincs a környéketeken,nem tudom hol laktok olyan mozi,ami részt vesz a moziünnepben?egyébként én a minap voltam,a végső állomást néztük 3D-ben és nagyon jó volt.De Tarantinó uj filmjéről,a Becstelen brigatikról is jókat hallottam.

Vagy színház,vagy jó idő van,kirándulás,városnézés stb...annyi minden van:)

2009. szept. 19. 13:03

A barátommal azon gondolkozunk mit csináljunk az unalmas hétvégéken! Ma azon gondolkoztam elmennénk moziba (mert elég messze van, így a kocsikázás is érdekes számunkra), de semmi jó film nem megy a mozikba. Van valami tippetek, ami ilyen moihoz hasonló elfoglaltság?


(Az előző fórumomat nem találom sehol, nemtudom miért törölte a hoxa)

2009. szept. 19. 12:07
Szeretnék segítséget kérni, hogy mivel lehetne feltalálni magunkat a párommal az unalmas hétvégéken! Ma azon gondolkoztam elmehetnénk moziba (nem a közelbe van, így élvezni szoktuk az oda felé vezető "kirándulást", kocsikázást is) De ma semmi érdekes film sincs a mozikba, és nemtudom hova menjünk. Szívesen fogadok ötleteket!
35. emagdi (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2009. aug. 14. 11:25

na, akartam egy tudásbázist indítani, mert a fórumok között a kutya sem nézi... de összevonták, úgyhogy csak itt lyukadtam ki...


na mindegy, azért ha valakinek van valami hétvégi program ötlete, akkor leírhatná (nemcsak mostani hétvégére, bármikor:))

34. emagdi
2009. aug. 14. 11:22
Tudsz valami jó programot hétvégére?
2009. aug. 8. 09:02
Jászberény: Csángó Fesztivál - mi ott leszünk!
32. Pajola (válaszként erre: 31. - Indián lány)
2009. máj. 13. 16:47

Szia indiánlány!

A városligetben voltunk a csúszdaparkban,és egy búcsúban szintén ott

31. Indián lány (válaszként erre: 30. - Pajola)
2009. máj. 12. 18:54

Szia Pajola!

Voltatok valamerre a hétvégén?

30. Pajola
2009. máj. 12. 16:04

Sziasztok csutika100,lidérc1,indiánlány!

Mindenkinek nagyon köszönöm!! :) :) :)

29. Pajola (válaszként erre: 26. - Pan.pan)
2009. máj. 12. 16:01

Szia pan.pan! : )

Nagyon szépen köszönöm,már regisztráltam is!

Szia Paula

2009. máj. 10. 09:06
Veresegyházán medvék.Ezt beterveztük az unokával.
2009. máj. 10. 08:29

Szia!

Látom kisfiad van.

A tatai úton van egy jó kis vasúttörténeti park. Mi elég gyakran elmegyünk oda a kisfiam imádja, és nem kell órákig sorban állni, hogy bejussatok.

2009. máj. 10. 08:29

szia :o)

..."elevengyerekek.hu". Ha regisztrálsz, kapod minden héten a program ajánlatokat.

2009. máj. 10. 08:17
Szentendre,állatkert,vidámpark.
24. Pajola
2009. máj. 10. 08:15

Sziasztok!

Tanácsokat szeretnék kérni és tapasztalatokat szeretnék cserélni.Hova érdemes elmenni hétvégi programra gyermekkel Budapesten és környékén.

Köszi aki ír! Paula

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook