Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hosszú idő után ma randim lesz... fórum

Hosszú idő után ma randim lesz... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
36. elszabadult hold (válaszként erre: 35. - Sorstárs)
2011. jan. 17. 10:34
Nagyon jól leírtad :) Így van.
2011. jan. 17. 10:24

Ha valóban meg akarod ismerni őt, hogy normális-e, hogy tudd, őt akarod-e, stb., ahhoz nem a lakására kell felmenni, mert:

1. vagy rád mászik folyamatosan, és te egyfolytában azt mondod, hogy "de megígérted, hogy nem mászol rám", ettől nem fogod jobban megismerni, csak vívtok egymással, és roppant gyerekes szitu lesz.

2. vagy nem tudsz neki ellenállni, és megtörténik az, amit te elvileg nem akarsz MÉG, de ettől sem ismered meg jobban.


A valódi ismerkedéshez szerintem nem egy olyan helyszín az ideális, ahol a legtöbb pasi biztosra veszi a szexet. Ha valóban nem akarod MÉG a dolgot, akkor találkozzatok nyilvános helyen. Ott lehet beszélgetni, flörtölni, ott is lehet incselkedni, de nem léped át azt a határt, amit még nem akarsz, és a pasinak is izgalmasabb lesz így, mint egy lakásra önként felvonuló nő, aki csak szóban mondja, hogy "ne már!", közben meg a tettei másról szólnak. = Ha felmész hozzá, szinte beleegyezel, csak még eljátszod a szolidan szemérmes női szerepet.

Azt írod: "arról is beszéltünk, hogy semmi intimitás nem lehet, illetve én kértem erre, amit ő nagy nehezen megígért". - Ebben benne van minden: persze ő nagy nehezen megígérte, de mivel felmész hozzá, tuti nem mondott le róla, de valahogy rá kellett vennie, hogy felmenj, így megígérte azt, amit te hallani akartál. Borzasztó naiv vagy!

A másik mondatod: "megmondom őszintén, félek attól, hogy ő nyomulni fog, és bele akar sodorni ma a dologba." - Ha nem bízol benne, akkor miért mész fel? Változtass a helyszínen!

Nem tudsz ez ellen védekezni, csak úgy, ha kikerülöd a lehetőségét is annak, hogy ilyen helyzetbe sodord magadat!

"Ne mondjátok, hogy ne menjek át hozzá, mert egyrészt nem mondhatom le, másrészt szeretnék vele beszélgetni, szeretném megismerni..." - Én is ilyenekkel érveltem fiatalabb koromban, és megmagyaráztam, mert tudat alatt marhára akartam, hogy csábítgasson valaki, és a hiúságomat is legyezgette, hát nők vagyunk, egyértelmű, hogy tetszik, ha valaki nyomul, és mi elutasítjuk. Természetesen meg is történt a dolog...

Ma már tudom, hogy ez csak a macska-egér játék volt, de mindenki tudta, hogy mit vállal, csak én sem vallottam be magamnak sem. A lelkiismeret dolgozik ilyenkor is, ezért félsz most már te is a délutántól...

Szóval szerintem te sem vagy 100 %-ig biztos, hogy el akarod utasítani ma.

DE ha meg biztos vagy magadban (és velünk lehetsz őszinte, úgysem ismerünk...), akkor hidd el, sokkal kellemetlenebb lesz így az egész szituáció, mert ő is és te is feszélyezve érzitek majd magatokat, miután többször visszautasítod, és ő rájön, hogy TÉNYLEG nem lesz semmi... Ilyenben is van tapasztalatom, elrontja az ismerkedést egy ilyen szenvedéses szerencsétlenkedés.

Hány évesek vagytok egyébként?

34. elszabadult hold (válaszként erre: 33. - Félőlény)
2011. jan. 17. 10:00
Hogy lehet az? Valamit csak ki lehet következtetni abból, hogy mire hogyan reagál? De ha nem bízol benne, akkor tényleg semleges helyen találkozzatok. Te is tudod, ha belemész abba, hogy felmész hozzá, azt kivétel nélkül minden pasi "igen"-nek veszi. Aztán majd még minden leszel csak királylány nem, ha ellenkezel :))
33. Félőlény (válaszként erre: 32. - Elszabadult hold)
2011. jan. 17. 09:39

Ha normális gondolkodású, normális értékrendű, ha tisztel annyira, hogy amit megbeszéltünk, az tényleg így is lesz.

De mégsem ismerem annyira mindannak ellenére, hogy rengeteget leveleztünk.

32. elszabadult hold (válaszként erre: 31. - Félőlény)
2011. jan. 17. 09:32
:) Az mit jelent? Mi más lenne a vége így is - úgy is? Annyira meg talán ismered, különben el sem mennél a randira.
31. Félőlény (válaszként erre: 30. - Elszabadult hold)
2011. jan. 17. 09:26
Vágyom rá, nem is vitás, mióta csak ismerem... :-) De csak akkor szeretném, ha normális..
2011. jan. 17. 09:17
Szerintem te is vágysz rá. És csak idő kérdése a testi kapcsolat köztetek (mondjuk te éppen erről a szükséges időről beszélsz). Írj, hogy alakult a randi :)
29. 40163fd81d (válaszként erre: 28. - Félőlény)
2011. jan. 17. 09:04

Hát ,akkor hajrá.

:))

28. Félőlény (válaszként erre: 27. - 40163fd81d)
2011. jan. 17. 09:01

Kósza numera nem szeretnék lenni, ez biztos. Megismerni akarom őt, ennyi. Minden kapcsolatnak ez az alapja, nem?

Ahogy őt leírtam nektek, azok csak az én előzetes gondolataim, egyáltalán nem biztos, hogy így is van. Lehet, hogy egy tök normális valaki. Nem sok mindent tudok a kapcsolatairól, ez igaz.

És miért ne lehetne belőle bármi? Vagy akár csak egy barátság, ha mégis kiderül, hogy nem egymáshoz valók vagyunk?

27. 40163fd81d (válaszként erre: 26. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:56

Miben szeretnél biztos lenni a "másikkal " kapcsolatban?

Hogy nem csak egy kósza numera leszel az életében,hogy a szép szavak nem a "terv" részei?


Ebben valóban nem lehetsz biztos.


De ,őszintén ,mit vársz ettől az egésztől?

Szerelmet?Kapcsolatot?

26. Félőlény (válaszként erre: 25. - 40163fd81d)
2011. jan. 17. 08:51
:-) nem könnyű olyan helyzetben, amikor vágysz valakire, de nem vagy biztos sem az érzéseidben, sem a másikban..
25. 40163fd81d (válaszként erre: 24. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:48
Nem vagy túl határozott:))
24. Félőlény (válaszként erre: 22. - 40163fd81d)
2011. jan. 17. 08:43

Értem a szavaidat... :-)

De azért mégsem szeretnék egyből mindent..

23. 40163fd81d (válaszként erre: 21. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:42
Ha így gondolod nincs mitől tartanod,ha becsapod önmagad,lefekszel vele,ez a két lehetőség van.
22. 40163fd81d (válaszként erre: 20. - Wildy)
2011. jan. 17. 08:41

"majd elcsábít az öleléseivel, kedves szavaival..."


Ezen azért kicsit elgondolkoztam.

Klassz dolog a net,de azért vannak hátulütői is.

Pl a csábítás,az udvarlás ,beszélgetés egy képernyő előtt történik.

Aztán pár hónap és egy randi,és egy kávé után,a következő lépés a kéró....mégis hol van a csábítás?:))

21. Félőlény (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2011. jan. 17. 08:36
Nem akarok lefeküdni vele, ezt biztosan tudom. Illetve most még biztos, hogy nem.
20. Wildy (válaszként erre: 17. - Incó)
2011. jan. 17. 08:34
Ha ő nem, akkor majd más megadja a pasinak amit akar, tehát tuti nem fog kiéhezni. Am én se mennék, ha nem akarsz szexet, úgysem fogsz tudni ellenállni, tapasztalat, majd elcsábít az öleléseivel, kedves szavaival...
19. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - T.Ili)
2011. jan. 17. 08:27
Kapcsolatban él.....
18. t.Ili (válaszként erre: 14. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:18

Nem csak félőke vagy hanem naivka is!:)

Bocsika!:))


Különben meg,azt mondod régen volt már randid.

Akkor épp itt az ideje!

Vesd bele magad!

Kell az egy nőnek az egészséges lelki egyensúlyhoz!:DDDD

17. Incó
2011. jan. 17. 08:17
Amúgy ha ilyen égyrajáró a pasi én is jól kiéheztetném.
16. Incó (válaszként erre: 14. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:15

Borítékolom a szexet ha felmégy hozzá:-))).


Én voltam hasonló helyzetben és nem tudtam ellenállni. Ha nem akarsz testiséget ne menj az oroszlán barlangjába (egyenlőre...)!

15. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:12

Nem értem ,miért félsz?

"bele akar sodorni ma a dologba.."

?


Ha lesz valami ,max magad sodrod bele magad a "dologba",ugyanis senki nem tehet senkivel olyant,amit a másik nem akar.

Tehát az a kérdés ,te mit akarsz?

2011. jan. 17. 08:11
Nem is tudom lányok, csak a tapasztalataitokra és a véleményekre vagyok kíváncsi, mert elbizonytalanodtam.
13. Anika70 (válaszként erre: 11. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:06
Ha így gondolod, akkor mi is a kérdésed?
12. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 1. - Félőlény)
2011. jan. 17. 08:02

Szia!

Csatlakozom az előttem felszólalókhoz! :-D

Első néhány alkalomkor mindig semleges helyszínt kell választani, szerintem így a legjobb.

Sok sikert!

2011. jan. 17. 08:02

Tudom, hogy nem csak beszélgetni akar, ezt már letisztáztuk, de azt is, hogy a randi csak akkor érvényes, ha ő is betartja a játékszabályokat.

Úgy nem félek felmenni hozzá, persze számítok arra, hogy próbálkozik majd, de nem hiszem, hogy lerohanna vagy erőszakoskodni akarna. Ennél sokkal intelligensebb, és ő is tudja, hogy ha bármi olyan történik, akkor nincs tovább.

2011. jan. 17. 07:54
Szerintem is menjetek inkább máshova. Saját buta példámból okultam, mikor egy elvileg barátom felhívott hozzá hogy beszélgessünk kicsit, megmutatja a cicáját. stb. Nem gondoltam volna hogy rámmászik, és igen nyomult. Megfogadtam hogy soha többet nem teszek ilyet, azóta nem is találkoztunk.
9. 6a33602f01 (válaszként erre: 3. - T.Ili)
2011. jan. 17. 07:52
hehe ez jó!!! :D
2011. jan. 17. 07:45

:) Látom szeretsz játszani a tűzzel:D

Egyébként nem sok esélyt látok, hogy egy ágyrajáró pasit elvarázsolj a személyiségeddel:) Én bizony csak akkor mennék, ha azt akarnám, hogy hosszas udvarlás után levegyenek a lábamról, így egyikünket sem érne csalódás.:)

7. syria (válaszként erre: 1. - Félőlény)
2011. jan. 17. 07:44
Teljesen egyértelmű, hogy nem csak beszélgetni akar. Csak tőled függ, mennyire határozottan tudod visszautasítani, úgy hogy ne bántsd meg.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook