Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudhatom meg hogy van-e, és ha igen milyen DVD író a gépemen? fórum

Honnan tudhatom meg hogy van-e, és ha igen milyen DVD író a gépemen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. szept. 4. 15:58

Csenge, nem biztos, hogy jókat mondasz. És ne mosolyogd ki, akin segítesz.

Minden gép más, az enyém álló házas, legfelül van a lemezmeghajtó, és legalul a bekapcsoló gomb.

Hogy mi jobb vagy mi nem, szintén nem segít, mert már írta, hogy Nero-ja van.

És nem mindig lehet húzgálni sem, jelen esetben fényképeket akar kiírni, azokat kikeresi, megnyitja.

Visszaolvashatsz, és nem kell fölényesnek lenni. Ha Te leszel idősebb, akkor lehet, Neked kell majd elmagyarázni olyan dolgot, ami másnak egyszerű.

2012. szept. 4. 15:58
Kazetta. :D Jaj de jó dolog volt is az, de tudtam örülni neki, amikor becsipődött, és letekeredett egy gurigányi szalag. :D Jaj istenem, de kár hogy minden elmúlik egyszer. :(
2012. szept. 4. 15:53
Kazettás lemezek. :D Ha asztali pc-d van, abban biztos van vmi iró, ez egy tartó vhol a bekapcsoló gomb közelében keresd. Mmegnyomsz egy gombot, és kijön. Oda berakod a kazit, és elindítod a Néródat, bár szerintem a CDBurner XP mérföldekkel jobb, egyszerűbb kezelni, és nálam gyorsabb is, ja ingyen is van, és magyar is. A lényeg, hogy elindítod és megkeresed hogy mit szeretnél kiírni. Én általában adatlemezeket szoktam csinálni, filmeknél és zenénél is, mert több minden ráfér. Megadod a proginak amit kiszeretnél írni lemezre, azt behúzgálod ahova kell, és elindítod az irást. Aztán e agépre bízod a melót, te meg vársz türelmesen, vagy hunysz egyet. ;)
2012. szept. 4. 15:52
Ha már megvette a DVD-t, arra írjuk... remélem, sikerül elnavigálni.
2012. szept. 4. 15:50
Képeket tudsz CD-re is írni.
2012. szept. 4. 15:49

Ha a Nero le van töltve, akkor van lemezíró-meghajtód.

Először is bele kell tenned a lemezt. Keress a számítógépeden (magán a gépen) egy vízszintes, hosszúkás részt, amin gomb van. Azt a gombot megnyomod, és kicsúszik egy tálca-féleség, abba kell tenni a lemezt, a feliratos felével felfelé.

2012. szept. 4. 15:48
Jaj dehogynem DVD lemezeket vettem.
2012. szept. 4. 15:35

Kazettákat???

Milyen kazettákat? Nem lemezeket vettél?

2012. szept. 4. 15:28

Sziasztok! Teljesen laikus vagyok, de szeretnék kazettára kiirni fényképeket, mert tele van vele a gépem. Halvány lila dunsztom sincs, hogy mit kell csinálnom, azon kivül, hogy megvettem a kazettákat.

Kérlek segitsetek benne, ha lehet lépésről-lépésre.

A Néró Burning le van töltve, de semmit nem értek mit kell csinálnom.

2012. szept. 4. 15:25
Honnan tudhatom meg hogy van-e, és ha igen milyen DVD iró a gépemen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook