Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól kezdene velem valaki egy 4 napos fogyit? fórum

Holnaptól kezdene velem valaki egy 4 napos fogyit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
44. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 42. - Nicole01)
2009. máj. 9. 21:54
A hétfőben benne vagyok!
43. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 36. - Szuszy)
2009. máj. 9. 21:52
Gratula! :)
42. Nicole01 (válaszként erre: 41. - Szuszy)
2009. máj. 9. 21:50

köszi!:-)

más nem szeretné velem csinálni?:-)nagyon örülnék neki,ha lenne még valaki!:-)esetleg nem dupláznál?:-D

41. Szuszy (válaszként erre: 40. - Nicole01)
2009. máj. 9. 21:44
Remélem jó lesz! Sok sikert ha belevágsz!
40. Nicole01 (válaszként erre: 39. - Szuszy)
2009. máj. 9. 21:42
szerintem neki kezdek hétfőtől!jó lenne,ha jó lenne!:-)
39. Szuszy (válaszként erre: 37. - Nicole01)
2009. máj. 9. 21:13

Szia!

Az első nap kicsit nehéz volt, de aztán nem volt gond. Jaj, de a 3. napon az ebéd... mintha semmit sem ettem volna. (1 főtt tojás+1 paradicsom+ 1 retek).

A paradicsomléből sokkal többet is megbírtam volna inni, ezért ma lehúztam vagy 3 decit:)

Most vigyáznom kell magamra, a mai kajcsim: reggel paradicsomlé, délelőtt 2 db alma, délben: 10 dkg túró egy evőkanál tejföllel, (mindkettő zsírszegény) + 10 dkg uborka (ez lehet több volt egy picit, csak saccoltam). Munka után itthon csak 1 kávét ittam (már 15 éve cukor nélkül iszom).

Tornáztam 92 percet, vacsi eddig nem kellett, mostmár meg nem adok magamnak ha mégis kellene:)

Szerintem nem nehezebb mint bármelyik diéta, ez is egy a sok közül, csak az jó benne, hogy 2 óránként lehet enni. Most nem kívántam édességet, pedig ezzel az érzéssel gyakran harcolok:)

Gondolom mivel többször kell enni, nincs az a "mindent befalnék" roham, és általában akkor nyul az ember a csokihoz.

38. Szuszy (válaszként erre: 32. - Cickány64)
2009. máj. 9. 21:04

Szűztea kapszula nekem azért nem volt jó, mert napközben 6-7 alkalommal is szaladgáltam a wc-re, és mivel a munkahelyem 15 km-re van, így nem igazán bírnám ki amíg odaérek, attól félek:) Vicces lenne, ha az árokparton kötnék ki:)

A shake csokis, DM-ben vettem, eddig összesen 2 alkalommal ittam belőle, nagyon fincsi, vízzel iszom, mert a tej sajnos nem megy le nekem:)

Az egyik fórumon ajánlotta valaki, tényleg jó és nem drága, 750 gr-os, és 1000.- forintba kerül. Szerintem ha minden nap innám, kb. egy hónapra elég lenne, de lehet hogy többre is.

37. Nicole01 (válaszként erre: 36. - Szuszy)
2009. máj. 9. 21:01
de jó,hogy leírtad!már vártalak nagyon!:-)nehéz volt végig csinálni?
36. Szuszy
2009. máj. 9. 20:59

Halihó!

Befejeztem, 1,9 kg ment le a 4 nap alatt. Nekem ez nagyon hurrá:)

Ittam tegnap este mályvateát, úgyhogy voltam wc-n, 2x is:)

Örülök hogy itt vagytok!

2009. máj. 9. 20:20
hát én kb 5 éve szedem rendszeresen,mert nem szabad keményet vécéznem aranyér műtét végett,de nekem semmi problémát nem okozott.a csala-félétől baromi görcseim voltak,hányigerrel egybekötve.dehát nem vagyunk egyformák!
34. ea9bff1b44 (válaszként erre: 32. - Cickány64)
2009. máj. 9. 16:28
Viszont vigyázni kell a szűztea kapszullával és a teájával is, mert ha huzamos ideig szeded, utána székrekedésed lehet, mert a belek megszokják a kapszulla mozgatását.
33. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 31. - Szuszy)
2009. máj. 9. 15:46
Pont az ilyen gondok miatt (+puffadás+aranyér) iszom a Csala-féle teát! Nincs tőle hasmenés, de segít a gondon!
2009. máj. 9. 07:15
kapjál be egy szűztea kapszulát!nagyon jó a székletre.milyen shaket iszol?tejjel,vízzel?
31. Szuszy
2009. máj. 8. 22:45

Itt vagyok, vége a 4. napnak, reggel mérleg, aztán meglátom mit remekeltem.

Kitartó voltam, kivéve a ma estémet, mert alma helyett megittam egy csokis shaket (104 kcal) szerintem ezzel nem rontottam el semmit, de majd reggel kiderül. Már nagyon várom, de lehet hogy csalódni fogok. Ma alig bírtam ki reggel hogy ne vegyem elő a mérleget, de mivel nem tudtam wc-re menni, úgy döntöttem mégsem állok rá. Mindig "utána"mértem eddig magam, és ezt be akarom tartani. Csak azt nem tudom, ha holnap reggel sem megy a dolog, akkor hogy mérjem meg magam, mert fél hétkor indulnom kell dolgozni. Remélem sikerül.

30. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 29. - Szuszy)
2009. máj. 7. 18:11

Finom volt, csak estére voltam nagyon éhes (napi 3-szori étkezés).


Ez volt nálam eleve a baj, hogy reggel sosem volt étvágyam. 10-ig 11-ig nem is szoktam enni, csak teázni. Aztán ebéd és vacsira mindent minden mennyiségben... Így aztán lehet hízni.


2 óránkét eszik valamit az ember, akkor nem lehet olyan rossz. :)


Módosítok: hétfőtöl kezdek neki, mert nem számoltam a hétvégével!

29. Szuszy (válaszként erre: 27. - 52d3e0b8a8)
2009. máj. 7. 13:44

Helló!

Igazi lakoma? Nem tudom milyen az algázás, biztos nagyon zöld :)

Sajnos ez a kaja mennyiség csak arra elég, hogy mire éreznéd a szádban hogy milyen ízt eszel, már el is fogyott.

Nem mértem magam, bár elég nehezen állom meg, de megbeszéltem magammal, hogy csak szombat reggel állok mérlegre:)

Remélem eredményes lesz ez a fogyi, mert ha nem, akkor bűntudatom lesz miattatok!

28. Szuszy (válaszként erre: 24. - Cickány64)
2009. máj. 7. 13:41

Szia! Örülök Neked!

Szerintem a tojás mindegy hogy főve van vagy sülve, ha olaj nélküli.

Remélem nem szidsz nagyon, ha éhezel?

Sok sikert Neked!

2009. máj. 7. 07:29

Most "algáztam" 10 napig, ahhoz képes 2 óránként enni igazi lakoma! :))))


Beszerzem a hozzávalókat!


Szuszy: mérted magad azóta?

2009. máj. 7. 06:09
az nekünk kevés!szenvedni is együtt kell!:-))
25. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 23. - Szuszy)
2009. máj. 6. 21:05
Olvaslak titeket! ;)
2009. máj. 6. 16:53
ne haragudj,de van egy új kutyám tegnaptól,és minden időmet leköti,plussz lerobbantam a kocsival/eldurrant egy vizcső/vagy hengerfejes?/úgyhogy nem öröm az élet!meg meló után is rohangálok,nincs munkám,de lélekben veled vagyok,csak gép elé nem kerültem eddig,elkezdtem ma én is,csak a tojást én tükrösen tudom csak megenni,de mikróba csinálom olaj nélkül.
23. Szuszy
2009. máj. 6. 12:01

Úgy látom egyedül vagyok itt :)

1 napon túl vagyok, nem voltam nagyon éhes, de azért megettem minden előírt kaját, a sonkát kivéve, mert sehogy sem jött össze az időpont miatt.

Ma paradicsomlé letudva, joghurt letudva, nemsokára eszem a tojáskámat, hoztam hozzá ubit, retket, paradicsomot.

22. Szuszy
2009. máj. 5. 09:57

Ma reggel mértem magam, csak hogy tudjam honnan indulok. Remélem lesz eredménye ennek a 4 napnak, ha igen, akkor folytatom.

Sok sikert és kitartást, aki elkezdte ma velem.

A parilén túl vagyok, nemsokára jön a joghurt. Danon Activiát fogok enni, ami ugyan nem egy dl de csak 125 gr, sztem belefér.


Tegnap este futottam 20 percet, aztán megcsináltam a Réka 1 és 2 második részeit, a futás jó volt aerob mozgásnak, (zsírégetés) a Réka meg alakformálónak. Ügyi voltam, bár majd kiköptem a tüdőmet, főleg mert futás után gyalogoltam kilenc emeletet, aztán meg mégegyszer, mert rögtön utána le kellett mennem a kocsihoz, levittem egy kis maradék festéket az erkélyről, még mielőtt felrobbanna ott nekem, ezt ma viszem mamihoz a pincébe.

Szóval, a második gyaloglépcsős kísérletnél már csak az ötödik emeletig jutottam, ott hívnom kellett a liftet :)

Aztán jött a Réka torna.

21. Szuszy (válaszként erre: 14. - Cickány64)
2009. máj. 5. 09:51

Helló!

Amikor tornázom (este) a futásnál a lányom is el szokott kísérni, aztán amig nézi a Barátok Közt-et, addig én a másik szobában halálra edzem magam:)

Apa nincs, elváltam 7 éve.

Szerelmem van, de sajnos csak ritkán találkozunk, mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk.

2009. máj. 5. 09:30
én ma bevásárlok hozzá,aztán holnaptól megpróbálom.de te miért péntektől?
19. Myrthil (válaszként erre: 18. - Cickány64)
2009. máj. 5. 08:28
Lehet, a péntektől belevágok én is :)
18. cickány64 (válaszként erre: 17. - Myrthil)
2009. máj. 5. 08:26
áldozz akkor pár forintal többet,és vegyél norbis pudingot.nem kell sok belőle.
17. Myrthil (válaszként erre: 16. - Cickány64)
2009. máj. 4. 22:10
Nem. Tejtermékből csak a kakaót és a pudingot eszem meg. A többitől ég a gyomrom :S
2009. máj. 4. 21:59
a kefír is ugyan olyan jó,vagy az se megy?
15. Myrthil (válaszként erre: 1. - Szuszy)
2009. máj. 4. 21:57
Jó, csak én nem szeretem a jophurtot :S
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook