Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Holnap utazunk Horváto-ba, lányom nagyon nehezen viseli az utazást, mit tegyek? fórum

Holnap utazunk Horváto-ba, lányom nagyon nehezen viseli az utazást, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. vikasz
2009. aug. 19. 13:04

Mi most értünk haza egy hosszabb útról. Az éjszakai utazás nálunk is bevált, igaz a kislányunk (akkor 18 hós volt) napközben is sokat aludt a kocsiban. Nagyon meglepődtünk, mert mi is előre féltünk mi lesz útközben.

Raktam be egy táskába játékokat, mesekönyveket, babát, rajztáblát, ami apró és nem potyog szét. Ja és a kedvenc állatkáit amikkel alszik. ha már végképp unta, akkor báboztam/bohóckodtam neki az első ülésről :-))

Jó sok innivalót bekészítettem, meg kaja is volt kéznél.

2009. aug. 19. 13:03
Sajnos többen megyünk és a többségnek úgy a jó ha hajnalban indulunk. Aki vezet az szeretne előtte aludni stb...
10. 99279bb06f (válaszként erre: 9. - 99279bb06f)
2009. aug. 19. 13:02
Bocsi! kissé lemaradtam :)))
2009. aug. 19. 13:01
Mi volna, ha éjjel utazánátok? Akkor végig fogja aludni az utat, és mire felébred, már a gyönyörű tengert fogja látni.
2009. aug. 19. 13:01
Mi lenne ha egy kicsit előbb indulnátok, kb éjfél, és az még bőven alvásidő neki! ha egy picit fel is ébred, mikor beteszitek a kocsiba, akkor is visszaalszik, a kocsi elringatja!
7. 56e930fc2a (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2009. aug. 19. 13:01
Mi hajnali 3 kor indulunk, általában reggel fél 9 ig alszik. Így nem tudom meddig fog. Te csak egyszerűen beleraktad a kocsiülésbe és kész ?
6. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - 56e930fc2a)
2009. aug. 19. 13:01
Az jó, ha hajnalban indultok, mert akkor nagyobb az esély, hogy alszik, mint nappal. Bár ha tudtok, szerintem induljatok korábban. Én már nem 16 hónapos vagyok (:)), de nekem is nyűg a hosszú autóút, akár éjjel van, akár nappal, mert nem tudok kényelmesen ülni, aludni. Bár egy pici gyerek jobban elfér. Sztem, ha ébren van, álljatok meg pihenni, kicsit levegőzzetek, sétáljatok.
2009. aug. 19. 13:00
Szerintem mindenképp kell vinni a kedvenc játékaiból párat, esetleg kedvenc alvócuccot (tentepárna) és érdemes akkor elindulni, mikor éppen alvási ideje van, így az út egy részét átaludná. Ezen túl - én is ezt csináltam - melléülni, szórakoztatni, ha melege van, hüsíteni, enni (nasi)-inni adni neki, többször megállni. Viszont egy ismerősömék (Görögországba indultak el egy 3 éves nagggyon eleven fiúval) orvos által felírt és engedélyezett kis nyugtatót adtak a gyereknek:).
2009. aug. 19. 12:59
Megnéztem az adatlapod, egy idősek a lányaink!mi Németországba utaztunk júliusban, nálunk az éjszakai utazás bevált!
2009. aug. 19. 12:58

Sziasztok.

Segítségeteket szeretném kérni.

Holnap hajnalban indulunk autóval Horváto-ba és kb.6-7 órás út lesz. Kislányom aki 16 hónapos nagyon szeret nyaralni, imádja a vizet és az új környezeteket stbbb,csak az autózást nem,sajnos. Mit tanácsoltok hogy jobban viselje,esetleg aludjon stb... Amúgy hajnali 3 kor indulunk és elvileg aludnia kéne, de így nem tudom fog-e.

2009. aug. 19. 12:56
mennyi idős?
2009. aug. 19. 12:56
Holnap utazunk Horváto-ba, lányom nagyon nehezen viseli az utazást, mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook