Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap (húsvét hétfőn) nyitva lesz a McDonald's? fórum

Holnap (húsvét hétfőn) nyitva lesz a McDonald's? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
57. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 53. - Pmjudit)
2009. ápr. 12. 19:49

Hát ezt megkaptam.. Nem gondolkodom?!

Kérdezd meg talán az illetékeseket. Ők is azt mondák amit Te?

56. emagdi (válaszként erre: 54. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:48
azért a 8 órás munka a legtöbb helyen (gondolok itt az irodai melókra) sosem 8 óra... nekem egy olyan barátom sincs aki ne dolgozna legalább napi 10 órát a munkahelyén (persze hivatalosan ez 8 órás munka). de mondjuk ez szerintem szinte már természetes is.
2009. ápr. 12. 19:45

Jó, tudom nem mondta senki hogy vidéken kell élni.

De akkor is..

Most a mi vagyunk a munkáért?? Mert szerintem nem..

54. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 48. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:44

Felénk az emberek többsége 8 órában dolgozik. Az ápolónők és orvosok kivételével. Én meg még tanulok, de diákként is 8 órában dolgoztam. Az se volt mindig felhőtlen, estére hullafáradtan és fájó lábakkal estem haza. Mondjuk hozzátartozik hogy a vidéken élek a város tőlük fél óra autóbussszal. Tehát a mi ingázók ideje még az utazással is megrövidül. Ha éppen indul busz a meló vége után 2 órán belül..

Felkelsz 4:00-kor, hogy 6:00-ra beérj a munkahelyedre. Aztán a müszaknak vége 14:30-kor(ebédszünetet le kell dolgozni) a buszod pedig 16:40-kor indul.

Hazaérsz 17:20-kor.

Szerinted?? Mire van idő, főleg ha még a hétvégétől is megfosztanak? Így 12 órázzunk?? Amikor egyébként híján autóval oldjuk meg. Már akinek van.

53. pmjudit (válaszként erre: 46. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:41

Van, de mit érsz vele, ha a család dolgozik . óvodában , iskolában van.

Furcsa lenne az élt, ha vasárnap nem dolgozna senki.Nem lehetne közlekedni stb.Nem járna, busz, vonat, nem tudnál tankolni, nem ehetnél egy fagyit, nem vehetnél mozijegyet, nem mehetnél az orvosi ügyeletre...

Azt hiszem sokan néznének érdekesen, ha senki esm dolgozna.

Gondolkodni is kell, mielőtt kijelntünk dolgokat pl. vasárnap ne dolgozzon senki.

52. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 49. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:40
;) én életembe 4 szer voltam pedig nem mai emberke vagyok! Akkor is a kényszer vitt rá!
51. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 45. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:37
Hát igen. Nekem is megfordult már a fejemben. De az sem olyan egyszerü és bizony bőven vannak buktatói. A megfelelő időben kapott információ az egyik legnagyobb kincs. Jó időben legyél jó helyen, piacképes terméket vagy szolgáltatást kínálj. A sikeres cégvezetéshez azért szerintem kell némi szaktudás, vállalkozói véna, kockázatvállalás stb..Dehát minden munkának megvannak a szükséges készségei..
50. pmjudit (válaszként erre: 43. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:37

Mi keztdük 2 éve ezt a Mekis szülinapozást Veszprémben.

Akkor kifogtunk teljesen véletlenül egy nagyon jó hosstesst, akihez azóta a csapat ragaszkodik.

Mondanom sem kell, hogy nagyjából ugyanaz a társaság jár ezekre a bulikra. Timinek hívják és nagyon jól megtalálta a hangot a gyerekekkel. Persze már könnyű neki, hiszen ő is isneri a gyerekeket és viszont.

Ami ott tetszik, hogy több lehetőség van a mozgásra, kicsit talán nagyobb a hely ill. más az elrendezés, így van lehetőség mozgásos játékokra, tehát fel tudnak állni, ami mkönnyíti a hosstes helyzetét. :))

Ami viszon Szfvár mellett szól: a SZÉK!

A lányom ragszkodott a Timihez az idén ,de a széket szerette volna - Veszprémben nincs ilyen szupi szülinbapos szék:)))

49. lilura (válaszként erre: 47. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 12. 19:37
A Te örömöd az Enyém is:P.
48. lilura (válaszként erre: 46. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:36
Bocsi, hogy ezt kérdem, de hol élsz? Mármint manapság mindenhol ez megy. Diplomásként is minimum a 8 óra, de a japánok pl szó nélkül lehúznak 12-13 órákat is...ha az embernek vannak céljai, azért tenni kell. Nem mondhatja azt az ember, hogy Én nem dolgozom hétvégén, mert elveim vannak...
47. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 32. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:36
ez vigasztaló! :)
46. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 42. - Pmjudit)
2009. ápr. 12. 19:33

:(( Sajnálom.

Hogy lehet ezt kibírni? Ki lehet egyáltalán ;(

Hétközben sincs pihenőnap?

45. lilura (válaszként erre: 41. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:31

Ezért szeretnének sokan vállalkozni-köztük Mi is. Legalább a magunk urai lennénk. Mi döntenénk úgy, hogy szeretnék vasárnap is dolgozni:D.

Csak ahhoz előbb pénz kéne, meg tapasztalat:).

2009. ápr. 12. 19:31

Én 8 óránál többet nem szeretnék egy nap dolgozni és az is fontos lenne hogy zömében szabad legyen a hétvégém. Ja és az sem árt ha jó a fizu. Tényleg az én elvárásaim lennének túl magasak?? :S

Persze az ember ott tart hogy lassan mindent elvállal csak hogy megéljen. És a lejtőnek még csak a felénél lehetünk.. nem túl biztató kilátások :(

43. lilura (válaszként erre: 40. - Pmjudit)
2009. ápr. 12. 19:30

Majd megnézem, hogy ki lesz. Ha a Judit tartaná esetleg, vele nagyon jól járnátok-Ő az egyik legjobb barátnőm, hosszú szőkésbarna haja van, vele szemben kissé elfogult vagyok:).

Veszprémben milyen amúgy? Van eltérés a mienkhez képest?

42. pmjudit (válaszként erre: 33. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:28

Sokan dolgoznak hétvégén és ünnepnap.Köztük a férjem is.


Orvos, ápoló, mentős, benzinkutas, szakács, pincér, rendőr,, tűzoltó, nincs a családjával ..

41. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 36. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:27

Hát igen..de azért az sem mindegy milyen mennyiségben és milyen áron :( Tényleg nagyon nehéz nemhogy jó munkát hanem akármilyet is találmi :(

Minden szempontból talán nem is lehet megfelelőt találni. Pl eleget fizetnek, de kötetlen a munkaidőd. :S

Szerencsés az aki az igényeinek megfelelőt talál.

40. pmjudit (válaszként erre: 38. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:26

Sajnálom, mi újra megyünk.


Szeretjük ezeket a szülinapokat, ma már az egész csoporté Mekiben van.

De valahogy úgy alakult, hogy többen tartjuk /köztük mi is/ Veszprémben. A távolság nekünk ugyanannyi, nem tudom miért alakult így. De a szombati szülinap Szfváron lesz.:))

39. spinneli (válaszként erre: 33. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:24

:)


Vajon kinek lesz erősebb lobbija a szegény dolgozónak, aki egyébként valószínűleg nem véletlen dolgozik ott, vagy a vendéglátóiparnak?

bocs, de szerintem ez teljesen elképzelhetetlen és hülyeség is.

38. lilura (válaszként erre: 37. - Pmjudit)
2009. ápr. 12. 19:23

Most irom a szakdolgozataimat, úgyhogy nem dolgozom. Bár szombaton délelőtt be kell mennem-erre nem is mondok inkább semmit...nem értenek a szervezéshez:(.

Így sajnos nem.

37. pmjudit (válaszként erre: 35. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:21

Pontosan:)))

A lányom ovistársainak a bulija volt ott.


Szombaton /18-án/ 6 órakor Te leszel?

36. lilura (válaszként erre: 33. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:20
Most belegondolsz...válság van. Sorra rúgják ki a gyárakból az embereket, sokan csak hat órában dolgozhatnak. Szerintem örülnek, ha egyáltalán van munkahelyük...egyébként Mekiben csak diákként éri meg dolgozni. Mi jobban keresünk, mint az állandós dolgozók-ami azért szomorú dolog.
35. lilura (válaszként erre: 31. - Pmjudit)
2009. ápr. 12. 19:18

Én is megnéztelek és felismertelek:)!

Téged is meg a gyerekeket is:)! (Bár szerintem csak a leányzóval találkozhattam, a fiú még pici:) )

Szép estét:)!

34. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 29. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:18
:)) Az jó meló. Jó lehet látni mennyire örülnek a kicsik.
2009. ápr. 12. 19:16
De ezt törvényi szinten korlátozni akarják. Egyet is értek vele. Szombaton, de főleg Vasárnap senki ne dolgozzon! Én biztos nem bírnám ki..kiráz a hideg ha rágondolok. Mikor van magánélete szegény dolgozónak? És még szerencsés akinek rendesen megfizetik.. Nemes dolog a munka, de azért szerintem ez már túlzás..Az emberi magánélete, baráti családi kapcsolatai sérülnek szerintem hosszútávon. És hiába a sok pénz..nekem a fentiek többet jelentenének. Szóval tuti nem vállalnám be huzamosabb időre. Diákként még elment.
32. lilura (válaszként erre: 30. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 12. 19:15

Én aztán nem megyek, ne aggódj:D

Amúgy sem eszem ott nagyon semmit, max néha fagyit:).

31. pmjudit (válaszként erre: 29. - Lilura)
2009. ápr. 12. 19:15
Megnéztem az adatlapodat, voltunk már legalább 2 szülinapi bulin a Mekiben, ahol Te voltál a hosstess.:)))
2009. ápr. 12. 19:14

:'(


húsvét hétfőn mekibe menni

:'(

29. lilura (válaszként erre: 27. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 12. 19:11
Diákként-hostess vagyok. Születésnapi bulikat tartok gyerekeknek hétvégenként. Egyáltalán nem rossz, nem szakadok meg:).
2009. ápr. 12. 19:10
A McDonalds vendéglátó egység, melyek ünnepnap is nyitva vannak.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook