Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vásárolsz ruhát? fórum

Hol vásárolsz ruhát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
64. Garabonciás (válaszként erre: 59. - Channa*)
2020. okt. 2. 11:59
Ez pedig jol nez ki. En siman felvennem. Jobb mint a cukorborsós ruhak. :D
2020. okt. 2. 11:43
már sehol, van elég
62. tumbo2 (válaszként erre: 60. - Andilaci)
2020. okt. 2. 09:48
a volt barátnőm mindig el akart cincálni a turkálóba.nem akartam,van annyi göncöm,ami életem végéig kitart,papucsot vett magának,én használtat nem veszek a rossz lábam miatt.de vett egy pulóvert,hogy hova gondolt,a lányom hordja.hiába vagyunk hasonló súlyúak,az én vállam sokkal szélesebb,a mellem meg kicsi.de vett két trikót,azok prímák,ha 50 évvel fiatalabb lennék,még nyáron is hordhatnám.
61. tumbo2 (válaszként erre: 57. - Channa*)
2020. okt. 2. 09:40
ha megyek valahova,én sem.otthon viszont van 30 éves ruhám.de mivel nem igen megyek sehová.a boltba néha fölveszem a szép ruhámat, meg is dícsérnek.de ha olyanom van,egy gatya,meg egy felső.de mivel közel vagyok már a hetvenhez,már nem érdekel.
2020. okt. 2. 09:36
Üzletbe vagy piacon többnyire.Turkálót nem szeretem.
59. Channa* (válaszként erre: 52. - Timycat)
2020. okt. 2. 09:22

Ez is elég Frida Khalo-s, nem?;)


[link]


Pedig ez csak egy kínai...


Persze, ezt sem venném fel...


Remélem nem lesz hosszú a link....

58. Channa* (válaszként erre: 57. - Channa*)
2020. okt. 2. 08:19
Ja, és mondom ezt úgy, hogy van olyan pulcsim, amit 1984-ben vettem és szeretem;)
57. Channa* (válaszként erre: 56. - Borian)
2020. okt. 2. 08:18

:DDD


Ez van, gondolom más sem vesz fel szívesen 20 éven át egy ruhát;)

56. Borian (válaszként erre: 55. - Channa*)
2020. okt. 2. 08:12
Ah, ha ezt egy sötétzöld környezetvédő ezt hallaná!:-)
55. Channa* (válaszként erre: 52. - Timycat)
2020. okt. 2. 07:55

Engem a minőség nem igen érdekel, azaz olyan szempontból nem, hogy 10 év múlva is gyönyörű legyen, mert már 2-3 év után halálra unom és azért nem dobom ki, mert még mindig milyen jó állapotban van;)


Persze, van olyan ruhám, amit szeretnék így 20 évvel később is hordani, de azokat meg kinőttem, mert vagy kicsik, vagy nagyok, így felesleges, de pl. ezektől sem tudok megválni, mert sajnálom őket kidobni, nincs olyan méretű ismerősöm, akinek oda tudnám adni...


Tehát, nem adok azért több tízezret egy ruháért, hogy 2 év múlva már ne legyen kedvem felvenni, de azért tárolom, mert drága, jóminőségű, semmi baja, stb.


Persze, a másik véglet sem tetszik, amikor 1 mosás után hordhatatlan lesz, de szerencsére ilyet még csak pólóban sikerült vennem, ráadásul nem is a legolcsóbb kategóriából...

2020. okt. 2. 07:33

Köszönöm a hozzászólásokat.

Apránként utánanézek az említett márkáknak.

2020. okt. 2. 07:30

Orsay, H&M magamnak, itthonra, játszótérre, szaladgálósnak Lidl, sport cuccot a Dechatlonban

Cipőt elegánsból Tamarist, kevésbé elegánsat Deichmann, CCC


a férjem szintén H&M, de benéz mindig a Zarába, és a Devergoba is


Gyerekeknek Next, George, F&F, Lidl, H&M

52. timycat (válaszként erre: 50. - Garabonciás)
2020. okt. 2. 07:19

Azért a Reserved és a SB más minőség.


De mindegy, nekem Frida Khalo úgy egy az egyben nem jön be, sem a munkássága, sem az élete, sem amit kreáltak belőle.


Még minimum 1 és egy negyed évig nem vásárolok ruhaneműt. Szóval nekem teljesen mindegy mit árulnak most.

2020. okt. 2. 05:14
Ez nagyon változó
50. Garabonciás (válaszként erre: 47. - Timycat)
2020. okt. 2. 00:39
A Reserved-en már 795 ft-ért is adnak ilyen Frida Kahlo-s pólót. Nagy f*s az egész. Egyik koppintja a másikról, csak legyen meg a célközönség. :D
49. 184481d874 (válaszként erre: 34. - Channa*)
2020. okt. 1. 22:37
igaz..a kinaiban vettem a fiaim farmerját és magamnak is...tehát ne legyen "finnyásak".
48. 184481d874 (válaszként erre: 45. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 22:35
szomorú
2020. okt. 1. 22:31

Ami ruha márkákat általában vásároltam az a Rouge, Mystic, T&T. Ezek mind magyar márkák, jó áron, jó minőségben

Kifejezetten szeretem az Eva Rozat, ez török, a minőségéhez képest filléres áron. Amíg "vásárolhattam" komplett szériát vásároltam fel, majd az elérhető összes színben.


Régen szerettem a Magentat, Amnesiat, de a minőség romlott, az ár viszont nagyon megugrott.


Mayoban találtam néha-néha ezt-azt.

46. timycat (válaszként erre: 43. - Channa*)
2020. okt. 1. 22:26

Frida Khalo széria. Azért ilyen.


Régen én is vásároltam tőlük, ők megvesznek egy brandet és azt használják a ruháikhoz. Anno kaptam tőlük promoruhát is, pl pindur pandúros estélyit 😂 hát ahhoz már akkor is öreg voltam, de nagyon jó áron el lehetett pattintani.


Egyébként nincs baj a ruháikkal. Nagyon rég nem vettem Sugarbird ruhát, de amik megvannak azok rengeteg hordás-mosás után is kifogástalanok.

2020. okt. 1. 22:12
A ruha többet ér mint a nő aki benne van. :D
44. Garabonciás (válaszként erre: 43. - Channa*)
2020. okt. 1. 22:11
Ja. A body se 15, hanem 33 basszus. :D Kinek gyártják ezeket a ruhákat, te jó isten. Nekem ez már a megfizethetetlen kategória. Felvenni se merném, nehogy vmi baja legyen. :D
43. Channa* (válaszként erre: 40. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 22:08

Ugye!?

És legtöbbje elég ku.rvás is;)

42. Channa* (válaszként erre: 30. - Penny2)
2020. okt. 1. 22:06

Nekem teljesen más elképzelésem van az alkalmi ruhákról;)


Nem rég voltam esküvőn, és H&M ben vettem egy nagyon csinos bordó ruhát, ami szépen szabott, stb. Kivételesen nem kellett semmit alakítanom rajta:D


A duna plázában a metró szinten van egy butik, ott nagyon jó koktél ruhákat lehet kapni, alkalminak és 5-7 eFt.

2020. okt. 1. 22:06
Komolyan mondom én is ahogy ránéztem ott a ruhákra egyből a nagyanyám otthonkái ugrottak be. Aztán láttam egy tökegyszerű body-t 15.000-ért, na mondom itt a vége. :D
40. Garabonciás (válaszként erre: 39. - Channa*)
2020. okt. 1. 22:05
Túlértékelt egy valami ez. Nagyanyámnak voltak hasonló otthonkái. Ilyen szép színesek. :D
39. Channa* (válaszként erre: 25. - Penny2)
2020. okt. 1. 22:03

Sugarbird: megnéztem. Hát nem tudom...

Nem igen láttam olyat, amit felvennék. Igaz, én nem szeretem a rikító, mintás, túl feltűnő ruhákat...

38. Garabonciás (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. okt. 1. 22:03
Nem, ő használta egy darabig, aztán úgy volt vele kimossa, visszaküldi, a visszautalt pénzből meg majd választ egy másikat, amit majd gondolom megint használ egy darabig, aztán azt is visszaküldi. :D Csak épp nem jött be, mert visszaküldték neki postafordultával az egészet. Azért milyen találékonyak az emberek ha arról van szó. Még az ilyen kiskapukat is kihasználnák. :D
37. Channa* (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 21:59
Én nagyon nem szeretem a H&M et...
36. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 21:58

Lidl van nálatok?


Most a héten vannak kötött ruhák. Az újságban jól néznek ki. Már vettem náluk egyébként, csak nem most, és csinos is, nem nyúlt nem ment össze és nem volt 3 eFt.

35. Channa* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 21:56

Valóban ritkán vannak jó dolgok, de most nekem sikerült tök jó pöttyös ruhát vennem.


A pólók is nagyon jók. Sokkal jobb a minőségük, mint a H&M es pólóknak, ráadásul mosás után sem tekerednek el az oldalvarrások.


Régebben nagyon jó farmereket is sikerült vennem, de mostanában azt nem...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook