Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet megtalálni Dr Lenkei Gábort? fórum

Hol lehet megtalálni Dr Lenkei Gábort? (beszélgetős fórum)


21. 1AIDA
2012. dec. 14. 12:48

Kedves itt beszélgetők.Látom,már régen nem működik ez az oldal.Én is,és sok-sokan mások is nagyon szeretjük Lenkei Gábor Dr. Úrat.Követjük őt, bárhová megy,szeretjük, mert nagyon sokat tett már értünk/betegekeért/,és mindég azon munkálkodik most is,hogy minél jobban feltudja hívni az emberek figyelmét a vitamínok megfelelő mennyiségű fontosságár,fogyasztására.Hosszú idő után nov. 9.-én tartott előadást a NUNAHÁZ-ban a

3.megjelent könyvéről:betegségnek TŰNŐ ÁLLAPOTOK címmel. Erről az előadásról láthattok felvételeket a Facebook-on is.

2010. máj. 26. 09:16
Lehet hogy idéztél, de ha ide valamit bemásol az ember azt azért teszi hogy közzé tegye, és neked a végén az a "Hm" a saját véleményed volt, és én erre kérdeztem rá, hogy mit gondolsz? és mi alapján gondolod ezt? mások feje után mész vagy a magad feje után? használtad már ezeket a vitaminokat, és úgy mondasz véleményt? mert csak úgy érdemes.
2010. máj. 25. 15:50
A www.hvg.hu oldalon mindenki elolvashatja a cikket s írhat véleményt, onnan az idézet (nekem kár írogatni:)
18. 4c35511f0b (válaszként erre: 17. - Picilány13)
2010. máj. 25. 15:45
Idéztem....
17. Picilány13 (válaszként erre: 8. - 4c35511f0b)
2010. máj. 25. 11:40

Mért vagy ennyire negatív? elég súlyos amiket írsz :( bicskanyitogató.

"Nagy üzlet, nagy becsapás" - ezt írod, nekem a gyógyszeriparról, gyógyszermaffiáról ez a véleményem.

"100 millió forintos bírság..." - milyen jól értesült vagy. Nem ő az egyetlen, akit megbüntetnek, a Tesco-t rendszeresen mindenért, akkor ott se vásároljon senki? És általában azt büntetik, tiltják ami jó... :)

Te próbáltad már a Lenkei vitaminokat?

16. Picilány13 (válaszként erre: 14. - Erikpipi)
2010. máj. 25. 11:31
A péknek is megvan a haszna, mégis veszünk tőle kenyeret, mert szükséges és mert jó. Mért kell támadni dr. Lenkeit és vitaminjait? Semmi sincs ingyen, de ha ő csak a hiszékenyekre építené a birodalmát, akkor szerinted nem szedte már meg eléggé magát ahhoz hogy visszavonuljon? de ő nem ezt teszi, kutat és kutat, azon fáradozik hogy segítsen az embereknek, akár a saját kárán is, hisz sajnos folyamatos bántásnak és támadásnak van kitéve irigyek által, a gyógyszermaffia által, a félre vezetett orvosok által, a tudatlanok által :(
2010. máj. 22. 20:02

Kedves bármilyen érdeklődő aki Dr. Lenkei Gábort keresi!

Ő jelenleg nem praktizáló orvos. Írja a könyveit.....épp elég dolga van.

Volt szerencsém összefutni vele. Nagyszerű EMBER! Ő segít, és a mi érdekünkben viszi "vásárra a bőrét"!

Hagyhatta volna az egészet a csudába és elköltözhetett volna Hawaii-ra, de ő megírta a 2. és most írja a 3. könyvét! Ezzel állandó támadásoknak van kitéve., de úgy néz ki vállalja! Erős az igazságérzete, és a gyógyszeriparral nem könnyű cicázni!


A jó hír az, hoyg a testvére Dr. Lenkei György viszont életmód (nem orvosi!!)tanácsadást tart amire be lehet jelentkezni! Én ezen voltam, és nem túlzás azt mondani, hogy az életemet mentette meg!

Hálás vagyok neki is.


Nem mellesleg miért nem az olyan embereket bántják akiknek dolguk lenne az, hogy az emberek egészségesek legyenek és mégsem dolgoznak rajta?pl.ÁNTSZ, OÉTI, GVH......?Sőőőőőt! Csak a nyerészkedésen jár az eszük. Ha már csak az ezekkel kapcsolatos összegeket nézzük, Dr Lenkei labdába se rúghat, viszont a meggyógyult, javult esetek számában kimagaslóan elől jár!

Szóval abban tudok segíteni, hogy Dr Lenkei György személyes konzultációjára hol lehet jelentkezni! Megéri!

sziasztok

14. erikpipi (válaszként erre: 9. - Silvi)
2010. máj. 22. 10:27

"pl rákból (ami nem is gyógyíthatatlan és irtó könnyű kezelni)"

Meg van a naivak tábora, akik mindent bekajolnak.

Lenkei vitaminjai biztos nagyon ott vannak a szeren, de ő sem azért árulja, hogy ne legyen rajta haszna..

És a látszat bizony azt mutatja, hogy milliárdos lett épp az ilyen hiszékenyekből.

13. silvi (válaszként erre: 12. - 4c35511f0b)
2010. márc. 23. 16:50
Már évek óta regisztrált tag vagyok,de sosem tudom megállni az ilyen negatív hozzászólásokat.Én Lenkei párti vagyok, és azt észrevettem, hogy te meg nem.Ennyi.
12. 4c35511f0b (válaszként erre: 11. - Silvi)
2010. márc. 23. 15:30
Köszönöm, hogy a regisztrációdat követő három hozzászólásodból egyből ezt a fontosat sikerült olvasnom:)
11. silvi
2010. márc. 23. 14:50
Én a hümmögésre válaszoltam.A "Hm" volt a te véleményed, az már nem idézet.
10. 4c35511f0b (válaszként erre: 9. - Silvi)
2010. márc. 21. 10:23

Sorry, de hol olvastad a véleményemet?

Sehol, tehát nem kell nekem üzenni:)

Köszi.


(ha arra reagálsz, amit IDÉZTEM az más, de akkor annak írj, aki megbüntette;)

2010. márc. 20. 22:22

www.drlenkei.hu oldalon találod,illetve a Dr.lenkei vitaminüzletekben tudnak segíteni az eladók is bármilyen kérdésed van,ők is Gábortól tanulták.

Zsó001-nek ezúton üzenem,a Dr.Lenkei féle vitaminok nagyon jók,mert megfelelő hatóanyagtartalmat tartalmaznak, a gyógyszertári jelentéktelen szemetekkel ellentétben.És ezért az emberek meggyógyulnak, kevesebb a gyógyszermaffia bevétele, ezért meg kell támadni, megpróbálni elleheteteleníteni a működését.Inkább a Nóbel díjas tudósoknak kellene hinni, mint a gyógyszeriparnak.Amíg nem ptróbálod ki a Lenkeit úgyse tudod, de akik gyógyíthatatlan betegségből gyógyultak, pl rákból (ami nem is gyógyíthatatlan és irtó könnyű kezelni) azok örökre hálásak lesznek ennek az orvosnak.

2010. febr. 25. 23:54

"Nagy üzlet, nagy becsapás, 100 millió forintos bírság. Így summázható a Gazdasági Versenyhivatal döntése, amellyel a vitaminmágnás, Lenkei Gábor cégét büntette.2010.02.25"


Hm.

2009. aug. 17. 20:49
szerintem otthon.
6. lendvai mihály (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2009. jún. 23. 18:17
Hát, én is szeretnék Vele találkozni, a lányomat egy gyógyíthatatlan????????????????????????????????????????betegségből vakartuk ki, és lenne hozzá egy két kérdésem. Igaz, már nem sok, de csak egy kevéske. Üdv: Kata
5. Gabriellaxp (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. dec. 10. 19:26
www.drlenkei.hu
4. G.
2008. nov. 30. 08:59
2008. nov. 9. 21:41
egy-két szcientológus honlapon biztos szívesen segítenek ;)
2008. aug. 1. 22:37

Kedves Bundika! Elküldtem a megadott címre!

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok!

2008. aug. 1. 22:22

sziasztok kedves Hoxa tagok!

Nagyon szépen kérlek benneteket,hogyha tudtok segítsetek nekem,Dr Lenkei Gábort keresem az interneten,de eddig sehol nem találtam,pedig az összes egészséggel és egészséges életmóddal kapcsolatos lapot végignéztem,nagyon fontos lenne nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Kriszti

BUNDIKA71@FREEMAIL.HU

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook