Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol keressek társat? fórum

Hol keressek társat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
19. szakalyadri (válaszként erre: 18. - 9b2ec94d64)
2011. máj. 31. 12:48

Nagyon sok ilyen lány van,csak ti keresitek rossz helyen!:)

Mindenki istennőt szeretne maga mellé,az átlagos már nem jó,csak közben elfelejt a tükörbe nézni a legtöbb férfi...

2011. máj. 31. 12:42

Manapság pont érdek nélkül szerető, aranyos lányokból van a legkevesebb aki szabad is.

Persze azért neked is kell hogy tetszen az illető,illetve te is neki. Ha mindezen faktorokat sikerül összekombinálni akkor igencsak szerencséd van.

17. ThinkSmartBeFree (válaszként erre: 16. - Szakalyadri)
2011. máj. 31. 12:10
:)
2011. máj. 31. 01:08

Ennyi magányos pasi egy fórumon?Kész.

Rendezzetek inkább vetélkedőt,a létszám megvan hozzá.:))

2011. máj. 30. 23:25

Figyelj spanglii!

A jó kinézetnek egyetlen előnye van: könnyebben állnak szóba, kezdenek beszélgetésbe egy jól kinéző lánnyal, vagy fiúval. Ez tény, ez ez 100%-ék.

Ha te nem tartozol azok közé, akikre "rápillant, majd lesüti szemét a másik nem - mondjuk a buszon", azaz nem vagy "jó" kinézetű - többsége az embereknek természetesen ilyen -, akkor azt, amit te értékesnek tartasz magadban és a másik nem számára is kellemes, jó tulajdonságnak tartasz magadban, akkor keress egy olyan csatornát, ahol közvetíteni tudod ezt.

Példa: Van egy barátom. Nem szép, nem atléta fazon, de intelligens, kedves és egy imádni való srác, ha megismered.

Tudod mit csinált? (21 éves volt és elég jól tudott angolul - de nem tanár volt)

Hirdette kiragasztós cetliken, hogy angol oktatás, érettségire felkészítés. A telefonon bejelentkező (csak) lányokat igen jó áron tanította angolra. Tényleg tanította, szóval kókler nem volt. Egy év alatt volt kb. 15-20 tanítványa.

Mikor megismerték, hogy milyen értelmes, jó fazon, a 18 éves lányok közül 3 "úgy" megszerette őt. És ő tudta ezt intelligensen kezelni.

Ez egy az ezernyi kapcsolati lehetőség közül.

14. 54840f0fce (válaszként erre: 12. - 3ee1927bc4)
2011. máj. 30. 23:10
Te meg biztosan teljesen rendben vagy Vilike....
2011. máj. 30. 23:09

Én ffi vagyok, és szerintem a lányoknak nincs abban igazuk, hogy csak várni kell. Én is sokat küzdöttem, mire találtam valakit, de nem a partnerkereséssel, hanem az önismerettel és önfejlesztéssel. nekem bejött.

Az igaz, hogy nem szabad rágörcsölni a dolgora, szerintem kicsit halaszd el a kapcsolatépítést, és csak ismerkedj, kommunikálj... (olyanokkal is akár akik nem jönnének be mint társ), hogy minél több tapasztalatot szerezz, visszajelzést kapj magadról.

12. 3ee1927bc4 (válaszként erre: 11. - 54840f0fce)
2011. máj. 30. 23:00
te nagyon beteg vagy
2011. máj. 30. 22:43
Zsinagógában!
10. 4fb42254b6 (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 22:42

Jó pofa vagy.

Egy kicsit számolj!

Kb. ugyan annyi lány keres partnert, mint fiú. Így a helyedben a következőt tenném - mivel semmi infónk nincs rólad.

Megvizsgálom magamat minden oldalról. Kinézet, érdeklődési kőr, kapcsolatteremtő képesség, társalgási képesség - ez pl. egyértelműen a torok csakra nyitottságától függ -, az elfogadási és az elfogadhatósági szintemet.

Ha ezeket átnézed, megállapítod, hol vannak a gyengébb pontjaid, picit korrigálsz, akkor nem igaz, hogy nem találsz partnert.:)

2011. máj. 30. 22:36
Nem kell keresni:). Majd jön és egymásra találtok.Talán akkor mikor nem is várod.
8. 3ee1927bc4 (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 22:32
én is keresek egy olyan lányt aki elfogadna engem társának
2011. máj. 30. 22:01

Egy egyszerű normális lányt mindenféle extra nélkül aki elfogad olyannak amilyen vagy???

Sajnos ez a mai világban egyre nehezebb...

Én is ebben a cipőben járok

2011. máj. 30. 22:01
Sok lány van fordítva így....csak éppen nem akadtok össze!
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 22:00
azt, hogy full negatívan állsz hozzá. Ha mindezt átfordítanád pozitívra, már lenne társad. Ismerkedni bárhol lehet!
4. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 21:58

Erölködsz:(

Gondolom átestél a ló másik oldalára és rámenős lettél.

3. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 21:57

Erre csak annyit tudok mondani, hogy szerencsén múlik :) személy szerint, én az IWIW-en találtam meg a párom, és már két éve boldogítjuk egymást :)


Kitartás, majd megtalálod te is a párod! :)

2. Gretaa (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. máj. 30. 21:57

Szia!


Szerintem semmit nem rontottál el,csupán csak nem szabad ennyire keresni.Hidd el jön majd magától,anélkül,hogy keresnéd.

2011. máj. 30. 21:55

Sziasztok !

Évek óta csak keresgélek,de sehol senki.

Buliba nem lehet, utcán se lehet, aztán busz,villamos,metró,vonat...ott se lehet.

voltam egy két tanfolyamon, hát ott szóba se álltak velem a lányok,próbáltam tv be,rádióba is,de ott se jött össze, újságba is próbáltam,de semmi.

Internet meg egyenesen katasztrófális.

Pedig csak egy egyszerű normális lányt keresek mindenféle extra nélkül aki elfogad olyannak amilyen vagyok.

Mit rontottam el ????

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook