Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan vezetitek a háztartást ordító baba mellett? fórum

Hogyan vezetitek a háztartást ordító baba mellett? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. aug. 29. 13:02

Az én kislányom is hasonló volt, próbáld meg szőnyegre rakni, mindig picit tovább, hátha valami felkelti az érdeklődését...

...vagy hordozókendőbe kösd magadra, az segíthet, nekünk ez volt a tuti. Nem hittem, hogy léteznek mindig síró babák, amíg nem született meg Ő :-).Mellette van egy bátyja, aki akkor 2 és fél éves volt, muszáj volt háztartást vezetni, kellett ugye főzni, mosni. Akkor javult a helyzet, amikor elkezdett forogni, kúszni. Azóta nem sír állandóan.

2013. aug. 29. 13:02
Nekem is ezt csinalja legtobbszor nekem sincs segitsegemigy en neha hagyom hogy orditson mert maskepen semmit nem tudokcsinalni
3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Halihódia)
2013. aug. 29. 13:01
mi is így voltunk. amikor nagyon nem maradt el, a hátamra kötöttem, és akkor tudott nézelődni. főzés közben pont az utcára látott, és nézegette a kocsikat :)
2013. aug. 29. 12:59
Nekem anno azt tanácsolták, tegyem magamra hordozóba és úgy tegyek-vegyek... :) én ehelyett gurulós járókát vettem és toltam oda ahol épp voltam :) vagy pihenőszékbe tedd, hogy lásson és hallja a hangod mindig...
2013. aug. 29. 12:57

Sziasztok!


Kisbabás anyukáktól szeretném megkérdezni akik napközben egyedül vannak a pici babájukkal mennyire tudnak főzni, takarítani stb.. ?

Nekem a kislányom 5 hónaposa kiságyban kb 5 percig van el utána bömböl, úgyhogy én nem tudok mellette szinte semmit csinálni.:(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook