Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan vészeljük át a pocaklakóhoz jutást? fórum

Hogyan vészeljük át a pocaklakóhoz jutást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
34. 25c0404375 (válaszként erre: 30. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 6. 17:26

Krisztám!Muszály pozitívan!Pedig annyit sírok,hogy már könnyem sincs.Ma felhívott az ex férjem,hogy elvinné a fiukat.Na neki is bőgtem.Meg röhögtünk,hogy pont neki panaszkodom.

Lesz babánk és kész!Asszem ezt kiírom jó pár helyre a lakásban.:)Olyan ez mint amikor fogyni akarsz,és mindenhová kövér nők képeit ragasztod.ellen példának meg mellette ott virít a 2000-ben készült képed tök csinin.:D

Csajok tényleg!Fel a fejjel.Lesznek kisbabák.nyithatunk is majd egy oldalt,hogy 2008 őszi téli mamijai.Úgyhogy hajrá!tényleg közös a célunk:babát szeretnénk.Tessék mosolyogni!Én élő példa vagyok,hogy nem szabad feladni,pedig tegnap szabadultam a korházból.

2007. okt. 6. 17:24
neked mikor halt el hanyadik héten???
2007. okt. 6. 17:24
Sziasztok Csajok!
31. dee7182d35 (válaszként erre: 27. - 25c0404375)
2007. okt. 6. 14:03
Na ez az,amit szerintem nem lehet százalékban kifejezni!te csak reméld a legjobbakat,és próbálj nem az esélyekkel foglalkozni.Fő a pozítív hozzáállás!A következőnek nem történhet baja!Punktum.
30. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 29. - 25c0404375)
2007. okt. 6. 13:54
Ez aranyos volt! :))))
29. 25c0404375 (válaszként erre: 28. - Fd47e3a793)
2007. okt. 6. 13:17
Biztos össze fog jönni nektek.Gondolj arra,hogy az nem lehet,hogy nem sikerüljön.valahol csak van egy munka nélküli gólya aki elhozza a babádat.:)
2007. okt. 6. 12:40

Sziasztok!Hát Mese nem tudom menyi az esélye, szerintem ezt így nem lehet megmondani, de ha egyszer már megtörtént, akkor annak oka volt és valami miatt a szervezeted nem engedi. De mindenesetre nagyon sok sikert kívánok!

Nekem még nem volt egyáltalán terhességem, pedig én is nagyon szeretnék de az Istennek nem akar összejönni. :(

27. 25c0404375 (válaszként erre: 25. - Dee7182d35)
2007. okt. 6. 12:36
Ha nekünk újra összejön,én bizti nem szólok senkinek a 13-ik hétig.De hogy addig az ideg meg fog ölni az tuti.Mennyi esélye lehet,hogy újra elhal a magzat?
2007. okt. 6. 08:35
Szijjjjasztok gondoltam ide is bekukkantok...
2007. okt. 6. 08:19

Sziasztok!Nekem volt egy koraszülésem,meg két méhenkívüli terhességem.1 kislányom van,akire 13 hónapot vártunk.Tényleg nagyon rosszul tud esni a kíváncsiskodók kérdése,tapasztaltam.Legszivesebben ordítottam volna,amikor a 600-ik ember kérdezte vigyorogva,hogy mikor lesz.Persze mind családosak.Meg az a lesajnáló nézés!Én nem tartom kevesebbre azt az embert,aki ilyen-olyan okok miatt nem anya.Persze nem az anyaságot nézem le,csak nem ez alapján osztályozom az embereket.

Amikor meg kiderült hogy lesz baba,akkor a környezet megkönnyebbülve fellélegzik,hogy na végre.Bele sem gondolnak,hogy mit érezhetünk sokan,akik hónapokat,gyakran éveket várnak gyerekre.

Tanulva a hibákból,bár újra indult a babaprojekt,ezt a szűk családon kívül senki nem tudja!Mindannyiunknak mihamarabbi gyermekáldást kívánok!Sziasztok!

24. rekag (válaszként erre: 23. - 25c0404375)
2007. okt. 5. 18:21
Köszönöm aranyos vagy! Én is Neked! És mindenkinek, hogy ilyesmi soha többé ne forduljon elő veletek!
23. 25c0404375 (válaszként erre: 12. - Rekag)
2007. okt. 5. 16:09
Drukkolok Neked.:)
22. 25c0404375 (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 5. 16:06
Na itt vagyok.Túl a műtéten.már volt bevérzés,szóval elhalt kb egy hete.Most úgy érzem jobban vagyok.Megnyugodtam...Hű mennyi kismamit láttam.Simizték a hasukat,én meg tudtam,hogy az én manómat meg hamarosan elveszik.:(Na jól van,nem nyafizok.Lesz még nekünk babánk.És Nektek is.Majd belebeszéljük egymásba.:)))Oksa?
2007. okt. 5. 11:32
Igen nálam is ugyanez a helyzet. Apa semmiért sem bánt, sőt bátorít és segít mindenben. Én is minden újabb mensi alkalmával kibírhatatlan hárpia lettem.
2007. okt. 5. 10:54

Hát vkin csak el kell vernünk a port! :))


Nekünk a 6 év alatt a házasságunk is sok vihart megélt emiatt.Nem azért,mert elmentek a babák,vagy mert nem tudok teherbeesni,mert a párom soha nem hibáztatott egy percig sem.Hanem mert én minden egyes kudarc után kibírhatatlan voltam.Most már másképp látok sok mindent,sztem több kiborulásom emiatt nem lesz.

2007. okt. 5. 09:51

Igen azt útálom én is amikor úgy osztja a jó tanácsokat, hogy már legszívesebben felpofoznám. De tudod mi undorító még?

Amikor valaki megszüli a második gyerekét és mindenki azon ömleng hogy milyen aranyos és téged meg lenéz és sajnálkozik hogy nem baj itt az enyém dajkáld őt.


Na de most tisztára átmentünk bűnbak keresésbe.:-DD

Okés megnézem és csinálok én is magamnak egyet.

18. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 16. - 91da1d93eb)
2007. okt. 5. 09:17

Az emberek gonoszak.Nem mondtam újat,tudom,de ez van,mi ezen nem változtathatunk.Én az utálom a legjobban,hogy vki nem esik teherbe hónapokig,majd sikerül neki és akkor már úgy osztja az észt,hogy az ember esze megáll.Na,ettől nyílik a bicska!


Köszönöm a dicséretet!!


Melyik vonalzó?A ciklusos?Ha igen,kattints rá,és már ott az vagy azon az oldalon,ahol csinálhatsz!

2007. okt. 5. 08:54

Kriszta honnan van az adatlapodra a vonalzó? Nagyon tetszik!!


Szép a kisfiad!!

2007. okt. 5. 08:50

Szia!


Hát igen. De ha az embert nap mint nap szembesítik azzal hogy ő képtelen valamire......


Olyan bunkók tudnak lenni az emberek egymással. Miért kell egy terhes nőnek megalázni azt akinek nem sikerül? Ráadásul ő is másfél év után lett terhes.

2007. okt. 5. 08:48

Szia!


Teljesen egyetértek veled!Mindig csak előre szabad nézni,nem kell sem az önsajnálat,sem a sajnáltatás!Nehéz nem szenvedni,de egyszerüen muszáj!

2007. okt. 5. 07:33

Csak egy valamit nem szabad!

Önsajnálatba esni. Én most pont ezt csinálom, de nagyon rohadt érzés. Csak éppen nem tudok kikecmeregni belőle.

Pláne ha látok egy kismamát, aki még meg is aláz amiért én nem vagyok az.

2007. okt. 5. 07:17

Jó reggelt csajok!

MI újság?

12. rekag
2007. okt. 4. 22:49

Sziasztok Lányok!

Nekem is van egy angyalkám, a 32. héten halt meg szegénykém, szörnyű volt. Azóta túltettem magam rajta és most újra várjuk, hogy végre terhes legyek. 1 hét múlva kell nem megjönnie, de már most izgulok...

2007. okt. 4. 20:28

Szia Mese!


Nem tudok tanácsot adni.Ezen végleg soha nem lehet túllépni.Én csak azzal vigasztaltam magam,hogy betegek voltak,nekik jobb volt így.Fájni mindig fáj,tudom hány hónaposak lennének,mit csinálnának,stb.

Holnap nagyon gondolok Rád!

2007. okt. 4. 20:04

Sziasztok.

Az én babám 7 hetesen halt el.Tegnap tudtuk meg.Holnap megyek a korházba a műtétre.Jó ez a topik,látom nektek is hasonló problémáitok vannak.

Nekem már van két kisfiam,lásd a képeimnél.De úgy gondolom így is nagyon fájdalmas mikor elvesziti vki a gyerekét.Én most nagyon romon vagyok:(Hogy tudom hamar túl tenni magam rajta?

2007. okt. 4. 17:25

Szia!


Én közben elmentem a gyerekért,azt hittem leszel még! :((

De holnap itt vagyok és várlak! :)))

2007. okt. 4. 15:59

Kriszti remélem leszel holnap is.

Lejárt a meló időm megyek haza. És még nincs bekötve otthon a net. Reggel korán itt vagyok.

Remélem jössz te is.


Addig is puszi!

Vigyázz magadra!!

2007. okt. 4. 15:52
Semmi baj! Már régebben volt,hamar túl voltam rajta,mert abból indultam ki,hogy betegek voltak,így könnyebb volt.Azért eszembe jutnak,hiszen nevük volt már meg minden,szóval hiányoznak.(tudom,így az elején ez hülyeség,de már vert a szívük,kész emberpalánták voltak nekünk,természetes,hogy nevet adtunk nekik)
2007. okt. 4. 15:51
Már két closti kúrán én is túl vagyok. Az utolsó mensim július 31-én volt. Azóta igazán nem volt mensim. A 43. napon volt érett tüszőm az uh-n. Aztán rá három nappal két és fél napig véreztem. Aztán most begörcsöltem és véreztem. A doki szerint elmentek a babók. De már nem vérzek és ez gyanús. A terhességi tüneteim pedig még mindig megvannak.
2007. okt. 4. 15:45

Húha! Nagyon sajnálom! Nem tudtam! Bocsánat!

Hát a te helyzeted sem éppen rózsás.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook