Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan vészeljük át a pocaklakóhoz jutást? fórum

Hogyan vészeljük át a pocaklakóhoz jutást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. okt. 4. 15:42

Az angyalkát úgy értettem,hogy ők ott már fent vannak... Egyik baba a 7. héten hagyott itt,a másik már a 6.-on...

Most két hónapja picit szüneteltetjük a babaprojektet,mert most annyi minden összejött.Nekem nincs pé-m,csak stimuval,de akkor is inkább szurival,mert a Closti nem igazán szokott hatni sajnos.

A Gynevac-ot én is kaptam,hát volt amin segített,de baba azóta sincs.

Magas a prolaktinom,alúlműködik a pajzsmirigyem,nincs pé-m.Ezek a feltárt okok.Párommal minden rendben.

2007. okt. 4. 15:36

Szia Kriszta!

Hát nekem még egy angyalkám sincs sajna. Kétszer voltam babás. És mind a kétszer elvesztettem őket. Tavasszal az orvosi vizsgálat után vetéltem el. Most pedig az ikrek mentek el. Nem tudom miért.

Most gynevac kúrát kapok majd. Meglátjuk.

Te hogy vészeled át a csoda hiányát?

Mit mondanak az orvosok az okra?

2007. okt. 4. 15:30
Mikor olvastam a fórum címét,picit megijedtem,hogy ez negatív topik,de látom nem!Mi már 6. éve várjuk a csodát.Van két angyalkánk,túl vagyok mindenen már,dec-ben lombik,ha minden igaz.
2007. okt. 4. 15:19

Sziasztok!

Már több fórumban beszélgetek csajszikkal akik hasonló gonddal küszködnek. A legtöbbünk régóta próbálkoznak azzal hogy megtörténjen velük a csoda, de hiába. Túl vagyunk már sokféle vizsgálaton és kezelésen. De még mindig semmi. Lelkileg is nagyon nehéz ez az időszak.

Azért indítom ezt a fórumot, hogy együtt próbáljuk átvészelni a baba érkezésééig az időt.

Néhányan már túl vagyunk egy-két vetélésen is.

Nehéz. De egymáson tudunk segíteni.

Szóval gyertek beszélgetni és segítsünk egymásnak!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook