Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változtassak ezen? fórum

Hogyan változtassak ezen? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 17. 02:05

Haza megy a férj, ágyban találja a feleségét a szomszéddal.

Tudtam, tuuudtammm.

---Te csak tudtál, de Ő még tud is.

6. vigyefene (válaszként erre: 5. - A7eb88768b)
2020. júl. 17. 02:01
Sajnos vannak ilyen szemetek is.
5. a7eb88768b (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2020. júl. 16. 20:10

Sajnos többször megtörtént életem során.

Igazából amióta az eszemet tudom,mindig akit szerettem átvert.

Kezdve a gyerekkoromtól ami az apámtól indult,amin csak hosszú évek múlva felnőttként tettem túl magam.😔

4. a7eb88768b (válaszként erre: 3. - Fauna10)
2020. júl. 16. 20:08

Köszönöm!

Igyekezni fogok!

2020. júl. 16. 13:08
Egyértelmű hogy az előző kapcsolatokból maradtak ezek a sebek. Ehhez a feladathoz mind a kettőtökre szükség lesz. Neki biztos hogy nagy adag türelem kell, és biztosan megérti a miérteket. Bizonyítani fogja hogy nincs miért félned ha igazán szeret, és veled képzeli el a jövőt. El tudom képzelni az érzéseidet, a félelmet, de próbálj meg nem párhuzamot vonni az eddigiek és a mostani szerelmed között. Ez most más, új, sokkal jobb, és nem fog újra megtörténni!
2020. júl. 16. 12:56
Csak arra gondolj h minden jól alakul, aki átvert az egy másvalaki volt.
2020. júl. 16. 12:47

Pár hónapja lett egy kapcsolatom,minden jól alakul szeretem ezt a férfit nagyon és szerintem ő is engem.

A probléma belőlem és a múltamból fakad,féltékeny lettem az exére.

Fogalmam sincs miért!!!

Semmi olyat nem tett amiért ezt kéne éreznem,és mégis mindennap itt motoszkál a fejemben.

A múltamról annyit hogy 14 évig voltam házas,ezalatt többször átvert/megcsalt az exférjem.

Lett egy mondhatni futó kapcsolatom,ahol szerettem a srácot aki közölte hogy átment az exe és úgy alakult hogy lesz....pta.😕

Nagyon szeretnék most ezen változtatni és nem ebben élni egyfolytában,a páromnak is elmondtam mi bánt,talán ez segit?Szeretnék tippeket,tanácsokat kérni hogy küzdjem ezt le.

A pszchióterápia nem opció,a válásom után másfél évig jártam,azt hittem helyretett de ezek szerint mégsem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook