Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változtam meg másfél nap alatt? fórum

Hogyan változtam meg másfél nap alatt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan változtam meg másfél nap alatt?

1 2 3 4
2013. júl. 21. 01:10

En nem itelek el hiszen hogy is tehetnem???Senki nem itelkezhet feleted csak sajat magad.Az sem szamit mi volt,csak az hogy mi van es mi lesz.Szerintem mindenkinek van sotet idoszak az eleteben amire nem szivesen emlekszik vissza.Nem is kell nem szabad a multban elni.Csak elore nezz!En tisztellek azert hogy ilyen fiatalon ebben a vilagban tars nelkul eletet adtal egy csodanak.Kivanok nektek nagyon hosszu es boldog eletet!!!!



Lehet fujogni ram is csak a velemenyemet osztottam meg.

71. bd55e3f068 (válaszként erre: 51. - Lepke99)
2013. júl. 20. 22:50

Valószínűleg ez a tudat is keményen hatott volna rád. Szerintem ezért butaság belelátni olyan karmikus összefüggéseket, hogy nem változtál/javultál volna meg, a gyereked mentett meg, bla-bla-bla...

Annyi a lényeg, hogy jónak érzed az utat amere indultál, az életed nem állt meg.

70. orsibigyu (válaszként erre: 56. - 07d3f28eb4)
2013. júl. 20. 21:56
Koszonom, hogy ezt kimondtad: az elso felforgatta, a masodik tonkretette" . Sokan akik itt itelkeznek nem azt itelik el, hogy teherbeesett, hanem, hogy miert nem abortalta, ahogy valoszinuleg ok tettek, vagy tettek volna. Miert? Mert ok jol kimagyaraztak azt hogy miert nem tartottak meg, mig a cikkiro ezzel a megis magatartassal erkolcsileg felettuk all. Valtoztatott magan es nem a korulmenyein. Menekulni mindig konnyebb. De oszinten kimondani, hogy az abortusz tonkretette az eleted az is bator es onzetlen tett, mert nem keresel igazolast a tettedre,hanem oszinte vagy masokhoz, hogy oket megovd a fajdalomtol amiben elsz.
69. a0c1361e44 (válaszként erre: 36. - Kisj)
2013. júl. 20. 21:51
Hasonló korban? Miért? Szerinted korán szült? Nagymama korban kell szülni? Úgy 40 körül? Vagy, hogy gondolod?
68. a0c1361e44 (válaszként erre: 31. - Kisj)
2013. júl. 20. 21:48

És hány olyan gyereknek is vacak az élete, akiről itt csodákat írnak a hoxán.

Kíváncsi lennék az ilyen gyerekek minden napjára. Arra, hogy a szülők foglalkoznak e vele eleget, arra, hogy rendesen eszik e, arra, hogy a környezete tiszta e, arra, hogy mire tanítják meg a szülők, stb.


Miért is nem lesz fáklyás menet az életük? Azért, mert te azt mondod? Honnan veszed ezt a butaságot? Ismered őket? Tudod, hogy fog viselkedni anyaként?


Neked van gyereked? Vagy csak azért írtad ezt, mert neked nincs és így mástól sajnálod?

67. lepke99 (válaszként erre: 20. - Vogyo)
2013. júl. 20. 21:30
Köszönöm :) a babamentes programok nekem egyenlőre nem hiányoznak. Volt, hogy jártam egy ideig kondizni, vagy elmentem egyszer még fodrászhoz is nélküle. Ilyenkor családtag vigyázott Rá, de közben nem éreztem jól magam, folyton rajta járt az eszem, hiányzott. Így az első évében nem nagyon szeretnék nélküle programot, majd, ha egy kicsit nagyobb lesz :)
66. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 64. - Lepke99)
2013. júl. 20. 21:14
Nyugi, kezdetben nekem is csak ennyi volt. Kisbaba mellett is lehet ezt-azt, én pl. a három diplomámmal telemarketingeztem:) Mást nem lehetett, nem tudtam kire hagyni a kicsit. És erről van szó: te csak leírtad, őszintén, ráadásul nem is olyan dolgokat, amiktől te hú de rossz ember lennél (buli, piák - mindez csak az előéletben). Valószínűleg nem véletlen, hogy ilyen előélettel lettél anya, és valószínűleg sok mindent tanultál mindebből,amit majd tovább tudsz adni a gyerekednek. Én ugyanilyen voltam, és bár nem vagyok büszke a múltamra, de nem is bánok semmit, nem lennék nélküle az, aki ma vagyok.
65. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 63. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 20. 21:10
hát, én inkább arra értettem, hogy sok a rosszindulat... kisj-t nem ismerem, és valóban csak az első hsz-e volt szerencsétlen megszövegezésű, de az azért eléggé: "Én felelőtlennek tartalak és el is ítéllek". Főleg a mondat második része kérdőjelezi meg számomra a jóindulatát. A többi hsz-e már finomít. De nem is rá gondoltam a "korlátolt libák" titulusnál, sajna volt pár hsz ilyen emberektől is. Köszi a drukkot:)
64. lepke99 (válaszként erre: 58. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 20. 21:07

Segítséget a családomtól kapok, mindenki abban segít, amiben tud, nekem most gyes+ csp, ennyi van.

Nem azért írtam, hogy most el kezdjenek dicsérni, erre igazából nem is számítottam, csak el szerettem volna mesélni mi történt, hogyan hoztam meg a döntésem.

63. b74f6e5cdd (válaszként erre: 62. - 07d3f28eb4)
2013. júl. 20. 21:05

Bizony ilyen hely:-) Ahol vélemények ütköznek, ugyebár pláne fórumon.

Nem hinném, hogy kell, de semmi bántót nem találtam én az írásaiban és semmi direktet. Jött és véleményt írt..és én is ahogyan te is és a többiek is!

Ha helyzeted hasonló biztosan tudod, hogy nem lesz sétagalopp ....Sok sikert kívánok neked és lepkének is!

62. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 58. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 20. 20:35
én inkább úgy látom, hogy kisj az, akit csak isteníteni lehet:) Én se mondom, hogy könnyű egyedül egy gyerekkel hasonló életmódváltás után, de nem ezért károgtak a károgók. És senki nem mondta, hogy csak dicsérni kell a cikkírót, de olyat se látok a történetében, amiért negatívkodni kéne... No mindegy, sajnos a hoxa már csak ilyen hely.
61. Anyagi
2013. júl. 20. 20:31
Háááááttt.......
60. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Lepke99)
2013. júl. 20. 20:22

remelem, senki nem fogja azt a tanulsagot leszurni, hogy a bulizos idoszak vegere (ami nagyon sokaknak van az eleteben, foleg a tanulmanyi idokben) egy terhesseg es gyermekvallalas a megoldas :)


az jo, hogy a kezdeti ijedtseget leszamitva mar az elejetol nagy boldogsagot hozott a babad es felelossegteljesebb lettel. neha kellenek orult es lazabb napok is az eletben, ne band, ami volt :)

59. 6b006fc769 (válaszként erre: 51. - Lepke99)
2013. júl. 20. 20:13
Szerintem senki nem mondta, hogy könnyebb az az út a léleknek.
58. b74f6e5cdd (válaszként erre: 51. - Lepke99)
2013. júl. 20. 20:10

lepke Életke, a gyerekválalás az bizony lemondásokkal jár és bizony nagyon sokszor fogod még azt érezni, hogy nehéz..ennyi ami senki nem írt többet ennél, mint amit egy tapasztalt nő írhat.


Amikor majd te is felneveltél pár gyereket vagy megértél már éveket, akkor majd érteni fogod azoknak a nőknek a véleményét is.


Én meg speciel kisj nagyon szeretem, mert igen bölcs és éleseszű nő, megsúgom neked:-)


én pozitívat kommenteltem, mert úgy gondoltam hirtelen a cikkből, ne tévedjek már, ne viselkedj gyerekesen, ha már gyereket vállaltál.

Kezd az egész át menni olyan fele, hogy téged csak isteníteni lehet..sokan pedig nem lennének a helyedben és hidd el egy oldalbordával rendelkező kopasz fenékkel rendelkező nőnek, mint ez esetben neked, nem lesz egyszerű jó és megbízható apukára szert tenned.

Igen fontos kérdések sincsenek ugye tisztázva, miszerint miből élsz? Ki veszi a gyerek pelenkáját?

A sorrend ma már más, nem a szülünk..és a semmire...nagyon nehéz lesz neked, ez csak még a kezdet, most oké, persze merted, de úgy 8 év múlva, írj egy cikket:-)

Nehéz lesz és ennyi, persze örülés van, nem ölted meg a babát, de nem én gondom és nem a Kriszti gondja lesz etetni....


Van gyerek a környezetembe nem nagy dolgokba indultak el és fél milla nem takarta...és ma is ott van a kicsi anyagilag, de bizony gyönyörűen meg is van mindene....

Legyen pillanatnyilag csak nehezebb és később sose én szívből kívánom neked.


kisj pedig ne kezd ki, mert engem is kezdesz akkor....

57. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 10. - Lucka)
2013. júl. 20. 19:46
ez meg a legjobb hozzászólás volt:)
56. 07d3f28eb4 (válaszként erre: 51. - Lepke99)
2013. júl. 20. 19:44
én mindkettőt megtettem. Az elsőt ugyanúgy, ugyanolyanok után szültem, ahogy te (köszönöm, azóta is egészéges). A második abortusz lett. Az előbbi felforgatta az életem (persze, gyönyörűen), az utóbbi tönkretette. Azóta se tudom feldolgozni, és nem is fogom soha. Úgyhogy teljesen igazad van, és a korlátolt libák szólamait meg hagyd figyelmen kívül, nekik a carabb, hogy ilyenek.
55. Sirga
2013. júl. 20. 18:50
Nem vagy büszke Magadra? Szerintem pedig lehetsz. :)
2013. júl. 20. 18:49
Nagyon Örülök, hogy igy döntöttél. Minden jót kivanok Nektek.
53. Krisz42 (válaszként erre: 51. - Lepke99)
2013. júl. 20. 18:45
Nem kellene foglalkoznod vele,eddig minden hozzászólása arról szólt,h milyen nehéz lesz nektek,mennyire szenvedni fogtok,stb.Mert ő tudja,egyenesen a jövőbe lát.Az ilyenek semmit nem tudnak az életről,lehet,h éppen utál élni is és ha neki nem jó,nehogy másnak jó legyen.
2013. júl. 20. 18:43
Örülök, hogy így döntöttél! Sok-sok örömöt kívánok a kisfiaddal!
51. lepke99 (válaszként erre: 48. - Kisj)
2013. júl. 20. 18:34
Miből gondolod, hogy nem lenne nehéz azzal a tudattal élnem, hogy megöltem a saját gyerekem, csak azért, mert a pillanatnyi körülmények nehezebbek az átlagosnál?
50. Brig9
2013. júl. 20. 17:36
Hidd el, sikerülni fog, még, ha nem is könnyen! Engem is a kisfiam mentett meg (már 7 éves), ha Ő nem lenne, ki tudja, hol lennék! Van "új apukája", a régi meg sajnálhatja, hogy kimarad mindenből!!!!! Jól döntöttél, hidd el!!!!!!!! :) :)
49. kisj (válaszként erre: 37. - 9506be6952)
2013. júl. 20. 17:17

Megértem, hogy ezt írod. Egy kisbabákkal rendelkező anyuka nem is reagálhatna másképp.

(persze reagálhatna, de ezt most nem feszegetem)

48. kisj (válaszként erre: 44. - Lepke99)
2013. júl. 20. 17:13
Igen, sikerülhet neked is, de ezzel a helyzettel a saját pályátokat nehezítettétek meg.
47. bd55e3f068 (válaszként erre: 45. - Lepke99)
2013. júl. 20. 16:36
Nem tudjuk, hogy hol tartanál, de nem is számít. Amúgy nem ezen a szón volt a hangsúly, hanem a kettősmércén.
46. b74f6e5cdd (válaszként erre: 37. - 9506be6952)
2013. júl. 20. 16:32
Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess! azaz van ilyen mondás..de minden egyes sorodban kisj ellen hatalmasat tévedsz. A negatív vélemény is egy vélemény..azt is tudni kell egy cikk írónak elfogadnia és nem hinném hogy aki ilyen bátor döntést hozott mint a Lepke..szüksége van pót anyára itt a cikkéhez lett fórumon.Szépeket neked!
45. lepke99 (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2013. júl. 20. 16:31
de lett következménye, ha nem lett volna nem is tartanék ott, ahol most tartok
44. lepke99 (válaszként erre: 36. - Kisj)
2013. júl. 20. 16:28
Nehézségek mindenki életében vannak, az ember nyilván a legjobbat szeretné a gyerekének, ahogy én is. Nagyon kevés olyan család van, ahol apa anya együtt van, szeretik és tisztelik egymást. Pedig ez lenne a normális, de ez még nekem is sikerülhet egyszer talán.
43. bd55e3f068 (válaszként erre: 42. - 6b006fc769)
2013. júl. 20. 16:25
Én már amott is megmondtam ;)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook