Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tovább missed ab után fórum

Hogyan tovább missed ab után (beszélgetős fórum)


89. anett13 (válaszként erre: 87. - Kismongi)
2010. febr. 25. 10:27
Ettől félek én is, hogy az elevittől hízni fogok, de azt mondják, hogy ez a legjobb. Így is jó volna legalább egy 5-6 kilótól megszabadulnom, nemhogy még tovább hízzak:-)))) Mi lesz akkor a terhesség alatt. Szerintem egyénfüggő, hogy kinek mikor húzódik vissza, de ahogy elnéztelek a képen, nem hiszem,hogy sokáig fog tartani:-)))
88. anett13 (válaszként erre: 86. - Kismongi)
2010. febr. 25. 10:25

Szia,

Üdv újra itt! Tegnap óta tiszta ideg vagyok, most próbálok a végére járni, talán délutánra már egy kicsit okosabb leszek!!! Ha tudok valamit mindenképpen jelentkezem!

2010. febr. 25. 09:29
Most olvasom hogy beszélgettetek a vitaminokról,én a terhességem elött is elkezdtem szedni a vitamint(elevitet) lehet hogy segitet azt nem tudom mert én csak azt vettem észre hogy hizok töle szóval nem tudom.Most én is probálok vissza fogyni mert a ruháimba nem férek bele!:)szerintetek mennyi idő kell ahoz hogy a mütét után a hasam vissza húzodjon?
86. kismongi (válaszként erre: 76. - Anett13)
2010. febr. 25. 09:25
szia Anett! Végre jó a net! nem mondták a dokik hogy mitől van ez?És nem is irtak fel semmit?
85. anett13 (válaszként erre: 84. - Sanett77)
2010. febr. 24. 20:05
Jó pihenést neked is:-))))
84. sanett77 (válaszként erre: 83. - Anett13)
2010. febr. 24. 19:47

Szedem, de csak minden másnap és akkor is csak este, mert éhes vagyok tőle napközben. Egyébként mindenki maga tudja. Régen sem volt vitamin, mégis egészségesen születtek a babák........ valamikor én is elfelejtem bevenni....

Most elköszönök, jó éjt:)

Örülök hogy beszélgettünk és megismerhettelek:)

Majd holnap jövök. Puszi:)

83. anett13 (válaszként erre: 82. - Sanett77)
2010. febr. 24. 19:44
Hát én is elhatároztam, hogy jövő héttől edzésbe állok, és megszabadulok a feleslegemtől:-))) Egyébként te szedsz esetleg valamilyen terhességi vitamint. Mert most mindenhol ezt hangoztatják, hogy már a terhesség előtt is szedd, de nem tudom,hogy ez mennyire jó! Én a lányommal nem szedtem semmit, és makk egészségesen született!
82. sanett77 (válaszként erre: 81. - Anett13)
2010. febr. 24. 19:38

Sajnálom hogy veletek is megtörtént:((

Soha nem adom fel, amíg nem lesz egy gyerekem:)

Javarészt ettől fogytam, de mellé párosult egy elég kemény diéta is. Ki lehet bírni és az eredmény magáért beszél. Igaz hogy évek alatt visszaszedtem, most próbálom letornázni és lediétázni. Ha nagyon nem megy, ismét elmegyek én is akura:)

81. anett13 (válaszként erre: 80. - Sanett77)
2010. febr. 24. 19:34
Hát nem irigyellek! Nekem ez az egy is épp elég volt:-(( Nagyon jó,hogy nem adjátok fel!!!! Azt hiszem ki fogom próbálni, ártani biztos nem fog! Egyébként csak ettől fogytál, vagy mellette mást is csináltál?
80. sanett77 (válaszként erre: 79. - Anett13)
2010. febr. 24. 19:16

Vágjál bele, nem vesztesz vele semmit. Sőőőőt:)

Ha elmész, mondjad hogy fogyni szeretnél és ha lehet a füleset kérd(persze ha csinál).

Igen voltunk kivizsgáláson. Nem az a baj hogy nem jön össze a bab, hanem az hogy nem maradt meg eddig egy sem. 1 év alatt 3. Kiderült hogy progihiányom van, most bogyót kapok rá. Várakozunk...

79. anett13 (válaszként erre: 78. - Sanett77)
2010. febr. 24. 18:56
Ez nagyon jól hangzik! Én olyan 10 kb-tól szívesen megszabadulnék:-))) Lehet,hogy kipróbálom! Ha elmegyek akupunktúrára mit kell mondjak miért jöttem? Voltál vizsgálatokon az akupunktúrán kívül, hogy miért nem akar összejönni a babóca?
78. sanett77 (válaszként erre: 77. - Anett13)
2010. febr. 24. 18:35

Szia Anett!:))

Igen, micsoda véletlen:))

Mi is próbálkozunk, már lassan 2 éve.

Egy alap kúra 15 kezelésből áll. Én a füles akut választottam annak idején, időhiány miatt. Azt beszúrkálta a fülembe és már mehettem is a dolgomra.Otthon pedig 1 óra múlva kiszedegettem. 1 héten 3-szor jártam. Elsőnek 25 kezelést vettem vel, akkor 22 kg-ot fogytam.

77. anett13 (válaszként erre: 75. - Sanett77)
2010. febr. 24. 18:21

Szia Anett,

Látom nemcsak druszák vagyunk, hanem még egy évben is születtünk:-))) Ti is próbálkoztok a bébivel? Meddig tart egy ilyen akupunktúrás kezelés?

2010. febr. 24. 18:20

Sziasztok csajok!


Hát ma kaptam meg a szövettani eredményemet, és nem igazán tetszik:-(((( Igazából nem értem, de az van rajta,hogy torqualodott endometrialis polyp gyulladásos jelekkel! Lehet, hogy nem véletlenül ment el a bébi:-(( Na mindegy azért reménykedem,hogy nem túl komoly! Ha tudok valamit jelentkezem! puszi nektek

75. sanett77 (válaszként erre: 73. - Yulcsy)
2010. febr. 24. 16:32

Sziasztok:)

Csak pozitív élményem van az akupunktúráról:) Már 2 kúrát végigcsináltam, mind kétszer beindult a petefészek működésem és fogytam is tőle. nagyon ajánlatos dolog. Vágj bele!!! hajrá!!!

74. anett13 (válaszként erre: 73. - Yulcsy)
2010. febr. 24. 09:18
Sárváron még én sem voltam, de jókat hallottam. Mi szeptemberben Zalakaroson voltunk, na ott is volt ruha nélküli szauna. Hát kicsit meglepődtem mikor bementem, 2 pasi ült benn anyaszült meztelenül. Azt sem tudtam, hogy hova nézzek, de kimenni nem mertem:-)))))Én az akupunktúráról nem sokat tudok, bár a bátyám már jó ideje jár, de különösebb dolgokról nem számolt be. Régebben rendszeresen jártam talpmasszőrhöz, na az nagyon jó volt, és azt hallottam, hogy az is tud segíteni a teherbeesésben.
73. Yulcsy
2010. febr. 23. 19:03
Lányok mit gondoltok az akupunktúráról? Én most nagyon azon agyalok, hogy elmegyek.Jó lenne, ha egy kicsit megstimulálnák a belső nemi szerveket a tűkkel + valami stresszpontot is szúratnék. Ma felhívtam a doktornőt, akit ajánlottak, de nem vette fel, majd holnap próbálkozom.
72. Yulcsy
2010. febr. 23. 19:01
Nekem a műtét után pontosan 28 napra jött meg.Előtte 30 napos ciklusaim voltak, majd újra visszatért a 30-hoz.Nem engedte magát befolyásolni:))
71. Yulcsy
2010. febr. 23. 19:00

Sziasztok!

Végigolvastam a hozzászólásokat.Nemrég értem haza :((

Sárvárra megyünk.Még nem voltunk ott, csak ismerősök,ők azt mondták,hogy jó hely.A szauna ruhamentes...Háát majd meglátjuk.

2010. febr. 23. 18:37
Látom nagy a csend, gondolom mindenki pihen:-))))) Yulcsi mi újság? Készülsz már a hétvégére? Merre mentek?
2010. febr. 23. 15:13
Megyek én is csajok össze kell szednem magamat, mert el kell mennem vásárolni, de semmi kedve kitenni a lábam a lakásból:-((( Mindjárt elalszom! Mindegy erőt veszek magamon és bevásárolok. Addig is legyetek jók, később még jelentkezem:-)))
2010. febr. 23. 15:12
Bocsi Anett de egy kicsit elmegyek mert folyamatosan elmegy a net! Késöbb vissza nézek csak megvárom mig megnézi a párom a gépet.
67. anett13 (válaszként erre: 66. - Kismongi)
2010. febr. 23. 15:05
Ő áprilisban lesz 9 éves, úgyhogy nem is olyan kicsi:-))) Egyébként a TF-re járok, úgyhogy sokszor megfordulok Pesten is.
66. kismongi (válaszként erre: 65. - Anett13)
2010. febr. 23. 15:02
hát tényleg közel vagyunk egymáshoz! :)Menyi idös a kislányod?
65. anett13 (válaszként erre: 57. - Reni000)
2010. febr. 23. 14:58
Nem vagyunk messze egymástól, én Dunaújvárosban lakom.
64. anett13 (válaszként erre: 63. - Kismongi)
2010. febr. 23. 14:57
itt vagyok:-)) Csak a lányom játszott
2010. febr. 23. 14:51
Oké szia majd beszélünk! Anett te vagy még?
2010. febr. 23. 14:46
Csajok most mennem kell.Legyetek jók és vigyázzatok magatokra!Sziasztok!
61. kismongi (válaszként erre: 60. - Reni000)
2010. febr. 23. 14:45
Azt mondta a doki hogy várjam meg a három hónapot. utána megyek ehez a dokihoz a neve Lőrincz istván a kútvölgyibe dolgozik.Ez a kórház a 2 kerületben van ott szült az ismerösöm nála tavaly.De ha nem jó akkor állitolag van egy meddöségi centrum ahol nem kell fizetni a vizsgálatokért azis azthiszem a 2 kerületben van akkor azt fogom felkeresni csak ott sokat kell várni hogy felvegyenek. de ugyis majd mondom hogy mivolt.
60. reni000 (válaszként erre: 58. - Kismongi)
2010. febr. 23. 14:39
Szerintem egy normális nő amikor megtudja,hogy babát vár akkor szépen lerakja a cigit,ahogy te is tetted.Komolyan segítenél?Nagyon aranyos vagy!!És te mikor mész a dokihoz?Majd írd ám meg,hogy milyen volt.És ha itt nem találok valami jó dokit akkor majd megbeszéljük,hogy mikor,merre,hogyan megyek Pestre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook