Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( fórum

Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Nikike1988 (válaszként erre: 11. - Szeszipuszi)
2010. júl. 13. 14:23

köszi:)

imádom a kis drágát:)


igazából jártam pszichiáterhez kettőhöz is de csak egy ideig mert nem láttam semmi értelmét és drága is volt nagyon:(

gondolkodom a pszichológuson de nem hiszek benne hogy tudna segíteni:( Nekem kellene megoldanom szerintem csak nehéz.

14. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:22

1. miért nem mész akkor kutyások közé? nekem nincs állatom, de biztos vannak ilyen összejövetelek...máris megvan a közös kapcsolódási pont


2. miért félsz a sulitól? ha felvettek, és tanulsz, nem lehet nagy para, nem?

13. Dorkinc (válaszként erre: 6. - D2925c534b)
2010. júl. 13. 14:21
sztem a párján kívül más barátokat is szeretne, nyitni akar az emberek felé. amire spec sztem a kutyasétáltatás éppen alkalmas :) filmekben sokszor kutyasétáltatás közben ismerkednek az emberek, egyébként meg ilyenre vmi tanfolyam a legnyerőbb ami heti 1-2 alkalmas, nem túl nagycsoport, pl egy nyelvtanfolyam, tudom költséges de egy ilyen tanfolyam mindenkin dob :) nem tudom esetleg dolgozol e valamit, ott vannak e körülötted emberek, ha nem dolgozol akkor egy ilyen tanfolyam még az álláskeresésben is segít. ha meg dolgozol és netán kertes házben laksz a nyáron egy hétcégén rendezhetsz "céges kertisütést" h jobban megismerjétek egymást vagy bármiféle céges bulit pl elmenni bowlingozni szb, egy csomó ötletem van :) csak tudni kéne h milyen pozícióban vagy :)
12. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:20
Miert jutottal erre a szintre? Korabban tarsasagibb ember voltal? Mi tortent?
11. Szeszipuszi (válaszként erre: 7. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:19

Pedig lehet, hogy egy doki jobban tudna segíteni. Tudná, mire is van szükséged.

De a fórumozás sem rossz dolog, igaz, személyes kontaktus így nincs.

Tündéri a kutyusod! A júniusi képeken pont úgy néz ki, mint az én Lukim, aki tavaly hagyott itt minket.

10. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:19

a hobbim az állatok,a kutyám és mostanában más nem nagyon.:(

nem dolgozom.

Szeptembertől folytatom a sulit de attól is rettentően félek:(

9. Nikike1988 (válaszként erre: 4. - 74740b7c7c)
2010. júl. 13. 14:18

neki sok haverja van de ritkán találkozik velük mert sokat dolgozik na meg ők is.

Velük 1-2szót beszéltem talán.

Nem hinném hog miattuk hanem szerintem velem van a baj..

8. Nikike1988 (válaszként erre: 6. - D2925c534b)
2010. júl. 13. 14:17

nincsen baráti köröm! nincsen mostmár 1barátom sem.

igazából több évig volt egy jó barátnőm de retteneteset csalódtam benne és nem tartom vele a kapcsolatot...

7. Nikike1988 (válaszként erre: 4. - 74740b7c7c)
2010. júl. 13. 14:15

azt hozzátenném hogy valamilyen szinten félek az emberektől és bizalmatlan vagyok de nagyon.

Ez már valami üldözési mánia is vagy mi.Ha az utcán valaki rám néz egyből azt hiszem azért teszi mert gáz vagyok vagy lenéz...

Ha megyünk valahova és sok ember van akkor szorongok,úgy érzem mindenki hülyének néz:(

Egyedül nem is járok sehova vagy ha mégis akkor remegő gyomorral,remegő kézzel idegesen.

Szociális fóbiával és depresszióval kezeltek de már nem járok az orvoshoz..és nem is vagyok biztos benne hogy helyes volt a diagnózis.

2010. júl. 13. 14:13
Nem teljesen világos, hogy a baráti körödet akarod elsősorban bővíteni, vagy változatosabb programokra vágysz a kutyasétáltatásnál? A pároddal együtt akarsz mást csinálni vagy egyedül akarod feldobni a szabadidős tevékenységeidet?
5. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:11
mik a hobbijaid? hogy néz ki egy napod?
2010. júl. 13. 14:11
Pároddal együtt nincsenek közös barátaitok?
2010. júl. 13. 14:10
Könyvtár, internet kávézó, valami tanfolyam, táncház, közösségi programok? Nézz körül, milyen lehetőségeid vannak a környéketeken az ismerkedésre! Sok sikert!
2010. júl. 13. 14:09

nem sajnálni vagy sajnáltatni akarom magam!

Csak elértem egy bizonyos szintre ahonnan nehéz megtenni az első lépést..

2010. júl. 13. 14:08

sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni

Már jó ideje teljesen bezárkóztam az emberek elől.Nincsenek barátaim..Nem járok sehova csak a párommal kutyát sétáltatni de szinte sehova

Nem tudok vagy nem akarok kapcsolatot teremteni az emberekkel és már nagyon beleuntam ebbe:(

Hogyan tudnék ezen változtatni?Hogyan tegyem meg az első lépést?

Az önbizalmam a béka segge alatt van...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook