Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( fórum

Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. Nikike1988 (válaszként erre: 42. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:59
teljesen igazad van! Tetszik ez a hozzáállás nagyon:)
44. Nikike1988 (válaszként erre: 38. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:58

:p

az a pozitív gondolatos átgondolós dolog tetszik:)

meg fogadom és megpróbálom már este azzal zárni a napot.Ki tudja :) lehet nekem is bejön:)

43. Nikike1988 (válaszként erre: 33. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:55

lehet hogy elhiszem magamról de nem mindig:)

tetszik a hozzáállásod nagyon.bárcsak nekem is menne:)

42. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:55

és ha itt is lesznek hülyék? azok mindenhol vannak, elvégre a gimis libák és bunkók egy része sajnos nem növi ki...de akkor mi van?! a te értékedet fikarcnyit se befolyásolja, h XY mit gondol rólad...


amúgy anno gimiben engem is szekáltak a csajok. de arra gondoltam: ez zsír...ha nem irigykednének valamire, ami nekem van, nekik meg nincs (kinézet, IQ:P), akkor békén hagynának...:D

41. Nikike1988 (válaszként erre: 30. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:54

nem sportolok, sétálni,biciklizni imádok de egyedül inkább nem megyek így csak hétvégén van rá lehetőségem ha a párom nem dolgozik és vele megyek..

A napjaim úgy néznek ki hogy felkelek és megkérdezem magamtól hogy mi értelme van ennek a napnak megint? már így indul és egész nap itthon vagyok:(

40. CsillagTM (válaszként erre: 36. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:53
igen, ez tényleg erős, és én se spontán szoktam, mert akkor lehet, dilinyósnak néznének :D hanem amikor pl. ránt egyet a villamos és nekiesek a pacáknak, akkor nagy mosoly, kedves hangocska: "jaj bocsi, nem akartam nyomulni" :D
39. Nikike1988 (válaszként erre: 29. - Johannia)
2010. júl. 13. 14:52

igen ez így van

Tudom én hogy minden ott kezdődik hogy nem szeretem magam..

Tudsz esetleg ilyen könyvet ajánlani?

38. CsillagTM (válaszként erre: 34. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:51

te ilyen jó csaj vagy? miafene;) amúgy sztem (meg a pasik szt, akikkel eddig beszéltem) a szem az egyik legfontosabb...és ez nálad okés!;)


na úgyhogy ezt írd csak ki magadnak valahová...olyan helyre, amit gyakran látsz!:)


a többi tippemhez mit szólsz?

37. Nikike1988 (válaszként erre: 28. - Pviki)
2010. júl. 13. 14:51

igen.

a párom is mondta már hogy gondoljak arra hogy itt már érett emberek lesznek..és itt nem fognak kiközösíteni.háát remélem így lesz

36. Nikike1988 (válaszként erre: 27. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:49

ezt a mosolygást már sokan mondták de nem tudom menne e.

Nekem egyből az jut eszembe hogy mit gondolhat mindenki rólam:Spedig nincs alapja

2010. júl. 13. 14:49
Sajnos ez manapság nem egyedi probléma. Nekem is alig vannak barátaim, akik vannak sem közeliek. Mintha az emberek egyre bizalmatlanabbak, hűvösebbek lennének egymással. Ti nem érzitek így?
34. Nikike1988 (válaszként erre: 27. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:48

ok rendben:)

ezek jutottak eszembe:szép szem,szép kezek,kedvesség,állat szeretet,szép haj.

húú ha így belegondolok nem is könnyű ez:S

33. CsillagTM (válaszként erre: 28. - Pviki)
2010. júl. 13. 14:44

ha már talál öt dolgot, akkor azt már eleve elhiszi magáról, nem?:P


egyébként rossz a hozzáállásod, mert én már csalódtam pasiban és csajban is...akkor bujdossak el? mert ezzel lefedtem az emberiség 100 százalékát...:P nem kifigurázni akarlak, csak rámutatni, hogy szelávi, mindig lesznek csalódások, és akkor mi van?...

2010. júl. 13. 14:43
a barátodnak meg tessék hinni! :)
31. CsillagTM (válaszként erre: 26. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:42
első lépés kipipálva;)
30. CsillagTM (válaszként erre: 23. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:42

értem...és a hangulatváltozásokat is.


újabb kérdés: mennyit mozogsz? sportolsz? és még egyszer: hogy néz ki egy napod? nem lehet, hogy túl ingerszegény?


és még egy hülye kérdés: szoktál mesét olvasni? gondolom nem, pedig baromi gyorsan helyreteszi a hangulatot pár mese a gyerekkorodból!:D

2010. júl. 13. 14:42
olvass önismereti könyveket, és keresd meg azt, amiben jó vagy. az önbizalmadat kell növelni de minél előbb. ha bíznl magadban, ha szeretnéd magadat, nem éreznéd kellemetlenül, szorongóan magad emberek között.
28. pviki
2010. júl. 13. 14:41

Tudom milyen az, nekem is kevés barátom van és nehezen barátkozom vagy ismerekedk meg bárkivel. A kutyasétáltatásnál találkozta, ismerkedtem pár emberrel, de mivel voltak rossz élményeim is, ezért már azotól az emberektől is tartok akik kutyások. :S


A legjobb talán amit lentebb is írtak, hogy találj magadban legalább 5 dolgot amit jónak

találsz magadban és ismételgesd magadban, hogy te is elhidd.


Ez az esti iskola bár előre nagyon ijesztő (új emberek, új hely) de idővel akaratlanul is beszélgetned kell majd az osztály társaiddal, ha másért nem a házik és az órai munka átbeszélése miatt és hidd el ezek az emberek már érett(ebb) gondolkodásúak, nem fogank kiközösíteni, sőt segíteni fognak, mert hasonló cipőben járnak mint Te. :)


Bizz magadban, mindig pozitív dolgokra gondolj és menni fog. Minden jót neked.

27. CsillagTM (válaszként erre: 22. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:40

értem én, h nehéz kirángatni magad a szarból, voltam már így. de ezt tényleg csak te tudod megcsinálni. na és most komolyan. csüccs le és tényleg írj le 5 jó dolgot magaddal kapcsolatban. most. szólj, ha kész :P


de h lásd, h kell ezt:P, leírom, ami nekem kapásból jön magammal kapcs:D


őszinte, szép szemű, vagány, érzékeny, szép cicik ;)


(ez 5 mp volt, tényleg ami csak eszembe jutott:D)


tuti neked is menni fog! és akkor szép papírra nagy betűkkel felvésni, tükörre kitenni! és ha depizel, csakazértis addig gondolkodni, amíg nem jut eszedbe újabb dolog, és azt is felírni!!:)


egyébként sztem neked sokat segítene, ha reggel 5-10 percet szánnál kis fetrengős, nyújtózós nap-átgondolásra, pozitív gondolatokkal megspékelve (ma minden sikerülni fog! ügyi vagyok! este összebújunk párocskámmal! stb.stb.), este meg ugyanígy, a nap lezárására, értékelésére. rendezi az embert kicsit.


ja és egy titok: ha az utcán/boltban/villamoson rámosolyogsz valakire, általában visszamosolyog:) de ha ez túl direkt: én rendszeresen játszom a következőt:


ha pl. vmi kicsit ismeretlenebb környékre megyek, tuti megkérdezek vki szimpatikus embert. pedig térképpel szoktam menni, és ált. azért tudom, merre kéne mennem:) de odamegyek, nagy mosoly: "szia, tudnál segíteni? kissé eltévedtem:) ezt a címet keresem..." ő segít, mosolyog, örül, h segített, én mosolygok és örülök, mert tök jó kedves emberekkel találkozni!:)

2010. júl. 13. 14:36
meguntam azt hogy sajnálom magam és nem szeretnék így élni egész életemben!
2010. júl. 13. 14:32

egyébként állandó hangulatváltozásaim vannak..

Van hogy felkelni sincs kedvem..

24. Nikike1988 (válaszként erre: 20. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:32
:D ez tetszik:)
23. Nikike1988 (válaszként erre: 21. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:31

nem az érettségivel van a para hanem azzal hogy emberek közé kell mennem:(

szeptemberre szeretnék csiszolni ezen a dolgon hogy ne féljek elmenni oda.

Érted?

22. Nikike1988 (válaszként erre: 16. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:30

őszintén szólva igazad van..

Nem szeretem magam.

Hiába mond a párom bármit nem hiszek neki,inkább mindig szidom magam..

21. CsillagTM (válaszként erre: 19. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:30

akkor hajrá, kutyázni!:)


az érettségivel meg mi para lehet? ne hülyéskedj már:)

2010. júl. 13. 14:29

ja amúgy ajánlom figyelmedbe az egyik kedvenc mondásomat:


"Senki nem nézhet le a beleegyezésed nélkül."

19. Nikike1988 (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:29

nem gondoltam még arra hogy kutyások közé menjek de nem is rossz ötlet ez:)

Igazából most fogom estin folytatni az érettségit

18. Nikike1988 (válaszként erre: 12. - Jasmine24)
2010. júl. 13. 14:27

korábban ennyire nem fordultam magamba bár nem is voltam az aki mindig a középpontba akart lenni..

Az okok közé tartozik az is hogy a középiskolában bekerültem a hihetetlenül önző emberekből álló osztályba és kiközösítettek a barátnőmmel együtt.Olyan dolgokat terjesztettek ami nem volt igaz:(

Minél jobban megutáltak annál jobban padlóra kerűltem.Ez miatt félbehagytam az érettségit mert már odáig jutottam hogy nem bírtam bemenni a suliba sem és ebből szépen kialakúlt az hogy én milyen idióta vgyok stb stb..

17. Dorkinc (válaszként erre: 10. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 14:23
aha már látom h sulis vagy mondjuk ez abból h 88as vagy lényegében kiderül csak nem figyeltem. milyen suliba jársz egyébként?
2010. júl. 13. 14:23

de sztem a legelső lépés az lenne, h MAGADDAL megbarátkozz...mert amíg az nem stimmt, addig másokkal se fogsz tudni.


első kör: írj le öt dolgot, amit szeretsz magadban! :) (külső-belső is lehet) (nem kell feltétlenül ide, elég magadnak, bár engem érdekel:P)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook