Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan találhatok olyan kiadó 2 szobás lakást, ahol max.2-en lennénk és a macskáimat is elfogadják? fórum

Hogyan találhatok olyan kiadó 2 szobás lakást, ahol max.2-en lennénk és a macskáimat is elfogadják? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. 1aa92abc3d (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2010. márc. 21. 15:10
nem az állat miatt, de az ember nem megbízható. senkire sincs ráírva hogy jól nevelte az állatot, és a több milliós lakásban nem fog kárt tenni.-
23. 1aa92abc3d (válaszként erre: 19. - Evawitch)
2010. márc. 21. 15:09
de értsd meg vagy te nem fogsz jó helyet találni ami olcsó neked, és max ketten lakhattok ott, vagy társbérletbe nem fogadnak el, mert nem minden ember tűri el az állatot.ez a szomorú igazság.
2010. márc. 21. 15:08
Sok ember állat ellenes, de nem tudom, miért. Ha jól vannak nevelve, jól viselkednek. Egy macsak amúgy sem csinál akkora kárt,mint egy kutya szerintem.
21. 1aa92abc3d (válaszként erre: 14. - Manul)
2010. márc. 21. 15:07

jó de magyarázd el ezt egy főbérlőnek.én még kutyát sem engednék.

nem a háziállat miatt.én nem ismerem azokat az embereket aik a lakásom lakják, honnan tudom, nem rongálja le a kutyája és a macskája a drága szobát?

egy tulaj sem a kutya vagy macska miatt nem engedi, csak lehet nem bízik az emberben hogy jól neveli az állatát.

20. Gaby76 (válaszként erre: 16. - Holdsugár85)
2010. márc. 21. 15:05
a 3 macskank csaladtag! sosem javasolnam senkinek, hogy barmilyen haziallatatol szabaduljon meg. Minden megoldhato. Mi 2x nagyobb hazbol költöztünk kis lakásba 3 macskával. Mert nem bírtuk kitenni őket, se lemondani róluk. nem is jött szóba
19. Evawitch (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2010. márc. 21. 15:05
Az már régen volt. Egyet a volt barátoméknál hagytam, a másikat egy rendes munkatársamnak adtam, ő himalája perzsa volt.
18. 1aa92abc3d (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2010. márc. 21. 15:05
ezt én sem értem.ha valaki szegény, és korlátozottak a lehetőségek, akkor reálisan kéne gondolkozni.én azt tanácsolom hogy a könnyebb társ-vagy albérletkeresés reményében adj túl a macskákon.
17. Gaby76 (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2010. márc. 21. 15:04
Nekünk 3 macskánk van 40 négyzetméteres lakásban (2-en lakunk a párommal). Önkormányzati bérlakásról van szó. Olyanoknak adnak ilyen lakást, akiknek nem túl magas a fizetése és nincs igantlan a tulajdonában. Ilyen lakások nincsenek Nálatok? Nem magas a lakbér, a rezsi minimális. Más emberekre soha nem erőltetném rá a macskáinkat, mert vannak tisztaságmaniások, macskaszőrallergiások és olyanok, akik utáljak a macskákat vagy undorodnak tőlük. A helyedben becsuknám őket a szobába. Ha egyedül maradnak, egész nap alszanak, nem szenvednek tőle. Én is ezt teszem a macskákkal, ha elmegyünk valahova, mert nem szeretnék félig lerombolt lakásba hazajönni. Mégiscsak macskákról van szó, akik a távollétünkben pont szt teszik, amit nem szabad. Pl. asztalra mászni! Én is kiborulnék, ha egy albérletben másvalaki macskája az én dolgaimon mászkálna. Tekintettel kell lenni a többiekre is.
16. holdsugár85 (válaszként erre: 11. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 21. 15:01

Nekem még nem volt macskám, de el tudom képzelni, hogy nagyon lehet hozzájuk ragaszkodni, azt nem áldozza fel olyan könnyen az ember!

Szerintem cicáknak ha csak lehet maradni kell, és kitartóan kell keresgélni valami másik hely után! De nekem az a tapasztalatom, hogy a következő helyen mindig van valami más probléma.

2010. márc. 21. 14:57

"Macskákat nem fogom kidobni, mert már kettő macskát ugyanilyen okból régen elajándékoztam"


Nem értem az érvelés lényegét. Elajándékoztál két macskát, hogy könnyebben találj albérletet, aztán szereztél még kettőt? Ennek mi értelme?

14. manul (válaszként erre: 11. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 21. 14:55
Ez nem így van!Egy macska semmi kárt nem okoz,ha a gazdi odafigyel rá!Az én anyósom minden további nélkül megengedi a cicatartást!
2010. márc. 21. 14:55

Ha csak lehet ne mondj le a cicákról! Kezdj el nézelődni, hírdetést feladni stb., jól nézd meg hova mész, mert nagyon nehéz jó helyet találni, ahhoz meg idő kell, szóval amíg keresgélsz, addig tarts ki!

Én is voltam már ilyen helyzetben, én könyvtárba, parkba, botanikus kertbe mentem, csak aludni jártam haza, úgy nem zavar a mocsok, és itt a jó idő! Jaa, de a cicákat nem hagyhatod otthon sokáig...

12. manul (válaszként erre: 9. - Evawitch)
2010. márc. 21. 14:54

Próbálj meg nézelődni az újságban és a neten!

Nálunk most adtak ki az anyósomék garzont 35.000 Ft-ért és a bérlő hozott cicát.Két cicus 30nm-en el van egymással.Próbálkozni kell és lehet,hogy hamar bejön!Ne add fel!

Örülök,hogy a cicákat nem akarod odaadni,de ha mégsem sikerül megoldani akkor szólj!Mindenképpen az lenne nekik a legjobb,ha a gazdival maradhatnának!

11. 1aa92abc3d (válaszként erre: 9. - Evawitch)
2010. márc. 21. 14:53

De ha nem áldozod fel a macskáid,akkor nem is fogsz rendes helyet találni.

Nagyon elenyésző az a főbérlő aki megengedi a háziállatot...

Már bocs de ha én kiadnám neked a lakásom, én sem engednék oda állatot.Nem lakásba való..

10. Evawitch (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 21. 14:50

Az egyetemistákra úgy gondoltam, hogy a többségnek van családja.


Bartommal nem tudunk összeköltözni anyagi okokból.

2010. márc. 21. 14:48
Macskákat nem fogom kidobni,mert már kettő macskát ugyanilyen okból régen elajándékoztam. Tök elegem van abból is, hogy az albérlet miatt nem lehet macskám. Itt megengedték, csak már elegem van az ittlakásból is.
2010. márc. 21. 14:46

Hírdess az expresszben,hátha valaki lakótársat keres és esetleg szereti a cicákat.

Ha nagyon rosszra fordúlnak a dolgok és a cicákat nem tudod elhelyezni akkor írj!

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. márc. 21. 14:46

Szia nem egészen értem a kérdésed, miért lenne jobb egy egyetemistának? Miért ne lehetnének ők is család mélkül? Minden ember iskolaivégzettségtől és nemtől,kortól függetlenül maradhat család nélkül.

Gondolom költői a kérdésed, a hogyan?.... hiszen hírdetést adhatsz fel az igényeiddel, vagy olvashatsz,kereshetsz a számodra anyagilag és állagilag megfelelőt. Esetleg adj fel egy hírdetést, hogy a lakhatásért cserében valamit segítesz. Sok sikert!

2010. márc. 21. 14:46

A barátoddal nem tudnátok összeköltözni? Kettőtöknek elég lenne egy kis egyszobás garzont is kivenni.

Nézelődj iwiw apróhírdetések között, újságban, egyetemen hírdető falon, biztos találsz/találtok valamit!

2010. márc. 21. 14:44
vagy macskák és egyedül, vagy szabadulj meg a macskáktól, és könnyebben találsz helyet.
2010. márc. 21. 14:43
Ahhoz képest hogy ennyire kevés a pénzed, eléggé bekorlátozod a lehetőségeid.Adj fel hirdetést, de szerintem az lenne a legjobb ha válogatsz, hogy egyedül vegyél ki garzont, ha ez nem megy, inkább passzold le a macskáid az albérlettel cserélve...
2010. márc. 21. 14:42
De miért nem laksz akkor magad?Mondjuk albérletben!Azt viszonylag olcsobban meg lehet uszni,nem?Macskák sem akasztanának ki senkit...
2010. márc. 21. 14:40
Minimálbérből élek, garzonra sem telik, ami 55 ezr ft errefelé. Nem pesti vagyok, nincs akkora választék itt sajnos.
2010. márc. 21. 14:37
Itt, ahol lakom, 5-en vagyunk 3 szobás lakásban. Nekem van egyedül saját szobám, többet fizetek érte. Van 2 macskám. Az egyik rendetlen egy kissé és azt látom, hogy a többieknek egyre jobban elegük van belőlük. Szobába egész nap nem zárhatom be őket, mert szerintem az állatkínzás. Valaki megette a ketchupom, majonézem, sajtom és elhasználták az őblítőm, amivel én csak kétszer mostam. A mosogatás se olyan tiszta, mert sokszor azt látom, hogy az edények külseje redvás maradt. Most is mocsok van, mint mindig. Múlt hétvégén kitakarítottam a konyhát, este megjöttek, egyből romhalmaz lett minden. Nem szokás takarítani és én meg nem bírom a mocskot már. Ezt a tömeget sem bírom,szeretnék egy kis nyugit már, saját életet. Nincs senki, akivel összeköltözhetnék. Hónapok óta egyre romlik a kedvem, mert egyre jobban utálok már nagy társaságban lakni. Annak jó, aki egyetemista, mert neki van otthona, családja, akinél a hétvégéket töltheti. Nekem az sincs. Mit tegyek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook