Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megállapítani egy férfiról, hogy a saját neméhez vonzódik? fórum

Hogyan lehet megállapítani egy férfiról, hogy a saját neméhez vonzódik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. nov. 3. 18:35
Siman eszreveheto. Hogy min? Mas. Elerhetetlen. Erezheto rajtuk, hogy no nem rughat labdaba.
2007. nov. 3. 17:55
Van akiről lehetetlen megállapítani.
2007. nov. 3. 13:18
Már a hanghordozása is más.
2007. nov. 3. 10:28
Szerintem már a kinézet, és a beszédstílus alapján is akár.
2007. nov. 3. 10:19
Ha szexuális kapcsolata is van azzal a másik férfival, akkor a szeretkezékor lehet, hogy kissé kitágul.:(((
36. 274c9996b8 (válaszként erre: 32. - E71af41436)
2007. szept. 8. 21:16
Egyszer lattam 1-musort itt messzi ahol elek , a TV-ben.A kispasi /epp hogy tini volt!/ arrol beszelt hogy milyen "jo!"lenne ha a többi pasi is követne az ö peldajat es nyitott,öszinte homoszexualitasban elne ! Meg most is nevetnekem vagy , azon hogy hogy leteremtettek ezt a kis szerencsetlent/szinte fenyegettek!?/a musorban szereplö "hetero!" ,meglett ,felnött pasik ! A szin teljessen vilagos volt nekem ! Mi az anyja kinjat erdekli egy hetero pasit az hogy mit es hogyan csinal,el egy meleg ? Ha , csak , nem ö is erdekelve van a dologban ! ? Egy olyan tajjan europanak ahol idönkent 1-1-pap is bejelenti hovatartozasat szexualis teren ! Na , mindegy , megis meg mindeg nagy riziko ezt vallalni pl egy uzletembernek , csaladdal jo hirrel , szerintem. Meg nem tartunk a Romai kor normai között , ahol ugye a nö nem volt sokkal több mint gyermekeket szulö tenyeszallat ! ? Mig a pasik nyiltan kefelgettek egymast , a kisfiukat , allatokat stb........ masszoval a Romai korban minez nem szamitott !
35. cskata (válaszként erre: 30. - E28ddc7c9b)
2007. szept. 8. 20:39
mert a női homoszexualitásnak jobb a marketingje, mint a férfinek..;)
34. dobos
2007. szept. 8. 20:00
Viselkedés,öltözködés és beszéről.
33. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - 274c9996b8)
2007. szept. 8. 19:01
De hidd el, kibukik, megtudja akinek éles a szeme.
32. e71af41436 (válaszként erre: 29. - Sasfioka)
2007. szept. 8. 18:20

de te mint férfi,másként látod a pasikat,mint a nők.

:)

2007. szept. 8. 17:57
Nem lehet megallapitani ! Mivel a homoszexualis ember mind a 2-nemböl van összetevödve , sokszor nagyon okos , ha ugytetszik ravasz ! Tehat ugyessen tudja titkolni valodi enjet,amit muszaly is mivel sokszor hetero-hazassag möge bujik ! Megis ha ez megesik 1 mit sem sejtö , artatlan hetero növel , nagyon nagy tragedia a nöre nezve ! /marpedig sok,sok növel megesik!/
30. e28ddc7c9b (válaszként erre: 29. - Sasfioka)
2007. szept. 8. 16:55

Egyet értek veled, nem igaz, hogy valakinek a homlokára legyen írva a nemi hova tartozása. Nekem is van olyan ismerősöm akiről senki nem mondaná meg, hogy a saját neméhez vonzódik. Vannak olyan férfiak akikről tényleg lerí, hogy ő a "nő". Vannak olyanok is akiről nem lehet megállapítani, hogy a saját neméhez vonzódik. Ugyan ez szerintem a nőknél is igaz.

Nem tudom megérteni, hogy miért elitélendő a férfiaknál, ha egymáshoz vonzódnak, és ugyan ez miért természetes két nőnél?

2007. júl. 30. 17:00

Ez hülyeség :)

Egy férfiről nem lehet megmondani a szexuális hovatartozását ránézésre... Persze ez nem azt jelenti, hogy nem jön be, meg van megérzés. De az nem jó statisztika, ha százból kettő "tuti arra" azt mondjuk, hogy nézz rá, ő meleg... Mert a százból még másik nyolc is ott van... :) Aki mellett elmentünk.


Nekem van kapcsolataiban férfi szerepű meleg ismerősöm. Rá öltözködés alapján nem lehet azt mondani, hogy férfias...


Ez az egyéni ÍZLÉS kérdése.


Lehet egy pasi tök heteró mégis tök nyál... És lehet tök meleg és tök "heterós macsó".


Az viszont tény, ha több időt tölt vele együtt az ember, akkor lehet rá jelzés. Bár ez sem törvényszerű, csak valószínűbb a "lebukás". De sokan élnek úgy, hogy nem derül ki róluk.


Tehát NEM IGAZ, hogy a homoszexuális pasira RÁ VAN ÍRVA az, hogy ő meleg.


SF

2007. júl. 30. 15:56
rá van irva.
27. helenhadsell (válaszként erre: 26. - Mephris)
2007. máj. 9. 08:23
Igen, azokon latszik nagyon akik a nok a kapcsolatban. Azt hiszem egyébként, hogy a férfiak jobban észreveszik a sajat nemukon, ha homoszexualisak, mint ahogy mi is rogton levesszuk, ha egy no a noket szereti.
26. Mephris (válaszként erre: 19. - Cd0aeb97d1)
2007. máj. 9. 08:08
Nem igazán értek egyet a véleményeddel, mert van olyan akin látszik, és van olyan akin nem. Szerintem itt is fontos, hogy, a kapcsolatban nő vagy férfi a kapcsolatban.
2007. máj. 4. 09:35
Pedig 2007 -ben mar nem kellene ciki legyen, csak furcsa. én nem nézem le oket, sot... CSak ha valakit nagyon ugy neveltek hogy azt verték a fejukbe, igy buzi ugy buzi, annak nehéz lehet felvallalni a massagat. Pedig azok is ugyanolyan emberek , mint mi.
2007. máj. 4. 03:20

Én olyat ismerek, aki nagyon férfias, szép pasi, a kutya meg nem mondaná, hogy meleg. Csak elszólta magát, s rákérdeztünk, hogy ez poén volt? S mondta, hogy nem. Furcsa szerzet.

Olyat is ismerek, aki nyíltan nem válallja, sőt sokmindent meg is tesz azért, hogy nehogy kiderüljön....

2007. máj. 3. 10:01
Szerintem, ma már nem kell "felismerni", a legtöbben vállalják. Nekem volt nagyon férfias kinézetű meleg ismim, a kutya meg nem mondta volna, hogy az. De ő felvállalta, nem csinált belőle ügyet.
22. 531426
2007. máj. 2. 11:04
A kinézete mindent elárul!!
21. 0148b688d6 (válaszként erre: 20. - Gpetra)
2007. ápr. 15. 21:12
Én első blikkre! Legyen nő vay férfi, tényleg csak egy megérzés, de valahogy bejön.
20. gpetra (válaszként erre: 19. - Cd0aeb97d1)
2007. ápr. 15. 20:48

Na ez azért nem teljesen van így :) Nekem több meleg munkatársam is van, és ránézésre nem lehet róluk megállapítani, hogy melegek.


Persze ha sok időt töltesz velük, akkor már tudod róluk, de pusztán ránézésre nem.

2007. ápr. 15. 20:38
Szerintem a homokos pasikra elég ránézni,és megmondod,hogy AZ!
18. helenhadsell (válaszként erre: 17. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 11. 18:35

Akkor jo :-)

CSak még nem volt csaja sem. Az a baj :-(

2007. márc. 11. 06:58

Ezen az uton indult meg? Ezen nem megindulnak egyszer csak. Vagy az, vagy nem. Lehet csinos akar lenni, tetszeni masoknak, vagy igenyesebbe valt, jobban elkezdett adni magara. Ez meg nem jelenti, hogy a sajat nemehez vonzodik. Apolja is magat egy ferfi!

Az enyem egy ideje minden este hozza a kremecskejet, amit direkt az o borere vettem, hogy kenjem be az arcat (meg egyszer sem kente maganak), es elkezdte lesni magat a tukorben, hogy a rancai vajon tunedeznek-e, ugyanigy miota estenkent a fejet is megmaszirozom hajvizzel, figyelgeti no-e a haja :))))

2007. márc. 9. 07:22
Szerintetek ha valaki 21 éves, nem volt még csaja, egyfolytában a tukorben nézegeti magát és szépitkezik, az lehet hogy ezen az uton indult meg?
15. lamoni
2007. márc. 5. 19:06
Az öltözködésen nem mindig észrevehető szerintem. A viselkedésén, a hanglejtésén, a kézfogásán, sokszor az arckifejezésén és a mozdulatain is látszik szerintem.
2007. febr. 19. 12:20
Viselkedés, öltözködés
2007. febr. 11. 03:12

Mostanában találkoztam ezzel a kérdéssel a munkahelyemen. Van egy pasi, akivel elég sokat kell együtt dolgoznom. Többször megkért, ne menjek oda hozzá a MUNKÁVAL, hanem hívjam fel, majd ő odajön hozzám. (3 asztallal arrébb!!!) Közben van egy haverja, akivel feltűnően sokat van együtt a "szabad idejében". Természetesen van feleség, gyerekek, minden ami a díszlethez kell.

Figyelni kezdtem őket, s mindkettő naponta többször elárulja magát. Féltékenykednek, egymás kedvében járnak, s igyekeznek minden megmagyarázható indok nélkül nAGYON SOK IDŐT együtt tölteni. Természetesen átrohangálnak egymás asztalához annak ellenére, hogy a munkájuknak semmi köze egymáshoz.


Volt egy ilyen osztálytársam, aki akkoriban felhívta a figyelmemet arra, ők mire figyelnek: Hogy ne bélyegezzék meg őket: Igen, kell az alibi család. Általában NAGYON CSINOS ÜGYES, OKOS férfiak, akik egyéb komplexusokkal küszködnek.


Többször még meg is nézik a csajokat tetőtől-talpig, de nem közelítenek feléjük. Kell ált. egy hobby, vagy valami, amilyen indokkal szabaddá tudják magukat tenni. Vannak praktikáik!!! Figyeld mitől jön lázba, s ha sokáig figyeled meggyőződhetsz a feltételezésedről.

2007. febr. 9. 20:16

A viselkedésük már elárulja,hogy ő a fiúkat

jobban kedvelik.Átnéznek rajtunk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook