Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet kibírni ha több babádat is elveszíted? fórum

Hogyan lehet kibírni ha több babádat is elveszíted? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. 7ed48e33ee (válaszként erre: 16. - A900f63755)
2009. nov. 2. 11:09
Nállam is a 10 héten állt meg a kis szíve...soha nem lehet ezt fel dolgozni....persze az idő múlásával enyhül a fájdalom....
2009. nov. 2. 11:07

Nálam a 10. héten derült ki, hogy nincs szívhang.De voltak ikreim is, akik a 36-37. héten döntöttek, úgy, hogy nem maradnak velünk.

Mindegy, hogy van-e már baba vagy nincs, ez mindenképpen fáj!

Nehéz, de túl lehet, túl kell élni.Próbálj meg ne rettegni, hogy mi lesz legközelebb.Ne görcsölj rá, hogy legyen baba és minden oké legyen.

Erről nem tehet senki sem.Szeressétek egymást, próbáljatok pozitívan gondolkodni!Erősítsétek egymást!Próbáljatok előre nézni!

15. anubias (válaszként erre: 9. - Start7)
2009. nov. 2. 11:06
A 12 héttől a terhesség fenntartásához szükséges progreszteront a baba termeli tovább. Így ha a korai vetélést hormonhiny,vagy a hormonszint ingadozása okozza,akkor így ezt kiküszöbölheted és megoldás lehet a problémádra.A 3 hónap szünet elegendő.
14. start7 (válaszként erre: 8. - Anubias)
2009. nov. 2. 11:05
Nagyon köszönöm! Minden tanácsot szívesen fogadok! Szóval progreszteron hiány! Akkor ennek is utána fogok járni!
13. anubias (válaszként erre: 9. - Start7)
2009. nov. 2. 11:04
Van egy hüvelytabletta, az utrogestan,amely mesterségesen szintentartja a progreszteronodat az első trimeszter során.Ezt természetesen csak orvos írhatja fel,viszont a + teszt napján el kell kezdeni alkalmazni,nálunk ez volt a megoldás.
2009. nov. 2. 11:04
Az idő mindent megold....sok-sok idő.....más nincs.
2009. nov. 2. 11:03

Nálam nem akart a szívhang beindulni, aztán kilökődött.

Akkor még nem akartunk babát, de így is megrázott.

A doki azt mondta, hogy nem volt egészséges. Ezt nem nagyon tudtam elfogadni.

Aztán egy másik azt mondta, hogy azért, mert amelyik majd később jön - és lehet addig párat még elvesztek -, ő lesz a legkülönlegesebb. :)


Drukkolok, hogy hamarosan megérkezhessen a legkülönlegesebb babád!

10. e5ce4877f9 (válaszként erre: 1. - Start7)
2009. nov. 2. 11:02

Sajnálom,hogy így jártál.Én a harmadik próbálkozásra tudtam megszülni a pici lányom szeptemberben.

Nagyon sok szenvedés és könny,irígység lakott a lelkemben akkor,hogy miért éppen én???

A dokim azzal vígasztalt,hogy minden vetéléssel erősebb lesz a méh,a szervezet és a következő babának több és jobb esélye lehet megszületni...gondolj erre,habár tudom,hogy nehéz.

Nem szabad feladni,csak törtetni előre! :)))

Sok erőt és kitartást kívánok neked.

Ja és gyűjts itt barátokat,mert nagyon sok okosságot tudnak neked mondani ebben a témában...sajnos sokan vagyunk... :(

2009. nov. 2. 11:01
Az elsőt márc 11-én veszítettük el a másodikat most okt. 29-én. Lehet túl hamar jött a 2., ezt már utolag nem tudom, de akkor azt mondták 3 hónapot várjunk aztán próbálkozzunk, azt meg is vártuk aztán utána a 4. hónapra jött össze, de sajnos ő sem maradt meg...
8. anubias (válaszként erre: 5. - Start7)
2009. nov. 2. 11:01
Én is vesztettem el pont így babát,épp a 9. héten,enyhe pecsételő vérzés miatt rohantam a kórházba,és már nem volt szívhang. Én kb 1000-szer cseréltem nőgyógyászt,de megérte,2 gyerek boldog anyukája vagyok,3 vetélésem volt. A korai vetélések hátterében gyakran a progreszteronhiány áll. Én hormonális segítséget kaptam a terhesség első 12 hetére, és happy and lett::)))Szívesen adok neked tanácsot bármiben,hogy boldog anyuka lehess mielőbb.
7. one85 (válaszként erre: 1. - Start7)
2009. nov. 2. 11:01
szia!Én négy babát vesztettem el és csak az akarat éltet,mert nem hiszem el , hogy nem lehet.az orvosokra már egyáltalán nem halgatok,ha úgy veszem észre , hogy nem figyel a dolgára keresek másikat.Tudom nehéz , soha nem is lehet ezt igazán feldolgozni , de az akarat az nagy úr!
6. 57abc43d5b (válaszként erre: 1. - Start7)
2009. nov. 2. 10:59

Szia.

Nekem van egy barátnőm akinek három babája született 24-26 hétre és sajnos egyik sem maradt életben.2-3 hetet éltek csak.A 4. terhessége magzatelhalással végződött a 12. héten.Nagyon megviselte őket ez a sok tragédia,majdnem ráment a házasságuk a sok vádaskodás miatt.Jártak sok helyen vizsgálatokon,hogy ez miért van mire megállapították mi lehetet a baj.De nem adták fel és most van egy 23 hónapos gyönyörű nagyfiúk és egy két hónapos kislányuk!

Sokat törődjetek egymással és ne okoljátok a másikat!

Drukkolok nektek!

Üdv:Valery

2009. nov. 2. 10:58

Az első babát a 8. héten, a másodikat a 9. héten vesztettük el. Pénteken töltöttem volna be a 9. hetet, de szerdán állapították meg, hogy már nincs szívhang! El sem tudom még hinni!


Igen azt, hogy nem lettek volna egészségesek szt már mondták mások is, köszönöm akkor ezt is megpróbálom!


Minden hozzászólást nagyon köszönök!!!

4. anubias (válaszként erre: 1. - Start7)
2009. nov. 2. 10:55
Mikor vesztetted el a babákat? Mennyi idős volt a terhesség?
2009. nov. 2. 10:55

Nagyon sajnálom.... :(

Mennyi idős terhes voltál?

2009. nov. 2. 10:54
nagyon sajnálom-próbálj arra gondolni, hogy ők nem lettek volna egészségesek-engem ez segített túl rajta, mikor elvetéltem
2009. nov. 2. 10:52

Sziasztok!

Ha ti is mint én már többször elvetéltetek, írjatok nekem róla, mert én most veszítettem el a második babámat! Nagyon hiányzik! Össze vagyunk törve a férjemmel mind a ketten! Még nincs gyermekünk és már nagyon szeretnénk! Érdekelne mások véleménye, tapasztalata, hogy ezt hogy lehet lelkileg kibírni, hogy lehet feldolgozni!??? Azt se tudjuk mi volt a vetélések oka! Mit lehet akkor tenni, hogy ez mégegyszer már ne történhessen meg, hanem nekünk is lehessen egy egészséges picurink!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook