Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet kibírni ha több babádat is elveszíted? fórum

Hogyan lehet kibírni ha több babádat is elveszíted? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. ilba24 (válaszként erre: 45. - Start7)
2009. nov. 4. 10:52
Köszi!Üzenek ám privibe is!:-)
46. start7
2009. nov. 4. 10:41
Nekem meg az, hogy a baba úgyan ott van, de nincs szívhangja már nem él....! azt a pillanatot nem kívánom senkinek!
45. start7 (válaszként erre: 42. - Ilba24)
2009. nov. 4. 10:39
Szió! Az jó! Üdvözöllek itt!
44. ilba24 (válaszként erre: 40. - Start7)
2009. nov. 4. 10:39

Szia!

Nekem az volt a borzalmas amikor a doki elkezdett UH-t csinálni és láttam,hogy nincs ott a baba...olyan volt mintha eldőlt volna...Borzalmas volt!Tudtam mi lesz a következő szava a dokinak...

43. start7
2009. nov. 4. 10:38
Okt. 28-án mentünk be a dokihoz a kórházba ez múlt szerda volt! Ekkor tudtuk meg! Péntek reggel vittek a mütőbe okt.30-án! Délután már haza is jöhettem! Nem voltam benn sokáig, de annél borzasztóbb volt! Most itthon teszek-veszek, hogy lekössem magam meg pihenek,de amúgy se lenne hova mennem, mert sajnos munkanélküli vagyok! Úgyhogy közben munkát is keresek, mert muszáj! Ilyenkor a férjem 4-ig dolgozik, nagyon várom haza!
42. ilba24
2009. nov. 4. 10:36
Sziasztok!Megvagytok!:-)))
41. 7ed48e33ee (válaszként erre: 40. - Start7)
2009. nov. 4. 10:30
Mikor történt ez veled pontosan?
40. start7 (válaszként erre: 39. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 4. 10:25

Köszönöm kérdésed!

Azt sajnos nem mondhatom, hogy jól, de próbálok erős lenni és talpon maradni, már csak a férjem kedvéért is akit mindennél jobban szeretek! No meg a jövőbeni babánkért is!

Képzeljétek amikor a doki megmondta a férjemnek (mert kijött velem a rendelőből és ő mondta meg neki),a férjemnek ott előtte kijöttek a könnyei, bár tartotta magát én nagyon sírtam. Ott álltunk egy ideig összeölelkezve szótlanul nem is tudom mennyi ideig! Akkor nem jött be velem a rendelőbe, mert azt mondta fél, lehet nem csak én ő is érezte a bajt! Amúgy mindenhova együtt szoktunk menni, együtt hallottuk pár héttel korábban az első szívhangot, együtt voltunk tanácsadáson, annyira jó volt minden! Szerencsére most tudunk róla beszélgetni ami nagyon sokat segít. Megosztunk egymással mindent együtt küzdünk, sírunk és nevetünk....

39. 7ed48e33ee (válaszként erre: 37. - Start7)
2009. nov. 3. 20:27
Hogy vagy?
38. anubias (válaszként erre: 36. - Start7)
2009. nov. 3. 11:42
Vannak olyan gyógyszerek,amik a peteérést segítik,vannak,amik a beágyazódást, és van,ami a már megtermékenyült petesejt megmaradását. Mivel neked tuti van peteérésed, és teherbe is esel,így szerintem neked a progipótlás a fontos,tehát az utrogestan. Ezt akkortól kell használnod,ha megint terhes leszel.
37. start7 (válaszként erre: 33. - One85)
2009. nov. 3. 09:59
Igen! Ez jó hozzáállás! Lesz babánk!!!!.......:)
36. start7 (válaszként erre: 30. - Misz)
2009. nov. 3. 09:56

Neked is köszönöm! Most már annyian írtátok megnézetem ezt a hormont, de mint az előbbi hozzászólásban is kérdeztem mikor kell? Most vagy , ha újra terhes leszek???

Köszi!

35. start7 (válaszként erre: 29. - Itimi78)
2009. nov. 3. 09:54

Köszönöm! Igyekszek kitartani, csak most még nagyon friss! Most fél évet javasoltak, hogy csak azután próbálkozzunk újra. Az most olyan hosszúnak tűnik, de hogy később minden legyen persze várunk! szóval neked is a hormon volt a gond? De azt milyen vizsgálattal lehet megállapítani és mikor. Már terhesség előtt vagy majd csak amikor összejön újra akkor kell ezt a hormonszintet megnézetni???

Köszike! Puszi

34. start7 (válaszként erre: 28. - F4tt0um4)
2009. nov. 3. 09:50
Köszönöm, hogy te is leírtad, hogy mi történt veletek! Gratulálok az öcsédhez! Én sem fogom feladni az biztos!
33. one85 (válaszként erre: 31. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 2. 22:39
Én is szörnyen éreztem magam!:( De felálok és Ti is felfogtok!Lesz babánk!!!!!!!:)
32. misz (válaszként erre: 31. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 2. 22:29

Tényleg boldog vagyok. :)

És hamarosan te is az leszel, meglátod! :) Tiszta szívemből kívánom!

31. 7ed48e33ee (válaszként erre: 30. - Misz)
2009. nov. 2. 22:12
Igen, ahalottak napja az kegyetlen tudom,meg a napok amikor születtek volna...bár hány gyereket szűl az ember azokat elfeledni nem lehet, és nem is kell.Gratulálok a babádhoz!Biztos boldog vagy? de megérdemled..
30. misz
2009. nov. 2. 21:18

Sziasztok!

Nekem már volt egy Kislányom, amikor újra babát terveztünk. Azonnal sikerült , de a 12. héten az Uh azt mutatta, 3 hete meghalt. A következő Babát 6 hetesen veszítettem el.

Legszívesebben leborultam volna a földre és addig sírtam volna, amíg meghalok. De az élet ment tovább, fel kellett állni.

Azóta már megszületett a Kisfiam, aki most 4 hónapos.:)

De a mai napig megvisel a halottak napja és a meg nem történt születésnapjuk. Az idő sokat tompít a fájdalmon, és amikor megszületett a Kisfiam sokkal jobb lett.


A progeszteront tényleg nézesd meg, nekem is az volt a baj. A Kisfiamnál az első harmadot végigpecsételtem, de kaptam az Ustogestant és a 12. hét után már nem volt gond. A végén pedig egészséges Kisbabám született.


Neked is ezt kívánom! :)

2009. nov. 2. 20:22
Szia!Nekem 2 sikertelen terhességem volt,egy elhalt és egy méhenkívüli.Fél évente sikerült teherbe esnem csak sajnos nem maradt meg.Azóta viszont 3 eleven gyerkőc anyukája vagyok.Nekem is az utrogesztant javasolta az orvosom a 3.terhességem kezdetekor.Hogy emiatt-e vagy nem de a sikerült megtartanom a babót.Kitartást sikerülni fog.
2009. nov. 2. 20:03

Sziasztok!

Az én anyukám, 2005-ben veszitette el ikreit...azt nagyon nehezen kezeltük..de ujra teherbe esett kb. rá egy évre..meg is örültünk neki, igaz csak egy baba lett volna...volna...de őt is elveszitette...de nem adták fel, próbálkoztak és most van egy 19 hónapos öcsém, gyönyörű, makk egészséges...így már 4en vagyunk testvérek...igaz, anyukám sem fiatal már...45 éves...és mégis sikerült neki :)

27. e5ce4877f9 (válaszként erre: 25. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 2. 13:01

Igen ott szültem,császárral a 35.héten kevés magzatvíz miatt.Szerencsére minden jól alakult,de a naplómban megnézheted mennyi minden történt velünk.:)


Amikor harmadjára sikerült állapotosnak maradnom,(mert nálunk már a fogantatás sem ment egyszerűen)

akkor nekem is sok hülyeség megfordult a fejemben és hazudnék,ha azt mondanám nem aggódtam.

Aggódtam,de valahogy éreztem,hogy már nem történhet baj és ránk mosolyog,majd egyszer a kisbabánk.

Most indulunk sétálni,este még benézek,sziasztok!

26. one85 (válaszként erre: 23. - Start7)
2009. nov. 2. 11:43
Szívesen és kitartást neked!
25. 7ed48e33ee (válaszként erre: 10. - E5ce4877f9)
2009. nov. 2. 11:38
Szia aranyoa a babád! Gratulálok! Én Debreceni vagyok. Csak pesten élek.DOTE-n szültél?
24. 7ed48e33ee (válaszként erre: 23. - Start7)
2009. nov. 2. 11:26
Meglátod lessz még neked babád...hamarosan....
23. start7
2009. nov. 2. 11:21

Mindenkinek nagyon nagyon köszönöm a sok kedves hozzászólást! Mindenkinek fogok még írni, örülök, hogy ilyen sok ember van akire lehet számítani! Én is mindannyiotokkal együtt érzek! Köszönöm, hogy segítettek!és gratulálok annak aki azóta már édesanya! Most mennem kell, de még fogok írni és elfogadok minden segítséget!

Köszönöm a tanácsokat a párommal nagyon szeretjük egymást és nem adjuk fel a dolgot! Szerencsére nem hibáztatjuk egymást, sőt ő mondogatta, hogy magamat se hibáztassam...Igazatok lehet majd az idő is segít, és most már úgy látom ti is! Ezt nagyon köszönöm! Mindenkinek pusszi!

2009. nov. 2. 11:11
Szerintem itt mindannyiunknak van tapasztalata sajnos.....
21. anubias (válaszként erre: 19. - Start7)
2009. nov. 2. 11:11
Én is ezt éreztem. Nem fogható semmihez az az elesettség,düh és kétségbeesés,sosem felejtem el. na rohanok.
2009. nov. 2. 11:10
Lányok,mindenkit szívből sajnálok,aki át kellett ,hogy éljen egy baba elvesztését.:( Most mennem kell. Sziasztok!
19. start7 (válaszként erre: 10. - E5ce4877f9)
2009. nov. 2. 11:09
Szia! Igen nekem is a miért pont én mondat van a fejemben? Én mindenkinek csak jót kivánok, hogy sikerüljön nekik, de most nagyon fáj, hogyha valakit terhessen látok!
18. anubias (válaszként erre: 14. - Start7)
2009. nov. 2. 11:09
Nagyon szívesen segítek neked bármiben. Ajánlok orvos,bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok,mert sajnos van e téren személyes tapasztalatom,de egy biztos,hogy van megoldás, és hogy neked kell megkeresned,mert a dokik maguktól nagyon ritkán játszanak Dr. House-t. Pedig kéne. Most mennem kell,de ha úgy gondolod írj privit,és adok mail címet és valóban igyekszem nektek segíteni a személyes tapasztalataimmal,ha érdekel leírom majd az én kálváriámat is,de a lényeg,hogy sikerült, és természetesen nektek is fog!:) Csak pozitívan.:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook