Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet, hogyan kell az igazi mély gyásszal együtt élni fiatalon? fórum

Hogyan lehet, hogyan kell az igazi mély gyásszal együtt élni fiatalon? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 2. 14:50
A fiaid azért gondolom adnak erőt valamennyire, sajnálom, hogy beteg a mamád:o( Valaki barátnőd ilyesmi? Akivel beszélgethetsz, ha arra van szükséged vagy társaságra, mert ilyenkor gondolom van, amikor az esik jobban, ha egyedül vagy, de, ha mégis van valaki, akivel beszélhetsz, akkor talán könnyebb lesz. De, hidd el enyhülni fog a fájdalom idővel.
6. écsanya (válaszként erre: 5. - D58b988bee)
2009. jún. 2. 14:47
Köszönöm. Igen két fiam van. Egy 18 és egy 10 éves, rajtuk kívül még idős beteg édesanyám jelenti a családot.
5. d58b988bee (válaszként erre: 4. - Écsanya)
2009. jún. 2. 14:38

Részvétem:o( Idővel biztos könnyebb lesz, az elején próbáld meg olyan emberekkel körülvenni magadat, akikre számíthatsz és támaszkodhatsz.

Gyermekek vannak?

4. écsanya (válaszként erre: 2. - D58b988bee)
2009. jún. 2. 14:16
A férjemet. Nagyon hirtelen, váratlanul. 17 éves korom óta együtt voltunk. 21 év adatott nekünk.
2009. jún. 2. 14:07
Szerintem ez változó mindenkinél,hogy hogyan tudja feldolgozni.Én 3 éve az élettársamat veszítettem el autóbalesetben,2 pici gyerekkel maradtam,az én gondolatomban az volt,hogy a gyerekeket minél kevésbé viselje meg lelkileg.Így aztán sokat beszélgettünk,ha szóba hozták,majd lett egy nagyon jó barátunk,mindíg mellettünk volt,ha bármiben segítségünkre lehetett,ha nem volt itt a gyerekek hiányolták...ő lett az én párom,a gyerekek teljesen elfogadták,vannak már közös gyerekeink is,a nagyobbak ezt is elfogadták.Csak annyit akartam ezzel mondani,hogy nagyon fiatalon,mint a gyerkőceimnél,akik 2 és 4 évesek voltak mikor meghalt az Apukájuk,a szülőnek kell segíteni.én 25 voltam,próbáltam nem tépelődni és sajnálkozni,hanem továbblépni és előre nézni.Nem tudom érthető volt-e amit írtam,kicsit hosszú leírni.
2009. jún. 2. 14:03
Attól függ, kit veszítettél el?
2009. jún. 2. 13:59
Hogyan lehet, hogyan kell az igazi mély gyásszal együtt élni fiatalon?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook