Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kérték meg a kezedet?Vagy milyen lánykérést szeretnél? fórum

Hogyan kérték meg a kezedet?Vagy milyen lánykérést szeretnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
121. féknyom (válaszként erre: 118. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:19
Na, szóval nem ironikusan írtam, de viccnek szántam, akkor még a 108-ast sem láttam...
120. 40163fd81d (válaszként erre: 116. - Zizisicc)
2009. júl. 8. 00:14
:)))))
2009. júl. 8. 00:13

Még abban is ellentmondás van amit te másolsz ki magadtól, azt bizonyítandóan , hogy én tévedtem.

tényleg beszarás.

:)

118. 40163fd81d (válaszként erre: 115. - Féknyom)
2009. júl. 8. 00:13

Tényleg.


Akkor egyetértek,soha nem fogom elfelejteni ezt az egészet,pedig elég rossz a memóriám:)))

117. spinneli (válaszként erre: 111. - Accb6cf2da)
2009. júl. 8. 00:11

visszaolvastam hidd el,


Jó nem azt mondtad ne legyen gyerekem, hanem azt, hogy ne legyek anya.

mi a különbség?

Szerintem semm, s mint írtam én ilyet sosem kívánnék senkinek.



A hszeid magáért beszélnek még azok is amiket itt kicenzúráztál, ha továbbra sem érted a mondandóm lényegét, tényleg nem tudok mit csinálni.


"Lehet, hogy nem divat kérdése, de az elmúlt kb. 10 éveben mi a fontos a nőknek? Karrier, pénzes pasi, lakás, autó, és még sorolhatnám. Senkinek eszébe sem jut szinte, hogy gyereket szülni mikor a legoptimálisabb. Tisztelet a kivételnek:)"


Ez a hsz.-ed kifejezetten nem részrehajló, sőt ezután mondtad, hogy te elfogadod, hogy mindenki maga döntse el, mire és hogyan szül, ugye?

:)

116. Zizisicc (válaszként erre: 112. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:10
Nagyon helyes, Te sem úszhattad meg! :oDDDDDDDDD
115. féknyom (válaszként erre: 114. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:09
Jójó, hiszek én neked, hittanból ötös voltam.:) Amúgy nem arra írtam, és nem is ironikusan, azt nem láttam akkor...
114. 40163fd81d (válaszként erre: 113. - Féknyom)
2009. júl. 8. 00:07
Most nem viccelek,komolyan!Tényleg elbőgtem magam!:))
113. féknyom (válaszként erre: 108. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:04
Hát igen, az ilyen pillanatokért érdemes élni...de sokan ezt nem tudják átérezni...
2009. júl. 8. 00:04
Röhögni fogtok,de én is elsírtam magam a kádba,basszus!:))
2009. júl. 8. 00:03

Ezek voltak! Nem volt torzszülöttségről szó, nem kívántam, hogy ne legyen gyereked!


Tényleg vissza kellett volna olvasnod:)


FEGU: Ez nem a nagyszüleink idejében volt jellemző:)

A késői házasság, gyerekszülés, az elmúlt 10 évben lett divatos:(


Spinneli: ez nem divat kérdése.


FEGU: Lehet, hogy nem divat kérdése, de az elmúlt kb. 10 éveben mi a fontos a nőknek? Karrier, pénzes pasi, lakás, autó, és még sorolhatnám. Senkinek eszébe sem jut szinte, hogy gyereket szülni mikor a legoptimálisabb. Tisztelet a kivételnek:)


De itt nem ez a fontos:)


Hozzászólásomban azt próbáltam elmondani, hogy nem nagyszüleink idejébe volt a 20 éves kor körüli házasság a megszokott, hanem még 10 évvel ezelőtt is. :)


Spinneli: úgy beszélsz a biztos anyagi feltételről és az önmegvalósításról, mintha alacsonyabb rendű lenne az anyaságnál.

:)


FEGU: Na úgy tűnik nem voltam érthető:)

A fórum indító 20 éves, és azt szeretné, ha megkérnék a kezét és gyereket is szeretne.


Valaki azt írta, hogy a nagyszüleink idejében volt bevett szokás, hogy a nők 20 évesen mentek férjhez, stb.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy nem a nagyszülők idejében volt csak így! Én nem vagyok nagyszülő korú és a velem egyidősek sem (természetesen vannak kivételek) és mégis 20 éves korunk körül mentünk férjhez, szültünk.


Spinneli, lehet, hogy úgy érzed:) De tudom mire megy ki az egész:) Így nem nagyon zavar, hogy Te mit érzel ki a hozzászólásomból. Ha Neked úgy tetszik valósítsd meg magad, legyen meg az anyagi biztonságod és csak akkor menj férjhez és vállalj gyereket, ha úgy érzed ezek megtörténtek:)

De aztán ha 30 fölött nehezebben jön a baba, akkor ne mást hibáztass majd:)

Szerintem te ne legyél anya! Nem vagy az a típus:)

110. spinneli (válaszként erre: 108. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:02

én telebőgtem már a billentyűzetet.

:)

109. féknyom (válaszként erre: 107. - 40163fd81d)
2009. júl. 8. 00:01
Na, látom nem csak én adom meg a módját. Megható történet, besírtam:) Valami hasonló adottságokkal bíró hölgy nálam is nyerő lenne, hehe. Mehetne a kádas buli. Hja, azóta lett tv?:)
108. 40163fd81d (válaszként erre: 107. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:59

Ja,a szertartás pedig két tanus volt,kezünkben egy egy kisbabával.Utána pedig egyből mentünk a szüleimhez lobogtatva a házasságlevelet.

Még előtte a hivatalba megkérdezte az anyakönyvezető,hogy nem lenne e gond,ha amúgy sem kértünk szentbeszédet,hogy egy kezdő ,zöldfülű anyakönyvezető adna -e össze minket.

Mondtuk,ááá,dehogy gyakoroljon csak:))


Tudom hogy zokogsz a meghatódástól,hozzak zsepit?

107. 40163fd81d (válaszként erre: 104. - Féknyom)
2009. júl. 7. 23:54

Még asszem nem:))

Az úgy volt ,hogy már túl voltunk a 3 ik gyereken és épp építkeztünk ,mert a fejünk fölül lebontották az albit,amikor megragadtunk a pénzügyi forrásokkal.

Ekkor döntöttük el ,hogy még a héten bemegyünk a polgásmestei hivatalba ,és összeházasodunk ,mert az a makacs apám ,csak akkor volt hajlandó odaadni a hozományom ,ha házasok vagyunk.

Persze azért közben a fürdőkádban,kaptam tőle egy gyűrűt ,meg a kérdést és nagy meglepetésére igent mondtam:)))


Magyarul a pénzemért vett el!!:DDDDD

2009. júl. 7. 23:51

egy ejszaka, egy filmnézés és egy nagy beszélgetés után, a szemembe nézett és azt mondta: Veled szeretném leélni az életemet, te vagy a mindenem, szeretlek! hozzám jönnél?

Hát mondanom sem kell hogy egyszerre mik jártak a fejemben, egyszerre akartam a boldogságtól sírni, igent mondani, meg voltam lepve, és legszivesebben megzabáltam volna olyan édes volt!!

Még akkor éjjel kiválasztottuk a neten a gyürüt és meg is rendeltük, egy hét mulva, amikor megérkezett, pedig fel is huztuk:):):):):)!! Eletem legszebb napja volt!!!!!!!!

105. spinneli (válaszként erre: 103. - Accb6cf2da)
2009. júl. 7. 23:49

Azt írtad, hogy csak ma divatos később szülni, és aki 30 évesen szül, ne mást hibáztasson, ha nem tudom torzsszülött lesz a gyereke.

Nekem eléggé állásfoglalás szagúnak tűnik a dolog.

erre írtam pár dolgot, mire idevágtad, hogy nem tudhatom, mert nincs gyerekem.

Mire írtam, hogy ez nem érv, és mondj más cáfolatot.

Ez volt kb asszem 2 órája, azóta arra várok, hogy megértsd, ezzel volt problémám.

Azonkívűl, hogy azt hiszed nekem kérdéses a te anyaságod.

Általánosan írtam az anyaság fogalmairól amit te mind magadra vettél.

Mégegyszer leírom nem érdekes milyen anya vagy te, nem ez a téma, szvsz nem is érdekel.


Nem véleményt írtál arról, hogy milyen anya lennék, bár egyébként nem tudom ez miért érdekes, hanem, idézlek "neked ne legyen gyereked".

Igazán kedves hsz.

én bármennyire lekezelő a stílusom gyakran amit kézséggel elimserek ilyet sosem kívánnék senkinek.


Remélem mostmár tiszta a kép.

104. féknyom (válaszként erre: 102. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:44

Ez az én gyengém...a romantika, néha már nyálas.:)

Na avass be a tiedbe, ha még nem írtad...közben visszaolvasok.

2009. júl. 7. 23:43

Én nem szoktam hisztizni:)

A hiszti árt a házasságnak:)

És mint írtam az elején 21 éve férjhez mentem:)


Rosszul értettél:) Ezért mondtam, hogy olvass vissza, és megint ismétlek: Valaki azt írta, hogy nagyszüleink idejében 20 évesen szültek a nők. Erre én azt írtam, hogy nem csak akkor, hanem ezelőtt 10 évvel is az volt a szokványos, hogy 20 éves korban kb. férjhez mennek gyereket szülnek.

Ezzel nem kategorizáltam be semmit:)


Ovis személyeskedés:) Te sem személyeskedsz kevesebbet:)


Az anyaságot illetően: Rólam már kiderült milyen anya vagyok:) Az, hogy te milyen lennél, nem döntöttem el csak elképzeltem:) Azt lehet nem?


Mire kellene reagálnom? Én mindenre megadtam a választ! Ezt tényleg nem értem:) Segíts!!!

102. 40163fd81d (válaszként erre: 100. - Féknyom)
2009. júl. 7. 23:40

Naggyon romantikus:))

Az enyém is az volt.

:DD

101. spinneli (válaszként erre: 98. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:38
így van.
100. féknyom (válaszként erre: 99. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:37
Na, jó, de csak ma, csak Neked.:) 72. hsz-ben ecseteltem. Romantikus, szaftos sztori.:)
99. 40163fd81d (válaszként erre: 97. - Féknyom)
2009. júl. 7. 23:35
Mivel olyan jól elbeszélgetünk itt a viharsarokban,elmondhatnád ,te hogy kérted/red meg a női kezeket?:)))
98. 40163fd81d (válaszként erre: 94. - Accb6cf2da)
2009. júl. 7. 23:34

Nem is mondta,hol olvastál ilyent?

Ő a maga véleményét mondja ,és megmagyarázza miért így gondolja,de sehol nem találtam olyan részt ami rád vonatkozott volna ,és az anyaságodra,általánosan írt.

97. féknyom (válaszként erre: 91. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:29
Ööö, én sem magoltam be a bibliát, most megfogtál.:)
2009. júl. 7. 23:28

Egyébként az egész nem a te jó anyaságodról szólt, hanem arról, hogy szerintem nem helytálló az gyik érved a vitában.

Miután még ennek a megértéséig, nemhogy cáfolatáig nem jutottál el, tényleg mindegy.

Egyébként is unalmas, nagyon kiszámítható az összes reakciód, azt hittem a végére a személyeskedés helyett összekaparod magad.

Nem sikerült.

Kár.

95. spinneli (válaszként erre: 92. - Accb6cf2da)
2009. júl. 7. 23:26

"gazad van a Te hozzáállásod helyes:)

Mert Te tudod:)

Mert neked vannak érveid:)))))))"


Ne hisztizz, árt a szépségnek.

:)



"Én akarok revansot venni? Te írtad a hozzászólásomra, hogy úgy beszélek az anyagibiztonságról és az önmegvalósításról, mintha alacsonyabb rendű lenne mint az anyaság."


Én ezt éreztem belőle, ezt többnyire az emberek egy kérdésnek veszik, ahogyan az is volt.

A túlérzékenységed szintén nem az én problémám.


"Valakibe mindenképp bele akarsz kötni:) "


Gondolom könnyebb ha ebbe skatulyázol bele.

Tedd azt, én vagyok a nagy csúnya kötekedő, te meg a szegény ártatlan magyar anya.



"Biztos vagy benne, hogy helytállóak az elképzeléseid, hát legyél, majd úgy is megtapasztalod és akkor eldöntheted, hogy valóban az volt e:) "


Egyetértünk.


A többi a szokásos személyeskedésed, az is ovis szinten...miért nem reagálsz arra, amit írtam?

Nem érted, magas, nem megy?

Kérdezz, és segítek.


Ami az anyaságot illeti megegyezhetünk, hogy nincs jogod eldönteni, hogy milyen anya lennék.

94. accb6cf2da (válaszként erre: 93. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 23:25

Nem, ez Rád nem vobatkozik:)


Ez csak egy embernek szól:)


Semmi gond azzal, ha valaki nem azt látja helyesnek, jónak, amit én, de ne mondja azt senki, hogy az a nem helyes jó, amit én gondolok:)


Mindenki nevelje a agyerekét úgy, ahogy jónak gondolja, engem nem érdekel:)


A nem anya típusúaknak is lesz gyerekük? Erre sosem gondoltam volna:))

93. 40163fd81d (válaszként erre: 92. - Accb6cf2da)
2009. júl. 7. 23:19

"Az anyák kedvesek, gondoskodóak, a gyerekük a mindenük, óvják, tanítják, támogatják őket!"


Én nem vagyok kedves ember,akkor ez kizáró ok,kérem?:))


Az anyák nem csak anyák,hanem emberek,akik ezermillóféleképpen látják az életet,és más más nevelési elvet követnek ,a személyiségük,tapasztalataik függvényében.

És ha tetszik ha nem ,a nem anya típusoknak is lesz gyerekük és ugyanúgy fogják szeretni nevelni,ahogy azt ők helyesnek vélik.

2009. júl. 7. 23:13

Igazad van a Te hozzáállásod helyes:)

Mert Te tudod:)

Mert neked vannak érveid:)))))))


És tényleg olvasd el, és idézz, hol állítottam, hogy jó anya vagyok, bár tényleg az vagyok:) És ha azt írom, hogy jó anya vagyok, azzal nem minősítek más anyát.


Én akarok revansot venni? Te írtad a hozzászólásomra, hogy úgy beszélek az anyagibiztonságról és az önmegvalósításról, mintha alacsonyabb rendű lenne mint az anyaság.


Valakibe mindenképp bele akarsz kötni:)


És nem mondtam, hogy mindent tudok:) pl. nem tudok villanyt szerelni:)


Biztos vagy benne, hogy helytállóak az elképzeléseid, hát legyél, majd úgy is megtapasztalod és akkor eldöntheted, hogy valóban az volt e:)


Miért akarsz provokálni bárkit? Valami hiányt szeretnél pótólni?

Ha nem vagy kíváncsi más véleményére, akkor miért vagy itt?


Anya-kártya? Nekem van olyan is:) Gyenge lábak? Most gondolom magadból és környezetedből indultál ki:)


Tetszik az érv szó? Tudod mit jelent? Ha igen használd kellő időben és helyen:)


Szerintem te ne legyél anya! Nem vagy az a típus:)


Az anyák kedvesek, gondoskodóak, a gyerekük a mindenük, óvják, tanítják, támogatják őket!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook