Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2011. jan. 15. 23:50

Sziasztok.

Senki nem kezdte újra a megcsalás után?Mert mi igen.Furcsa,de milliószor jobb mint előtte!Megbánta,tudom,érzem,tapasztalom!Pedig nagyon nehéz volt az az időszak,de megérte.Sőt a második gyerekünktet vártuk az alatt!Pfúú,de bonyolult,mi hogy volt.De azért írtam ide érdekelne hogy van-e még valaki így rajtam kívül.Azért össze sem lehet hasonlítani hogy jártunk,vagy házasságban éltünk,plusz gyerekünk van.....)

384. 7e1b6984ac (válaszként erre: 383. - 67691d8c26)
2011. jan. 15. 22:58

Én is azt szeretném,ha minden kapcsolatot meg tudnék vele szakítani,de a gyerek miatt sajnos nem lehet.

Még a mai naspig is hívogat,pedig már eltelt 4 hónap..és még mindig azt mondja szeret és kezdjünk előről mindent...nagyon sokszor összezavar ha jelentkezik,olyankor két napokig jár az agyam,hogy mi lenne a helyes....már annyira könyörgött a múltkor,hogy majdnem igent mondtam,hogy jó egye fene,de nem ment...meg is mondtam neki,hogy egyszerűen nem megy már vele...pedig nem haragszom már rá tényleg.

November 20-a óta már van nekem is más..bár ezt még ex nem tudja,várok amíg biztos leszek magamban meg benne is...de talán csak miatta nem megy már a békülés...amúgy kötélnek álltam volna ahogy ismerem magam.

383. 67691d8c26 (válaszként erre: 382. - 7e1b6984ac)
2011. jan. 14. 23:38
Engem majdnem 9 év után hagyott ott, azzal az indokkal, hogy elmúlt a szerelem. Mint utóbb kiderül, régóta egy tizenéves kis r...anc volt a képben. Tudom, két ember kell hozzá... Nekem lehetetlennek tűnt nélküle élni, de megpróbáltam és sikerült. Csupán 6 km-re lakunk egymástól, de azóta (3 hónapja) nem is láttam. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, közösségi oldalakon is töröltem az ismerőseim közül, nekem így könnyebb. Annyira szerettem volna rendbehozni, de ahhoz is ketten kellettünk volna...
382. 7e1b6984ac (válaszként erre: 381. - R75)
2010. dec. 10. 12:08

Köszönöm...szerintem is jó eredmény.

Bár most meg szerelmes vagyok,és abba halok bele..úgyhogy végülis tök mindegy,hogy így szenvedek vagy amúgy.:)

381. R75 (válaszként erre: 380. - 7e1b6984ac)
2010. dec. 8. 09:08
Szerintem ez egy szuper eredmény... mármint a 3hónap... le a kalappal, erős nőszemély vagy!
2010. dec. 7. 22:59

Nem sok minden...eltelt 3 hónap.

Már nem veszekszünk,ha hív..már tudunk normálisan beszélgetni...bár teszem hozzá.hogy ő még mindig békülne.

Viszont engem már teljesen hidegen hagy.

Jól vagyok.

Másnak nem tudom mennyi időre van szüksége...nekem 3 hónap elég volt:)

379. R75
2010. dec. 6. 16:26
Mi van veled?
2010. dec. 6. 16:22

Sziasztok.


Mizu?Senki nem ír?

377. f36e266467 (válaszként erre: 372. - 7eed05a2a6)
2010. nov. 18. 15:28
És te hogy vagy? Neked már sikerült helyretenni?
2010. nov. 18. 15:13

Sziasztok.

Mindenki eltűnt?


Azóta nem történt semmi extra...Ex vasárnap visszament és azóta nem tudok róla semmit,a gyereket sem hívta azóta..

Viktor sincs már,úgy döntöttünk nem folytatjuk..vagyis én döntöttem úgy,ő csak elfogadta.

Úgyhogy most egyedül vagyok,és tisztába teszem az életemet...jó úton haladok:)és már nem fáj semmi...

375. 7e1b6984ac (válaszként erre: 373. - R75)
2010. nov. 11. 17:30

Elküldtem cifrább helyekre is....


Többet nem fordul meg legalább a fejemben a békülés legapróbb szikrája sem!

374. 7e1b6984ac (válaszként erre: 372. - 7eed05a2a6)
2010. nov. 11. 17:29
A világon mindent!
373. R75 (válaszként erre: 371. - 7e1b6984ac)
2010. nov. 11. 13:34
bocsánat, de ez ocsmány dolog... elküldeném a jó büdös francba, az tutti...
2010. nov. 11. 12:17
Nos igen ez azért mindent elmondott nem ?
2010. nov. 11. 11:45

Sziasztok


Na kedden negyed egyre itt volt érte...a megbeszélt hét óra helyett este fél kilencre hozta haza..Próbált volna beszélgetni..mivel be nem engedtem és szakadt az eső,mondta hogy üljünk be a kocsiba kicsit beszélgetni..beültem,elmondtam neki hogy miket vihet el meg összeszedtem még pár papírját...tök nyugodt voltam,normálisan szóltunk egymáshoz...mikor ki akartam szállni még puszit is akart kérni...persze nem adtam neki! kiszálltam és elment..

Utánna tudtam meg mert a kislány erálulta,hogy volt apával egy nem magyar néni...rögtön tudtam,hogy ki az..Na ehhez szóljatok hozzá...ehhez szerintem már pofa kell,hogy tőlem puszit kér,miközbe a nője kint várja az utca végén! Vagy én vagyok csak hülye hogy így gondolom???

370. 7e1b6984ac (válaszként erre: 368. - R75)
2010. nov. 8. 18:33

Reggel kilencre volt megbeszélve vasárnap,hogy jön érte....de 11-re ért oda,nagyon mérges voltam.legszívesebben oda se adtam volna..

Elengedtem,elvitte az állatkertbe,6-ra hazahozta és közölte,hogy másnap azaz hétfőn eljön érte mert kevés időt töltött vele.

Mondtam neki,hogy ez azért nem így működik,mert a gyereknek ovibe kell menni,előkészítője lesz meg ilyenek,mivel jövőre iskolába megy...erre azt mondta,hogy én nem mondhatom meg neki,hogy mikor jöhet a gyerekért...Mondtam neki,hogy akkor a keddi napot elintézem nem viszem oviba és jöhet érte...el is intéztem és most délután írtam neki sms-t hogy jöhet érte reggel...erre felhív hogy pesten van,miért nem szóltam neki előbb,mert csak délre tud ideérni érte...

Hát kiakadtam,mondtam neki hogy én szóltam előre hogy megpróbálom elintézni..mondom ezzel én csak neked akartam jót,de nekem az se baj ha nem jösz érte...

Még ő volt fellázadva...kicsit elkapott az ideg,és erélyesebben megmondtam neki a véleményem aztán leraktam a telefont...most is tartunk,majd holnap ha jön érte írok.

369. 7e1b6984ac (válaszként erre: 367. - Mothertiger)
2010. nov. 8. 18:26
Viktorral csak hétvégente találkozok,még nem olyan komoly a dolog..és már nem is vagyok benne biztos hogy akarom.
368. R75 (válaszként erre: 366. - 7e1b6984ac)
2010. nov. 7. 18:24
És mi történt ma?
2010. nov. 7. 14:20
Hát Viktor?
2010. nov. 6. 22:19

Sziasztok.


Képzeljétek,megint meginogtam picit a múlthéten..

de egyetlen gesztusa vissza tudja fordítani bennem az érzést...Szóval,még mindig nincs béke...az előbb hívott,hogy beértek magyarba,és holnap 9-re itt lesz a gyerekért...

Annyira nem akarom látni...de kénytelen vagyok:(

365. 7e1b6984ac (válaszként erre: 364. - E2da8c4d63)
2010. okt. 29. 17:46

Na pontosan ezt csinálja most velem....most akar mindent megtenni..szerelmes sms-ek,meg programok amiket valaha akartunk és nem sikerült,most azt mondja mindenhova elmegyünk,minden este felhív,hogy vagyok,szeretnék e valamit...De miért most,nem értem.

Persze azt értem,hogy az ember megbán dolgokat,de megtette és ezt nem tudja kitörölni.Ő talán majd elfelejti,hogy valaha ezt tette,de belőlem nem tudja eltüntetni.

Sírtam,meg sírok is vele..mert valahol még fáj,az is,hogy most neki is fáj.

Talán majd ő is elfogadja,hogy semmi esély és megnyugszik.

Fura,mert az elején mikor én is szenvedtem azt akartam,hogy ő is szenvedjen,akartam,hogy sírjon és fájjon neki is...de most már nem.

Így van,én érzem magam szarul amiért ő most ezt érzi..most már talán jobb lenne ha nem bánta volna meg amit tett és békén hagyna.


Nagyon kedves vagy,köszönöm a jókívánságokat:)

364. e2da8c4d63 (válaszként erre: 363. - 7e1b6984ac)
2010. okt. 29. 17:05

bakker...

hasonloan jartam en is, csak en azert szakitottam 8 ev utan, mert total elhidegultunk, ugy eltunk egymas mellett, mint jo szomszedok...

a volt parom utana (kb mint nalatok) halal szerelmesen, romantikusan jart utanam (viragszirmokkal teleszort szoba, 100 szerelmes kepeslap, konnyek stb) majdnem egy honapon at.

mivel en nem ereztem haragot, neha en is sirtam vele, annyira sajnaltam.

csak az ido segitett!

azalatt fogyott 10 kilot es beteg lett, mar majdnem visszamentem hozza, feltem, hogy komoly baja lesz.

de aztan kezdte elfogadni, hogy tenyleg vege.

nagyon sokaig tartott, amig mar ugy beszelunk egymassal, mint regi jo baratok.

ez szornyu... itt meg plane: most meg ezert is te erezd magad sz.rul.

tul fogja elni, es most tuti hogy nagyon szenved, de ez az o eletenek az egyik hullamvolgye. ebbol talan tanul, a te ka'rodon...

teged pedig karpotolni fog a sors, hidd el!

a legjobbakat kivanom tiszta szivbol! :)

2010. okt. 29. 15:56

Sziasztok.


Teljesen kész vagyok már idegileg.

Tegnap hívott az Ex skype-on.Sírt,hogy bocsássak meg.Nem tudja már mit tegyen,és ha nem engedem hogy bebizonyítsa,hogy tévedett meg megbánta felakasztja magát meg ilyenek.

tudom,hogy úgysem tenné meg,de már nem tudok neki mit mondani,hogy miért nem akarom tovább.

Sajnáltam hogy sír..mert nem sokszor láttam még így sírni,de már nem tudok mit kezdeni az érzéssel.Hogy magyarázzam el neki,hogy tényleg nincs tovább?Mert bármit mondok nem érti....

362. mothertiger (válaszként erre: 361. - 7e1b6984ac)
2010. okt. 28. 16:34

Igaz, igaz... De én jobban érzem magam, ha bosszút is állhatok! :)))

Vesse rám az első követ aki akarja, de néha olyan jól esett. Rossz, gonosz dög vagyok. Vagy csak voltam, ki tudja? :)

Részletekbe inkább nem bocsátkozom. :)))

361. 7e1b6984ac (válaszként erre: 360. - Mothertiger)
2010. okt. 28. 12:59

Nem csak iwiwre,de myvipre is felrakta a képeit méghozzá a saját adatlapjára!

Na gondolhatod,milyen jó lesett úgy hirtelen,miközben az én képeim is ott voltak.Bár azokat már levetettem vele.

Magam is meglepődtem,hogy már milyen hidegen hagy bármit is tesz...Szerintem ezt csak Viktornak köszönhetem,mert neki sikerült rögtön elfelejtetni velem.


Tegnap még mindez valószínűtlen volt, lebegő és értelmetlen, s egészen más

volt a valóság. Tegnap még bosszút akartál vagy megváltást, azt akartad,

hogy telefonáljon, vagy azt, hogy reád szoruljon, vagy hogy vigyék börtönbe és

végezzék ki. Tudod, amíg ilyesmit érzel, a másik a messzeségben örül.

Addig még hatalma van fölötted. Amíg bosszúért kiáltasz, a másik kezeit dörzsöli,

mert a bosszú az vágy is, a bosszú megkötöttség. De eljön egy nap, mikor

felébredsz, szemed dörzsölöd, ásítasz, s egyszerre észreveszed, hogy már nem

akarsz semmit. Nem bánod azt sem, ha szembejön az utcán. Ha telefonál,felelsz,

ahogy illik. Ha látni akar, és muszáj találkozni vele, kérem, tessék. És mindez,

belülről, egészen laza és őszinte, tudod... nincs többé semmi görcsös, semmi

fájdalmas, semmi önkívületes az egészben. Mi történt? Nem érted.

Már nem akarsz bosszút, nem... s megtudod, hogy ez az igazi bosszú, az egyetlen,

a tökételes, az, hogy már nem akarsz semmit tőle, nem kívánsz neki rosszat,

sem jót.


Ez mekkora igazság.

2010. okt. 28. 12:05

Ha meg az elején le is szögeztétek, akkor meg nincs is miről beszélni.

Nincs az a távolság, amely elleplezne egy hazugságot. Pláne ilyen durvát. Előbb-utóbb úgyis bebukott volna. Ahogy meg is történt. De hogy az iwiwre is felvette a csajt, az számomra a max döbbenet...! Ehhez pofa kell, kérem!

359. 7e1b6984ac (válaszként erre: 358. - Mothertiger)
2010. okt. 28. 10:32

Na ezel én is így vagyok.

Még a kapcsolatunk elején leszögeztem neki,hogy ha megteszi és megtudom,visszaút nincs.

Jó,tudom sokan ezt mondják aztán mégis,de én azért mondtam mert már akkor is tudtam,hogy ez számomra nem megbocsátható dolog

Tudta nagyon jól..csak ő azt hitte soha nem jövök rá,mert 1000 km-ről azt mond amit akar.

358. mothertiger (válaszként erre: 356. - 7e1b6984ac)
2010. okt. 28. 10:24
Hát persze... Ilyenkor meg már azt mond, amit akar. Vagy amit hallani szeretne az ember. Aki "soha nem akarja", az nem is teszi meg. :P
357. 7e1b6984ac (válaszként erre: 355. - Mothertiger)
2010. okt. 27. 16:58
Igen,azzal a résszel tisztába vagyok:)
356. 7e1b6984ac (válaszként erre: 354. - R75)
2010. okt. 27. 16:57

Ezt nem értem én sem....

Azt mondta mindig félt ettől,ami most folyik köztünk,mert ő ezt soha nem akarta!

Én tudom is,hogy ő nem akarta,dehát mit gondolt?Hogy soha nem jövök rá?Ha nem fullad bele a saját hazugságaiba,talán tényleg nem jövök rá.

Azt mondta Karácsonykor szeretné ha mindketten ott lennénk nála.Én nem tartom jó ötletnek.Szeretném ha az idei Karácsony az tényleg Karácsony is lenne,nem akarok már akkor is az elmúlt egy éven rágódni.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook