Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell értelmezni az alábbi mondatot? fórum

Hogyan kell értelmezni az alábbi mondatot? (beszélgetős fórum)


1 2
20. andi6020 (válaszként erre: 17. - 66112ea05a)
2014. márc. 25. 07:32
Ebben tök igazad van.
2014. márc. 25. 07:32
akkor
18. 66112ea05a (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2014. márc. 25. 07:32
Nem, de egyet elárulok: Szeretem a gyerekeket, nagyon, jobban mint talán kéne, de nekem is forog a gyomrom, ha idegen kisgyermeket kell tisztába tennem. Pedig aztán nálunk egy kisgyereknek igen jó dolga van.
17. 66112ea05a (válaszként erre: 15. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:31

A gyerek érdekében kénytelen leszel. Küld el vásárolni, ha nem veszi ennyire észre magát.


Ha veletek bármi is történik a gyerek egyedül az édesapjára/nevelőapjára(ha születésétől kezdve a másik pasi nevelte volna) számíthat. Ha te ezt most ellövöd, akor a gyerek egyedül marad mint az ujjad. Gondolnod kéne a jővőre és minden eshetőséget számításba kéne venned. Közröhej a 2 hetenkénti láthatás..nemis értem a szülőket ez ügyben.

16. andi6020 (válaszként erre: 10. - 66112ea05a)
2014. márc. 25. 07:29
Remélem nem veszed ellened irányuló hozzászólásnak, nem nem egyezik a véleményünk.
2014. márc. 25. 07:28
Mert én már velük lakom. Csak nem küldöm el anyát a saját házából!
2014. márc. 25. 07:28
Szerintem ma este ülj le és nézd meg a Krammer kontra Krammer c. filmet. Érdemes lenne.
13. 66112ea05a (válaszként erre: 11. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:27
Mit keres anyukád ott? Semmi keresnivalója akkor amikor a fazon ismerkedik a gyerekkel.
12. 66112ea05a (válaszként erre: 9. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:26

A nőjét neked kell helyreraknod. Szemtől szemben. Akár ott a pasi előtt. Nyiltan, szemtől-szemben.


Neked.ű


pl: ő már seholnem lesz, mikor a gyerek még mindig a pasi gyereke lesz.


A faszik ez ügyben, mint a bábok. Ez nem ügy.

Neked kell a gyermeked érdekében a másik libát helyretenned, de úgy, hogy megnyikkanni ne tudjon.

11. szeszi22 (válaszként erre: 8. - 66112ea05a)
2014. márc. 25. 07:25
Igen már mentem el, csak anya volt itthon de akkor apuka mindig oda ment ahol ő volt, pedig anya direkt hagyta őket együtt
10. 66112ea05a (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2014. márc. 25. 07:24
Nem. Ha egy gyerek idegen egy másik embernek, ez egy alapreakció. Tök természetes.
2014. márc. 25. 07:23

Azért akarja elvinni mert a barátnőjének nem tetszik hogy hozzánk jön, és gondolom ezért van itt kevesebbet is, pedig én már el is mentem itthonról hogy ebbe ne kössön bele.


Én engedném bármikor de erre a válasz: dolgozok...

8. 66112ea05a (válaszként erre: 2. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:23
Persze, hogy érted nyúl a gyerek, ha veled van személyes érzelmi és fizikális kapcsolata. Belegondoltál abban, hogy ha veled,vagy édesanyáddal bármi is történne, akkor a gyerekkel mi lesz? Nem csak saját magaddal, de a gyerekkel is iszonyatosan kicseszel, ha igy folytatod a nevelését. Hagyd egymásra őket, még ha a kefét is rágod, hagy tanulják meg egymást. A bölcsibe idegen emberekre bízod majd, az ovódában szintén, nem várják meg, hogy te mit gondolsz, érzel, nem kérdezik meg, hogy te mit hogy teszel, hanem egtanulják a kicsit. Akkor az édesapjának miért nem engeded?
2014. márc. 25. 07:22

"nem vállalt pelusozást, nehogy elmenjen az étvágya"


gyökér

6. bb3cc1a944 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:20

Szerintem,8-16ig,annyi ideig van vele ameddíg akar,de azt nem értem,hogy ha nem akar pelenkát cserélni...stb

miért akarná valaha is hosszabb időre elvinni?

2014. márc. 25. 07:20

Ha most csak másfél órányi igénye van a gyerekre, akkor miért akarja egyáltalán elvinni?


Szerintem a 8órától, délután 16 óráig azt jelenti, hogy neked erre az időre biztosítanod kell a láthatást.

2014. márc. 25. 07:19
Szerintem azt jelenti, hogy a két időpont között tetszőleges tartamig van vele.
3. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2014. márc. 25. 07:19

A te érdeked, hogy az apával a gyereknek szoros érzelmi és fizikai köteléke legyen. Nem érdekelne, hogy a bíróság mit szab meg, hanem az érdekelne a helyedben, hogy ezt minden erőddel kivitelezd.Nem érdekelne a helyedben a 2 hetenkénti szabott látogatás,. akkor engedném és inspirálnám a másik felet a gyerekkel kapcsolatosan amikor csak van egy szabad pillanata.

Az apaságot is tanulni és segíteni, tanítani kell. Jobb esetben kapcsolatban teszi ezt a nő, rosszabb esetben kapcsolaton kívűl.

2014. márc. 25. 07:18

Teszem még hozzá, velem soha nem érte még semmi gond a gyereket. Mindig nyomában vagyunk anya vagy én, 13 hósról van szó.


Első alkalomkor apuka becsípte a cipzárral a nyakát, ok bárkivel megeshet, de nem tudta megvígasztalni értem nyúlt.


Másodjára együtt voltak kint a teraszon, ő telefonált, a kicsi valszeg orra bukott, de apa azt mondta megütötte magát a kiskosárral, de attól nem lett volna ilyen véraláfutásos az orra, és nem sírt volna annyira, sajna vígaszt nem tudott nyújtani

2014. márc. 25. 07:14

Hogyan kell értelmezni az alábbi mondatot?


A gyermeket páros hétvégén szombaton reggel 8órától, délután 16 óráig látogathatja...


addig kell vele lennie az apának vagy a között az időtartam között az is elég ha csak 1 órát van vele?


Mert a bírónő ezt rendelte és azt mondta azért hogy szokja a gyermek az apját és ha ez így megy 4 hónapon át akkor utána magával viheti, de ha nem akkor adjak be új keresetet, viszont apuka ha csak egy órát van a babával, akkor hogy szokja őt meg?


Azért ide írtam mert egy babáról van még szó, akivel jó lenne több időt tölteni, nem csak 3- 1,5 órát amennyit eddig volt. Őt még megkellene tanulni apának pelusozni, etetni, altatni, de amit eddig vele töltött abba ez nem fért bele. A kérdésem arra irányulna hogy a bíróság úgy szabta meg, hogy ha ezt betartja 4 hónap múlva elviheti magával láthatás alkalmával. Ezért is érdekel 8 órát kellene e a babával lenni vagy amennyit apa akar? Tudom a láthatás lehetőség, nem kényszer, de ha apa csak 1,5-3 órát van a gyerekkel és nem ismerik meg egymást, hogy merjem elengedni? Első alkalommal nem vállalt pelusozást, nehogy elmenjen az étvágya mert épp éhes volt, másodjára olyan kevés időt töltött vele, hogy nem kellett pelust cserélni. Még 6 alkalom van hátra. Tudom sokan ellenem lesztek majd de azért gondoltam felteszem a kérdésem


Mi van akkor ha a gyerek és az apa között nem alakul ki az hogy elmerjem engedni? Lehet újra bírósághoz fordulni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook