Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan győzöd le ha rád tör a nassolhatnék? fórum

Hogyan győzöd le ha rád tör a nassolhatnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. t_marcsi (válaszként erre: 19. - Csipkerózsika)
2012. febr. 7. 12:11
Pont ezt akartam írni. Vegyél egy kis csokit, ne táblásat, és akkor nem tudsz többet enni, csak egy mini adagot :)
19. Csipkerózsika (válaszként erre: 14. - V.Wiky)
2012. febr. 7. 12:10
Nem szabad akkor tábla csokit venni, csak egy-egy darab kisebb csokit.
2012. febr. 7. 12:10

Aszalt gyümölcs, meg magok. Nekem pl. a diákcsemege, a mazsola bevált. De persze van amikor tényleg annyira kell a csoki, vagy valami rendes édesség (kekszes, piskótás) hogy egy picit muszáj enni...

Szerintem a lényeg inkább a mértékletességen van! Nem kell teljesen nullára lemondani róla, csak ne falj fel naponta egy táblával.

17. 83e25137af (válaszként erre: 14. - V.Wiky)
2012. febr. 7. 12:10
ezt én is így csinálom. de érdekes módon egy dekát nem hízok.. ez csak mese hogy annyitól kilókkal lenne több egy nap múlva... ez mind pszichológia..
16. Zselka
2012. febr. 7. 12:09
iszom egy pohár vizet. de mostanában nem nagyon tudom legyőzni. szélesedem is szépen tőle .:(
2012. febr. 7. 12:06
Citromos víz vagy egy alma.
14. v.Wiky (válaszként erre: 7. - Rozália)
2012. febr. 7. 12:06
Az a baj, hogy ha egy csokit felbontok, megeszek szigorúan egy csíkot, akkor úgyis megmagyarázom magamnak, hogy na jó, legyen, megeszem az egészet, de utána két hétig semmi... Telhetetlen vagyok :) Ha már ki van valami bontva, akkor rájárok addig amíg el nem fogy...
2012. febr. 7. 12:03

Update1-es finomságokkal

A csoki isteni és bármikor eheted,330ft,de vannak fini sütik is!

12. v.Wiky
2012. febr. 7. 12:02

Ez a téma engem is érdekelne. A csokis-banános muffin ami még meleg lehet nem a legjobb így ebéd előtt...

Amúgy én általában ha diétázok nem veszek nassolni valót, vagy ha iszonyúan kínoz a vágy :) akkor iszok egy bögre tejeskávét gabonakávéból mézzel fahéjjal :)

2012. febr. 7. 12:02

Natúr joghurt, pici zabpehely, édesítő


Zabpehely, 1,5% tej (megcsinálod tejbegríznek vagy zabkása ki hogy hívja), édesítőszer, cicás kakaópor.


Nekem bejött,bár csokinak jobban örülnék :)

2012. febr. 7. 12:01
sehogy...eszek nyugodtan!
9. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Silence86)
2012. febr. 7. 12:01
Ez engem is érdekelne. Egy darabig erősen ellánállok és egyszer csak úrrá lesz rajtam valami és megeszem azt a szemét csokit :) Utána pedig nagyon bánom...
2012. febr. 7. 12:00
Az a baj, hogy minél inkább ellenállsz a vágynak, annál jobban rád tör. Akkor már inkább enni kell egy kevés egészséges nasit, vagy inni kell valami forrót (nekem ez vált be), mint kínozni magadat, mert egy idő után megtörsz, és hatványozottan többet eszel, mint ha engedtél volna a kísértésnek, de a diéta szabályait betartva.
2012. febr. 7. 11:59

Gyömölcsöt eszem olyankor. Vagy sárgarépát.

De előfordul, hogy muszály csokit ennem. Akkor nagyon figyelek, hogy 1 csíknál (3 kis kocka) több semmi szín alatt ne legyen:)

2012. febr. 7. 11:58

Nagy pohár víz? A hűtő lelakatolása? Kulcsra zárni a konyha ajtót? Párunknál a kulcs?

Szerintem ez a legjobb. Vaaagy, nem venni nasit:D

2012. febr. 7. 11:58

Gondold végig, hogy a nassolással mit ártasz magadnak.

Pl hogy hízol és hízol és elzsírosodik a szived előjön a súly következtében aranyér, porc izületi gondok, na ettől aztán rögtön elmegy a nasi kedved.. legalábbis az enyém tutira elmegy!

2012. febr. 7. 11:58
most épp úgy hogy eszek egy kis csokit :)
3. 051809cc90 (válaszként erre: 1. - Silence86)
2012. febr. 7. 11:57
Ez jó fórum lesz!Ez engem is érdekelne...én sajnos még nem találtam ki rá a jó megoldást...
2012. febr. 7. 11:57
Gyümölcs, zöldség nasi gyanánt. Vékonyra szelt répa, alma, salátacsíkok. Ha nagyon édeset ettem volna, akkor tea (rumos, krémlikőrös, vagy karamellás ízesítésű) édesítőszerrel pici tejjel. Nálam ez működött.
2012. febr. 7. 11:56

Ez a legrosszabb diétázás közben. Nem vagy éhes, mégis rágcsálnál, nassolnál, eszegetnél, egy kis ezt, egy kis azt, váááááááá :(


Jó lenne ide összegyűjteni azokat a praktikákat, amik tényleg beválnak!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook