Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. fórum

Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. jún. 14. 07:45
Bocsi, cickafarkfű teát...
59. gyorgyi7 (válaszként erre: 58. - 279430c980)
2007. jún. 14. 07:45

Sziasztok,

Én is új vagyok, itt a fedélzeten. Mi is 4 hónapja próbálkozunk, még nem sok sikerrel, de bízom benne, hogy hamarosan jó hírekkel szolgálhatok. Tegnap kezdtem el a csalán teát, de 1,5 hónapja szedek egy természetes étrend kiegészítőt(gyümülcs koncentrátum, amit terhesen is lehet szedni, sőt kisbabáknak is lehet adni) remélem a kettő meghozza a gyümölcsét.:-))

2007. jún. 14. 07:17

Hahó lányok!

Nagyon eltüntetek

2007. máj. 28. 22:45

Hali!

A Kriston Intim Torna rendszeres végzésének is vannak ilyen jótékony "mellékhatásai", hiszen mkét módszer rendszeres gyakorlása javítja a nemi szervek, mirigyek vérkeringését, anyagcseréjét, rendezi a nemi hormonok termelődését, működését, feloldja az energiablokkokat. De az is jótékony hatású, ha rendezzük azokat az érzelmi problémákat, félelmeket, amelyek a szexualitással, a gyermekvállalással, a terhességgel, a nőiességünkkel, esetleg a partnerünkkel kapcsolatban stb.stb jelen vannak bennünk, de akár tudatalatt is jelentkezhetnek.

56. Dia1
2007. máj. 28. 10:26

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata az Aviva tornával kapcsolatban? Én elmentem a tanfolyamra Tóth Liviához és tényleg jó dolgokat mondott.... Ezzel a tornával is sokan jeleztek vissza Líviának, hogy terhesek lettek...

55. Csibe78 (válaszként erre: 52. - Dia1)
2007. máj. 27. 20:38

Igen, csak az a baj, hogy nehéz ilyen orvost találni. 100-ból 1. De mire megtalálod.... Én azt vallom, hogy a hormonokból meg elegem van, csak legvégső esetben. Inkább a természetes anyagok. És az orvostudomány mai állása szerint, ha 2 évig nem jön össze a baba, akkor foglalkoznak veled úgy, mint a meddővel. 1/2 év próbálkozás után valóban nagyon nehezen állnak szóba az emberrel.

:(((

54. macus17 (válaszként erre: 12. - Jara)
2007. máj. 26. 12:51
A párommal mind a ketten felszedtük az 5-5 db Gynavac injekciót is és sajnos semmi eredmény!Hány szurit kapott, írd már meg légyszi!!!Köszi
2007. máj. 21. 13:35
Az a baj lányok, hogy nem lehet nem gondolni rá. Mert ha valaki nem gondol rá akkor is gondol rá mert akkor az jut az eszünkbe, hogy nem gondolunk rá. Na akkor most ez hogy van. Én egy hónapja nem gondolok rá csak azon jár az agyam, hogy nem szabad gondolkodni rajta. Egyszóval mindig mindenhol minden téren annak aki babát akar annak ezen jár az agya. Vagy így vagy úgy.
52. Dia1
2007. máj. 17. 09:11

Sziasztok!

Engem már két orvos hajtott el, hogy ne gondoljak a dologra akkor összejön. Mindezt fél év után. Nem adtam fel 8 hónap után kerestem egy orvost aki úgy tűnik hajlandó foglalkozni velem. Egyértelmű jeleim vannak arra vonatkozóan, hogy a stressz miatt nem jön össze a dolog ez viszont hormonzavart váltott ki legalábbis nálam. Azt mondta az orvos, hogy így nehezen esnék teherbe és szinte biztos hogy el is menne. Így most gyógyszereket kapok, remélem sikerül így végre valami, nagyon reménykedem. Ja, ő volt az első orvos aki nem mondta azt hogy ne gondoljak rá, mert az segít. Szerintem ha úgy érzitek, hogy gond van, akkor addig kell orvost keresni, amíg végre egy hajlandó foglalkozni a témával. Nem szabad feladni. Én ha tovább várok és nagy nehezen összejön a dolog lehet egy vetéléssel lettem volna gazdagabb.

51. mongi
2007. máj. 16. 23:09

Én most egy időre tényleg feladom a görcsös akarást. Úgy döntöttem őszig nem foglalkozom e témával.Nem is nehéz!

Nem akarom elrontani a nyaram azzal,hogy mindig csak kesergek,ha megjön.Ennyi az ok.

Sziasztok,most egy ideig ide nem nézek be:))

2007. máj. 16. 19:45
Nem gondolni rá, az a legnehezebb. Ez tuti!
49. Dia1
2007. máj. 12. 17:14
Én is úgyanígy vagyok ezzel. Mindig megfogadom, hogy nem gondolok rá, ezt be tudom tartani 1 hónapon keresztül és egy újabb sikertelen hónap után megint töröm a fejem, hogy mi lehetett a baj, ezzel persze megint egy újabb görcsölés az egész. Nem tudom hogy nem lehet a dologra gondolni, ha egyszer az ember akarja. Persze minden hónap egy újabb remény.....
48. mongi
2007. máj. 11. 21:12
Én már többször megfogadtam magamnak,hogy NA, MAJD MOST NEM GÖRCSÖLÖK RAJTA,hogy tuti sikerüljön,de az a helyzet,hogy mindig eszembe jut,s nem tudok megfeledkezni róla.Tudom,így nehéz lesz:-))
2007. máj. 8. 23:37
nekem az orvosok 1 %-ot adtak hogy teherbe eshetek... Nem görcsöltem rajta, nem foglalkoztam vele, csak nem védekeztünk... S Marci lett az eredmény 2 év után:)
46. Icus
2007. ápr. 17. 19:28
Ez, most hülyén jött ki. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy halálesetnek kell lenni, hogy terhes legyél, csal elmeséltem a történetemet.
45. Icus
2007. ápr. 17. 19:26
Több, mint félévig "próbálkoztunk" és nem maradtam terhes. Minden együttlétünk során csak arra koncentráltam, majd most terhes maradok, nem is tudtam élvezni a "szexet". Amikor megjött a mensim, bőgtem, mint egy hűlye. A férjem teljesen kiakadt, hogy nem vagyok normális, és tényleg nem is voltam az, minden gondolatom a teherbe esés körül forgott. Anyukám, megbetegedett, a rák két hónap alatt elvitte. Minden gondolatom körülötte forgott, őt ápoltam. A temetés után vettem észre, hogy terhes vagyok. Ma már azt mondom: a kisfiamat, tőlle kaptam!
44. Elviracska (válaszként erre: 40. - Mongi)
2007. ápr. 17. 19:01
Nekem is ez a tapasztalatom ,hogy mig az ember öli magát ,hogy hátha terhes marad ,akkor tutira semmi eredmény.De volt nekem is egy olyan zsufolt idöszakom ,mikor eszembe sem jutott ,hogy terhes lehetek ,és nem arra összpontositottam ,és valoban akkor jött össze.Alig hittem ,mikor a teszt pozitiv lett ,nagyon boldog voltam ,mert már elvoltam keseredve ,hogy miért is nem maradok terhes.
43. Csibe78 (válaszként erre: 37. - Rudina)
2007. ápr. 17. 14:35

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mit szed a párod? Ha nem publikus küldd priviben. Köszi

42. rudina (válaszként erre: 41. - Mongi)
2007. ápr. 5. 16:36
nekem még furcsa ize van, amúgy is zöld teát iszok utána még fura ize van.
41. mongi
2007. ápr. 5. 14:44

Ma megittam az első csésze cickafarkfű teát!:-)

Rudina,nekem izlik!:-))))

40. mongi
2007. ápr. 3. 22:25

Én az első gyerekemmel pont 6 hónap próbálkozás után lettem terhes.Olyan hosszúnak tűnt az a 6 hónap.Mindig csináltam a teszteket,csak pont akkor nem,mert voltam tüdőszűrésen,s nagyon reménykedtem benne,hogy most nem lehetek terhes.Tényleg úgy néz ki,hogy amikor nem stresszel rajta az ember,akkor sikerül.

Igy utólag könnyen beszélek-de jelenleg is épp kistesót szeretnénk,s már 4 hónapja nem jön össze,s már teljesen stresszes vagyok miatta,bár tudom,hogy ez csak hátráltatja a "gólyát".:-)

39. ancsi105 (válaszként erre: 38. - F76d3de101)
2007. ápr. 2. 20:35
Nekem nem segített a tabletta pedig 2-3 évig szedtem a bromocriptinnel együtt( bocsi ha nem jól írtam le).
2007. ápr. 2. 20:30
Most hagytam abba az első adag clostilbegyt tablettát.Nem vettem észre,hogy peteérésem lett volna.Azért probálkoztunk a párommal várom az eredményt.Szedte már valaki a tablettát?Milyen eredménnyel?
37. rudina
2007. ápr. 2. 18:32

hello

én 3éve nem szedek gyógyszert. már voltunk orvosnál is. kiderült hogy páromnak nem megfelelő az "anyaga". nálam mégnem találtak semmit. bár most megbeszéltük hogy leállunk a dokikkal és ráállunk a természetes dolgokra. ő elkezdett szedi egy táplálék kiegészítőnek mondott vitamint én pedig elkezdtem inni cickafarkfű teát. hát megláttjuk.

2007. márc. 28. 11:34

Segítség!!!

Nagyon-nagyon-nagyon szeretnénk babát, de nem sikerül! Minden ötlet nagyon jól jönne!!! Ha kérhetem privát üzenetet küldjetek. Én csak most találtam erre az oldalra, de tök jó, hogy olyan emberekkel kommunikálhatok, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak, mint én!

35. ancsi105 (válaszként erre: 34. - Dia1)
2007. márc. 20. 14:27
2000-től próbálkoztunk. 2004 októberében műtöttek, egy sárgatest volt a bal petefészkemben beágyazódva véres burokban. Ez nem volt számottevő. Alapjába vévenem volt problámám. Sok gyógyszert beszedtem, de műtét után semmi. 2005.10.01. született a kisfiam:)
34. Dia1
2007. márc. 19. 15:15

Kedves Ancsi!


Minden elismerésem a kitartásodért!


Én már fél év után alig bírom a gyötrelmeket. Volt egyébként valami baj, hogy ennyi ideig tartott? És most vagy terhes, vagy ez már régen volt?

2007. márc. 19. 12:27
6 évembe telt míg teherbe estem. Minden vackot megvettem és orvostól orvosig jártam. Kemény volt a tortúra. Egyszer meguntam és azt beszéltük meg a férjemmel ha jön jön ha nem akkor nem. Sokat görcsöltem rajta, minden hónap csupa ízgalom volt amikor késett a menszeszem. Láss csodát összejött a bébi:)
32. Dia1
2007. márc. 19. 08:08

Kedves Green Sprite!


Remélem azóta is minden rendben.

Mennyi idő alatt sikerült a pozitív eredmény? Úgy értem mikor kezdted el ezeket a természetes dolgokat bevetni?

2007. márc. 14. 17:34
Sziasztok. Mi a párommal két éve szeretnénk kisbabát, de eddig nem sikerült. A sárgatest és az ösztrogén megmakacsolta magát és nem hajlandó együttműködni:) A nőgyógyász hormonkezelést javasolt, de mivel én egyébként sem vagyok kisdarab, inkább más módszert választottam. Elmentem természetgyógyászhoz. Voltam akupunkturán, szedtem ajurvedás és más gyógytermékeket és heti rendszerességgel jártam egy másik term. gyógyászhoz energetizáló kezelésre. Tegnap pozitív lett a tesztem...most reménykedem hogy valóság és nem csak álmodom...és hogy minden rendben lesz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook