Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan, és milyen ajándékkal köszöntöd édesanyádat anyáknapja alkalmából? fórum

Hogyan, és milyen ajándékkal köszöntöd édesanyádat anyáknapja alkalmából? (beszélgetős fórum)


1 2
19. szika
2007. ápr. 30. 11:39

2 éve megleptük őt a párommal, aki velünk lakik egy olyan igazi anyáknapi műsorral. Nem voltunk akkor pont otthon, mert el kellett utaznunk. Előtte összegyűjtöttem mindent: verseket, dalokat, mindenfélét,ami még rémlett oviból, általános iskolából, és felvettük kazettára. Azt gondoltuk vicces lesz, és majd felvidítjuk vele. Erre meghatódott. A fene gondolta. :)

Általában virágot kap, könyvet, vagy amiről épp tudom, hogy vágyik rá. Idén kozmetikumot kap majd..pontosabban már megkapta...mert olyan, mint a gyerekek..jár otthon föl, le, hátha észrevesz valamit, és most is lebuktam vele...:) és akkor már nem volt értelme tartogatni, szóval marad a virág vasárnapra. :) De azért nagyon örült neki, úgyhogy haragudni sem tudok rá.

18. Bazsó (válaszként erre: 15. - Bettibaba)
2007. ápr. 30. 11:28
Sajnos én is:(
2007. ápr. 30. 11:23
Én virágot veszek majd,és mivel szerencsére egymással szemben lévő házban lakunk igy mindennap találkozhatunk, és mindennap amikor kész a kaja már viszem is le Neki,remélem még nagyon sokáig igy lesz.
2007. ápr. 30. 09:32

Hát én is telefonon szoktam,vagy egy képeslap(nekem csak 120km),de idén kivételesen pont összefutunk a tesóm ballagásán!

Azt hiszem egy doboz bonbon és orgona szép ajándék egy anyának!

REMÉLEM!!!

15. Bettibaba (válaszként erre: 6. - Reenee)
2007. ápr. 28. 12:43
Szomorúan csatlakozom....:(((
2007. ápr. 28. 12:36
Telefonhivas... 20ezer km tavolsagbol.
2007. ápr. 28. 12:34
Szerintem neki most az lesz a legnagyobb ajándék, hogy újra láthat, ugyanis külföldön dolgozom és december óta nem láttuk egymást. Persze virágot is kap, általában mindig azt szoktam neki venni, nagyon szereti a virágokat.
12. d@nu
2007. ápr. 28. 12:31
Általában virággal, de néha sütök is valami finomat neki.
2007. ápr. 28. 12:01
Mindig ,egy szép szobanövényt vásárolok neki,nagyon szereti a virágokat ,és mindig egy ujabbal meglepem.
10. 'szti
2007. ápr. 28. 10:53
virág, kívánság-ebéd és idén egy saját díszítésű váza
2007. ápr. 28. 10:40
Egy komplett ebéddel.:) Kívánság menüs lesz. Előétel, leves, főétel és desszert.:) Amiket kér.
2007. ápr. 28. 08:26
virág és sütök valami finomat :)
2007. ápr. 28. 08:18
Én egy szál vörös rózsával szoktam ilyenkor mindig köszönteni édesanyámat, és megköszönöm neki hogy a világar hozott és felnevelt.... :-)!!!!!Mostmár van egy egy kisfiam is aki 14 hónapos, ő pedig engem köszönt majd (apa kíséretével :-) )).
2007. ápr. 28. 08:15
Sajnos én már csak virággal köszönthetem és azt is a temetőbe viszem neki :(
2007. ápr. 28. 07:16
Én is mindig cserepes növényt adok,átalában olyat,amit ki tud ültetni a teraszra,mert nagyon szereti ott a virágokat!!
2007. ápr. 28. 01:42
Anyukám imádja a cserepes növényeket,úgy hogy valami csoda szépet nézek neki.Valami különlegesre gondoltam:)de még nincs eldöntve:)
2007. ápr. 27. 21:50

Édesanyámnak már vettem egy szép üdvözlőlapot.Mivel mindketten a fővárosban lakunk, így személyesen adom át neki, egy kis ajándék (parüm, viág) kíséretében.

Engem a kisfiaim köszöntenek,hatalmas bukétával, a párom is, pedig jobban szeretem a cserepest :)

2007. ápr. 27. 17:39
Sehogy,mert 18évesen hagyta hogy a mostohám kidobjon az utcára,még segített is neki.Soha nem tudtam milyen az ha valakinek van anyukája.Nekem van egy kisfiam és a mi viszonyunk nagyon jó,ezért ő engem szokott köszönteni.És nagyon imádom.Remélem ez így is marad.
2007. ápr. 27. 15:31

Sajnos az én szüleim már nem élnek,rég meghaltak.

Nekem sajnos a temetőbe kell mennem édesanyámat köszönteni,anyáknapja alkalmából.A két gyermekem szokott engem köszönteni,majd leírom,hogy hogyan.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook