Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan érdemes lúgosítani? fórum

Hogyan érdemes lúgosítani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. máj. 15. 19:11

Istenem,mikor értik már meg az emberek,hogy nincs olyan,hogy savas szervezet. :/


Tessék áttérni egy normál táplálkozásra.Szokj le a cigiről,kávéról,kóláról,szénsavasról,fűszeresről,ha fogyasztod ezeket.Egyél elég rostot,igyál sok vizet,mozogj és minden okés lesz.

5. trapiti (válaszként erre: 3. - 3716f68b4c)
2014. máj. 15. 19:10
Aztán miért nem műtöttek? Féltek hogy kimarja a sok sav a szikét?
2014. máj. 15. 19:09
De szuper... annyira kellett már egy ilyen fórum!!!!! Aztán melyik részed a nagyon savas? Vagy úgy egyben minden? Szerintem kezdd az általános iskolai, 8. osztályos biológia tankönyvvel...
2014. máj. 15. 19:08
a savasodás miatt egészségügyi gondjaim voltak..majdnem műtöttek is.... úgyhogy csak kellene valamennyit változtatni hogy ne legyen ennyire lesavasodva a szervezetem...
2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2014. máj. 15. 19:06

Hagyd ott az orvost.

Miért jó, ha lúgosat pisilsz?

2014. máj. 15. 19:05

Sziasztok...


Szeretném lúgosítani a szervezetem.... az orvos is mondta hogy nagyon savas vagyok...ezért gyorsan fáradok...rossz az emésztésem, plusz mostanában folyamatosan kipattog az arcom is.


Nem tudom hogyan lehetne hatásosan lúgosítani. Utána néztem a neten de akkora ellenétmondásokat írtak egyes helyeken hogy nem tudom hogy kezdjek neki, így inkább kíváncsi lennék tényleges tapasztalatokra és ötletekre.


Mégjobb lenne ha pénztársa megoldás lenne a dolog...


Köszönöm. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook