Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan engedjem el? fórum

Hogyan engedjem el? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - 00b3fbf373)
2016. febr. 18. 12:02
Tipikus...
14. 00b3fbf373 (válaszként erre: 13. - 3d787b167a)
2016. febr. 18. 12:01
És önző.
13. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - Charlixcx)
2016. febr. 18. 11:56
Tehát hazudsz.... :/
12. charlixcx (válaszként erre: 11. - Gatitaaa)
2016. febr. 18. 11:47

Sokat magyarázta ő, hogy már nem szereti, és hogy mekkora idióta volt, hogy visszament hozzá, hogy a csaj mennyire selejtes valójában... egyébként hogy érted, hogy nem ért hozzá? :D természetesen tudok arról, hogy szexeltek és csókolóztak, mint minden normális pár. Néha az eszemben van ez, főleg akkor volt, mikor megint "visszakerült" a képbe, de már nem haragszom rá. Az a kezdeti fázis volt. Szépen túltettem magam rajta a hónapok teltével, már eszembe sem jutott, és ez az, ami miatt most szimpla kedvtelést érzek, nem szerelmet.


Napokkal ezelőtt próbáltam határozott lenni, kifejezetten rideg és nyers voltam, de egyszerűen nem tudtam meghatni. Nem mintha pióca lenne, mert híres a tartásáról, csak ha az sem sikerült, akkor már tényleg nem tudom, hogy milyen okot kéne neki felhozzak. Az "új" sráccal nem hozakodnék elő, mert az sokkal bonyolultabb, meg nem is akarom belekeverni, felesleges képzeletbeli gyűlöletet szítani. Hiszen mondhattam volna az elején is, de nem tettem... mondjuk akkor még azt hittem, hogy csak dumálni fogunk.


Egyértelmű, hogy a decemberben megismert pasival fogok kezdeni, szóval nem az a probléma, hogy kit kéne választanom egy kapcsolatra. Ez már eldőlt. A jövőben meg majd úgyis alakulnak a dolgok.

11. Gatitaaa (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2016. febr. 18. 10:57

Szerintem azért őrlődsz, mert egyiket sem szereted igazán. Akkor nem lennének kétségeid.


Te komolyan elhiszed, hogy az exed nem ért hozzá az exéhez? :D Ez azért kicsit vicces.


Én a helyedben az exet leráznám. Nem véletlenül ex. Esetleg az új fiúval próbálkoznék, hiszen vele még nem bontakoztak ki a dolgok. Most még jobban húzol a másikhoz az emlékek miatt, de ez normális.


Szerintem helyesen gondolod hogy a volt barátoddal nem működne a dolog, legyél határozott. Persze csak te láthatsz bele, de nekem nagyon unszimpatikus ez a "visszajövök a másiktól mert mégis te kellesz" - Fúj. :) Még egy mosolyszünet belefér, de ahol már volt egy harmadik is, ott nincs szerelem. Magamból indulok ki és a férjemből: A járásunk alatt sokszor összevesztünk, de csak magunkban puffogtunk, harmadikat nem tudtunk beengedni soha. Inkább csak a megszokás, a társfüggőség. Aztán meg nem működne. Magyarázd el neki.


Neked pedig esélyt kell adnod az új srácnak - vagy valaki másnak ha vele sem megy. Normális hogy nem megy egyik napról a másikra.

2016. febr. 18. 10:32
Egyébként nem, természetesen nem tudnak egymásról. A valósághoz hűen, a decemberben képbe jött pasi úgy tudja, hogy ő az exem.
9. charlixcx (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2016. febr. 18. 10:29

Nem akarom megtartani azt a pasit, akivel rég(ebb) óta ismerjük egymást, ez a kérdés, hogy hogyan engedhetném el. Amúgy is olyan vagyok, aki nem akarja megbántani a másikat, de nem vagyok belé szerelmes, egyszerűen kedvelem, jó vele beszélni. De bizonyos okokból tudom, hogy nem működne -ez nem bizalmi-, ezért már a vasárnapi találkozót sem akarom, nem akarom, hogy melegágyat terítsünk neki. Ettől függetlenül tudom, hogyha elengedem, az kicsit fájdalmas lesz, mert hiányozni fog az a szemlélet és az a hangulat, amiben a legtöbbször beszéltünk. Meg persze, ha hiú akarok lenni, akkor az is, hogy valaki ennyire harcol értem, bár ez komolyan a legkevesebb.


A decemberben megismert férfival vagyok olyan kapcsolatban.

8. 74eb6f8385 (válaszként erre: 4. - Charlixcx)
2016. febr. 18. 07:51

Addig, míg így meditálsz, hogy hogyan viselkedj egyik, vagy másik férfival, addig nem vagy szerelmes egyikbe sem.


Tartsd meg mindkettőt! Majd vagy az idő hoz megoldást, vagy egy 3. pasi.

2016. febr. 18. 07:45

Minek akarod megtartani őket!???


Tudnak egymásról?


Mindegyikkel intim kapcsolatban állsz?

6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2016. febr. 18. 07:37

Amíg az egyiket hasonlítod, viszonyítod a másikhoz, ott majd a 3. vagy a 4. lesz a megoldás.

Ez így káosz. Nem szeretnék egyik helyében sem lenni.

5. gabesz55 (válaszként erre: 4. - Charlixcx)
2016. febr. 18. 07:17
Tartsd meg mindkettőt,majd jön egy 3-ik,és mindent visz!
4. charlixcx (válaszként erre: 3. - 74eb6f8385)
2016. febr. 17. 23:31
De ez az, a férfi, akit decemberben ismertem meg, fontos nekem nagyon is, érzem, hogy ez jóval több, mint barátság, még ha nem is teljesen kiforrott szerelem is, már közel járok hozzá nagyon. Egész nap rá gondolok, arra várom, hogy beszéljünk, pláne hogy találkozzunk, szeretném őt. Csak a másik is fontos, a maga előnyei miatt... és jó lenne valahogy elengedni. Ez nem választáskérdés.
2016. febr. 17. 23:24
Ha szerelmes leszel nem lesznek kérdések.
2016. febr. 17. 23:05
Csak nőj fel.
2016. febr. 17. 23:02
Van két férfi az életemben, az egyikük egy évvel idősebb, mint én, a másik hárommal, bár nem mintha ez bármit is befolyásolna. A három évvel idősebbel nyáron ismerkedtem meg, jól ment minden, aztán én másik városba kerültem, ebből adódott egy kis feszültség, végül kiderült, hogy visszament a volt barátnőjéhez (a végén már egyébként sokat veszekedtünk, én is ludas voltam, sokat voltam negatív). Ez megviselt, nem beszéltünk, aztán decemberben megismertem a másikat. Sok mindenben egyezünk, bár neki nehéz a múltja, és ebből kifolyólag olykor vannak lehangoltabb napjai, de ezek meglátásom szerint nem durvák, és meg tudom érteni, a jelene sem a legfényesebb családi téren. Szombaton megint találkozunk, és várom, fontossá vált számomra nagyon. A három évvel idősebb pasi viszont január végén visszatért a képbe, bejelentette, hogy ismét szakított az exével, de ezúttal miattam. És minden olyan gyorsan történt, bár azóta még nem találkoztunk (ez vasárnap történne meg), először úgy volt, hogy kicsit hitegetem, aztán beadok valami hasonlót, hogy érezze, mit éreztem akkor. De azóta sokat mesélt, tudom, hogy mi miért volt, tudom, hogy mennyire megbánta, és valamelyik nap kíméletlenül próbáltam megmagyarázni, hogy ez nem működne a nehézségek miatt, nagyon ragaszkodik hozzám. Érzem, hogy szeret, és róla tudom, hogy amikor azt mondja, hogy soha nem tudna más nőhöz hozzáérni, az igaz (nem mintha a másik pasiban nem bíznék, mert dehogynem!). Most kettejükkel beszélgetek, magával ragadott a sodrás, és így, hogy nem sikerült leráznom, ez egyre nehezebb. Ennek a férfinak is vannak alapvető gondjai, de magabiztos, tudja, hogy jó, laza, a másik viszont, akit decemberben ismertem meg, önkép terén nem áll igazán a helyzet magaslatán, bár nem is nyafog maga miatt, csak egy picit gyámoltalan pasi, és nem is volt olyan sok kapcsolata, nem igazán tapasztalt, bár ez legkevésbé sem zavar. Mindkettejükkel olyan más hangulatú a beszélgetés, és ez az, ami nehezíti a dolgokat, mert mindkettejük más irányból van rám jó hatással. A "régivel" úgy érzem, megdobja az önbizalmam, kicsit lazább leszek mellette, a decemberben megismert is inspirál, mert ő is dicsér, csak ő a másik pasi totális ellentéte. Ezzel senkit sem akarok háttérbe szorítani vagy jobban kiemelni, mert egyszerűen képtelen vagyok választani, és igazából az a legnagyobb kérdés az, hogy a régi férfit hogyan engedjem el. Nem működne, de teljesen más okból, ezt itt most nem írnám le, de tudom, hogy nagyon hiányozna, és nem tudom, hogyan sikerülne, milyen indokkal, mikor pár nappal ezelőtt sem sikerült, pedig kemény és durva voltam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook