Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viselnéd? fórum

Hogy viselnéd? (beszélgetős fórum)


1 2
27. Tücke
2010. okt. 19. 09:36
lehet mekéne mutatnod neki milyen a másik oldalról a dolog bnőt vinni fel magaddal vagy valami hasonló hátha észbe kap.. elmennek tesóék teszem fel szombatn ebéd után erre te felhívod bnőd hogy most ráérsz jöjjön át
26. Tücke
2010. okt. 19. 09:35
hát ha választás elé állítod őket akkor is tuti őket fogja választani nem téged mert ők a családja...
25. Tücke
2010. okt. 19. 09:35
akkor ezek szerint a tesó másikfelével se lehet egyezkedni....
24. 0762a43a94 (válaszként erre: 23. - Tücke)
2010. okt. 19. 09:31

ők mindig hivatlanul állítanak be. otthon érzik magukat, jönnek-mennek, rendezkednek

már én kezdem lassan idegennek érezni ott magam

23. Tücke
2010. okt. 19. 09:27
Jah és hogy a kérdésre válaszoljak biztos rosszul ha hivatlanul állítanak be az megint más ha megbeszéltünk valamit és azért jönnek... nálunk családon belül mindig ez volt a felállás
22. Tücke (válaszként erre: 19. - Ministry)
2010. okt. 19. 09:00
hát sztem mi se fogunk sokat beszélni mert hogy én nem fogom keresni telefonon az tuti meg ő se engem
21. Tücke
2010. okt. 19. 09:00
mert akkor ott a női taggal kell beszélni hogy nem e lehetne lecsökkenteni gondolom ő is szeretne kettesben lenni a párjával..... vagy szövetkezni vele és elvinni őket együtt közös programra utána már csak nem mennek át hozzátok
20. Ministry (válaszként erre: 16. - Tücke)
2010. okt. 19. 08:58
Gondolom fiú...
19. Ministry (válaszként erre: 18. - Tücke)
2010. okt. 19. 08:58
Most már nekem sincs ilyen gondom, mert már nem beszélünk, így nem kell félnem, hogy jönni fog...
18. Tücke (válaszként erre: 11. - Ministry)
2010. okt. 19. 08:54
nekem ilyen gondom nem lesz elköltözünk anyóséktól és jó ha évente 5-6 alkalommal látjuk majd őket túl kényelmesek ahoz hogy 50km-et autózzanak.... arról nem is beszélve hogy anyósom a saját anyjához is csak akkor megy amikor már nagyon muszáj :D pedig ez csak 15km:DDDDDD
17. Ministry (válaszként erre: 12. - 0762a43a94)
2010. okt. 19. 08:53

Moziba szeret járni?

Vagy van kedvenc sportja?


Ha megvetted már a jegyeket, tuti nem fog otthon maradni, nehogy kárba vesszen :D

16. Tücke
2010. okt. 19. 08:53
a párod testvére melyik nemhez tartozik?
15. 75f7468ed2 (válaszként erre: 7. - 0762a43a94)
2010. okt. 19. 08:52

Ja?

Hát akkor valamivel jobb a helyzet, mert anyukát lerázni, elég nehéz.

A szüleivel jól megvagy? Mert akkor anyóssal is beszélhetsz, hogy szerinted nagyon sokszor jönnek a tesóék, és sokszor olyankor, mikor nem alkalmas.

Talán ő beszélhetne a gyerekével.

Hát, ez nem túl jó, a párod erre azt mondja, ők a családja. De még mindig úgy gondolom, hogy rajta keresztül kellene valahogy elérned amit akarsz, mert ha te mondod meg nekik, te leszel a rossz.

Nincs jobb ötletem, mint amit mások is írtak, mert én is azt csinálnám, hogy megmondanám a páromnak, hogy engem zavar ha ilyen gyakran jönnek, mert úgy érzem, hogy emiatt kevesebbet vagyok vele kettesben, és úgy érzem, ez nem tesz jót a kapcsolatunknak. Megértem, hogy a családja és szereti őket, és nem eltiltani akarom tőlük, de az nem jó, ha akkor állítanak be, amikor akarnak. Velem él, én legyek az első, ne nekem kelljen alkalmazkodni a rokonokhoz. Én így mondanám.

14. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Ministry)
2010. okt. 19. 08:52
trükkös:D
13. CsillagTM (válaszként erre: 10. - 0762a43a94)
2010. okt. 19. 08:51

és te miért nem hívod át akkor a tied gyakran?;) (már ha megoldható)

hátha akkor észhez tér...

2010. okt. 19. 08:48

már próbáltam, de nem jött be.

nincs kedve kimozdulni.akkor...

2010. okt. 19. 08:42

Mond meg a párodnak, hogy ez neked nem tetszik.

Ha szerinte jó úgy a dolog, ahogy van, még mindig bevetheted a női praktikákat. ;)

Találj ki valamilyen programot, amikor tudod, hogy jönnek.

Én pl sose szerettem focimeccset nézni, de mivel anyós gyakran jött, leszerveztem közös, haveros focimeccsnézéseket a párom valamelyik haverjánál, amikor tudtam, hogy jönni fog.

És még én is jól jártam, mert addig mi csajok pletykálhattunk.


Egy idő után pedig anyós vette a lapot, hiába jön, senki sincs otthon.


Nem a legjobb megoldás, hogy ti menjetek, de ha nincs más...

Egyébként is néha kell a közös program, és ki kell otthonról mozdulni ;)

2010. okt. 19. 08:40

már mondtam,

de ők a családja ezt a választ kaptam

2010. okt. 19. 08:40
Engem is zavarna. :( Próbáld megbeszélni a pároddal!(Bár ha hasonlóan családközpontú, mint az enyém, akkor nehéz dolgod lesz!)
2010. okt. 19. 08:36
miért nem MONDOD?!
2010. okt. 19. 08:30
nem szülők,hanem a testvére és a családja
6. 75f7468ed2 (válaszként erre: 1. - 0762a43a94)
2010. okt. 19. 08:27

Sziasztok!

Hát ez főleg a fiús anyukáknál fordul elő. Egy barátnőmnél is ez a helyzet, még karácsonykor is anyóséknál kell lenni, pedig kettesben szeretne, nem rég óta laknak együtt.

Most egy másik városba költöztek. Persze ez nem mindenkinél lehet megoldás. A pároddal kellene beszélned, hiszen az ő szüleiről van szó.

Amúgy nálunk is ez van. Vagyis volt. Kaját csomagolt a páromnak meg ilyenek, mintha tőlem éhen maradna. Na, szóltam is érte a páromnak, azóta ez nincs, de más, még több dologgal volt így.

Az a baj ezekkel az anyukákkal, hogy az ő kicsi fiúkat féltik, és azt hiszik, csak ők tudnak róla gondoskodni, és szerintem (mások szerint is) ha nem is tudatosan, de valamennyire féltékenyek is az új "nőre".

Nagyon sok mindenkinél ez így van, és másokat is zavar, nem csak téged, de ezt szerintem tényleg a pároddal kell megbeszélned, mert később még rosszabb lesz!

2010. okt. 19. 08:12
Az biztos, hogy engem is zavarna.
2010. okt. 19. 08:03
Rosszul viselném, főleg, hogy szeretem ha békén hagynak. Én anyósommal és párommal lakok, nem panaszkodhatok, de néha nagyon szeretnék külön költözni, mert vannak dolgok amik idegesítőek és nem szólhatok egy szót sem.
2010. okt. 19. 08:01
Egyszerűen elmondanám a páromnak,hogy mi a gondom.
2010. okt. 19. 08:01
Nem veled van a baj...mi együtt is lakunk!De meg kell próbálni megbeszélni,vagy találjatok programokat,és sokszor ne legyetek otthon,ha mennének:)))
2010. okt. 19. 07:59

hogy viselnéd,birnád ha egy kapcsolatban nem tudsz nyugodtan lenni a pároddal, mert a családja állandóan "rátok jár"?

külön laknak, de nagyon sokat ottvannak a páromnál, s ez nekem kicsit sok. mási is igy lenne vele? vagy velem van a baj?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook