Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viselkedjek a sógornőmmel? fórum

Hogy viselkedjek a sógornőmmel? (beszélgetős fórum)


1 2
4. mazsola88 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. márc. 21. 13:54
3 és fél éve vagyunk együtt, pár hónap múlva összeköltözünk, de sajnos egy városban maradunk..
3. f0d623b3f2 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 13:53

Van bizony...

Nem tudsz ellene tenni semmit.

En csak óvatos vagyok, odafigyelek mikor kinek mit mondok es próbálok rendesen odafigyelni rá is - nem hagyok támadó felületet. De meg így is übergáz.

Ne vedd fel a kesztyűt - ha meg tudod tenni.

2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. márc. 21. 13:52

Igen, volt.

Sosem jöttem ki vele és nem is tudtam volna...

Szerencsére az akkori párom nem volt olyan közeli viszonyban vele mint a te párod, nem tudta semmiben sem befolyásolni.

Mióta vagytok együtt? Együtt éltek már?

2013. márc. 21. 13:50
Sógornőm (a párom testvére) már családos, a párommal nagyon közeli, bizalmas viszonyban vannak. Engem nem igazán kedvel, a szemembe jópofizik, erőlteti, hogy legyünk jóban, viszont a hátam mögött megjegyzéseket tesz rám, és burkoltan próbálja a páromat lebeszélni rólam. Szerintem azt hiszi, hogy "le akarom nyúlni" a testvérét. Anyósoméknak is mondott már hülyeségeket rólam.. kavarta a kakit aztán persze én voltam a család főellensége. Pedig nem adtam rá okot, hogy azt gondolja közéjük akarok állni. A párom próbál diplomatikus lenni, és nagyon fontos neki, h jóban legyünk. Engem belül nagyon bánt ez az egész, és nem tudom, hogy egy életen át el tudnám e viselni, hogy a páromnak a nővére mindenféle hülyeséget beszél rólam. (a barátom meg a kapcsolatunk minden részletét megosztja vele, ez is bosszantó). mit csináljak? valakinek volt hasonló problémája?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook