Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy változtassak az érzéseimen? fórum

Hogy változtassak az érzéseimen? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2013. jún. 25. 08:56

Nem lehet mindenkit szeretni, és nem is kell.

Tartalomban Krisz42 hozzászólását írtam volna én is, így nem pötyögök feleslegesen.

2013. jún. 25. 08:50
talán beszélgess vele,ismerd meg.
8. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Minocska)
2013. jún. 25. 08:48

Gondolj arra, hogy bármilyen tulajdonsága miatt érzel is így, ha egyáltalán az ő tulajdonságai szolgáltatják az okot, ő még csak egy gyerek: egyrészt tükörként vetíti vissza a környezetében látottakat-hallottakat, másrészt még annyira sincs tisztában az érzelmeivel, mint egy felnőtt, pedig az nekünk sem mindig megy könnyen, és sokszor a többé-kevésbé deviáns magatartással próbálja feldolgozni azokat.

A legfontosabb, hogy bárhogy viselkedik is, bármiket is mond esetleg, ez csak a viselkedése, nem a lelke legmélye, nem gonoszság, hanem valaminek egy mélyebb oknak a tünete.

2013. jún. 25. 08:48
nekem számtalan ilyen van. ne is törődj vele..
2013. jún. 25. 08:47

Tényleg vannak olyan gyerekek,akiket nehé szeretni és mivel nem te neveled,nem nagyon fog megváltozni.Ha mindenki jó lenne,akkor nem lenne annyi rossz ember a világon.

Nekem is van egy lány,lányom oszt.társa.Egyszer nálunk aludt,de hiába próbáltam beszélgetni vele,olyan bunkó módon reagált mindenre.Aztán néha lányom is panaszkodott rá,de barátok.Én nem foglalkozom vele,de biztos nehéz lenne jó pofát vágni hozzá,ha találkoznánk.

2013. jún. 25. 08:46

Azt szoktak mondani, hogy a @t lehet csak utalni.

Szegeny gyermek nem tehet rola...

Eloszor gondolkodj el azon, miert lehet o ilyen...

hiszen o nem tehet bizonyos meglevo tulajdonsagarol, nincs tudataban bizonyos dolgoknak.

4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Minocska)
2013. jún. 25. 08:38
Ismerd meg, biztosan van olyan jellemvonása, mai szimpatikusnak tűnhet a szemedben. Egy 12 éves gyerek még nem egy kiforrott egyéniség, ő még alakul változik, adj mindkettőtöknek egy esélyt.
2013. jún. 25. 08:36
Először is tisztázni kellene, miért útálod?
2013. jún. 25. 08:35
Ki neked az a gyerek?
2013. jún. 25. 08:34
Nagyon szégyellem, de utálok egy 12 éves gyereket. Hogy változtassak az érzéseimen?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook